Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2022 John van den Brom Nederland 04.10.1966
17.09.2018 - 30.06.2019 Dick Advocaat Nederland 27.09.1947
04.09.2018 - 16.09.2018 Marinus Dijkhuizen Nederland 04.01.1972
02.01.2018 - 03.09.2018 Jean-Paul de Jong Nederland 17.10.1970
01.07.2015 - 31.12.2017 Erik ten Hag Nederland 02.02.1970
01.07.2014 - 30.06.2015 Rob Alflen Nederland 07.05.1968
18.10.2011 - 30.06.2014 Jan Wouters Nederland 17.07.1960
01.07.2011 - 17.10.2011 Erwin Koeman Nederland 20.09.1961
25.12.2008 - 19.05.2011 Ton du Chatinier Nederland 13.01.1958
12.07.2007 - 24.12.2008 Willem van Hanegem Nederland 20.02.1944
30.07.2002 - 30.06.2007 Foeke Booy Nederland 25.04.1962
15.03.2000 - 30.06.2002 Frans Adelaar Nederland 05.12.1960
08.02.1998 - 14.03.2000 Mark Wotte Nederland 16.12.1960
01.07.1997 - 31.12.1997 Nol de Ruiter Nederland 06.04.1940
01.07.1997 - 31.12.1997 Jan Wouters Nederland 17.07.1960
23.01.1996 - 30.06.1997 Ronald Spelbos Nederland 18.06.1954
19.12.1995 - 22.01.1996 Nol de Ruiter Nederland 06.04.1940
01.07.1995 - 18.12.1995 Simon Kistemaker Nederland 29.08.1941
01.07.1993 - 30.06.1995 Leo van Veen Nederland 06.06.1946
01.07.1990 - 30.06.1993 Ab Fafié Nederland 04.03.1941
01.07.1989 - 30.06.1990 Cees Loffeld Nederland 05.04.1946
01.07.1987 - 30.06.1989 Han Berger Nederland 17.06.1950
01.07.1984 - 30.06.1987 Nol de Ruiter Nederland 06.04.1940
01.07.1983 - 30.06.1984 Barry Hughes Wales 31.12.1937
01.07.1976 - 30.06.1983 Han Berger Nederland 17.06.1950
01.07.1974 - 30.06.1976 Jan Rab Nederland 30.11.1940
01.07.1970 - 30.06.1974 Bert Jacobs Nederland 02.03.1941
01.07.1968 - 30.06.1969 Friedrich Donnenfeld Oostenrijk 17.01.1912
01.07.1968 - 30.06.1970 László Zalai Hongarije 00.00.1929
01.07.1967 - 30.06.1968 Thim van der Laan Nederland
01.07.1966 - 30.06.1967 Louis van den Bogert Nederland 14.02.1924
01.07.1965 - 30.06.1966 Jovan Jovanović Servië
01.07.1964 - 30.06.1965 Arie de Vroet Nederland 09.11.1918
01.07.1962 - 30.06.1964 Willy Kment Oostenrijk 15.10.1914
01.07.1960 - 30.06.1961 Tschik Čajkovski Kroatië 24.11.1923
01.07.1959 - 30.06.1961 Jaap van der Leck Nederland 10.09.1911
01.07.1957 - 30.06.1959 Pepi Gruber Oostenrijk 04.05.1912
01.07.1944 - 30.06.1949 Jaap van der Leck Nederland 10.09.1911
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner