17. Ronde
27.05.2022 23:00 Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia - Estudiantes de Caseros Estudiantes de Caseros
28.05.2022 01:10 Agropecuario de Carlos Casares Agropecuario de Carlos Casares - Brown de Adrogué Brown de Adrogué
28.05.2022 20:10 Instituto de Córdoba Instituto de Córdoba - Chacarita Juniors Chacarita Juniors -:-
28.05.2022 20:10 Nueva Chicago Nueva Chicago - Chaco For Ever Chaco For Ever
28.05.2022 20:30 Flandria Flandria - Villa Dálmine Villa Dálmine
28.05.2022 20:30 Sacachispas Sacachispas - Guillermo Brown Guillermo Brown
28.05.2022 23:00 Tristan Suárez Tristan Suárez - Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano -:-
29.05.2022 00:10 Quilmes Quilmes - Atlanta Atlanta -:-
29.05.2022 20:00 Deportivo Madryn Deportivo Madryn - Güemes de SdE Güemes de SdE -:-
29.05.2022 20:10 Estudiantes de Río Cuarto Estudiantes de Río Cuarto - All Boys All Boys -:-
29.05.2022 20:30 Deportivo Maipú Deportivo Maipú - San Martín de San Juan San Martín de San Juan -:-
29.05.2022 20:30 Gimnasia de Jujuy Gimnasia de Jujuy - Almirante Brown de Isidro Casanova Almirante Brown de Isidro Casanova -:-
29.05.2022 21:00 Alvarado Alvarado - Gimnasia de Mendoza Gimnasia de Mendoza -:-
29.05.2022 22:00 Mitre de SdE Mitre de SdE - Atlético Rafaela Atlético Rafaela -:-
29.05.2022 22:10 Temperley Temperley - Belgrano de Córdoba Belgrano de Córdoba -:-
30.05.2022 00:10 Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste - Ramón Santamarina Ramón Santamarina -:-
30.05.2022 02:10 Almagro Almagro - San Telmo San Telmo -:-
31.05.2022 02:10 Deportivo Morón Deportivo Morón - Deportivo Riestra Deportivo Riestra -:-
18. Ronde
04.06.2022 All Boys All Boys - Alvarado Alvarado -:-
04.06.2022 Almirante Brown de Isidro Casanova Almirante Brown de Isidro Casanova - Flandria Flandria -:-
04.06.2022 Atlanta Atlanta - Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia -:-
04.06.2022 Atlético Rafaela Atlético Rafaela - Sacachispas Sacachispas -:-
04.06.2022 Brown de Adrogué Brown de Adrogué - Tristan Suárez Tristan Suárez -:-
04.06.2022 Belgrano de Córdoba Belgrano de Córdoba - Deportivo Morón Deportivo Morón -:-
04.06.2022 Estudiantes de Caseros Estudiantes de Caseros - Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste -:-
04.06.2022 San Martín de San Juan San Martín de San Juan - Quilmes Quilmes -:-
04.06.2022 Chacarita Juniors Chacarita Juniors - Agropecuario de Carlos Casares Agropecuario de Carlos Casares -:-
04.06.2022 Chaco For Ever Chaco For Ever - Deportivo Maipú Deportivo Maipú -:-
04.06.2022 Güemes de SdE Güemes de SdE - Estudiantes de Río Cuarto Estudiantes de Río Cuarto -:-
04.06.2022 Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano - San Martín de Tucumán San Martín de Tucumán -:-
04.06.2022 Deportivo Riestra Deportivo Riestra - Deportivo Madryn Deportivo Madryn -:-
04.06.2022 Gimnasia de Mendoza Gimnasia de Mendoza - Almagro Almagro -:-
04.06.2022 Guillermo Brown Guillermo Brown - Instituto de Córdoba Instituto de Córdoba -:-
04.06.2022 San Telmo San Telmo - Nueva Chicago Nueva Chicago -:-
04.06.2022 Ramón Santamarina Ramón Santamarina - Mitre de SdE Mitre de SdE -:-
04.06.2022 Villa Dálmine Villa Dálmine - Temperley Temperley -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner