Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
AEK Athene |
Zondag, 7. Februari 2021 18:30 uur |
Aris Saloniki |
---|---|---|
0:2
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | Lindsay Rose 29. / Schot met links |
0 : 2 | Xande Silva 90. / Schot met rechts (Dimitrios Manos) |
90' | Einde wedstrijd |
|
90' | Doelpunt voor Aris Saloniki, Xande Silva (Schot met rechts) |
|
89' | gele kaart voor Dimitrios Manos (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel uit Bruno Gama (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel in Bruno (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel uit Lucas Sasha (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel in Ergys Kaçe (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel uit Mateo García (Aris Saloniki) |
|
84' | Wissel in Javier Matilla (Aris Saloniki) |
|
81' | gele kaart voor Daniel Sundgren (Aris Saloniki) |
|
79' | Wissel uit Damian Szymański (AEK Athene) |
|
79' | Wissel in Muamer Tanković (AEK Athene) |
|
74' | Wissel uit Facundo Bertoglio (Aris Saloniki) |
|
74' | Wissel in Xande Silva (Aris Saloniki) |
|
66' | Wissel uit Daniel Mancini (Aris Saloniki) |
|
66' | Wissel in Dimitrios Manos (Aris Saloniki) |
|
59' | Wissel uit Karim Ansarifard (AEK Athene) |
|
59' | Wissel in Nélson Oliveira (AEK Athene) |
|
54' | gele kaart voor Nenad Krstičić (AEK Athene) |
|
53' | gele kaart voor Hélder Lopes (AEK Athene) |
|
46' | Wissel uit Vedad Radonja (AEK Athene) |
|
46' | Wissel in Oleg Danchenko (AEK Athene) |
|
46' | Wissel uit André Simões (AEK Athene) |
|
46' | Wissel in Petros Mantalos (AEK Athene) |
|
46' | Wissel uit Christos Almpanis (AEK Athene) |
|
46' | Wissel in Theodosis Macheras (AEK Athene) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
29' | Doelpunt voor Aris Saloniki, Lindsay Rose (Schot met links) |
|
23' | gele kaart voor André Simões (AEK Athene) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Manolo Jiménez Assistent-trainer: Nikolaos Panagiotaras Assistent-trainer: Jesús Calderón Malagón |
Trainer: Akis Mantzios Assistent-trainer: Giorgos Chorianopoulos |
Spyros Louis (OAKA) (Athen / Griekenland) | ||
Achter gesloten deuren. | ||
Andris Treimanis (Letland) | ||
Haralds Gudermanis (Letland) | ||
Aleksejs Spasjoņņikovs (Letland) |