Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Jean-Marc Furlan Frankrijk 20.11.1957
18.03.2019 - 30.06.2019 Cédric Daury Frankrijk 19.10.1969
20.12.2017 - 18.03.2019 Pablo Correa Uruguay 14.03.1967
01.07.2017 - 19.12.2017 Francis Gillot Frankrijk 09.02.1960
07.10.2016 - 30.06.2017 Cédric Daury Frankrijk 19.10.1969
01.07.2016 - 26.09.2016 Viorel Moldovan Roemenië 08.07.1972
17.03.2014 - 30.06.2016 Jean-Luc Vannuchi Frankrijk 13.09.1970
03.12.2012 - 16.03.2014 Bernard Casoni Frankrijk 04.09.1961
19.03.2012 - 02.12.2012 Jean-Guy Wallemme Frankrijk 10.08.1967
01.07.2011 - 18.03.2012 Laurent Fournier Frankrijk 14.09.1964
01.06.2006 - 30.06.2011 Jean Fernández Frankrijk 08.10.1954
01.07.2005 - 17.05.2006 Jacques Santini Frankrijk 25.04.1952
01.07.2001 - 30.06.2005 Guy Roux Frankrijk 18.10.1938
01.07.2000 - 30.06.2001 Daniel Rolland Frankrijk 27.11.1944
01.01.1964 - 30.06.2000 Guy Roux Frankrijk 18.10.1938
01.07.1961 - 30.09.1962 Guy Roux Frankrijk 18.10.1938
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner