Periode Trainer Land geb.
11.11.2018 - 30.06.2020 Martin Svědík Tsjechië 27.06.1974
17.10.2018 - 10.11.2018 Petr Vlachovský Tsjechië 12.07.1983
14.09.2017 - 16.10.2018 Michal Kordula Tsjechië 11.02.1978
01.06.2016 - 14.09.2017 Stanislav Levý Tsjechië 02.05.1958
20.08.2012 - 31.05.2016 Svatopluk Habanec Tsjechië 22.09.1969
01.07.2010 - 19.08.2012 Miroslav Soukup Tsjechië 13.11.1965
10.12.2008 - 30.06.2010 Josef Mazura Tsjechië 23.04.1956
01.07.2008 - 31.12.2008 Ladislav Jurkemik Slowakije 20.07.1953
06.11.2006 - 31.12.2007 Pavel Malura Tsjechië 24.12.1970
01.07.2006 - 07.11.2006 Jiří Plíšek Tsjechië 21.08.1972
27.10.2005 - 30.06.2006 Stanislav Levý Tsjechië 02.05.1958
01.07.2004 - 26.10.2005 Ladislav Molnar Slowakije 12.09.1960
01.07.2003 - 11.04.2005 Karel Jarolím Tsjechië 23.08.1956
22.10.2002 - 30.06.2003 Radek Rabušic Tsjechië 21.11.1963
01.07.2002 - 21.10.2002 Milan Bokša Tsjechië 03.05.1951
01.01.2002 - 30.06.2002 Dušan Radolský Slowakije 13.11.1950
01.07.1997 - 03.12.2001 František Komňacký Tsjechië 15.11.1951
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner