13.08.2022 | 03:30 | SKA-Khabarovsk 2 | - | Salyut Belgorod | 0:2 (0:0) | |
12:00 | Dinamo Vladivostok | - | FK Kaluga | 1:1 (1:1) | ||
14.08.2022 | 12:00 | FK Kolomna | - | FK Khimki 2 | 0:4 (0:2) | |
13:00 | FK Znamya Noginsk | - | Kosmos Dolgoprudny | 1:0 (1:0) | ||
15:00 | Rodina Moskva 2 | - | Avangard Kursk | 1:2 (1:1) | ||
15:30 | Zenit Penza | - | FK Saturn | 2:2 (2:0) | ||
16:00 | Dinamo Bryansk | - | Kvant Obninsk | 2:1 (1:0) | ||
16:00 | Sokol Saratov | - | FK Balashikha | 1:0 (0:0) | ||
17:00 | Spartak Tambov | - | FK Sakhalin | 1:1 (1:0) | ||
18:00 | FK Sakhalinets | - | FK Strogino Moskva | 1:1 (0:0) | ||
15.08.2022 | 13:00 | Arsenal Tula 2 | - | Metallurg Lipetsk | 2:1 (0:1) | |
16:00 | FK Peresvet Domodedovo | - | FK Ryazan | 0:1 (0:1) |
» Stand | Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
1 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avangard Kursk | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:2 | 13 | 16 | |
2 | Dinamo Bryansk | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
3 | FK Ryazan | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 11 | |
4 | FK Strogino Moskva | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
5 | Arsenal Tula 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:10 | 2 | 10 | |
6 | FK Sakhalinets | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 10 | |
7 | Metallurg Lipetsk | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
8 | Kvant Obninsk | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 5 | |
9 | Spartak Tambov | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
10 | FK Sakhalin | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
11 | Rodina Moskva 2 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
12 | FK Peresvet Domodedovo | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:14 | -7 | 3 |
2 | |||||||||
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Kaluga | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 16 | |
2 | FK Saturn | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 13 | |
3 | Salyut Belgorod | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 13 | |
4 | Sokol Saratov | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 13 | |
5 | Dinamo Vladivostok | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:5 | 7 | 11 | |
6 | FK Khimki 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 7 | |
7 | SKA-Khabarovsk 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
8 | FK Znamya Noginsk | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
9 | Kosmos Dolgoprudny | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:6 | 5 | 6 | |
10 | FK Kolomna | 6 | 2 | 0 | 4 | 3:12 | -9 | 6 | |
11 | Zenit Penza | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | -10 | 2 | |
12 | FK Balashikha | 6 | 0 | 1 | 5 | 0:13 | -13 | 1 |
Play-offs | |
Promotie en degradatie | |
Play-offs | |
Promotie en degradatie |