Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2020 Danny Buijs Nederland 21.06.1982
01.07.2016 - 30.06.2018 Ernest Faber Nederland 27.08.1971
01.07.2013 - 30.06.2016 Erwin van de Looi Nederland 15.02.1972
01.07.2012 - 12.06.2013 Robert Maaskant Nederland 10.01.1969
01.07.2010 - 09.05.2012 Pieter Huistra Nederland 18.01.1967
01.11.2002 - 30.06.2010 Ron Jans Nederland 29.09.1958
01.07.2001 - 22.10.2002 Dwight Lodeweges Nederland 26.10.1957
01.07.1997 - 01.03.1998 Wim Rijsbergen Nederland 18.01.1952
01.07.1996 - 30.06.2001 Jan van Dijk Nederland 10.12.1956
01.07.1994 - 24.02.1997 Hans Westerhof Nederland 24.11.1948
18.03.1993 - 30.06.1994 Wim Koevermans Nederland 28.06.1960
01.07.1992 - 30.06.1993 Pim Verbeek Nederland 12.03.1956
01.07.1988 - 30.06.1992 Hans Westerhof Nederland 24.11.1948
01.07.1987 - 30.06.1988 Henk van Brussel Nederland 12.06.1936
01.07.1986 - 30.09.1987 Rob Jacobs Nederland 15.10.1943
01.07.1983 - 30.06.1986 Han Berger Nederland 17.06.1950
01.07.1977 - 30.06.1983 Theo Verlangen Nederland 09.06.1941
01.07.1976 - 30.06.1977 Jan Notermans Nederland 29.07.1932
01.07.1970 - 30.06.1974 Ron Groenewoud Nederland 24.01.1937
18.11.1969 - 30.06.1970 Ron Dellow Engeland 13.07.1914
01.07.1965 - 16.11.1969 Ludwig Veg Oostenrijk 27.12.1922
01.01.1948 - 30.06.1962 Otto Bonsema Nederland 03.11.1909
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner