Groep A
24.03.2021 20:45 Portugal Portugal - Azerbeidzjan Azerbeidzjan -:-
24.03.2021 20:45 Servië Servië - Ierland Ierland -:-
27.03.2021 20:45 Ierland Ierland - Luxemburg Luxemburg -:-
27.03.2021 20:45 Servië Servië - Portugal Portugal -:-
30.03.2021 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Servië Servië -:-
30.03.2021 20:45 Luxemburg Luxemburg - Portugal Portugal -:-
01.09.2021 20:45 Luxemburg Luxemburg - Azerbeidzjan Azerbeidzjan -:-
01.09.2021 20:45 Portugal Portugal - Ierland Ierland -:-
04.09.2021 18:00 Ierland Ierland - Azerbeidzjan Azerbeidzjan -:-
04.09.2021 18:00 Servië Servië - Luxemburg Luxemburg -:-
07.09.2021 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Portugal Portugal -:-
07.09.2021 20:45 Ierland Ierland - Servië Servië -:-
09.10.2021 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Ierland Ierland -:-
09.10.2021 20:45 Luxemburg Luxemburg - Servië Servië -:-
12.10.2021 20:45 Portugal Portugal - Luxemburg Luxemburg -:-
12.10.2021 20:45 Servië Servië - Azerbeidzjan Azerbeidzjan -:-
11.11.2021 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Luxemburg Luxemburg -:-
11.11.2021 20:45 Ierland Ierland - Portugal Portugal -:-
14.11.2021 20:45 Luxemburg Luxemburg - Ierland Ierland -:-
14.11.2021 20:45 Portugal Portugal - Servië Servië -:-
Groep B
25.03.2021 20:45 Zweden Zweden - Georgië Georgië -:-
25.03.2021 20:45 Spanje Spanje - Griekenland Griekenland -:-
28.03.2021 20:45 Georgië Georgië - Spanje Spanje -:-
28.03.2021 20:45 Kosovo Kosovo - Zweden Zweden -:-
31.03.2021 20:45 Griekenland Griekenland - Georgië Georgië -:-
31.03.2021 20:45 Spanje Spanje - Kosovo Kosovo -:-
02.09.2021 18:00 Georgië Georgië - Kosovo Kosovo -:-
02.09.2021 20:45 Zweden Zweden - Spanje Spanje -:-
05.09.2021 20:45 Kosovo Kosovo - Griekenland Griekenland -:-
05.09.2021 20:45 Spanje Spanje - Georgië Georgië -:-
08.09.2021 20:45 Griekenland Griekenland - Zweden Zweden -:-
08.09.2021 20:45 Kosovo Kosovo - Spanje Spanje -:-
09.10.2021 18:00 Georgië Georgië - Griekenland Griekenland -:-
09.10.2021 18:00 Zweden Zweden - Kosovo Kosovo -:-
12.10.2021 20:45 Kosovo Kosovo - Georgië Georgië -:-
12.10.2021 20:45 Zweden Zweden - Griekenland Griekenland -:-
11.11.2021 18:00 Georgië Georgië - Zweden Zweden -:-
11.11.2021 20:45 Griekenland Griekenland - Spanje Spanje -:-
14.11.2021 20:45 Griekenland Griekenland - Kosovo Kosovo -:-
14.11.2021 20:45 Spanje Spanje - Zweden Zweden -:-
Groep C
25.03.2021 20:45 Bulgarije Bulgarije - Zwitserland Zwitserland -:-
25.03.2021 20:45 Italië Italië - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
28.03.2021 20:45 Bulgarije Bulgarije - Italië Italië -:-
28.03.2021 20:45 Zwitserland Zwitserland - Litouwen Litouwen -:-
31.03.2021 20:45 Litouwen Litouwen - Italië Italië -:-
31.03.2021 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Bulgarije Bulgarije -:-
02.09.2021 20:45 Italië Italië - Bulgarije Bulgarije -:-
02.09.2021 20:45 Litouwen Litouwen - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
05.09.2021 18:00 Bulgarije Bulgarije - Litouwen Litouwen -:-
05.09.2021 20:45 Zwitserland Zwitserland - Italië Italië -:-
08.09.2021 20:45 Italië Italië - Litouwen Litouwen -:-
08.09.2021 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Zwitserland Zwitserland -:-
09.10.2021 15:00 Litouwen Litouwen - Bulgarije Bulgarije -:-
09.10.2021 20:45 Zwitserland Zwitserland - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
12.10.2021 20:45 Bulgarije Bulgarije - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
12.10.2021 20:45 Litouwen Litouwen - Zwitserland Zwitserland -:-
12.11.2021 20:45 Italië Italië - Zwitserland Zwitserland -:-
12.11.2021 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Litouwen Litouwen -:-
15.11.2021 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Italië Italië -:-
15.11.2021 20:45 Zwitserland Zwitserland - Bulgarije Bulgarije -:-
Groep D
24.03.2021 20:45 Finland Finland - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
24.03.2021 20:45 Frankrijk Frankrijk - Oekraïne Oekraïne -:-
28.03.2021 15:00 Kazachstan Kazachstan - Frankrijk Frankrijk -:-
28.03.2021 20:45 Oekraïne Oekraïne - Finland Finland -:-
31.03.2021 20:45 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Frankrijk Frankrijk -:-
31.03.2021 20:45 Oekraïne Oekraïne - Kazachstan Kazachstan -:-
01.09.2021 16:00 Kazachstan Kazachstan - Oekraïne Oekraïne -:-
01.09.2021 20:45 Frankrijk Frankrijk - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
04.09.2021 18:00 Finland Finland - Kazachstan Kazachstan -:-
04.09.2021 20:45 Oekraïne Oekraïne - Frankrijk Frankrijk -:-
07.09.2021 20:45 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Kazachstan Kazachstan -:-
07.09.2021 20:45 Frankrijk Frankrijk - Finland Finland -:-
09.10.2021 15:00 Kazachstan Kazachstan - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
09.10.2021 18:00 Finland Finland - Oekraïne Oekraïne -:-
12.10.2021 16:00 Kazachstan Kazachstan - Finland Finland -:-
12.10.2021 20:45 Oekraïne Oekraïne - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
13.11.2021 15:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Finland Finland -:-
13.11.2021 20:45 Frankrijk Frankrijk - Kazachstan Kazachstan -:-
16.11.2021 20:45 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Oekraïne Oekraïne -:-
16.11.2021 20:45 Finland Finland - Frankrijk Frankrijk -:-
Groep E
24.03.2021 20:45 België België - Wales Wales -:-
24.03.2021 20:45 Estland Estland - Tsjechië Tsjechië -:-
27.03.2021 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Estland Estland -:-
27.03.2021 20:45 Tsjechië Tsjechië - België België -:-
30.03.2021 20:45 België België - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
30.03.2021 20:45 Wales Wales - Tsjechië Tsjechië -:-
02.09.2021 20:45 Estland Estland - België België -:-
02.09.2021 20:45 Tsjechië Tsjechië - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
05.09.2021 15:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Wales Wales -:-
05.09.2021 20:45 België België - Tsjechië Tsjechië -:-
08.09.2021 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland - België België -:-
08.09.2021 20:45 Wales Wales - Estland Estland -:-
08.10.2021 20:45 Estland Estland - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
08.10.2021 20:45 Tsjechië Tsjechië - Wales Wales -:-
11.10.2021 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland - Tsjechië Tsjechië -:-
11.10.2021 20:45 Estland Estland - Wales Wales -:-
13.11.2021 20:45 België België - Estland Estland -:-
13.11.2021 20:45 Wales Wales - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
16.11.2021 20:45 Tsjechië Tsjechië - Estland Estland -:-
16.11.2021 20:45 Wales Wales - België België -:-
Groep F
25.03.2021 20:45 Israël Israël - Denemarken Denemarken -:-
25.03.2021 20:45 Moldavië Moldavië - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
25.03.2021 20:45 Schotland Schotland - Oostenrijk Oostenrijk -:-
28.03.2021 18:00 Denemarken Denemarken - Moldavië Moldavië -:-
28.03.2021 20:45 Israël Israël - Schotland Schotland -:-
28.03.2021 20:45 Oostenrijk Oostenrijk - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
31.03.2021 20:45 Moldavië Moldavië - Israël Israël -:-
31.03.2021 20:45 Oostenrijk Oostenrijk - Denemarken Denemarken -:-
31.03.2021 20:45 Schotland Schotland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
01.09.2021 20:45 Denemarken Denemarken - Schotland Schotland -:-
01.09.2021 20:45 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Israël Israël -:-
01.09.2021 20:45 Moldavië Moldavië - Oostenrijk Oostenrijk -:-
04.09.2021 20:45 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Denemarken Denemarken -:-
04.09.2021 20:45 Israël Israël - Oostenrijk Oostenrijk -:-
04.09.2021 20:45 Schotland Schotland - Moldavië Moldavië -:-
07.09.2021 20:45 Denemarken Denemarken - Israël Israël -:-
07.09.2021 20:45 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Moldavië Moldavië -:-
07.09.2021 20:45 Oostenrijk Oostenrijk - Schotland Schotland -:-
09.10.2021 20:45 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Oostenrijk Oostenrijk -:-
09.10.2021 20:45 Moldavië Moldavië - Denemarken Denemarken -:-
09.10.2021 20:45 Schotland Schotland - Israël Israël -:-
12.10.2021 20:45 Denemarken Denemarken - Oostenrijk Oostenrijk -:-
12.10.2021 20:45 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Schotland Schotland -:-
12.10.2021 20:45 Israël Israël - Moldavië Moldavië -:-
12.11.2021 20:45 Denemarken Denemarken - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
12.11.2021 20:45 Moldavië Moldavië - Schotland Schotland -:-
12.11.2021 20:45 Oostenrijk Oostenrijk - Israël Israël -:-
15.11.2021 20:45 Israël Israël - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
15.11.2021 20:45 Oostenrijk Oostenrijk - Moldavië Moldavië -:-
15.11.2021 20:45 Schotland Schotland - Denemarken Denemarken -:-
Groep G
24.03.2021 20:45 Gibraltar Gibraltar - Noorwegen Noorwegen -:-
24.03.2021 20:45 Letland Letland - Montenegro Montenegro -:-
24.03.2021 20:45 Turkije Turkije - Nederland Nederland -:-
27.03.2021 15:00 Montenegro Montenegro - Gibraltar Gibraltar -:-
27.03.2021 18:00 Noorwegen Noorwegen - Turkije Turkije -:-
27.03.2021 20:45 Nederland Nederland - Letland Letland -:-
30.03.2021 20:45 Gibraltar Gibraltar - Nederland Nederland -:-
30.03.2021 20:45 Montenegro Montenegro - Noorwegen Noorwegen -:-
30.03.2021 20:45 Turkije Turkije - Letland Letland -:-
01.09.2021 20:45 Letland Letland - Gibraltar Gibraltar -:-
01.09.2021 20:45 Noorwegen Noorwegen - Nederland Nederland -:-
01.09.2021 20:45 Turkije Turkije - Montenegro Montenegro -:-
04.09.2021 18:00 Letland Letland - Noorwegen Noorwegen -:-
04.09.2021 20:45 Gibraltar Gibraltar - Turkije Turkije -:-
04.09.2021 20:45 Nederland Nederland - Montenegro Montenegro -:-
07.09.2021 20:45 Montenegro Montenegro - Letland Letland -:-
07.09.2021 20:45 Nederland Nederland - Turkije Turkije -:-
07.09.2021 20:45 Noorwegen Noorwegen - Gibraltar Gibraltar -:-
08.10.2021 20:45 Gibraltar Gibraltar - Montenegro Montenegro -:-
08.10.2021 20:45 Letland Letland - Nederland Nederland -:-
08.10.2021 20:45 Turkije Turkije - Noorwegen Noorwegen -:-
11.10.2021 20:45 Letland Letland - Turkije Turkije -:-
11.10.2021 20:45 Nederland Nederland - Gibraltar Gibraltar -:-
11.10.2021 20:45 Noorwegen Noorwegen - Montenegro Montenegro -:-
13.11.2021 18:00 Noorwegen Noorwegen - Letland Letland -:-
13.11.2021 18:00 Turkije Turkije - Gibraltar Gibraltar -:-
13.11.2021 20:45 Montenegro Montenegro - Nederland Nederland -:-
16.11.2021 20:45 Gibraltar Gibraltar - Letland Letland -:-
16.11.2021 20:45 Montenegro Montenegro - Turkije Turkije -:-
16.11.2021 20:45 Nederland Nederland - Noorwegen Noorwegen -:-
Groep H
24.03.2021 20:45 Malta Malta - Rusland Rusland -:-
24.03.2021 20:45 Slovenië Slovenië - Kroatië Kroatië -:-
24.03.2021 20:45 Cyprus Cyprus - Slowakije Slowakije -:-
27.03.2021 15:00 Rusland Rusland - Slovenië Slovenië -:-
27.03.2021 18:00 Kroatië Kroatië - Cyprus Cyprus -:-
27.03.2021 20:45 Slowakije Slowakije - Malta Malta -:-
30.03.2021 20:45 Kroatië Kroatië - Malta Malta -:-
30.03.2021 20:45 Slowakije Slowakije - Rusland Rusland -:-
30.03.2021 20:45 Cyprus Cyprus - Slovenië Slovenië -:-
01.09.2021 20:45 Malta Malta - Cyprus Cyprus -:-
01.09.2021 20:45 Rusland Rusland - Kroatië Kroatië -:-
01.09.2021 20:45 Slovenië Slovenië - Slowakije Slowakije -:-
04.09.2021 15:00 Cyprus Cyprus - Rusland Rusland -:-
04.09.2021 18:00 Slovenië Slovenië - Malta Malta -:-
04.09.2021 20:45 Slowakije Slowakije - Kroatië Kroatië -:-
07.09.2021 20:45 Kroatië Kroatië - Slovenië Slovenië -:-
07.09.2021 20:45 Rusland Rusland - Malta Malta -:-
07.09.2021 20:45 Slowakije Slowakije - Cyprus Cyprus -:-
08.10.2021 20:45 Malta Malta - Slovenië Slovenië -:-
08.10.2021 20:45 Rusland Rusland - Slowakije Slowakije -:-
08.10.2021 20:45 Cyprus Cyprus - Kroatië Kroatië -:-
11.10.2021 20:45 Kroatië Kroatië - Slowakije Slowakije -:-
11.10.2021 20:45 Slovenië Slovenië - Rusland Rusland -:-
11.10.2021 20:45 Cyprus Cyprus - Malta Malta -:-
11.11.2021 18:00 Rusland Rusland - Cyprus Cyprus -:-
11.11.2021 20:45 Malta Malta - Kroatië Kroatië -:-
11.11.2021 20:45 Slowakije Slowakije - Slovenië Slovenië -:-
14.11.2021 15:00 Kroatië Kroatië - Rusland Rusland -:-
14.11.2021 15:00 Malta Malta - Slowakije Slowakije -:-
14.11.2021 15:00 Slovenië Slovenië - Cyprus Cyprus -:-
Groep I
25.03.2021 20:45 Andorra Andorra - Albanië Albanië -:-
25.03.2021 20:45 Engeland Engeland - San Marino San Marino -:-
25.03.2021 20:45 Hongarije Hongarije - Polen Polen -:-
28.03.2021 18:00 Albanië Albanië - Engeland Engeland -:-
28.03.2021 20:45 Polen Polen - Andorra Andorra -:-
28.03.2021 20:45 San Marino San Marino - Hongarije Hongarije -:-
31.03.2021 20:45 Andorra Andorra - Hongarije Hongarije -:-
31.03.2021 20:45 Engeland Engeland - Polen Polen -:-
31.03.2021 20:45 San Marino San Marino - Albanië Albanië -:-
02.09.2021 20:45 Andorra Andorra - San Marino San Marino -:-
02.09.2021 20:45 Polen Polen - Albanië Albanië -:-
02.09.2021 20:45 Hongarije Hongarije - Engeland Engeland -:-
05.09.2021 18:00 Albanië Albanië - Hongarije Hongarije -:-
05.09.2021 18:00 Engeland Engeland - Andorra Andorra -:-
05.09.2021 20:45 San Marino San Marino - Polen Polen -:-
08.09.2021 20:45 Albanië Albanië - San Marino San Marino -:-
08.09.2021 20:45 Polen Polen - Engeland Engeland -:-
08.09.2021 20:45 Hongarije Hongarije - Andorra Andorra -:-
09.10.2021 20:45 Andorra Andorra - Engeland Engeland -:-
09.10.2021 20:45 Polen Polen - San Marino San Marino -:-
09.10.2021 20:45 Hongarije Hongarije - Albanië Albanië -:-
12.10.2021 20:45 Albanië Albanië - Polen Polen -:-
12.10.2021 20:45 Engeland Engeland - Hongarije Hongarije -:-
12.10.2021 20:45 San Marino San Marino - Andorra Andorra -:-
12.11.2021 20:45 Andorra Andorra - Polen Polen -:-
12.11.2021 20:45 Engeland Engeland - Albanië Albanië -:-
12.11.2021 20:45 Hongarije Hongarije - San Marino San Marino -:-
15.11.2021 20:45 Albanië Albanië - Andorra Andorra -:-
15.11.2021 20:45 Polen Polen - Hongarije Hongarije -:-
15.11.2021 20:45 San Marino San Marino - Engeland Engeland -:-
Groep J
25.03.2021 20:45 Duitsland Duitsland - IJsland IJsland
25.03.2021 20:45 Liechtenstein Liechtenstein - Armenie Armenie -:-
25.03.2021 20:45 Roemenië Roemenië - Noord-Macedonië Noord-Macedonië -:-
28.03.2021 18:00 Armenie Armenie - IJsland IJsland -:-
28.03.2021 20:45 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Liechtenstein Liechtenstein -:-
28.03.2021 20:45 Roemenië Roemenië - Duitsland Duitsland -:-
31.03.2021 18:00 Armenie Armenie - Roemenië Roemenië -:-
31.03.2021 20:45 Duitsland Duitsland - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
31.03.2021 20:45 Liechtenstein Liechtenstein - IJsland IJsland -:-
02.09.2021 20:45 IJsland IJsland - Roemenië Roemenië -:-
02.09.2021 20:45 Liechtenstein Liechtenstein - Duitsland Duitsland
02.09.2021 20:45 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Armenie Armenie -:-
05.09.2021 18:00 IJsland IJsland - Noord-Macedonië Noord-Macedonië -:-
05.09.2021 20:45 Duitsland Duitsland - Armenie Armenie -:-
05.09.2021 20:45 Roemenië Roemenië - Liechtenstein Liechtenstein -:-
08.09.2021 18:00 Armenie Armenie - Liechtenstein Liechtenstein -:-
08.09.2021 20:45 IJsland IJsland - Duitsland Duitsland -:-
08.09.2021 20:45 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Roemenië Roemenië -:-
08.10.2021 20:45 Duitsland Duitsland - Roemenië Roemenië -:-
08.10.2021 20:45 IJsland IJsland - Armenie Armenie -:-
08.10.2021 20:45 Liechtenstein Liechtenstein - Noord-Macedonië Noord-Macedonië -:-
11.10.2021 20:45 IJsland IJsland - Liechtenstein Liechtenstein -:-
11.10.2021 20:45 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Duitsland Duitsland -:-
11.10.2021 20:45 Roemenië Roemenië - Armenie Armenie -:-
11.11.2021 18:00 Armenie Armenie - Noord-Macedonië Noord-Macedonië -:-
11.11.2021 20:45 Duitsland Duitsland - Liechtenstein Liechtenstein -:-
11.11.2021 20:45 Roemenië Roemenië - IJsland IJsland -:-
14.11.2021 18:00 Armenie Armenie - Duitsland Duitsland -:-
14.11.2021 18:00 Liechtenstein Liechtenstein - Roemenië Roemenië -:-
14.11.2021 18:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - IJsland IJsland -:-
Play-offs halve finale
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
25.03.2022 N.N.  N.N. - N.N. N.N. -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner