Groep A
17.09.2021 17:30 Slowakije Slowakije - Zweden Zweden
21.09.2021 17:15 Finland Finland - Slowakije Slowakije
21.09.2021 18:30 Zweden Zweden - Georgië Georgië
21.10.2021 17:00 Georgië Georgië - Finland Finland
21.10.2021 20:00 Ierland Ierland - Zweden Zweden
26.10.2021 16:30 Slowakije Slowakije - Georgië Georgië
26.10.2021 17:15 Finland Finland - Ierland Ierland
25.11.2021 18:30 Zweden Zweden - Finland Finland
25.11.2021 20:00 Ierland Ierland - Slowakije Slowakije
30.11.2021 19:00 Zweden Zweden - Slowakije Slowakije
30.11.2021 20:00 Ierland Ierland - Georgië Georgië
07.04.2022 18:00 Georgië Georgië - Zweden Zweden
08.04.2022 20:30 Slowakije Slowakije - Finland Finland
12.04.2022 17:15 Finland Finland - Georgië Georgië
12.04.2022 18:30 Zweden Zweden - Ierland Ierland
27.06.2022 18:00 Georgië Georgië - Ierland Ierland
01.09.2022 Ierland Ierland - Finland Finland -:-
01.09.2022 Georgië Georgië - Slowakije Slowakije -:-
06.09.2022 Finland Finland - Zweden Zweden -:-
06.09.2022 Slowakije Slowakije - Ierland Ierland -:-
Groep B
16.09.2021 19:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Spanje Spanje
17.09.2021 20:00 Hongarije Hongarije - Schotland Schotland
21.09.2021 20:00 Hongarije Hongarije - Spanje Spanje
21.09.2021 20:35 Schotland Schotland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
21.10.2021 18:00 Oekraïne Oekraïne - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
22.10.2021 20:35 Schotland Schotland - Hongarije Hongarije
26.10.2021 16:00 Oekraïne Oekraïne - Spanje Spanje
26.10.2021 19:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Hongarije Hongarije
25.11.2021 21:00 Spanje Spanje - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
26.11.2021 20:35 Schotland Schotland - Oekraïne Oekraïne
30.11.2021 18:00 Hongarije Hongarije - Oekraïne Oekraïne
30.11.2021 21:00 Spanje Spanje - Schotland Schotland
08.04.2022 17:30 Hongarije Hongarije - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
12.04.2022 20:35 Schotland Schotland - Spanje Spanje
24.06.2022 Oekraïne Oekraïne - Schotland Schotland -:-
28.06.2022 Oekraïne Oekraïne - Hongarije Hongarije -:-
02.09.2022 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Oekraïne Oekraïne -:-
02.09.2022 Spanje Spanje - Hongarije Hongarije -:-
06.09.2022 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Schotland Schotland -:-
06.09.2022 Spanje Spanje - Oekraïne Oekraïne -:-
Groep C
17.09.2021 17:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Cyprus Cyprus
17.09.2021 20:45 Nederland Nederland - Tsjechië Tsjechië
21.09.2021 17:30 Tsjechië Tsjechië - Cyprus Cyprus
21.09.2021 20:45 IJsland IJsland - Nederland Nederland
22.10.2021 20:45 IJsland IJsland - Tsjechië Tsjechië
22.10.2021 20:45 Cyprus Cyprus - Nederland Nederland
26.10.2021 20:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Nederland Nederland
26.10.2021 20:45 IJsland IJsland - Cyprus Cyprus
26.11.2021 18:00 Cyprus Cyprus - Wit-Rusland Wit-Rusland
27.11.2021 12:00 Tsjechië Tsjechië - Nederland Nederland
30.11.2021 18:00 Cyprus Cyprus - IJsland IJsland
07.04.2022 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - IJsland IJsland
08.04.2022 20:45 Nederland Nederland - Cyprus Cyprus
12.04.2022 17:30 Tsjechië Tsjechië - IJsland IJsland
28.06.2022 Tsjechië Tsjechië - Wit-Rusland Wit-Rusland
28.06.2022 20:45 Nederland Nederland - Wit-Rusland Wit-Rusland
01.09.2022 Cyprus Cyprus - Tsjechië Tsjechië -:-
02.09.2022 IJsland IJsland - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
06.09.2022 Wit-Rusland Wit-Rusland - Tsjechië Tsjechië -:-
06.09.2022 Nederland Nederland - IJsland IJsland -:-
Groep D
17.09.2021 16:00 Letland Letland - Oostenrijk Oostenrijk
17.09.2021 20:00 Engeland Engeland - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
17.09.2021 20:00 Noord-Ierland Noord-Ierland - Luxemburg Luxemburg
21.09.2021 18:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Oostenrijk Oostenrijk
21.09.2021 20:00 Noord-Ierland Noord-Ierland - Letland Letland
21.09.2021 20:15 Luxemburg Luxemburg - Engeland Engeland
21.10.2021 17:00 Letland Letland - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
22.10.2021 18:00 Oostenrijk Oostenrijk - Luxemburg Luxemburg
23.10.2021 18:15 Engeland Engeland - Noord-Ierland Noord-Ierland
26.10.2021 13:30 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Luxemburg Luxemburg
26.10.2021 19:30 Letland Letland - Engeland Engeland
26.10.2021 20:00 Noord-Ierland Noord-Ierland - Oostenrijk Oostenrijk
25.11.2021 13:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Noord-Ierland Noord-Ierland
27.11.2021 13:30 Engeland Engeland - Oostenrijk Oostenrijk
29.11.2021 20:00 Noord-Ierland Noord-Ierland - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
30.11.2021 20:00 Engeland Engeland - Letland Letland
30.11.2021 20:00 Luxemburg Luxemburg - Oostenrijk Oostenrijk
08.04.2022 20:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Engeland Engeland
08.04.2022 20:30 Oostenrijk Oostenrijk - Noord-Ierland Noord-Ierland
09.04.2022 11:00 Luxemburg Luxemburg - Letland Letland
12.04.2022 18:00 Luxemburg Luxemburg - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
12.04.2022 19:00 Oostenrijk Oostenrijk - Letland Letland
12.04.2022 20:55 Noord-Ierland Noord-Ierland - Engeland Engeland
24.06.2022 Letland Letland - Luxemburg Luxemburg
01.09.2022 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Letland Letland
02.09.2022 Luxemburg Luxemburg - Noord-Ierland Noord-Ierland
03.09.2022 Oostenrijk Oostenrijk - Engeland Engeland
06.09.2022 Engeland Engeland - Luxemburg Luxemburg
06.09.2022 Letland Letland - Noord-Ierland Noord-Ierland
06.09.2022 Oostenrijk Oostenrijk - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
Groep E
16.09.2021 18:00 Denemarken Denemarken - Malta Malta
17.09.2021 16:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Montenegro Montenegro
17.09.2021 18:00 Rusland Rusland - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
21.09.2021 16:00 Rusland Rusland - Montenegro Montenegro
21.09.2021 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Denemarken Denemarken
21.09.2021 18:30 Malta Malta - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
21.10.2021 14:00 Montenegro Montenegro - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
21.10.2021 16:00 Rusland Rusland - Malta Malta
21.10.2021 18:00 Denemarken Denemarken - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
26.10.2021 14:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Rusland Rusland
26.10.2021 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Malta Malta
26.10.2021 18:00 Montenegro Montenegro - Denemarken Denemarken
25.11.2021 13:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Denemarken Denemarken
25.11.2021 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Rusland Rusland
26.11.2021 19:00 Malta Malta - Montenegro Montenegro
30.11.2021 13:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Malta Malta
30.11.2021 15:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Montenegro Montenegro
30.11.2021 18:00 Denemarken Denemarken - Rusland Rusland
07.04.2022 Montenegro Montenegro - Rusland Rusland niet gespeeld
07.04.2022 15:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
08.04.2022 18:00 Malta Malta - Denemarken Denemarken
12.04.2022 Malta Malta - Rusland Rusland niet gespeeld
12.04.2022 14:00 Montenegro Montenegro - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
12.04.2022 18:00 Denemarken Denemarken - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
01.09.2022 Denemarken Denemarken - Montenegro Montenegro -:-
02.09.2022 Malta Malta - Azerbeidzjan Azerbeidzjan -:-
02.09.2022 Rusland Rusland - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina niet gespeeld
06.09.2022 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
06.09.2022 Rusland Rusland - Denemarken Denemarken niet gespeeld
06.09.2022 Montenegro Montenegro - Malta Malta -:-
Groep F
16.09.2021 18:00 Noorwegen Noorwegen - Armenie Armenie
16.09.2021 19:00 Albanië Albanië - Kosovo Kosovo
17.09.2021 19:00 Polen Polen - België België
21.09.2021 17:30 Armenie Armenie - Polen Polen
21.09.2021 19:00 Kosovo Kosovo - Noorwegen Noorwegen
21.09.2021 20:30 België België - Albanië Albanië
21.10.2021 17:00 Albanië Albanië - Armenie Armenie
21.10.2021 19:15 Polen Polen - Noorwegen Noorwegen
21.10.2021 20:00 België België - Kosovo Kosovo
26.10.2021 16:00 Armenie Armenie - Kosovo Kosovo
26.10.2021 19:00 Noorwegen Noorwegen - België België
26.10.2021 19:45 Polen Polen - Albanië Albanië
25.11.2021 16:00 Kosovo Kosovo - Polen Polen
25.11.2021 20:00 België België - Armenie Armenie
25.11.2021 20:10 Albanië Albanië - Noorwegen Noorwegen
30.11.2021 16:00 Kosovo Kosovo - Albanië Albanië
30.11.2021 20:30 België België - Polen Polen
01.12.2021 08:00 Armenie Armenie - Noorwegen Noorwegen
07.04.2022 18:00 Noorwegen Noorwegen - Kosovo Kosovo
07.04.2022 18:30 Albanië Albanië - België België
07.04.2022 20:15 Polen Polen - Armenie Armenie
12.04.2022 14:30 Armenie Armenie - Albanië Albanië
12.04.2022 19:00 Noorwegen Noorwegen - Polen Polen
12.04.2022 20:00 Kosovo Kosovo - België België
01.09.2022 Albanië Albanië - Polen Polen -:-
01.09.2022 Kosovo Kosovo - Armenie Armenie -:-
02.09.2022 België België - Noorwegen Noorwegen -:-
06.09.2022 Noorwegen Noorwegen - Albanië Albanië -:-
06.09.2022 Armenie Armenie - België België -:-
06.09.2022 Polen Polen - Kosovo Kosovo -:-
Groep G
17.09.2021 17:30 Italië Italië - Moldavië Moldavië
17.09.2021 19:00 Zwitserland Zwitserland - Litouwen Litouwen
17.09.2021 19:30 Roemenië Roemenië - Kroatië Kroatië
21.09.2021 17:30 Kroatië Kroatië - Italië Italië
21.09.2021 19:00 Moldavië Moldavië - Zwitserland Zwitserland
21.09.2021 19:30 Roemenië Roemenië - Litouwen Litouwen
22.10.2021 17:30 Italië Italië - Kroatië Kroatië
22.10.2021 19:00 Zwitserland Zwitserland - Roemenië Roemenië
26.10.2021 17:30 Litouwen Litouwen - Italië Italië
26.10.2021 19:00 Zwitserland Zwitserland - Kroatië Kroatië
26.11.2021 17:00 Kroatië Kroatië - Litouwen Litouwen
26.11.2021 17:30 Italië Italië - Zwitserland Zwitserland
26.11.2021 19:30 Roemenië Roemenië - Moldavië Moldavië
30.11.2021 17:00 Kroatië Kroatië - Moldavië Moldavië
30.11.2021 17:30 Roemenië Roemenië - Italië Italië
30.11.2021 17:30 Litouwen Litouwen - Zwitserland Zwitserland
08.04.2022 17:00 Moldavië Moldavië - Kroatië Kroatië
08.04.2022 17:45 Roemenië Roemenië - Zwitserland Zwitserland
08.04.2022 19:00 Italië Italië - Litouwen Litouwen
12.04.2022 17:00 Kroatië Kroatië - Roemenië Roemenië
12.04.2022 17:00 Litouwen Litouwen - Moldavië Moldavië
12.04.2022 17:45 Zwitserland Zwitserland - Italië Italië
24.06.2022 Moldavië Moldavië - Roemenië Roemenië -:-
28.06.2022 Moldavië Moldavië - Litouwen Litouwen -:-
02.09.2022 Moldavië Moldavië - Italië Italië -:-
02.09.2022 Kroatië Kroatië - Zwitserland Zwitserland -:-
02.09.2022 Litouwen Litouwen - Roemenië Roemenië -:-
06.09.2022 Italië Italië - Roemenië Roemenië -:-
06.09.2022 Litouwen Litouwen - Kroatië Kroatië -:-
06.09.2022 Zwitserland Zwitserland - Moldavië Moldavië -:-
Groep H
16.09.2021 18:00 Turkije Turkije - Portugal Portugal
18.09.2021 16:05 Duitsland Duitsland - Bulgarije Bulgarije
19.09.2021 19:00 Israël Israël - Portugal Portugal
21.09.2021 16:00 Duitsland Duitsland - Servië Servië
21.10.2021 17:00 Turkije Turkije - Bulgarije Bulgarije
21.10.2021 18:00 Israël Israël - Duitsland Duitsland
21.10.2021 19:00 Portugal Portugal - Servië Servië
26.10.2021 16:05 Duitsland Duitsland - Israël Israël
26.10.2021 17:00 Bulgarije Bulgarije - Portugal Portugal
26.10.2021 18:00 Servië Servië - Turkije Turkije
25.11.2021 16:00 Servië Servië - Bulgarije Bulgarije
25.11.2021 19:00 Portugal Portugal - Israël Israël
26.11.2021 16:00 Duitsland Duitsland - Turkije Turkije
30.11.2021 15:00 Bulgarije Bulgarije - Servië Servië
30.11.2021 16:00 Turkije Turkije - Israël Israël
30.11.2021 19:00 Portugal Portugal - Duitsland Duitsland
23.02.2022 15:00 Turkije Turkije - Servië Servië
07.04.2022 15:00 Bulgarije Bulgarije - Turkije Turkije
07.04.2022 18:00 Servië Servië - Israël Israël
09.04.2022 16:10 Duitsland Duitsland - Portugal Portugal
12.04.2022 16:00 Servië Servië - Duitsland Duitsland
12.04.2022 18:00 Israël Israël - Turkije Turkije
12.04.2022 20:00 Portugal Portugal - Bulgarije Bulgarije
23.06.2022 Bulgarije Bulgarije - Israël Israël
01.09.2022 Israël Israël - Bulgarije Bulgarije
02.09.2022 Servië Servië - Portugal Portugal
03.09.2022 Turkije Turkije - Duitsland Duitsland
06.09.2022 Bulgarije Bulgarije - Duitsland Duitsland
06.09.2022 Israël Israël - Servië Servië
06.09.2022 Portugal Portugal - Turkije Turkije
Groep I
17.09.2021 17:00 Griekenland Griekenland - Frankrijk Frankrijk
17.09.2021 18:00 Estland Estland - Slovenië Slovenië
17.09.2021 20:15 Wales Wales - Kazachstan Kazachstan
21.09.2021 19:00 Estland Estland - Wales Wales
21.09.2021 19:00 Griekenland Griekenland - Kazachstan Kazachstan
21.09.2021 21:00 Slovenië Slovenië - Frankrijk Frankrijk
22.10.2021 13:00 Kazachstan Kazachstan - Griekenland Griekenland
22.10.2021 20:15 Slovenië Slovenië - Wales Wales
22.10.2021 21:10 Frankrijk Frankrijk - Estland Estland
26.10.2021 17:00 Kazachstan Kazachstan - Frankrijk Frankrijk
26.10.2021 20:00 Griekenland Griekenland - Slovenië Slovenië
26.10.2021 20:15 Wales Wales - Estland Estland
26.11.2021 18:00 Slovenië Slovenië - Estland Estland
26.11.2021 20:15 Wales Wales - Griekenland Griekenland
26.11.2021 21:10 Frankrijk Frankrijk - Kazachstan Kazachstan
30.11.2021 18:00 Slovenië Slovenië - Griekenland Griekenland
30.11.2021 21:10 Frankrijk Frankrijk - Wales Wales
08.04.2022 14:00 Kazachstan Kazachstan - Slovenië Slovenië
08.04.2022 18:00 Estland Estland - Griekenland Griekenland
08.04.2022 20:45 Wales Wales - Frankrijk Frankrijk
12.04.2022 15:00 Kazachstan Kazachstan - Wales Wales
12.04.2022 19:00 Griekenland Griekenland - Estland Estland
12.04.2022 21:10 Frankrijk Frankrijk - Slovenië Slovenië
28.06.2022 Estland Estland - Kazachstan Kazachstan -:-
02.09.2022 Estland Estland - Frankrijk Frankrijk -:-
02.09.2022 Griekenland Griekenland - Wales Wales -:-
02.09.2022 Slovenië Slovenië - Kazachstan Kazachstan -:-
06.09.2022 Kazachstan Kazachstan - Estland Estland -:-
06.09.2022 Frankrijk Frankrijk - Griekenland Griekenland -:-
06.09.2022 Wales Wales - Slovenië Slovenië -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner