Periode Trainer Land geb.
23.09.2019 - 30.06.2020 Ian McCall Schotland 30.09.1965
18.09.2019 - 23.09.2019 Scott Allison Schotland
15.10.2018 - 18.09.2019 Gary Caldwell Schotland 12.04.1982
06.10.2018 - 14.10.2018 Gerry Britton Schotland 20.10.1970
01.07.2012 - 05.10.2018 Alan Archibald Schotland 13.12.1977
01.07.2011 - 30.06.2012 Jackie McNamara Schotland 24.10.1973
20.05.2007 - 30.06.2011 Ian McCall Schotland 30.09.1965
01.07.2005 - 30.06.2007 Dick Campbell Schotland 22.11.1953
01.12.2003 - 30.06.2005 Derek Whyte Schotland 31.08.1968
01.07.2003 - 30.11.2003 Gerard Collins Schotland 12.03.1955
01.07.1999 - 30.06.2003 John Lambie Schotland 19.03.1941
01.07.1995 - 30.06.1997 Murdo McLeod Schotland 24.09.1958
01.07.1990 - 30.06.1995 John Lambie Schotland 19.03.1941
01.07.1989 - 30.06.1990 Sandy Clark Schotland 28.10.1956
01.07.1988 - 30.06.1989 John Lambie Schotland 19.03.1941
01.07.1983 - 30.06.1986 Benny Rooney Schotland 03.05.1943
01.07.1970 - 30.06.1974 Davie McParland Schotland 05.05.1935
01.09.1968 - 30.06.1970 Scot Symon Schotland 09.11.1911
01.07.1959 - 30.06.1968 Willie Thornton Schotland 03.03.1920
01.07.1947 - 22.08.1959 David Meiklejohn Schotland 12.12.1900
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner