1e voorronde
29.08.2020 14:30 Capelle - Hoogland 4:0 (2:0)
14:30 Cluzona - Sparta Nijkerk 0:4 (0:1)
14:30 DVS'33 Ermelo - Dongen 3:1 (1:1)
14:30 FC Rijnvogels - JOS Watergraafsmeer 4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
14:30 VVOG - DEM 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) n.v.
15:00 Hoek - OFC 1:3 (0:2)
15:00 Harkemase Boys - Hercules 6:0 (2:0)
15:00 Ter Leede - Hoogezand 6:2 (3:0)
17:00 DOS Kampen - EVV 5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
17:00 Barendrecht - Erp 5:0 (3:0)
17:00 GOES - Sportlust '46 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) n.v.
17:00 DWOW - Buitenpost 2:5 (0:1)
17:00 DTS Ede - Best Vooruit 4:0 (3:0)
17:00 DUNO - UNA 1:3 (0:1)
17:00 ACV Assen - Gemert 0:2 (0:0)
17:00 Roda ’46 - ADO '20 4:3 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
17:00 AWC Wijchen - ODIN '59 3:4 (0:1, 1:1, 3:4) n.v.
17:00 Hoogeveen - DOVO 1:4 (1:0, 2:2, 2:2) d.p.
17:00 SteDoCo - SV Den Hoorn 10:0 (8:0)
17:00 HVV Hollandia - Flevo Boys 1:3 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
17:00 Sliedrecht - VVSB 4:3 (2:1, 2:2, 2:2) d.p.
17:00 Scherpenzeel - Groene Ster 2:3 (1:1)
17:00 OSS '20 - Ajax (amateurs) 5:2 (2:1)
17:00 Staphorst - HSC'21 2:0 (1:0)
17:00 Excelsior '31 - SC Susteren 3:0 (1:0)
17:00 AFC Zaterdag - GVV Unitas 1:2 (0:1)
17:00 FC Lisse - Blauw Geel '38 3:0 (1:0)
18:00 Achilles Veen - NWC Asten 5:0 (3:0)
18:00 SVC '08 - Quick 1:5 (1:3)
30.08.2020 14:00 Westlandia - SV Venray 4:1 (0:1)
2e voorronde
06.10.2020 19:30 GOES - ODIN '59 14:15 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 Buitenpost - Capelle 5:6 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 FC Lisse - SteDoCo 0:3 (0:1)
20:00 DOVO - DVS'33 Ermelo 0:1 (0:1)
20:00 Noordwijk - Sliedrecht 2:3 (1:1, 2:2) n.v.
20:00 Staphorst - ASWH 5:2 (1:1)
20:00 De Treffers - Barendrecht 1:2 (0:0, 1:1) n.v.
20:00 HHC Hardenberg - GVVV 3:2 (2:1, 2:2) n.v.
20:00 Spakenburg - AFC 0:1 (0:0)
20:00 Excelsior Maassluis - Ter Leede 4:1 (2:0)
20:00 Harkemase Boys - Flevo Boys 5:2 (1:1)
20:00 Sparta Nijkerk - Rijnsburgse Boys 2:3 (1:0)
07.10.2020 20:00 OFC - DOS Kampen 7:1 (1:1)
20:00 FC Rijnvogels - UNA 2:4 (1:0)
20:00 Kozakken Boys - DEM 1:0 (0:0)
20:00 Achilles Veen - Gemert 2:0 (0:0)
20:00 Koninklijke HFC - OSS '20 0:1 (0:1)
20:00 DTS Ede - GVV Unitas 3:1 (0:0, 1:1, 3:1) n.v.
20:00 Excelsior '31 - Groene Ster 2:3 (1:2, 2:2, 2:3) n.v.
13.10.2020 20:00 Quick Boys - Roda ’46 5:0 (2:0)
1e Ronde
26.10.2020 18:45 SBV Excelsior - Helmond Sport 4:0 (2:0)
21:00 Go Ahead Eagles - NAC Breda 6:0 (5:0)
27.10.2020 18:45 FC Twente - De Graafschap 1:3 (0:2)
19:45 VVV-Venlo - FC Den Bosch 4:2 (0:1)
19:45 sc Heerenveen - TOP Oss 3:1 (3:1)
21:00 FC Dordrecht - FC Utrecht 2:4 (1:3)
28.10.2020 18:45 ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 5:3 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
19:45 FC Emmen - FC Eindhoven 2:0 (0:0)
19:45 Heracles Almelo - SC Telstar 3:0 (1:0)
19:45 RKC Waalwijk - SC Cambuur 3:5 (0:2, 2:2, 2:2) d.p.
21:00 Roda JC Kerkrade - Fortuna Sittard 0:2 (0:2)
01.12.2020 19:45 Scheveningen - Almere City FC niet gespeeld
19:45 Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis niet gespeeld
19:45 Barendrecht - Achilles Veen niet gespeeld
19:45 OFC - MVV Maastricht niet gespeeld
19:45 ODIN '59 - FC Volendam niet gespeeld
19:45 DTS Ede - Quick Boys niet gespeeld
19:45 Staphorst - PEC Zwolle niet gespeeld
19:45 Sliedrecht - IJsselmeervogels niet gespeeld
02.12.2020 19:45 Quick - NEC Nijmegen niet gespeeld
19:45 Capelle - AFC niet gespeeld
19:45 DVS'33 Ermelo - Willem II niet gespeeld
19:45 Kozakken Boys - Harkemase Boys niet gespeeld
19:45 HHC Hardenberg - Vitesse niet gespeeld
19:45 OSS '20 - Katwijk niet gespeeld
19:45 Westlandia - SteDoCo niet gespeeld
19:45 UNA - Groene Ster niet gespeeld
19:45 TEC - FC Groningen niet gespeeld
2e Ronde
15.12.2020 18:45 SBV Excelsior - PEC Zwolle 2:0 (0:0)
21:00 FC Emmen - FC Groningen 2:1 (0:1)
16.12.2020 16:30 Almere City FC - VVV-Venlo 1:4 (1:2)
18:45 De Graafschap - PSV 1:2 (0:0)
21:00 AFC Ajax - FC Utrecht 5:4 (2:1)
17.12.2020 18:45 SC Cambuur - Go Ahead Eagles 1:2 (1:1)
21:00 Willem II - Vitesse 0:2 (0:1)
Achtste finale
19.01.2021 16:30 MVV Maastricht - SBV Excelsior 4:5 (2:1, 2:2, 2:2) d.p.
18:45 Vitesse - ADO Den Haag 2:1 (1:0)
21:00 FC Volendam - PSV 0:2 (0:0)
20.01.2021 16:30 FC Emmen - sc Heerenveen 1:2 (1:0)
18:45 Feyenoord - Heracles Almelo 3:2 (1:1)
21:00 AZ Alkmaar - AFC Ajax 0:1 (0:1)
21.01.2021 18:45 NEC Nijmegen - Fortuna Sittard 3:2 (0:0, 1:1) n.v.
21:00 VVV-Venlo - Go Ahead Eagles 1:0 (1:0)
Kwartfinale
09.02.2021 20:00 SBV Excelsior - Vitesse 0:1 (0:0)
10.02.2021 20:00 AFC Ajax - PSV 2:1 (2:0)
17.02.2021 16:30 NEC Nijmegen - VVV-Venlo 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
18:45 sc Heerenveen - Feyenoord 4:3 (1:0)
Halve Finale
02.03.2021 21:00 Vitesse - VVV-Venlo 2:0 (0:0)
03.03.2021 21:00 sc Heerenveen - AFC Ajax 0:3 (0:1)
Finale
18.04.2021 18:00 AFC Ajax - Vitesse 2:1 (1:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner