Periode Trainer Land geb.
12.11.2020 - 31.12.2021 Mihails Koņevs Letland 01.07.1963
05.02.2020 - 11.11.2020 Oleg Kononov Oekraïne 23.03.1966
07.03.2019 - 31.12.2019 Mihails Koņevs Letland 01.07.1963
05.02.2019 - 06.03.2019 Luis Pimenta Portugal 05.09.1981
05.07.2018 - 05.02.2019 Viktor Skripnik Oekraïne 19.11.1969
27.01.2018 - 04.07.2018 Goce Sedloski Noord-Macedonië 10.04.1974
12.05.2017 - 29.07.2017 Evgeny Perevertailo Rusland 23.06.1955
18.04.2017 - 11.05.2017 Mihails Koņevs Letland 01.07.1963
12.08.2016 - 17.04.2017 Vladimir Volchek Rusland 06.09.1969
11.04.2016 - 09.08.2016 Dmitriy Khomukha Turkmenistan 23.08.1969
01.01.2016 - 10.04.2016 Kirill Kurbatov Rusland 06.08.1971
01.01.2015 - 31.12.2015 Mihails Koņevs Letland 01.07.1963
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner