Selectie
Opstellingen
Sortering
Keeper
Óscar López Spanje 22.08.1998
Pagola Spanje 04.03.1982
Verdediging
Corral Spanje 30.05.1983
Delgado Spanje 07.05.1985
Iñaki Spanje 10.05.1991
Julen Arellano Spanje 08.01.1997
Lalaguna Spanje 01.04.1988
Meseguer Spanje 24.07.1992
Royo Spanje 07.12.1991
Zamorano Spanje 01.01.1997
Middenveld
Adán Pérez Spanje 24.10.1989
Ardanaz Spanje 26.04.1987
Lázaro Spanje 01.06.1985
Néstor Spanje 28.02.1993
Rúper Spanje 04.06.1987
Samuel Belío Spanje
Aanval
Álvaro Navarro Spanje 23.08.1996
Gabarre Spanje 26.05.1990
José González Spanje 19.11.1998
Ion Vélez Spanje 17.02.1985
Óscar Vega Spanje 27.01.1987
Soto Spanje 13.07.1992
Víctor Bravo Spanje 23.08.1983
Trainer
Lumbreras Spanje 06.01.1961
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner