Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2020 Leonid Slutskiy Rusland 04.05.1971
11.04.2018 - 30.06.2018 Edward Sturing Nederland 13.06.1963
01.07.2016 - 10.04.2018 Henk Fraser Nederland 07.07.1966
04.01.2016 - 30.06.2016 Rob Maas Nederland 17.12.1969
01.07.2013 - 03.01.2016 Peter Bosz Nederland 21.11.1963
01.07.2012 - 04.06.2013 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
01.07.2011 - 30.06.2012 John van den Brom Nederland 04.10.1966
15.11.2010 - 30.06.2011 Albert Ferrer Spanje 06.06.1970
22.10.2010 - 14.11.2010 Hans van Arum Nederland 23.12.1966
03.01.2009 - 21.10.2010 Theo Bos Nederland 05.10.1965
01.07.2008 - 31.12.2008 Hans Westerhof Nederland 24.11.1948
01.07.2006 - 30.06.2008 Aad de Mos Nederland 27.03.1947
26.03.2003 - 30.06.2006 Edward Sturing Nederland 13.06.1963
01.07.2002 - 25.03.2003 Mike Snoei Nederland 04.12.1963
03.12.2001 - 30.06.2002 Edward Sturing Nederland 13.06.1963
01.01.2000 - 02.12.2001 Ronald Koeman Nederland 21.03.1963
01.11.1999 - 31.12.1999 Edward Sturing Nederland 13.06.1963
08.10.1998 - 30.10.1999 Herbert Neumann Duitsland 14.11.1953
01.07.1998 - 07.10.1998 Artur Jorge Portugal 13.02.1946
12.01.1997 - 30.06.1998 Henk ten Cate Nederland 09.12.1954
01.07.1996 - 23.12.1996 Leo Beenhakker Nederland 02.08.1942
26.11.1995 - 30.06.1996 Frans Thijssen Nederland 23.01.1952
01.07.1995 - 31.12.1995 Ronald Spelbos Nederland 18.06.1954
01.07.1992 - 30.06.1995 Herbert Neumann Duitsland 14.11.1953
01.10.1987 - 30.06.1992 Bert Jacobs Nederland 02.03.1941
01.01.1986 - 30.06.1986 Henk Bosveld Nederland 10.07.1941
01.07.1982 - 30.06.1985 Leen Looyen Nederland 09.07.1947
01.07.1976 - 04.03.1983 Henk Wullems Nederland 21.01.1936
01.07.1974 - 30.06.1975 Nedeljko Bulatović Servië 19.04.1938
01.07.1972 - 30.06.1974 Frans de Munck Nederland 20.08.1922
01.07.1969 - 30.06.1972 Cor Brom Nederland 27.08.1932
01.07.1966 - 30.06.1969 Frans de Munck Nederland 20.08.1922
01.07.1964 - 30.06.1966 Pepi Gruber Oostenrijk 04.05.1912
01.07.1954 - 30.06.1957 Pepi Gruber Oostenrijk 04.05.1912
01.07.1920 - 30.06.1922 Charles Griffiths Engeland
01.07.1913 - 30.06.1914 Edgar Chadwick Engeland 14.06.1869
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner