Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2021 Mark van Bommel Nederland 22.04.1977
01.07.2013 - 30.06.2018 Phillip Cocu Nederland 29.10.1970
01.07.2012 - 30.06.2013 Dick Advocaat Nederland 27.09.1947
13.03.2012 - 30.06.2012 Phillip Cocu Nederland 29.10.1970
13.03.2012 - 30.06.2012 Ernest Faber Nederland 27.08.1971
01.07.2009 - 12.03.2012 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
29.01.2009 - 30.06.2009 Dwight Lodeweges Nederland 26.10.1957
01.07.2008 - 28.01.2009 Huub Stevens Nederland 29.11.1953
02.01.2008 - 30.06.2008 Sef Vergoossen Nederland 05.08.1947
01.11.2007 - 01.01.2008 Jan Wouters Nederland 17.07.1960
01.07.2006 - 31.10.2007 Ronald Koeman Nederland 21.03.1963
01.07.2002 - 30.06.2006 Guus Hiddink Nederland 08.11.1946
01.07.1999 - 31.05.2002 Eric Gerets België 18.05.1954
01.07.1998 - 30.06.1999 Bobby Robson Engeland 18.02.1933
16.12.1994 - 30.06.1998 Dick Advocaat Nederland 27.09.1947
29.10.1994 - 14.12.1994 Kees Rijvers Nederland 27.05.1926
01.07.1993 - 28.10.1994 Aad de Mos Nederland 27.03.1947
01.07.1992 - 30.06.1993 Hans Westerhof Nederland 24.11.1948
01.07.1990 - 30.06.1992 Bobby Robson Engeland 18.02.1933
16.03.1987 - 30.06.1990 Guus Hiddink Nederland 08.11.1946
01.07.1986 - 15.03.1987 Hans Kraay sr. Nederland 14.10.1936
01.07.1983 - 30.06.1986 Jan Reker Nederland 03.06.1948
01.07.1980 - 30.06.1983 Thijs Libregts Nederland 04.01.1941
25.01.1980 - 30.06.1980 Jan Reker Nederland 03.06.1948
01.07.1972 - 24.01.1980 Kees Rijvers Nederland 27.05.1926
01.07.1968 - 30.06.1972 Kurt Linder Duitsland 08.10.1933
01.01.1968 - 30.06.1968 Wim Blokland Nederland 04.11.1919
01.07.1967 - 31.12.1967 Milan Nikolić Servië 06.06.1929
01.07.1962 - 30.06.1967 Bram Appel Nederland 30.11.1921
01.07.1960 - 30.06.1962 Franz Binder Oostenrijk 01.12.1911
01.07.1959 - 30.06.1960 Ljubisa Brocic Servië 03.10.1911
01.07.1959 - 30.06.1960 Kees van Dijcke Nederland
01.07.1957 - 30.06.1959 George Hardwick Engeland 02.02.1920
01.07.1956 - 30.06.1957 Ljubisa Brocic Servië 03.10.1911
01.07.1952 - 30.06.1956 Huub de Leeuw Nederland 15.04.1910
01.07.1951 - 30.06.1952 Harry Topping Nederland
01.07.1945 - 30.06.1951 Samuel Wadsworth Engeland 13.09.1896
01.07.1942 - 30.06.1945 Coen Delsen Nederland
01.07.1938 - 30.06.1942 Jan van den Broek Nederland 08.06.1907
01.07.1935 - 30.06.1938 Samuel Wadsworth Engeland 13.09.1896
01.07.1929 - 31.12.1929 Jack Hall Engeland
01.07.1928 - 30.06.1929 Joop Klein Wentink Nederland
01.07.1927 - 30.06.1928 Ignaz Klein Oostenrijk
01.07.1926 - 30.06.1927 Ben Hoogstede Nederland 16.03.1888
01.07.1922 - 30.06.1926 John Leavy Engeland
01.07.1921 - 30.06.1922 Jan Vos Nederland 17.04.1888
01.07.1920 - 30.06.1921 Wout Buitenweg Nederland 24.12.1893
01.07.1914 - 30.06.1916 Kees Meijnders Nederland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner