Voorronde
06.08.2019 19:00 Olimpia Elblag - KS ROW 1964 Rybnik 2:1
07.08.2019 Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice 3:0 Toeg.
17:00 Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1:2
17:30 Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 3:2
1e Ronde
24.09.2019 15:30 Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 2:3 (2:0)
15:30 Stal Brzeg - Olimpia Elblag 1:2 (0:1)
16:00 Zagłębie Lubin II - Miedź Legnica 1:3 (2:0, 2:2, 2:2) d.p.
16:30 Stilon Gorzow Wielkopolski - Olimpia Zambrów 5:1 (3:1)
17:00 Ruch Chorzów - OKS Stomil Olsztyn 3:4 (0:1, 2:2, 3:3) d.p.
17:00 Legia Warszawa II - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)
17:30 Chrobry Głogów - Lech Poznań 0:2 (0:0)
18:00 KSZO Ostrowiec - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:2)
18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
20:30 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
25.09.2019 14:30 Stal Rzeszow - Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)
15:00 Garbarnia Krakow - Bytovia Bytów 1:2 (0:0)
15:30 Chełmianka Chełm - Znicz Pruszkow 5:4 (1:0, 1:1, 3:3) d.p.
15:30 Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów 2:3 (1:1, 1:1) n.v.
15:30 Polonia Środa - Górnik Zabrze 0:6 (0:3)
16:00 Chemik Police - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
16:00 Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg 2:1 (0:0)
16:00 Elana Toruń - Radomiak Radom 1:2 (0:1)
16:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
16:00 Gryf Słupsk - Górnik Łęczna 1:3 (1:3)
16:00 Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock 0:1 (0:0)
17:30 KS Cracovia - Jagiellonia Białystok 4:2 (2:1)
18:00 GKS Jastrzębie - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (0:0)
18:30 Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
18:30 GKS Bełchatów - GKS Tychy '71 0:2 (0:0)
19:00 GKS Katowice - Warta Poznań 5:3 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
19:00 Olimpia Grudziądz - FKS Stal Mielec 0:3 (0:1)
19:30 Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
20:30 Puszcza Niepołomice - Legia Warschau 0:2 (0:1)
26.09.2019 16:00 Unia Skierniewice - Piast Gliwice 1:5 (0:1, 1:1) n.v.
17:30 Odra Opole - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
20:30 Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 0:3 (0:1)
2e Ronde
29.10.2019 13:00 Stilon Gorzow Wielkopolski - Zagłębie Lubin 1:5 (0:1)
13:00 Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0:2 (0:0)
13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
13:00 Radomiak Radom - GKS Tychy '71 1:2 (0:0)
13:00 Resovia Rzeszów - Lech Poznań 0:4 (0:2)
17:30 Bytovia Bytów - KS Cracovia 2:3 (0:0, 2:2) n.v.
19:00 Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
20:30 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
30.10.2019 13:00 Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
13:00 Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 4:3 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
17:30 FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)
18:00 Legia Warszawa II - Odra Opole 1:0 (0:0)
18:00 Olimpia Elblag - Raków Częstochowa 0:4 (0:2)
18:30 Pogoń Siedlce - Piast Gliwice 0:4 (0:2)
20:30 Widzew Łódź - Legia Warschau 2:3 (0:0)
31.10.2019 17:30 OKS Stomil Olsztyn - Wisła Płock 4:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Achtste finale
03.12.2019 17:45 Legia Warszawa II - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
20:45 Górnik Łęczna - Legia Warschau 0:2 (0:1)
04.12.2019 12:15 Stal Stalowa Wola - Lech Poznań 0:2 (0:1)
17:45 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3:2 (0:2)
20:45 GKS Tychy '71 - ŁKS Łódź 2:0 (0:0)
05.12.2019 12:15 Błękitni Stargard Szczeciński - FKS Stal Mielec 1:2 (1:1)
17:45 Miedź Legnica - OKS Stomil Olsztyn 4:3 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:45 KS Cracovia - Raków Częstochowa 4:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Kwartfinale
10.03.2020 18:00 GKS Tychy '71 - KS Cracovia 1:2 (0:0, 1:1) n.v.
11.03.2020 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2:1 (0:0)
26.05.2020 20:10 Miedź Legnica - Legia Warschau 1:2 (0:1)
27.05.2020 20:10 FKS Stal Mielec - Lech Poznań 1:3 (1:2)
Halve Finale
07.07.2020 20:00 KS Cracovia - Legia Warschau 3:0 (2:0)
08.07.2020 20:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
Finale
24.07.2020 20:00 KS Cracovia - Lechia Gdańsk -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner