Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
90' | Einde wedstrijd |
|
90' +3 | Wissel in Mykhailo Rudavskyi (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
90' +3 | Wissel uit Ivan Kovalenko (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
83' | gele kaart voor Andriy Tkachuk (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
83' | gele kaart voor Volodymyr Odaryuk (Inhulets Petrove) |
|
81' | Wissel in Volodymyr Odaryuk (Inhulets Petrove) |
|
81' | Wissel uit Vladislav Klymenko (Inhulets Petrove) |
|
74' | gele kaart voor Vladyslav Dmytrenko (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
69' | gele kaart voor Vladislav Klymenko (Inhulets Petrove) |
|
65' | Wissel in Danylo Kravchuk (Inhulets Petrove) |
|
65' | Wissel uit Artem Smoliakov (Inhulets Petrove) |
|
61' | Wissel in Yurii Potimkov (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
61' | Wissel uit Rostyslav Rusyn (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
61' | Wissel in Andriy Tkachuk (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
61' | Wissel uit Beka Vachiberadze (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
60' | gele kaart voor Andriy Kukharuk (Inhulets Petrove) |
|
56' | geel-rode kaart voor Maksym Zhychykov (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
55' | Wissel in Vladyslav Ostrovskyi (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
55' | Wissel uit Andrii Chyruk (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
46' | Wissel in Vladyslav Dmytrenko (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
46' | Wissel uit Andriy Remenyuk (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
46' | Wissel in Artem Sitalo (Inhulets Petrove) |
|
46' | Wissel uit Denys Rezepov (Inhulets Petrove) |
|
46' | Wissel in Andriy Kukharuk (Inhulets Petrove) |
|
46' | Wissel uit Ivan Golovkin (Inhulets Petrove) |
|
46' | Wissel in Yevgen Zaporozhets (Inhulets Petrove) |
|
46' | Wissel uit Andriy Korobenko (Inhulets Petrove) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
20' | gele kaart voor Maksym Zhychykov (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
13' | gele kaart voor Beka Vachiberadze (Metalist 1925 Kharkiv) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Serhiy Kovalets Assistent-trainer: Mladen Bartulović |
Trainer: Edmar Assistent-trainer: Oleg Golodyuk |
Inhulets Stadion (Petrove / Oekraïne) | ||
Achter gesloten deuren. | ||
Vitaliy Romanov (Oekraïne) | ||
Oleksandr Dashko (Oekraïne) | ||
Igor Debenko (Oekraïne) |