Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Sjors Ultee Nederland 23.05.1987
01.07.2018 - 30.06.2019 René Eijer Nederland 01.01.1963
14.02.2018 - 30.06.2018 Cláudio Braga Portugal 23.11.1974
27.12.2016 - 13.02.2018 Sunday Oliseh Nigeria 14.09.1974
07.12.2015 - 17.12.2016 Ben van Dael Nederland 03.03.1965
04.10.2015 - 06.12.2015 Jeffrey Kooistra Nederland 10.11.1968
01.07.2014 - 03.10.2015 Peter van Vossen Nederland 21.04.1968
01.07.2012 - 30.06.2014 Willy Boessen Nederland 03.05.1964
30.12.2011 - 30.06.2012 Tiny Ruys Nederland 08.05.1957
01.07.2010 - 29.12.2011 Wim Dusseldorp Nederland 11.06.1961
01.07.2007 - 30.06.2010 Roger Reijners Nederland 10.02.1964
01.07.2007 - 30.06.2008 Henk Wisman Nederland 29.05.1957
01.07.2006 - 30.06.2007 Frans Körver Nederland 31.07.1937
01.07.2004 - 30.06.2006 Chris Dekker Nederland 06.12.1945
01.07.2001 - 13.12.2001 Hans Verel Nederland 21.04.1953
27.11.2000 - 30.06.2004 Hans de Koning Nederland 05.04.1960
01.07.2000 - 27.11.2010 Henk Duut Nederland 14.01.1964
19.08.1997 - 30.06.2000 Bert van Marwijk Nederland 19.05.1952
01.07.1994 - 30.06.1997 Pim Verbeek Nederland 12.03.1956
01.07.1992 - 30.06.1994 Chris Dekker Nederland 06.12.1945
01.11.1991 - 30.06.1992 Georg Keßler Duitsland 23.09.1932
01.07.1989 - 31.10.1991 Han Berger Nederland 17.06.1950
20.02.1989 - 30.06.1989 Chris Dekker Nederland 06.12.1945
01.07.1987 - 19.02.1989 Hans van Doorneveld Nederland 09.09.1940
01.01.1987 - 30.06.1987 Han Berger Nederland 17.06.1950
01.07.1984 - 31.12.1986 Bert Jacobs Nederland 02.03.1941
01.07.1980 - 30.06.1984 Frans Körver Nederland 31.07.1937
01.07.1975 - 30.06.1977 Cor van der Hart Nederland 25.01.1928
01.07.1972 - 30.06.1976 Cor Brom Nederland 27.08.1932
01.07.1968 - 30.06.1969 Frans de Bruyn Nederland
01.07.1967 - 30.06.1968 Bram Appel Nederland 30.11.1921
01.07.1966 - 30.06.1967 Karl-Heinz Marotzke Duitsland 29.03.1934
01.07.1965 - 30.06.1966 Schirsin Nederland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner