Groep 1
08.04.2020 Atlético Junior Atlético Junior - Independiente del Valle Independiente del Valle uitgest.
08.04.2020 Barcelona Barcelona - Flamengo RJ Flamengo RJ uitgest.
23.04.2020 Atlético Junior Atlético Junior - Barcelona Barcelona uitgest.
23.04.2020 Flamengo RJ Flamengo RJ - Independiente del Valle Independiente del Valle uitgest.
Groep 2
08.04.2020 Tigre Tigre - Bolívar Bolívar uitgest.
09.04.2020 Guaraní Guaraní - Palmeiras Palmeiras uitgest.
23.04.2020 Palmeiras Palmeiras - Bolívar Bolívar uitgest.
24.04.2020 Tigre Tigre - Guaraní Guaraní uitgest.
Groep 3
09.04.2020 Athletico Paranaense Athletico Paranaense - Colo-Colo Colo-Colo uitgest.
10.04.2020 Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann - Peñarol Peñarol uitgest.
22.04.2020 Athletico Paranaense Athletico Paranaense - Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann uitgest.
22.04.2020 Peñarol Peñarol - Colo-Colo Colo-Colo uitgest.
Groep 4
08.04.2020 Deportivo Binacional Deportivo Binacional - River Plate River Plate uitgest.
08.04.2020 LDU Quito LDU Quito - São Paulo FC São Paulo FC uitgest.
22.04.2020 LDU Quito LDU Quito - Deportivo Binacional Deportivo Binacional uitgest.
23.04.2020 River Plate River Plate - São Paulo FC São Paulo FC uitgest.
Groep 5
09.04.2020 América de Cali América de Cali - Universidad Católica Universidad Católica uitgest.
09.04.2020 Internacional Internacional - Grêmio Porto Alegre Grêmio Porto Alegre uitgest.
22.04.2020 América de Cali América de Cali - Internacional Internacional uitgest.
22.04.2020 Grêmio Porto Alegre Grêmio Porto Alegre - Universidad Católica Universidad Católica uitgest.
Groep 6
08.04.2020 Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida - Nacional Nacional uitgest.
09.04.2020 Alianza Lima Alianza Lima - Racing Club Racing Club uitgest.
23.04.2020 Alianza Lima Alianza Lima - Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida uitgest.
23.04.2020 Nacional Nacional - Racing Club Racing Club uitgest.
Groep 7
09.04.2020 Defensa y Justicia Defensa y Justicia - Club Olimpia Club Olimpia uitgest.
10.04.2020 Delfín SC Delfín SC - Santos FC Santos FC uitgest.
24.04.2020 Club Olimpia Club Olimpia - Santos FC Santos FC uitgest.
24.04.2020 Delfín SC Delfín SC - Defensa y Justicia Defensa y Justicia uitgest.
Groep 8
09.04.2020 Caracas FC Caracas FC - Libertad Libertad uitgest.
10.04.2020 Independiente Medellín Independiente Medellín - Boca Juniors Boca Juniors uitgest.
22.04.2020 Boca Juniors Boca Juniors - Libertad Libertad uitgest.
23.04.2020 Caracas FC Caracas FC - Independiente Medellín Independiente Medellín uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner