Periode Trainer Land geb.
01.07.2020 - 30.06.2021 Gavin Allen Wales 17.06.1976
28.03.2018 - 05.08.2018 Seamus Heath Noord-Ierland 06.12.1961
01.07.2017 - 27.03.2018 Neville Powell Wales 02.09.1963
01.07.2016 - 30.06.2020 Matt Bishop Engeland 24.09.1973
21.05.2013 - 30.06.2016 Ian Hughes Wales 02.08.1974
01.07.2012 - 09.05.2013 Tomi Morgan Wales 04.09.1957
04.11.2009 - 30.06.2012 Alan Morgan Wales 02.11.1973
08.11.2005 - 31.08.2009 Brian Coyne Schotland 13.12.1959
01.07.2001 - 30.06.2004 Gary Finley Engeland 14.11.1970
01.01.1999 - 30.06.2001 Barry Powell Engeland 29.01.1954
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner