20.09.2019 | 23:00 | Cruz Azul Hidalgo | - | Club Irapuato | 2:3 (0:2) | |
21.09.2019 | 02:30 | Atlético Reynosa | - | Alacranes de Durango | 0:3 (0:3) | |
03:00 | Saltillo FC | - | Leones Negros II | 1:1 (1:1) | ||
04:00 | Murciélagos FC | - | Cimarrones de Sonora II | 3:0 (2:0) | ||
19:00 | Pumas UNAM II | - | Yalmakan FC | 4:1 (2:0) | ||
19:00 | Coyotes de Tlaxcala | - | Albinegros Orizaba | geannuleerd | ||
23:00 | Tuzos de la UAZ | - | Dorados UACH | 3:1 (2:1) | ||
22.09.2019 | 00:00 | Pioneros de Cancún | - | Sporting Canamy | 1:1 (1:1) | |
00:00 | Cafetaleros de Chiapas II | - | Inter Playa | 2:1 (2:1) | ||
00:00 | Tepatitlán | - | Coras de Nayarit | 1:1 (0:1) | ||
01:00 | Atlético Bahia | - | Tecos Fútbol Club | 2:1 (1:0) | ||
02:00 | Cañoneros Marina | - | Cafessa Jalisco | 0:1 (0:0) | ||
02:00 | Mineros de Fresnillo FC | - | Gavilanes de Matamoros | 0:2 (0:2) | ||
19:00 | Atlético San Luis II | - | Reboceros de La Piedad | 0:1 (0:1) |
» Stand | Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
1 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tuzos de la UAZ | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 17 | |
2 | Gavilanes de Matamoros | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 17 | |
3 | Alacranes de Durango | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 14 | |
4 | Tepatitlán | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5 | Murciélagos FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:9 | 4 | 13 | |
6 | Coras de Nayarit | 5 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | 2 | 13 | |
7 | Atlético Reynosa | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 10 | |
8 | Tecos Fútbol Club | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
9 | Correcaminos UAT II | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
10 | Leones Negros II | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 0 | 8 | |
11 | Saltillo FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
12 | Dorados UACH | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
13 | Atlético Bahia | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 5 | |
14 | Cimarrones de Sonora II | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:8 | -7 | 4 | |
15 | Mineros de Fresnillo FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:11 | -9 | 2 |
2 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coyotes de Tlaxcala | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 19 | |
2 | Club Irapuato | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | 2 | 13 | |
3 | Cafessa Jalisco | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 2 | 13 | |
4 | Yalmakan FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:14 | 2 | 11 | |
5 | Pumas UNAM II | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
6 | Pioneros de Cancún | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 11 | |
7 | Cruz Azul Hidalgo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 10 | |
8 | Reboceros de La Piedad | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 9 | |
9 | Cafetaleros de Chiapas II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | 8 | |
10 | Cañoneros Marina | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 | 8 | |
11 | Inter Playa | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
12 | Sporting Canamy | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
13 | Atlético San Luis II | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 2 | |
14 | Albinegros Orizaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Play-offs | |
Play-offs |