Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Lokomotiv Moskou |
Dinsdag, 30. Juni 2020 17:00 uur |
Krylia Sovetov |
---|---|---|
1:1
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | Dejan Radonjić 14. / Schot met rechts |
1 : 1 | Aleksey Miranchuk 90. / Kopbal (João Mário) |
90' | Doelpunt voor Lokomotiv Moskou, Aleksey Miranchuk (Kopbal) |
|
90' | Einde wedstrijd |
|
90' | Wissel uit Maksim Glushenkov (Krylia Sovetov) |
|
90' | Wissel in Anton Terekhov (Krylia Sovetov) |
|
87' | gele kaart voor Éder (Lokomotiv Moskou) |
|
82' | gele kaart voor Evgeni Frolov (Krylia Sovetov) |
|
75' | gele kaart voor Brian Idowu (Lokomotiv Moskou) |
|
73' | geel-rode kaart voor Safaa Hadi (Krylia Sovetov) |
|
70' | gele kaart voor Safaa Hadi (Krylia Sovetov) |
|
69' | Wissel uit Solomon Kvirkvelia (Lokomotiv Moskou) |
|
69' | Wissel in Dmitri Zhivoglyadov (Lokomotiv Moskou) |
|
56' | Wissel uit Rifat Zhemaletdinov (Lokomotiv Moskou) |
|
56' | Wissel in Anton Miranchuk (Lokomotiv Moskou) |
|
56' | Wissel uit Taras Burlak (Krylia Sovetov) |
|
56' | Wissel in Safaa Hadi (Krylia Sovetov) |
|
52' | gele kaart voor Alexandru Gaţcan (Krylia Sovetov) |
|
50' | geel-rode kaart voor Vladislav Ignatiev (Lokomotiv Moskou) |
|
48' | gele kaart voor Vedran Ćorluka (Lokomotiv Moskou) |
|
46' | Wissel uit Denis Popovič (Krylia Sovetov) |
|
46' | Wissel in Paul Anton (Krylia Sovetov) |
|
46' | Wissel uit Dejan Radonjić (Krylia Sovetov) |
|
46' | Wissel in Anton Zinkovskiy (Krylia Sovetov) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
45' | gele kaart voor Dmitriy Kabutov (Krylia Sovetov) |
|
39' | Wissel uit Mehdi Zeffane (Krylia Sovetov) |
|
39' | Wissel in Nikita Chicherin (Krylia Sovetov) |
|
33' | Wissel uit Guilherme (Lokomotiv Moskou) |
|
33' | Wissel in Anton Kochenkov (Lokomotiv Moskou) |
|
32' | gele kaart voor Vladimir Poluyakhtov (Krylia Sovetov) |
|
27' | gele kaart voor Vladislav Ignatiev (Lokomotiv Moskou) |
|
14' | Doelpunt voor Krylia Sovetov, Dejan Radonjić (Schot met rechts) |
|
10' | gele kaart voor Artiom Timofeev (Krylia Sovetov) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Marko Nikolić Assistent-trainer: Oleg Pashinin Assistent-trainer: Dmitriy Loskov Assistent-trainer: Radoje Smiljanić |
Trainer: Andrey Talalaev Assistent-trainer: Aleksandr Anyukov Assistent-trainer: Sergey Kornilenko Assistent-trainer: Vladimir Kukhlevskiy |
RŽD-Arena (Moskva / Rusland) | ||
2.700 | ||
Aleksey Sukhoy (Rusland) | ||
Igor Demeshko (Rusland) | ||
Aleksandr Bogdanov (Rusland) |