Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Albacete |
Maandag, 3. April 2023 21:00 uur |
UD Las Palmas |
---|---|---|
1:2
|
Dp. | |
---|---|
1 : 0 | Jonathan Dubasin 14. / Schot met rechts (Manu Fuster) |
1 : 1 | Sidnei 67. / Schot met rechts (Sandro) |
1 : 2 | Enzo Loiodice 75. / Schot met links |
90' | Einde wedstrijd |
|
83' | gele kaart voor Glauder (Albacete) |
|
82' | Wissel in Lemos (UD Las Palmas) |
|
82' | Wissel uit Marc Cardona (UD Las Palmas) |
|
80' | gele kaart voor Alberto Moleiro (UD Las Palmas) |
|
79' | gele kaart voor Enzo Loiodice (UD Las Palmas) |
|
76' | Wissel in Álvaro (Albacete) |
|
76' | Wissel in Juan María (Albacete) |
|
76' | Wissel uit Julio Alonso (Albacete) |
|
76' | Wissel uit Carlos Isaac (Albacete) |
|
76' | Wissel in Juanma García (Albacete) |
|
76' | Wissel uit Olaetxea (Albacete) |
|
75' | Doelpunt voor UD Las Palmas, Enzo Loiodice (Schot met links) |
|
73' | Wissel in Enzo Loiodice (UD Las Palmas) |
|
73' | Wissel uit Álvaro Jiménez (UD Las Palmas) |
|
70' | gele kaart voor Rodrigo Alonso (Albacete) |
|
68' | gele kaart voor Saúl Coco (UD Las Palmas) |
|
67' | Doelpunt voor UD Las Palmas, Sidnei (Schot met rechts) |
|
64' | Wissel in Rodrigo Alonso (Albacete) |
|
64' | Wissel uit Maikel Mesa (Albacete) |
|
59' | Wissel in Glauder (Albacete) |
|
59' | Wissel uit Flavien Boyomo (Albacete) |
|
59' | Wissel in Alberto Moleiro (UD Las Palmas) |
|
59' | Wissel uit Wilfrid Kaptoum (UD Las Palmas) |
|
59' | Wissel in Sergi Cardona (UD Las Palmas) |
|
59' | Wissel uit Kike Clemente (UD Las Palmas) |
|
59' | gele kaart voor Sandro (UD Las Palmas) |
|
51' | gele kaart voor Kike Clemente (UD Las Palmas) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
46' | Wissel in Marvin (UD Las Palmas) |
|
46' | Wissel uit Álex Suárez (UD Las Palmas) |
|
45' | Einde 1e helft |
|
41' | gele kaart voor Wilfrid Kaptoum (UD Las Palmas) |
|
39' | gele kaart voor Flavien Boyomo (Albacete) |
|
14' | Doelpunt voor Albacete, Jonathan Dubasin (Schot met rechts) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Rubén Albés Assistent-trainer: Madrigal Assistent-trainer: Iván Cabezudo |
Trainer: García Pimienta Assistent-trainer: Álex García Assistent-trainer: Turu Flores Assistent-trainer: Momo |
Carlos Belmonte (Albacete / Spanje) | ||
13.006 | ||
Aitor Gorostegui Fernández (Spanje) | ||
Javier Merino Sánchez (Spanje) | ||
Ion Rodríguez Portela (Spanje) |