Periode Trainer Land geb.
08.02.2017 - 30.06.2021 Alfons Groenendijk Nederland 17.05.1964
07.02.2017 - 07.02.2017 Ekrem Kahya Nederland 09.02.1978
01.07.2016 - 06.02.2017 Željko Petrović Montenegro 13.11.1965
05.02.2014 - 30.06.2016 Henk Fraser Nederland 07.07.1966
01.07.2011 - 05.02.2014 Maurice Steijn Nederland 20.11.1973
01.07.2010 - 30.06.2011 John van den Brom Nederland 04.10.1966
30.03.2010 - 30.06.2010 Maurice Steijn Nederland 20.11.1973
17.04.2009 - 29.03.2010 Raymond Atteveld Nederland 08.09.1966
01.07.2008 - 16.04.2009 André Wetzel Indonesië 03.11.1951
01.07.2007 - 30.06.2008 Wiljan Vloet Nederland 10.09.1962
21.11.2006 - 30.06.2007 Lex Schoenmaker Nederland 23.08.1947
01.07.2004 - 20.11.2006 Frans Adelaar Nederland 05.12.1960
01.12.2003 - 30.06.2004 Lex Schoenmaker Nederland 23.08.1947
01.07.2001 - 01.12.2003 Rinus Israël Nederland 19.03.1942
08.04.2001 - 30.06.2001 Piet de Zoete Nederland 06.11.1943
01.07.2000 - 04.04.2001 Stanley Brard Nederland 24.10.1958
01.07.1999 - 30.06.2000 Rob Meppelink Nederland 18.01.1966
01.01.1998 - 30.06.1999 André Hoekstra Nederland 05.04.1962
01.07.1996 - 30.06.1998 Mark Wotte Nederland 16.12.1960
01.07.1995 - 30.06.1996 Rob Meppelink Nederland 18.01.1966
01.07.1994 - 30.06.1995 Lex Schoenmaker Nederland 23.08.1947
01.07.1992 - 30.06.1994 Nol de Ruiter Nederland 06.04.1940
01.07.1991 - 30.06.1992 Mark Wotte Nederland 16.12.1960
01.07.1988 - 30.06.1992 Co Adriaanse Nederland 21.07.1947
01.07.1986 - 30.06.1988 Pim van de Meent Nederland 20.11.1937
01.07.1983 - 30.06.1986 Rob Baan Nederland 01.04.1943
01.07.1981 - 30.06.1983 Cor van der Hart Nederland 25.01.1928
01.07.1980 - 30.06.1981 Hans Kraay sr. Nederland 14.10.1936
01.07.1978 - 30.06.1980 Piet de Visser Nederland 23.09.1934
01.07.1976 - 30.06.1978 Anton Malatinský Slowakije 15.01.1920
01.07.1974 - 30.06.1976 Vujadin Boškov Servië 16.05.1931
01.07.1972 - 30.06.1974 Evert Teunissen Nederland
01.07.1969 - 30.09.1972 Václav Ježek Slowakije 01.10.1923
01.07.1962 - 30.06.1969 Ernst Happel Oostenrijk 29.11.1925
01.01.1955 - 30.06.1955 Friedrich Donnenfeld Oostenrijk 17.01.1912
01.07.1952 - 30.06.1953 Franz Fuchs Oostenrijk 25.11.1915
01.07.1932 - 30.06.1936 Otto Höss Oostenrijk 04.06.1902
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner