Nieuw | |||||
07/22 | Jannic Arnold | KP | Team Valais/Wallis-Sion [C-jun] | ||
07/22 | Jetmir Asanoski | AV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Adrien Bernhardsgrütter | VD | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Rémi Fournier | MV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Nollan Guzzo | MV | Team Vaud Riviera-Chablais [C-jun] | ||
07/22 | Semir Isljami | MV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Adrien Llukes | MV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Alexandre Lonfat | AV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Djaota Maël Luyet | AV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Loan Maio Mouriz | MV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Luca Pascale | VD | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Eliot Pochon | VD | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Abdul Khalil Salari | AV | FC Sion [C-jun] | ||
07/22 | Nikola Savic | AV | Team Valais/Wallis-Sion [C-jun] | ||
07/22 | Dominic Schmid | MV | FC Sion [C-jun] | ||
Vertrokken | |||||
06/22 | Adrien Remy | KP | Martigny Sports |
Nieuw | |||||
02/23 | Maxime Rall | AV | BSC Young Boys [B-jun] | ||
07/22 | Francisco Bessa Pinto | MV | BSC Young Boys [C-jun] | ||
07/22 | Aymeric Biyaga | AV | Team Köniz [C-jun] | ||
07/22 | Andrea Gambardella | KP | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Oltion Hysenaj | AV | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Malick Jawara | AV | Team Köniz [C-jun] | ||
07/22 | Nafi Nahdi | VD | Team Köniz [C-jun] | ||
07/22 | Nicolo Prete | VD | Team Köniz [C-jun] | ||
07/22 | Jamie Roberts | AV | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Jona Rolli | VD | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Leo Stucki | KP | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Tomas Ribeiro Monteiro | VD | FC Thun Berner Oberland [C-jun] | ||
07/22 | Philip von Känel | VD | FC Thun Berner Oberland [C-jun] |
Nieuw | |||||
07/22 | Denis Berisha | VD | Team Ticino II [C-jun] | ||
07/22 | Manuel Binetti | AV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Nicolo Colombi | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Diego Colucci Vitoria | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Pietro Crupi | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Gjulian Dujaka | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Angelo Fetta | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Jesse Finelli | AV | Team Ticino II [C-jun] | ||
07/22 | Gabriel Marotta | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Luca Pagnamenta | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Yuri Peverelli | AV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Mattia Pomponio | KP | Team Ticino II [C-jun] | ||
07/22 | Nicolo Puddu | AV | Team Ticino II [C-jun] | ||
07/22 | Christian Raffa | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Oliver Sarenac | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Vicenzo Elia Schipani | AV | Team Ticino II [C-jun] | ||
07/22 | Luxshen Sivakadacham | MV | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Bryan Tettamanti | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
07/22 | Davide Urbano | VD | Team Ticino [C-jun] | ||
Vertrokken | |||||
06/22 | David Krasniqi | AV | FC Portalban/Gletterens |