Periode Trainer Land geb.
27.11.2020 - 30.06.2021 Qatip Osmani Noord-Macedonië 29.06.1969
01.07.2019 - 23.11.2020 Bujar Islami Noord-Macedonië 29.11.1978
09.10.2018 - 30.06.2019 Nikola Ilievski Noord-Macedonië 16.12.1954
21.06.2018 - 08.10.2018 Jeton Beqiri Noord-Macedonië 18.06.1982
10.04.2018 - 20.06.2018 Agron Memedi Noord-Macedonië 05.11.1980
14.06.2017 - 09.04.2018 Vlatko Kostov Noord-Macedonië 01.09.1965
01.07.2012 - 30.07.2012 Vlatko Kostov Noord-Macedonië 01.09.1965
01.07.2012 - 01.06.2017 Qatip Osmani Noord-Macedonië 29.06.1969
30.07.2011 - 22.08.2011 Bujar Islami Noord-Macedonië 29.11.1978
30.06.2011 - 30.06.2012 Bilbil Sokoli Servië 19.12.1957
01.07.2009 - 14.06.2010 Vlatko Kostov Noord-Macedonië 01.09.1965
01.07.2008 - 30.11.2010 Nedžat Šabani Noord-Macedonië 11.11.1963
01.07.2006 - 30.10.2006 Zoran Smilevski Noord-Macedonië 09.01.1950
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner