Groep A
10.02.2020 15:30 Al Shorta Al Shorta - Esteghlal Esteghlal
10.02.2020 16:35 Al Wahda Al Wahda - Al Ahli SFC Al Ahli SFC
17.02.2020 15:00 Al Shorta Al Shorta - Al Wahda Al Wahda
17.02.2020 16:30 Al Ahli SFC Al Ahli SFC - Esteghlal Esteghlal
02.03.2020 09:00 Al Wahda Al Wahda - Esteghlal Esteghlal
02.03.2020 13:00 Al Ahli SFC Al Ahli SFC - Al Shorta Al Shorta
07.04.2020 14:00 Al Shorta Al Shorta - Al Ahli SFC Al Ahli SFC
07.04.2020 14:00 Esteghlal Esteghlal - Al Wahda Al Wahda
21.04.2020 14:00 Al Ahli SFC Al Ahli SFC - Al Wahda Al Wahda
21.04.2020 14:00 Esteghlal Esteghlal - Al Shorta Al Shorta
05.05.2020 19:00 Esteghlal Esteghlal - Al Ahli SFC Al Ahli SFC -:-
05.05.2020 20:00 Al Wahda Al Wahda - Al Shorta Al Shorta
Groep B
10.02.2020 12:00 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent - Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club
10.02.2020 15:40 Al Hilal Al Hilal - Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC
17.02.2020 12:00 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent - Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC
17.02.2020 14:30 Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club - Al Hilal Al Hilal
03.03.2020 10:00 Al Hilal Al Hilal - Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent
03.03.2020 13:00 Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club - Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC
06.04.2020 09:00 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent - Al Hilal Al Hilal
06.04.2020 10:00 Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC - Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club
21.04.2020 10:00 Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club - Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent
21.04.2020 14:00 Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC - Al Hilal Al Hilal -:-
05.05.2020 09:00 Shahr Khodro FC Shahr Khodro FC - Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent
05.05.2020 11:00 Al Hilal Al Hilal - Shabab Al Ahli Club Shabab Al Ahli Club
Groep C
11.02.2020 15:55 Sharjah FC Sharjah FC - Al Taawoun Al Taawoun
11.02.2020 16:15 Al Duhail SC Al Duhail SC - Persepolis Persepolis
18.02.2020 16:35 Sharjah FC Sharjah FC - Persepolis Persepolis
18.02.2020 16:35 Al Taawoun Al Taawoun - Al Duhail SC Al Duhail SC
02.03.2020 10:00 Al Duhail SC Al Duhail SC - Sharjah FC Sharjah FC
02.03.2020 13:00 Persepolis Persepolis - Al Taawoun Al Taawoun -:-
07.04.2020 10:00 Sharjah FC Sharjah FC - Al Duhail SC Al Duhail SC
07.04.2020 14:00 Al Taawoun Al Taawoun - Persepolis Persepolis
20.04.2020 11:00 Al Taawoun Al Taawoun - Sharjah FC Sharjah FC
20.04.2020 14:00 Persepolis Persepolis - Al Duhail SC Al Duhail SC
18.02.2020 16:35 Persepolis Persepolis - Sharjah FC Sharjah FC
04.05.2020 20:30 Al Duhail SC Al Duhail SC - Al Taawoun Al Taawoun
Groep D
11.02.2020 15:50 Al Ain FC Al Ain FC - Sepahan FC Sepahan FC
11.02.2020 16:15 Al Nassr Al Nassr - Al Sadd Al Sadd
18.02.2020 15:55 Al Ain FC Al Ain FC - Al Nassr Al Nassr
18.02.2020 16:35 Al Sadd Al Sadd - Sepahan FC Sepahan FC
03.03.2020 13:00 Al Ain FC Al Ain FC - Al Sadd Al Sadd
03.03.2020 13:00 Sepahan FC Sepahan FC - Al Nassr Al Nassr -:-
06.04.2020 11:00 Al Sadd Al Sadd - Al Ain FC Al Ain FC
06.04.2020 14:00 Al Nassr Al Nassr - Sepahan FC Sepahan FC
20.04.2020 11:00 Al Sadd Al Sadd - Al Nassr Al Nassr
20.04.2020 14:00 Sepahan FC Sepahan FC - Al Ain FC Al Ain FC
04.05.2020 11:00 Al Nassr Al Nassr - Al Ain FC Al Ain FC
04.05.2020 14:00 Sepahan FC Sepahan FC - Al Sadd Al Sadd
Groep E
11.02.2020 09:35 Melbourne Victory Melbourne Victory - Chiangrai United Chiangrai United
18.02.2020 11:30 FC Seoul FC Seoul - Melbourne Victory Melbourne Victory
18.02.2020 13:00 Chiangrai United Chiangrai United - Beijing Guoan Beijing Guoan
03.03.2020 13:00 FC Seoul FC Seoul - Chiangrai United Chiangrai United
08.04.2020 07:00 Chiangrai United Chiangrai United - FC Seoul FC Seoul
08.04.2020 14:00 Beijing Guoan Beijing Guoan - Melbourne Victory Melbourne Victory
22.04.2020 07:00 Chiangrai United Chiangrai United - Melbourne Victory Melbourne Victory
22.04.2020 14:00 Beijing Guoan Beijing Guoan - FC Seoul FC Seoul
28.04.2020 12:30 FC Seoul FC Seoul - Beijing Guoan Beijing Guoan
06.05.2020 06:00 Beijing Guoan Beijing Guoan - Chiangrai United Chiangrai United
06.05.2020 12:00 Melbourne Victory Melbourne Victory - FC Seoul FC Seoul
26.05.2020 07:00 Melbourne Victory Melbourne Victory - Beijing Guoan Beijing Guoan
Groep F
11.02.2020 11:30 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai - FC Tokyo FC Tokyo
18.02.2020 11:00 FC Tokyo FC Tokyo - Perth Glory Perth Glory
04.03.2020 11:00 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai - Perth Glory Perth Glory
07.04.2020 12:00 Perth Glory Perth Glory - Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
07.04.2020 13:00 Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua - FC Tokyo FC Tokyo
22.04.2020 14:00 FC Tokyo FC Tokyo - Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
22.04.2020 14:00 Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua - Perth Glory Perth Glory
28.04.2020 13:00 Perth Glory Perth Glory - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
06.05.2020 13:00 Perth Glory Perth Glory - FC Tokyo FC Tokyo
06.05.2020 14:00 Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
19.05.2020 12:30 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
27.05.2020 12:00 FC Tokyo FC Tokyo - Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
Groep G
12.02.2020 11:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim
21.04.2020 14:00 Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande - Suwon Bluewings Suwon Bluewings
19.02.2020 11:30 Suwon Bluewings Suwon Bluewings - Vissel Kobe Vissel Kobe
20.05.2020 14:45 Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim - Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
03.03.2020 13:45 Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim - Suwon Bluewings Suwon Bluewings
26.05.2020 12:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
08.04.2020 12:00 Suwon Bluewings Suwon Bluewings - Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim
08.04.2020 14:00 Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe Vissel Kobe
21.04.2020 14:45 Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim - Vissel Kobe Vissel Kobe
29.04.2020 12:00 Suwon Bluewings Suwon Bluewings - Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
05.05.2020 12:00 Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande - Johor Darul Ta’zim Johor Darul Ta’zim
05.05.2020 12:00 Vissel Kobe Vissel Kobe - Suwon Bluewings Suwon Bluewings
Groep H
12.02.2020 11:00 Jeonbuk FC Jeonbuk FC - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
19.02.2020 11:30 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - Sydney FC Sydney FC
04.03.2020 09:30 Sydney FC Sydney FC - Jeonbuk FC Jeonbuk FC
07.04.2020 12:00 Jeonbuk FC Jeonbuk FC - Sydney FC Sydney FC
07.04.2020 14:00 Shanghai SIPG Shanghai SIPG - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
21.04.2020 12:00 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - Jeonbuk FC Jeonbuk FC
21.04.2020 14:00 Shanghai SIPG Shanghai SIPG - Sydney FC Sydney FC
29.04.2020 11:30 Sydney FC Sydney FC - Shanghai SIPG Shanghai SIPG
05.05.2020 12:00 Sydney FC Sydney FC - Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
05.05.2020 14:00 Shanghai SIPG Shanghai SIPG - Jeonbuk FC Jeonbuk FC
20.05.2020 12:00 Jeonbuk FC Jeonbuk FC - Shanghai SIPG Shanghai SIPG
27.05.2020 12:30 Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos - Shanghai SIPG Shanghai SIPG
Achtste finale
18.05.2020 Tweede in groep A - Winnaar groep B -:-
18.05.2020 Tweede in groep B - Winnaar groep A -:-
19.05.2020 Tweede in groep C - Winnaar groep D -:-
19.05.2020 Tweede in groep D - Winnaar groep C -:-
16.06.2020 Tweede in groep E - Winnaar groep F -:-
16.06.2020 Tweede in groep F - Winnaar groep E -:-
17.06.2020 Tweede in groep G - Winnaar groep H -:-
17.06.2020 Tweede in groep H - Winnaar groep G -:-
25.05.2020 Winnaar groep B - Tweede in groep A -:-
25.05.2020 Winnaar groep A - Tweede in groep B -:-
26.05.2020 Winnaar groep D - Tweede in groep C -:-
26.05.2020 Winnaar groep C - Tweede in groep D -:-
23.06.2020 Winnaar groep F - Tweede in groep E -:-
23.06.2020 Winnaar groep E - Tweede in groep F -:-
24.06.2020 Winnaar groep H - Tweede in groep G -:-
24.06.2020 Winnaar groep G - Tweede in groep H -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner