Periode Trainer Land geb.
01.11.2019 - 31.12.2021 Jorge Dávalos Mexico 03.07.1957
01.07.2019 - 29.10.2019 Ricardo Rayas Sánchez Mexico 07.02.1970
01.07.2017 - 30.06.2019 Jorge Dávalos Mexico 03.07.1957
01.07.2014 - 30.06.2015 Luis Sosa Mexico 05.10.1967
01.07.1989 - 30.06.1992 Alberto Guerra Mexico 08.05.1944
01.07.1987 - 30.06.1991 Victor Aguado Mexico 01.04.1960
01.07.1986 - 30.06.1989 Ignacio Trelles Mexico 31.07.1916
01.07.1976 - 30.06.1978 Ignacio Jáuregui Mexico 31.07.1938
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner