Periode Trainer Land geb.
02.01.2017 - 31.12.2020 Alan Reynolds Ierland 12.06.1974
01.01.2015 - 30.09.2016 Roddy Collins Ierland 07.08.1961
01.01.2009 - 26.05.2011 Stephen Henderson Ierland 02.01.1966
01.07.2006 - 30.11.2008 Gareth Cronin Ierland 18.02.1975
01.07.1996 - 30.06.1998 Tommy Lynch Ierland 10.10.1964
01.07.1991 - 30.06.1993 Alfie Hale Ierland 28.08.1939
01.01.1989 - 28.02.1989 Andy King Engeland 14.08.1956
01.07.1982 - 30.06.1988 Alfie Hale Ierland 28.08.1939
01.07.1978 - 30.06.1982 Tommy Jackson Noord-Ierland 03.11.1946
01.01.1978 - 30.06.1978 Colin Harper Engeland 25.07.1946
01.07.1975 - 30.06.1977 John McSeveney Schotland 08.02.1931
01.07.1974 - 31.12.1974 Jim Craig Schotland 07.05.1943
01.07.1970 - 30.06.1974 Shay Brennan Ierland 06.05.1937
01.07.1969 - 30.06.1970 Alfie Hale Ierland 28.08.1939
01.07.1966 - 31.12.1969 Vinny Maguire Ierland
01.07.1964 - 30.06.1967 Paddy Coad Ierland 04.04.1920
01.07.1960 - 30.06.1963 Paddy Coad Ierland 04.04.1920
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner