Periode Trainer Land geb.
01.12.2022 - 07.04.2023 Ricardo Formosinho Portugal 09.09.1956
06.08.2022 - 16.11.2022 Lasaâd Dridi Tunesië 19.04.1977
29.01.2019 - 29.11.2019 Rachid Taoussi Marokko 06.02.1959
14.10.2017 - 30.06.2018 Bernard Simondi Frankrijk 28.07.1953
15.01.2014 - 13.09.2016 Ahmed Al-Ajlani Tunesië 30.11.1960
01.07.2007 - 30.06.2008 François Bracci Frankrijk 31.10.1951
01.07.1995 - 30.06.1997 Mehdi Faria Brazilië 26.04.1933
01.07.1993 - 30.06.1996 Abdelhalek Louzani Marokko 13.07.1945
01.07.1988 - 30.06.1990 Abdelhalek Louzani Marokko 13.07.1945
01.07.1988 - 30.06.1989 Yuri Sebastienko Oekraïne 02.01.1942
01.07.1983 - 30.06.1985 Abdelhalek Louzani Marokko 13.07.1945
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner