1. Ronde
05.03.2022 08:00 Sutherland Sharks - Marconi Stallions 2:3 (1:2)
08:45 Sydney Olympic - Manly United 0:1 (0:1)
06.03.2022 04:30 Sydney United 58 - Wollongong Wolves 1:0 (0:0)
05:00 Blacktown City FC - Rockdale Illinden FC 1:0 (1:0)
08:30 Sydney FC Youth - Northbridge Bulls 3:2 (2:1)
16.03.2022 09:00 Mt Druitt Town Rangers - APIA Leichhardt FC 3:5 (1:3)
2. Ronde
11.03.2022 09:30 APIA Leichhardt FC - Manly United 1:0 (1:0)
12.03.2022 02:00 Northbridge Bulls - Wollongong Wolves 0:4 (0:2)
05:30 Sutherland Sharks - Sydney United 58 2:3 (1:2)
13.03.2022 06:00 Sydney Olympic - Rockdale Illinden FC 1:1 (0:0)
07:00 Blacktown City FC - Mt Druitt Town Rangers 4:2 (1:2)
08:30 Sydney FC Youth - Marconi Stallions 1:0 (0:0)
3. Ronde
18.03.2022 09:30 Wollongong Wolves - Sydney FC Youth 2:2 (0:2)
19.03.2022 05:30 Sutherland Sharks - Manly United 2:0 (1:0)
20.03.2022 04:30 Sydney United 58 - Mt Druitt Town Rangers 2:2 (1:1)
06:00 Rockdale Illinden FC - APIA Leichhardt FC 2:1 (1:0)
06:00 Sydney Olympic - Northbridge Bulls 2:0 (1:0)
13.04.2022 11:45 Blacktown City FC - Marconi Stallions 2:2 (2:1)
4. Ronde
25.03.2022 09:00 Mt Druitt Town Rangers - Sutherland Sharks 2:3 (1:2)
26.03.2022 05:00 APIA Leichhardt FC - Blacktown City FC 1:0 (0:0)
09:00 Marconi Stallions - Rockdale Illinden FC 2:2 (0:1)
27.03.2022 06:00 Northbridge Bulls - Sydney United 58 4:2 (0:1)
09:30 Sydney FC Youth - Manly United 2:2 (1:1)
27.04.2022 11:30 Wollongong Wolves - Sydney Olympic 3:3 (1:2)
5. Ronde
01.04.2022 10:15 APIA Leichhardt FC - Wollongong Wolves 2:0 (0:0)
02.04.2022 07:30 Sutherland Sharks - Sydney FC Youth 3:4 (1:4)
08:00 Manly United - Northbridge Bulls 3:0 (0:0)
10:00 Marconi Stallions - Sydney Olympic 1:2 (0:2)
03.04.2022 07:00 Blacktown City FC - Sydney United 58 1:2 (1:1)
08:00 Rockdale Illinden FC - Mt Druitt Town Rangers 2:2 (1:0)
6. Ronde
09.04.2022 07:00 Northbridge Bulls - Blacktown City FC 1:3 (1:1)
07:30 Sutherland Sharks - Sydney Olympic 0:2 (0:1)
11:00 Manly United - Wollongong Wolves 2:0 (1:0)
10.04.2022 07:00 Sydney United 58 - Rockdale Illinden FC 0:2 (0:2)
10:30 Sydney FC Youth - APIA Leichhardt FC 4:3 (2:0)
26.04.2022 11:30 Mt Druitt Town Rangers - Marconi Stallions 2:4 (1:1)
7. Ronde
15.04.2022 12:00 Mt Druitt Town Rangers - Northbridge Bulls 4:2 (4:2)
16.04.2022 09:30 APIA Leichhardt FC - Sutherland Sharks 3:0 (1:0)
11:00 Marconi Stallions - Manly United 1:1 (1:1)
17.04.2022 07:00 Blacktown City FC - Sydney FC Youth 4:2 (4:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Wollongong Wolves 2:1 (1:1)
18.04.2022 07:00 Sydney United 58 - Sydney Olympic 0:3 (0:2)
8. Ronde
22.04.2022 11:30 Wollongong Wolves - Mt Druitt Town Rangers 3:0 (1:0)
23.04.2022 07:30 Sutherland Sharks - Rockdale Illinden FC 0:3 (0:2)
11:00 Marconi Stallions - Sydney United 58 4:2 (1:0)
24.04.2022 07:00 Northbridge Bulls - APIA Leichhardt FC 3:3 (2:2)
08:30 Sydney FC Youth - Sydney Olympic 3:1 (0:0)
09:00 Blacktown City FC - Manly United 3:1 (2:0)
9. Ronde
30.04.2022 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Manly United 2:4 (1:2)
11:00 Marconi Stallions - Wollongong Wolves 2:0 (1:0)
01.05.2022 07:00 Sydney United 58 - Sydney FC Youth 1:6 (0:3)
07:00 Blacktown City FC - Sutherland Sharks 1:0 (1:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Northbridge Bulls 4:2 (2:2)
09:15 Sydney Olympic - APIA Leichhardt FC 0:4 (0:0)
10. Ronde
06.05.2022 11:00 Manly United - Sydney United 58 1:0 (0:0)
11:30 Wollongong Wolves - Blacktown City FC 3:1 (0:0)
07.05.2022 07:00 Northbridge Bulls - Sutherland Sharks 1:2 (0:1)
09:00 Sydney Olympic - Mt Druitt Town Rangers 4:0 (3:0)
10:00 Marconi Stallions - APIA Leichhardt FC 4:1 (1:0)
08.05.2022 10:30 Sydney FC Youth - Rockdale Illinden FC 3:4 (0:3)
11. Ronde
13.05.2022 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney FC Youth 1:1 (0:1)
14.05.2022 07:30 Sutherland Sharks - Wollongong Wolves 0:1 (0:0)
11:00 Marconi Stallions - Northbridge Bulls 2:2 (1:1)
15.05.2022 07:00 Sydney United 58 - APIA Leichhardt FC 2:2 (2:0)
07:00 Blacktown City FC - Sydney Olympic 1:2 (1:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Manly United 0:1 (0:1)
12. Ronde
20.05.2022 11:00 APIA Leichhardt FC - Mt Druitt Town Rangers 4:1 (2:0)
11:00 Manly United - Sydney Olympic 0:0 (0:0)
21.05.2022 07:00 Northbridge Bulls - Sydney FC Youth 2:6 (1:6)
11:00 Marconi Stallions - Sutherland Sharks 2:1 (0:0)
22.05.2022 08:00 Rockdale Illinden FC - Blacktown City FC 0:3 (0:1)
11:00 Wollongong Wolves - Sydney United 58 3:4 (2:2)
13. Ronde
27.05.2022 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Blacktown City FC 1:1 (1:1)
11:30 Wollongong Wolves - Northbridge Bulls 2:3 (2:3)
28.05.2022 11:00 Manly United - APIA Leichhardt FC 4:1 (2:0)
11:00 Marconi Stallions - Sydney FC Youth 5:3 (2:1)
29.05.2022 07:00 Sydney United 58 - Sutherland Sharks 1:0 (0:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Sydney Olympic 1:3 (1:3)
14. Ronde
03.06.2022 11:00 Manly United - Sutherland Sharks 2:1 (0:1)
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney United 58 2:2 (2:0)
04.06.2022 07:00 Northbridge Bulls - Sydney Olympic 2:4 (1:2)
09:30 APIA Leichhardt FC - Rockdale Illinden FC 2:0 (2:0)
11:00 Marconi Stallions - Blacktown City FC 1:1 (0:0)
05.06.2022 08:30 Sydney FC Youth - Wollongong Wolves 3:3 (1:1)
15. Ronde
10.06.2022 11:00 Manly United - Sydney FC Youth 0:0 (0:0)
11.06.2022 07:30 Sutherland Sharks - Mt Druitt Town Rangers 0:2 (0:0)
12.06.2022 07:00 Blacktown City FC - APIA Leichhardt FC 0:1 (0:0)
07:00 Sydney United 58 - Northbridge Bulls 1:0 (0:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Marconi Stallions 3:1 (1:1)
13.06.2022 08:00 Sydney Olympic - Wollongong Wolves 1:1 (1:0)
16. Ronde
17.06.2022 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Rockdale Illinden FC 1:1 (0:1)
18.06.2022 07:00 Northbridge Bulls - Manly United 0:3 (0:2)
19.06.2022 06:30 Wollongong Wolves - APIA Leichhardt FC 2:2 (1:1)
07:00 Sydney United 58 - Blacktown City FC 0:1 (0:0)
08:00 Sydney Olympic - Marconi Stallions 2:3 (0:0)
08:30 Sydney FC Youth - Sutherland Sharks 3:3 (3:0)
17. Ronde
25.06.2022 09:30 APIA Leichhardt FC - Sydney FC Youth 1:1 (1:1)
10:00 Wollongong Wolves - Manly United 1:1 (1:0)
11:00 Marconi Stallions - Mt Druitt Town Rangers 1:1 (0:0)
26.06.2022 07:00 Blacktown City FC - Northbridge Bulls 3:0 (2:0)
07:00 Rockdale Illinden FC - Sydney United 58 3:3 (0:2)
08:00 Sydney Olympic - Sutherland Sharks 4:1 (3:0)
18. Ronde
01.07.2022 11:00 Manly United - Marconi Stallions 0:1 (0:0)
11:30 Wollongong Wolves - Rockdale Illinden FC 1:2 (0:2)
03.07.2022 08:30 Sydney FC Youth - Blacktown City FC 2:2 (1:1)
12.07.2022 11:30 Northbridge Bulls - Mt Druitt Town Rangers 1:0 (0:0)
13.07.2022 11:30 Sutherland Sharks - APIA Leichhardt FC 1:1 (1:1)
12:00 Sydney Olympic - Sydney United 58 0:0 (0:0)
19. Ronde
08.07.2022 12:00 Mt Druitt Town Rangers - Wollongong Wolves 4:3 (3:1)
09.07.2022 07:00 Manly United - Blacktown City FC 1:6 (1:3)
08:00 Sydney Olympic - Sydney FC Youth 0:3 (0:1)
09:30 APIA Leichhardt FC - Northbridge Bulls 0:2 (0:1)
10.07.2022 07:00 Sydney United 58 - Marconi Stallions 0:1 (0:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Sutherland Sharks 3:2 (2:1)
20. Ronde
15.07.2022 11:00 Manly United - Mt Druitt Town Rangers 2:0 (2:0)
11:30 Wollongong Wolves - Marconi Stallions 0:0 (0:0)
16.07.2022 07:00 Northbridge Bulls - Rockdale Illinden FC 2:1 (1:0)
07:30 Sutherland Sharks - Blacktown City FC 0:1 (0:0)
17.07.2022 03:25 Sydney FC Youth - Sydney United 58 0:1 (0:0)
08:00 APIA Leichhardt FC - Sydney Olympic 0:1 (0:0)
21. Ronde
22.07.2022 12:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney Olympic 2:3 (0:2)
23.07.2022 09:00 Sutherland Sharks - Northbridge Bulls 2:2 (0:2)
24.07.2022 07:00 Sydney United 58 - Manly United 2:4 (0:3)
07:00 Blacktown City FC - Wollongong Wolves 4:1 (1:0)
08:00 Rockdale Illinden FC - Sydney FC Youth 2:1 (1:0)
09:15 APIA Leichhardt FC - Marconi Stallions 2:0 (1:0)
22. Ronde
31.07.2022 07:00 Sydney FC Youth - Mt Druitt Town Rangers 0:3 Toeg.
07:00 Wollongong Wolves - Sutherland Sharks 3:3 (2:2)
07:00 Northbridge Bulls - Marconi Stallions 1:3 (1:1)
07:00 APIA Leichhardt FC - Sydney United 58 1:3 (1:1)
07:00 Sydney Olympic - Blacktown City FC 2:0 (1:0)
07:00 Manly United - Rockdale Illinden FC 3:1 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner