1e voorronde
14.08.2021 17:00 Blauw Geel '38 - FC Lisse 1:2 (1:2)
17:00 HVV Hollandia - ACV Assen 1:5 (1:1)
17:00 HSC'21 - Excelsior '31 9:8 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
17:00 Ajax (amateurs) - EVV 2:1 (2:0)
17:00 JOS Watergraafsmeer - Ter Leede 1:5 (0:2)
18:00 DEM - Sparta Nijkerk 4:5 (1:1, 1:1, 1:1) d.p.
2e voorronde
21.09.2021 20:00 Barendrecht - Scheveningen 3:0 (1:0)
20:00 Hoek - SteDoCo 2:3 (2:1)
20:00 GVVV - VVOG 3:1 (1:1, 1:1, 3:1) n.v.
20:00 ASWH - Quick 1:0 (1:0)
20:00 Ajax (amateurs) - VVSB 4:1 (0:0)
20:00 Achilles Veen - DTS Ede 3:2 (1:2, 2:2, 3:2) n.v.
20:00 GOES - DOVO 1:2 (0:0)
20:00 DVS'33 Ermelo - Noordwijk 4:2 (2:0, 2:2, 2:2) d.p.
20:00 FC Lisse - AFC 1:2 (1:1, 1:1, 1:2) n.v.
20:00 IJsselmeervogels - Sportlust '46 3:1 (1:0, 1:1, 3:1) n.v.
20:00 Sparta Nijkerk - Sliedrecht 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) n.v.
20:00 Katwijk - Harkemase Boys 2:3 (2:2)
20:00 Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0:2 (0:0)
20:00 HHC Hardenberg - Capelle 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) n.v.
20:00 ODIN '59 - De Treffers 1:2 (1:1)
22.09.2021 20:00 Spakenburg - UNA 5:2 (2:1)
20:00 OFC - Excelsior Maassluis 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) n.v.
20:00 Staphorst - Dongen 3:1 (1:0)
20:00 ADO '20 - Koninklijke HFC 2:1 (1:0)
20:00 Hercules - ACV Assen 3:4 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 Hoogland - Westlandia 0:1 (0:1)
20:00 Kozakken Boys - Groene Ster 2:0 (1:0)
20:00 GVV Unitas - Ter Leede 1:0 (1:0)
20:00 Gemert - TEC 3:1 (2:0)
20:45 OSS '20 - HSC'21 2:1 (1:1)
1e Ronde
26.10.2021 18:45 SteDoCo - FC Utrecht 0:5 (0:2)
20:00 Kozakken Boys - SC Telstar 1:2 (0:1, 1:1, 1:2) n.v.
20:00 FC Volendam - FC Emmen 0:3 (0:0)
20:00 Sparta Nijkerk - ADO Den Haag 0:2 (0:0)
20:00 ACV Assen - MVV Maastricht 0:3 (0:2)
20:00 ASWH - Heracles Almelo 1:3 (0:1)
20:00 Spakenburg - FC Dordrecht 3:0 (3:0)
20:00 PEC Zwolle - De Graafschap 4:1 (1:0)
20:00 Roda JC Kerkrade - FC Den Bosch 2:1 (0:1)
20:00 DVS'33 Ermelo - FC Eindhoven 2:1 (1:0)
21:00 NAC Breda - VVV-Venlo 4:2 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
27.10.2021 18:45 OSS '20 - FC Twente 0:2 (0:1)
20:00 Westlandia - Excelsior Maassluis 2:5 (0:2)
20:00 Almere City FC - Go Ahead Eagles 0:2 (0:1)
20:00 Harkemase Boys - DOVO 2:1 (1:0, 1:1, 2:1) n.v.
20:00 ADO '20 - Barendrecht 2:3 (2:1, 2:2, 2:3) n.v.
20:00 Capelle - NEC Nijmegen 0:3 (0:2)
20:00 IJsselmeervogels - SBV Excelsior 0:3 (0:1)
20:00 AFC - sc Heerenveen 1:2 (1:0)
20:00 GVVV - Sparta Rotterdam 0:2 (0:0)
20:00 De Treffers - Rijnsburgse Boys 6:5 (1:0, 1:1, 2:2) d.p.
20:00 Fortuna Sittard - TOP Oss 3:0 (2:0)
20:00 Achilles Veen - GVV Unitas 4:0 (2:0)
20:00 Staphorst - Gemert 0:3 (0:1)
21:00 FC Groningen - Helmond Sport 4:0 (3:0)
28.10.2021 18:45 Ajax (amateurs) - SC Cambuur 0:5 (0:3)
21:00 RKC Waalwijk - Willem II 3:0 (1:0)
2e Ronde
14.12.2021 18:00 ADO Den Haag - Gemert 4:2 (1:1)
18:00 PEC Zwolle - MVV Maastricht 4:0 (2:0)
20:00 FC Emmen - Excelsior Maassluis 0:1 (0:0)
21:00 SC Telstar - Spakenburg 5:3 (2:1, 3:3) n.v.
21:00 NAC Breda - FC Utrecht 3:2 (0:1)
15.12.2021 18:00 Harkemase Boys - RKC Waalwijk 0:5 (0:2)
18:00 FC Twente - Feyenoord 2:1 (0:0, 1:1) n.v.
18:00 AZ Alkmaar - Heracles Almelo 4:1 (2:1)
18:00 Vitesse - Sparta Rotterdam 2:1 (1:1)
20:00 SBV Excelsior - FC Groningen 2:4 (1:1, 2:2) n.v.
21:00 Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade 2:0 (2:0)
21:00 PSV - Fortuna Sittard 2:0 (1:0)
21:00 AFC Ajax - Barendrecht 4:0 (2:0)
16.12.2021 18:00 SC Cambuur - NEC Nijmegen 1:2 (0:2)
20:00 Achilles Veen - DVS'33 Ermelo 0:2 (0:1)
21:00 sc Heerenveen - De Treffers 2:0 (0:0)
Achtste finale
18.01.2022 18:45 RKC Waalwijk - ADO Den Haag -:-
20:00 Vitesse - DVS'33 Ermelo -:-
21:00 sc Heerenveen - Go Ahead Eagles -:-
19.01.2022 18:45 FC Groningen - NEC Nijmegen -:-
20:00 NAC Breda - PEC Zwolle -:-
21:00 FC Twente - AZ Alkmaar -:-
20.01.2022 18:45 PSV - SC Telstar -:-
21:00 AFC Ajax - Excelsior Maassluis -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner