# Speler Land Team Punten
1. Taisei Marukawa Japan Japan Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 27 (17+10)
2. Ciro Brazilië Brazilië Persikabo 1973 Persikabo 1973 25 (20+5)
3. Ilija Spasojević Indonesië Indonesië Bali United Bali United 24 (22+2)
4. Carlos Fortes Portugal Portugal Arema Cronus FC Arema Cronus FC 22 (20+2)
5. Youssef Ezzejjari Spanje Spanje Persik Kediri Persik Kediri 19 (19+0)
6. Wagsley Brazilië Brazilië Borneo FC Borneo FC 16 (15+1)
Dimas Drajad Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 16 (11+5)
8. Marko Šimić Kroatië Kroatië Persija Jakarta Persija Jakarta 15 (14+1)
9. Jajá Brazilië Brazilië Madura United FC Madura United FC 14 (10+4)
Wilkson Brazilië Brazilië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
Persela Lamongan Persela Lamongan
14 (10+4)
Feri Pahabol Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 14 (9+5)
Melvin Platje Nederland Nederland Bali United Bali United
Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo
14 (8+6)
Harrison Brazilië Brazilië Persita Tangerang Persita Tangerang 14 (7+7)
14. Rafael Silva Brazilië Brazilië PS Barito Putera PS Barito Putera
Madura United FC Madura United FC
13 (11+2)
Jean Marie Mbarga Kameroen Kameroen Bali United Bali United 13 (4+9)
16. Ezechiel N'Douassel Tsjaad Tsjaad Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 12 (11+1)
Samsul Arif Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 12 (11+1)
Wander Luiz Brazilië Brazilië Persib Bandung Persib Bandung
PSS Sleman PSS Sleman
12 (11+1)
Aleksandar Rakić Servië Servië PS Barito Putera PS Barito Putera
Persikabo 1973 Persikabo 1973
12 (9+3)
Wiljan Pluim Nederland Nederland PSM Makassar PSM Makassar 12 (7+5)
Stefano Lilipaly Indonesië Indonesië Bali United Bali United 12 (6+6)
22. Irfan Jaya Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman
Bali United Bali United
11 (7+4)
Marselino Ferdinan Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 11 (4+7)
24. Bruno Brazilië Brazilië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 10 (7+3)
Beto Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 10 (7+3)
Jonathan Bustos Argentinië Argentinië Borneo FC Borneo FC 10 (5+5)
Terens Puhiri Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 10 (4+6)
28. Evgen Bokhashvili Oekraïne Oekraïne Persipura Jayapura Persipura Jayapura 9 (8+1)
Makan Konaté Mali Mali Persija Jakarta Persija Jakarta 9 (7+2)
Wawan Febrianto Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 9 (7+2)
Muhammad Rafli Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 9 (5+4)
Johan Alfarizi Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 9 (5+4)
Bruno Matos Brazilië Brazilië PS Barito Putera PS Barito Putera 9 (5+4)
Frets Butuan Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 9 (3+6)
35. David da Silva Brazilië Brazilië Persib Bandung Persib Bandung 8 (7+1)
Herman Epandi Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 8 (6+2)
Juninho Brazilië Brazilië PSS Sleman PSS Sleman 8 (6+2)
Ricky Kambuaya Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 8 (6+2)
Mohammed Rashid Palestina Palestina Persib Bandung Persib Bandung 8 (6+2)
Yakob Sayuri Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 8 (6+2)
Anderson Salles Brazilië Brazilië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 8 (6+2)
Beckham Putra Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 8 (5+3)
Adam Alis Setyano Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 8 (4+4)
Septian Maulana Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 8 (2+6)
Riko Simanjuntak Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 8 (0+8)
Muhammad Rifaldi Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 8 (0+8)
47. Jonathan Cantillana Palestina Palestina PSIS Semarang PSIS Semarang 7 (7+0)
Renan Silva Brazilië Brazilië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo
Madura United FC Madura United FC
7 (6+1)
Irsyad Maulana Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 7 (5+2)
Éber Bessa Brazilië Brazilië Bali United Bali United 7 (5+2)
Rafinha Brazilië Brazilië PS Barito Putera PS Barito Putera 7 (4+3)
Marc Klok Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 7 (3+4)
Bayu Gatra Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 7 (3+4)
Muhammad Hargianto Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 7 (3+4)
Ricky Fajrin Indonesië Indonesië Bali United Bali United 7 (2+5)
Tinga Brazilië Brazilië Persik Kediri Persik Kediri 7 (1+6)
57. Paulo Henrique Brazilië Brazilië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 6 (6+0)
Wallace Brazilië Brazilië PSIS Semarang PSIS Semarang 6 (6+0)
Dendy Sulistyawan Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 6 (5+1)
Anco Jansen Nederland Nederland PSM Makassar PSM Makassar 6 (5+1)
Bruno Cantanhede Brazilië Brazilië Persib Bandung Persib Bandung 6 (5+1)
Bayu Pradana Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 6 (4+2)
Nemanja Kojić Servië Servië PSS Sleman PSS Sleman 6 (3+3)
Taufik Hidayat Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 6 (3+3)
Ramiro Fergonzi Argentinië Argentinië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 6 (3+3)
Dendi Santoso Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 6 (3+3)
Gunansar Mandowen Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 6 (2+4)
Hendra Bayauw Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 6 (1+5)
69. Ahmad Hardianto Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 5 (5+0)
Irfan Jauhari Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 5 (5+0)
Rahel Radiansyah Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 5 (4+1)
Taylon Brazilië Brazilië Persita Tangerang Persita Tangerang 5 (4+1)
Muhammad Rahmat Indonesië Indonesië Bali United Bali United 5 (4+1)
Irkham Mila Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 5 (4+1)
Riyatno Abiyoso Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 5 (4+1)
Jabar Sharza Afghanistan Afghanistan Persela Lamongan Persela Lamongan
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
5 (4+1)
Gian Zola Nugraha Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 5 (4+1)
Luthfi Baharsyah Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 5 (3+2)
Rizky Febrianto Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 5 (3+2)
Kim Kurniawan Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 5 (3+2)
Andre Agustiar Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 5 (3+2)
Ilham Armaiyn Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 5 (3+2)
Sin-young Bae Zuid-Korea Zuid-Korea Persita Tangerang Persita Tangerang 5 (3+2)
Riki Saputro Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 5 (2+3)
Kasim Botan Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 5 (2+3)
Zalnando Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 5 (2+3)
Ricky Kayame Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 5 (2+3)
Bagas Kaffa Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 5 (1+4)
Kei Hirose Japan Japan Borneo FC Borneo FC 5 (1+4)
Andik Vermansyah Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 5 (0+5)
91. Bruno Silva Brazilië Brazilië PSIS Semarang PSIS Semarang 4 (4+0)
Renan Alves Brazilië Brazilië PS Barito Putera PS Barito Putera 4 (4+0)
Ivan Carlos Brazilië Brazilië Persela Lamongan Persela Lamongan 4 (4+0)
Mario Maslać Servië Servië PSS Sleman PSS Sleman 4 (4+0)
Beni Oktovianto Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 4 (3+1)
Geoffrey Castillion Nederland Nederland Persib Bandung Persib Bandung 4 (3+1)
Dybal Brazilië Brazilië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 4 (3+1)
Edo Febriansyah Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 4 (3+1)
Hari Yulianto Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 4 (3+1)
Dave Mustaine Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC
PSS Sleman PSS Sleman
4 (3+1)
Boaz Solossa Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 4 (3+1)
Malik Risaldi Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 4 (3+1)
Erwin Ramdani Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 4 (3+1)
Fandi Utomo Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 4 (2+2)
Hanis Saghara Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 4 (2+2)
David Laly Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 4 (2+2)
Sergey Pushnyakov Wit-Rusland Wit-Rusland Persikabo 1973 Persikabo 1973 4 (2+2)
Roni Sugeng Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 4 (1+3)
Brwa Nouri Irak Irak Bali United Bali United 4 (1+3)
Ezra Walian Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 4 (1+3)
Munadi Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 4 (1+3)
Osvaldo Haay Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 4 (1+3)
113. Kushedya Yudo Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 3 (3+0)
Alfriyanto Nico Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 3 (3+0)
Ricky Cawor Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 3 (3+0)
Lerby Eliandry Indonesië Indonesië Bali United Bali United 3 (3+0)
Guy Junior Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera
Borneo FC Borneo FC
3 (3+0)
Febri Hariyadi Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 3 (2+1)
Elisa Yahya Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 3 (2+1)
Wildansyah Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 3 (2+1)
Haris Tuharea Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 3 (2+1)
Ramai Rumakiek Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 3 (2+1)
Slamet Nurcahyono Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 3 (2+1)
Azamat Baymatov Koerdistan Koerdistan PS Barito Putera PS Barito Putera 3 (2+1)
Rohit Chand Nepal Nepal Persija Jakarta Persija Jakarta 3 (2+1)
Marco Motta Italië Italië Persija Jakarta Persija Jakarta 3 (1+2)
Willian Brazilië Brazilië Bali United Bali United 3 (1+2)
Sani Fauzi Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 3 (1+2)
Syahrian Abimanyu Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 3 (1+2)
Muhammad Slamat Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 3 (1+2)
Alex Brazilië Brazilië Persita Tangerang Persita Tangerang 3 (1+2)
Rio Fahmi Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 3 (1+2)
Firza Andika Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 3 (1+2)
Riyan Ardiansyah Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 3 (1+2)
Buyung Lessy Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 3 (1+2)
Rifad Marasabessy Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 3 (0+3)
Wahyu Suboseto Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 3 (0+3)
138. Šerif Hasić Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina PSM Makassar PSM Makassar 2 (2+0)
Wahyudi Hamisi Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 2 (2+0)
Andy Nugroho Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 2 (2+0)
Faris Aditama Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (2+0)
Braif Fatari Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 2 (2+0)
Muhammad Arfan Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 2 (2+0)
Léo Lelis Brazilië Brazilië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 2 (2+0)
Arthur Bonai Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 2 (2+0)
Hansamu Pranata Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 2 (2+0)
Septian Bagaskara Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (2+0)
Rifki Dwi Septiawan Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 2 (2+0)
Eka Setiawan Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 2 (2+0)
Antoni Nugroho Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (1+1)
Eeng Supriyadi Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
PSS Sleman PSS Sleman
2 (1+1)
Sutanto Tan Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 2 (1+1)
Agung Prasetyo Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 2 (1+1)
Fitra Ridwan Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri
PSS Sleman PSS Sleman
2 (1+1)
Defri Rizki Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 2 (1+1)
Rizky Pellu Indonesië Indonesië Bali United Bali United 2 (1+1)
Manahati Lestusen Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 2 (1+1)
Cássio Brazilië Brazilië PS Barito Putera PS Barito Putera 2 (1+1)
Todd Ferre Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2 (1+1)
Dedik Setiawan Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 2 (1+1)
Rachmad Hidayat Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 2 (1+1)
Azka Fauzi Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 2 (1+1)
Brian Fatari Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2 (1+1)
Birrul Walidan Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan
Persikabo 1973 Persikabo 1973
2 (1+1)
Adi Jayanto Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (1+1)
Alfeandra Dewangga Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 2 (1+1)
Leonard Tupamahu Indonesië Indonesië Bali United Bali United 2 (1+1)
Muhammad Amrullah Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 2 (1+1)
Ruben Sanadi Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 2 (0+2)
Frendi Saputra Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 2 (0+2)
Ady Setiawan Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 2 (0+2)
Ambrizal Umanailo Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 2 (0+2)
Andik Rama Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 2 (0+2)
Bayu Otto Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (0+2)
Guilherme Batata Brazilië Brazilië Persela Lamongan Persela Lamongan 2 (0+2)
Altariq Ballah Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 2 (0+2)
Andre Oktaviansyah Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 2 (0+2)
Evan Dimas Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 2 (0+2)
Hédipo Brazilië Brazilië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2 (0+2)
Renshi Yamaguchi Japan Japan Arema Cronus FC Arema Cronus FC 2 (0+2)
Akbar Hermawan Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 2 (0+2)
Komarodin Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 2 (0+2)
Arsyad Yusgiantoro Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 2 (0+2)
Yusuf Meilana Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 2 (0+2)
Takuya Matsunaga Japan Japan Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2 (0+2)
186. Alfin Tuasalamony Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (1+0)
Arsenio Valpoort Nederland Nederland Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (1+0)
Ridwan Tawainella Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (1+0)
Kevy Syahertian Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (1+0)
Haudi Abdillah Indonesië Indonesië Bali United Bali United 1 (1+0)
Delvin Rumbino Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (1+0)
Yann Motta Brazilië Brazilië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (1+0)
Aqsha Prawira Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (1+0)
Feby Putra Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (1+0)
Chandra Waskito Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (1+0)
Abdul Rachman Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (1+0)
Muhammad Ridwan Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 1 (1+0)
Assanur Rijal Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (1+0)
Kakang Rudianto Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 1 (1+0)
Saldi Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (1+0)
Otávio Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (1+0)
Sultan Samma Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 1 (1+0)
Herwin Saputra Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (1+0)
Alie Sesay Sierra Leone Sierra Leone Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (1+0)
Ferdinand Sinaga Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (1+0)
Hanif Sjahbandi Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (1+0)
Jeam Sroyer Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 1 (1+0)
Chevaughn Walsh Jamaica Jamaica PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (1+0)
Fredyan Sugiantoro Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (1+0)
Risna Prahalabenta Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 1 (1+0)
Greg Nwokolo Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (1+0)
Andreas Ado Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (1+0)
Bahril Fahreza Indonesië Indonesië PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (1+0)
Selwan Al-Jaberi Irak Irak Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (1+0)
Didik Wahyu Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 1 (1+0)
Vivi Asrizal Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (1+0)
Irfan Bachdim Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 1 (1+0)
Valentino Telaubun Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (1+0)
Ikhwan Ciptady Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (1+0)
Akhirul Wadhan Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (1+0)
Aaron Evans Australië Australië PSS Sleman PSS Sleman 1 (1+0)
Jayus Hariono Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (1+0)
Nurdiansyah Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 1 (1+0)
Husnuzhon Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (1+0)
Fridolin Yoku Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1 (1+0)
Jaimerson Brazilië Brazilië Madura United FC Madura United FC 1 (1+0)
Johan Yoga Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (1+0)
Ibrahim Kosepa Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (1+0)
Kadek Maheswara Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (1+0)
Yabes Malaifani Indonesië Indonesië Bali United Bali United 1 (1+0)
Dandi Maulana Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 1 (1+0)
Ricki Ariansyah Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (1+0)
Mochammad Zaenuri Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (1+0)
Andhika Wijaya Indonesië Indonesië Bali United Bali United 1 (0+1)
Sandy Ferizal Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (0+1)
Muhammad Iskandar Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (0+1)
Muhammad Isa Indonesië Indonesië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (0+1)
Fandry Imbiri Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman
Madura United FC Madura United FC
1 (0+1)
Sansan Husaeni Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (0+1)
Muhammad Hidayat Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (0+1)
Henhen Herdiana Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 1 (0+1)
Rezaldi Hehanusa Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (0+1)
Miftahul Hamdi Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (0+1)
Gilang Ginarsa Indonesië Indonesië Persikabo 1973 Persikabo 1973 1 (0+1)
Putu Gede Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 1 (0+1)
Flávio Brazilië Brazilië PSIS Semarang PSIS Semarang 1 (0+1)
Akbar Firmansyah Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (0+1)
Fajar Fathur Rahman Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 1 (0+1)
Prince Kallon Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Alexvan Djin Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (0+1)
Ocvian Chanigio Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 1 (0+1)
Ahmad Bustomi Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta
Persela Lamongan Persela Lamongan
1 (0+1)
Asep Berlian Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (0+1)
Rasyid Bakri Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Fachrudin Aryanto Indonesië Indonesië Madura United FC Madura United FC 1 (0+1)
Arthur Silva Brazilië Brazilië Persik Kediri Persik Kediri 1 (0+1)
Samsul Arifin Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri
PSS Sleman PSS Sleman
1 (0+1)
Koko Araya Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (0+1)
Genta Alparedo Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (0+1)
Fahmi Al-Ayyubi Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri
Bali United Bali United
1 (0+1)
Aldi Al Achya Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (0+1)
Kadek Agung Indonesië Indonesië Bali United Bali United 1 (0+1)
Muhammad Kaharuddin Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (0+1)
Jin-sung Kim Zuid-Korea Zuid-Korea PS Barito Putera PS Barito Putera
Madura United FC Madura United FC
1 (0+1)
Rangga Widiansyah Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (0+1)
Dany Saputra Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri 1 (0+1)
Achmad Wahyudi Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (0+1)
Esteban Vizcarra Indonesië Indonesië Persib Bandung Persib Bandung 1 (0+1)
Muhammad Toha Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (0+1)
TM Ichsan Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 1 (0+1)
Hamzah Tito Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (0+1)
Muhammad Taufiq Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri
Bali United Bali United
1 (0+1)
Bektur Talgat Uulu Koerdistan Koerdistan PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Muhammad Tahir Indonesië Indonesië Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1 (0+1)
Zulkifli Syukur Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Rafi Syarahil Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 1 (0+1)
Misbakus Solikin Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 1 (0+1)
Hendro Siswanto Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 1 (0+1)
Yance Sayuri Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Fatchu Rochman Indonesië Indonesië Bhayangkara Solo Bhayangkara Solo 1 (0+1)
Hasyim Kipuw Indonesië Indonesië PSM Makassar PSM Makassar 1 (0+1)
Derry Rachman Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 1 (0+1)
Adrianus Purnomo Indonesië Indonesië Persija Jakarta Persija Jakarta 1 (0+1)
Rizky Pora Indonesië Indonesië PS Barito Putera PS Barito Putera 1 (0+1)
Michael Orah Indonesië Indonesië Bali United Bali United 1 (0+1)
Bagas Nugroho Indonesië Indonesië Arema Cronus FC Arema Cronus FC 1 (0+1)
Ahmad Nufiandani Indonesië Indonesië Persik Kediri Persik Kediri
Persikabo 1973 Persikabo 1973
1 (0+1)
Bagus Nirwanto Indonesië Indonesië PSS Sleman PSS Sleman 1 (0+1)
Nasir Indonesië Indonesië Persela Lamongan Persela Lamongan 1 (0+1)
Adam Mitter Engeland Engeland PSM Makassar PSM Makassar
Persita Tangerang Persita Tangerang
1 (0+1)
Marckho Merauje Indonesië Indonesië Borneo FC Borneo FC 1 (0+1)
Vanja Marković Servië Servië Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1 (0+1)
Raphaël Maitimo Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang
PS Barito Putera PS Barito Putera
1 (0+1)
Ade Lukmana Indonesië Indonesië Persita Tangerang Persita Tangerang 1 (0+1)
Rachmat Irianto Indonesië Indonesië Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya 1 (0+1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner