Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2019 Lasse Holmgaard Denemarken 10.04.1981
09.11.2016 - 14.08.2017 Danny Jung Denemarken 05.08.1971
07.07.2009 - 30.06.2010 Christian Andersen Denemarken 28.09.1944
01.11.2005 - 30.06.2009 Anders Theil Denemarken 18.03.1970
01.07.2003 - 30.06.2005 Ebbe Skovdahl Denemarken 05.07.1945
01.07.1998 - 30.06.2001 Johnny Petersen Denemarken 27.11.1947
01.01.1990 - 30.06.1993 Ole Mørk Denemarken 28.05.1948
01.01.1987 - 31.12.1989 Jan B. Poulsen Denemarken 23.03.1946
01.01.1981 - 31.12.1982 Jan B. Poulsen Denemarken 23.03.1946
01.01.1979 - 31.12.1980 Finn-Willy Sørensen Denemarken 09.05.1941
01.01.1975 - 31.12.1978 Jimmy Strain Engeland 28.11.1937
01.01.1971 - 31.12.1973 John Kramer Denemarken 17.11.1934
01.01.1967 - 31.12.1969 Ivan Jeffen Denemarken
01.01.1958 - 31.12.1958 Svend Frederiksen Denemarken 07.05.1916
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner