17. Ronde
25.05.2024 17:45 San Telmo San Telmo - Colón de Santa Fe Colón de Santa Fe
25.05.2024 18:30 Tristan Suárez Tristan Suárez - San Martín de San Juan San Martín de San Juan
25.05.2024 20:00 Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino - Defensores Unidos de Zárate Defensores Unidos de Zárate
25.05.2024 23:00 Atlético Rafaela Atlético Rafaela - Almirante Brown Almirante Brown
26.05.2024 18:10 Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste - Atlético San Miguel Atlético San Miguel
26.05.2024 20:00 Güemes de SdE Güemes de SdE - Estudiantes de Caseros Estudiantes de Caseros
26.05.2024 20:00 Deportivo Madryn Deportivo Madryn - Atlanta Atlanta
26.05.2024 20:00 Brown de Adrogué Brown de Adrogué - Gimnasia y Tiro de Salta Gimnasia y Tiro de Salta
26.05.2024 20:20 Deportivo Morón Deportivo Morón - Nueva Chicago Nueva Chicago
26.05.2024 20:30 All Boys All Boys - Guillermo Brown Guillermo Brown
26.05.2024 20:30 Alvarado Alvarado - Chacarita Juniors Chacarita Juniors
26.05.2024 20:30 Deportivo Maipú Deportivo Maipú - Quilmes Quilmes
26.05.2024 20:30 Almagro Almagro - Mitre de SdE Mitre de SdE
26.05.2024 21:00 Patronato de Paraná Patronato de Paraná - Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
26.05.2024 21:00 Gimnasia de Jujuy Gimnasia de Jujuy - Talleres (RdE) Talleres (RdE)
26.05.2024 21:00 Chaco For Ever Chaco For Ever - Estudiantes de Río Cuarto Estudiantes de Río Cuarto
26.05.2024 22:30 Racing de Córdoba Racing de Córdoba - San Martín de Tucumán San Martín de Tucumán
27.05.2024 23:00 Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano - Aldosivi Aldosivi
28.05.2024 02:10 Temperley Temperley - Gimnasia de Mendoza Gimnasia de Mendoza 1:3 (1:0)
18. Ronde
31.05.2024 20:00 Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí - Racing de Córdoba Racing de Córdoba -:-
01.06.2024 02:10 Colón de Santa Fe Colón de Santa Fe - Atlético Rafaela Atlético Rafaela -:-
01.06.2024 20:05 Nueva Chicago Nueva Chicago - Temperley Temperley -:-
01.06.2024 20:30 Chacarita Juniors Chacarita Juniors - Güemes de SdE Güemes de SdE -:-
01.06.2024 22:05 Atlanta Atlanta - Defensores Unidos de Zárate Defensores Unidos de Zárate -:-
02.06.2024 00:10 Talleres (RdE) Talleres (RdE) - Deportivo Maipú Deportivo Maipú -:-
02.06.2024 02:10 Almirante Brown Almirante Brown - Deportivo Madryn Deportivo Madryn -:-
02.06.2024 20:00 Estudiantes de Caseros Estudiantes de Caseros - Gimnasia de Jujuy Gimnasia de Jujuy -:-
02.06.2024 20:00 Guillermo Brown Guillermo Brown - Tristan Suárez Tristan Suárez -:-
02.06.2024 20:30 Deportivo Morón Deportivo Morón - Atlético San Miguel Atlético San Miguel -:-
02.06.2024 21:00 San Martín de San Juan San Martín de San Juan - Patronato de Paraná Patronato de Paraná -:-
02.06.2024 21:00 Gimnasia de Mendoza Gimnasia de Mendoza - Brown de Adrogué Brown de Adrogué -:-
02.06.2024 21:00 Gimnasia y Tiro de Salta Gimnasia y Tiro de Salta - Almagro Almagro -:-
02.06.2024 21:00 Mitre de SdE Mitre de SdE - Defensores de Belgrano Defensores de Belgrano -:-
02.06.2024 22:00 San Martín de Tucumán San Martín de Tucumán - Alvarado Alvarado -:-
02.06.2024 22:00 Estudiantes de Río Cuarto Estudiantes de Río Cuarto - San Telmo San Telmo -:-
02.06.2024 23:00 Quilmes Quilmes - Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste -:-
02.06.2024 23:00 Aldosivi Aldosivi - Chaco For Ever Chaco For Ever -:-
04.06.2024 02:10 Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino - All Boys All Boys -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner