1. Ronde
06.08.2023 17:00 FK Bregalnica Štip - Sileks Kratovo 2:1 (2:1)
17:00 Akademija Pandev - Vardar Skopje 1:0 (0:0)
17:00 FC Struga - KF Gostivari 2:0 (1:0)
17:00 GFK Tikvesh - Makedonija GP 1:0 (1:0)
17:00 FK Voska Sport - KF Shkëndija 79 0:1 (0:0)
07.08.2023 17:00 FK Rabotnički - KF Shkupi 3:1 (1:0)
2. Ronde
13.08.2023 17:00 Akademija Pandev - FK Voska Sport 2:0 (1:0)
17:00 KF Gostivari - GFK Tikvesh 0:3 (0:1)
17:00 Makedonija GP - FK Bregalnica Štip 1:0 (0:0)
17:00 Sileks Kratovo - FK Rabotnički 2:0 (2:0)
17:00 Vardar Skopje - KF Shkupi 0:1 (0:0)
04.10.2023 14:00 KF Shkëndija 79 - FC Struga 1:0 (0:0)
3. Ronde
20.08.2023 17:00 FK Bregalnica Štip - KF Gostivari 2:1 (1:0)
17:00 FK Rabotnički - Makedonija GP 1:0 (1:0)
17:00 KF Shkupi - Sileks Kratovo 1:1 (1:0)
17:00 GFK Tikvesh - KF Shkëndija 79 1:2 (1:2)
17:00 FK Voska Sport - Vardar Skopje 3:2 (2:0)
21.08.2023 17:00 FC Struga - Akademija Pandev 1:2 (0:1)
4. Ronde
23.08.2023 16:30 KF Gostivari - FK Rabotnički 2:0 (1:0)
16:30 KF Shkëndija 79 - FK Bregalnica Štip 2:0 (0:0)
16:30 Makedonija GP - KF Shkupi 0:0 (0:0)
16:30 Vardar Skopje - Sileks Kratovo 2:2 (1:0)
24.08.2023 16:30 Akademija Pandev - GFK Tikvesh 2:0 (0:0)
27.09.2023 15:00 FK Voska Sport - FC Struga 0:1 (0:0)
5. Ronde
27.08.2023 16:00 FK Bregalnica Štip - Akademija Pandev 1:0 (1:0)
16:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 1:2 (1:0)
16:00 KF Shkupi - KF Gostivari 3:1 (1:0)
16:00 Sileks Kratovo - Makedonija GP 2:2 (1:2)
16:00 GFK Tikvesh - FK Voska Sport 1:1 (1:0)
01.11.2023 13:00 FC Struga - Vardar Skopje 4:0 (0:0)
6. Ronde
02.09.2023 16:00 Akademija Pandev - FK Rabotnički 0:0 (0:0)
16:00 KF Gostivari - Sileks Kratovo 1:2 (0:1)
16:00 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi 0:0 (0:0)
16:00 Vardar Skopje - Makedonija GP 2:1 (2:0)
16:00 FK Voska Sport - FK Bregalnica Štip 2:0 (1:0)
04.09.2023 16:00 FC Struga - GFK Tikvesh 3:1 (3:1)
7. Ronde
16.09.2023 15:00 KF Shkupi - Akademija Pandev 1:0 (0:0)
17.09.2023 15:00 FK Bregalnica Štip - FC Struga 1:3 (0:1)
15:00 FK Rabotnički - FK Voska Sport 2:0 (1:0)
15:00 Makedonija GP - KF Gostivari 3:0 (1:0)
15:00 Sileks Kratovo - KF Shkëndija 79 2:1 (0:0)
15:00 GFK Tikvesh - Vardar Skopje 1:0 (0:0)
8. Ronde
24.09.2023 15:00 Akademija Pandev - Sileks Kratovo 1:1 (0:1)
15:00 FC Struga - FK Rabotnički 1:0 (0:0)
15:00 KF Shkëndija 79 - Makedonija GP 1:0 (0:0)
15:00 GFK Tikvesh - FK Bregalnica Štip 2:1 (0:1)
15:00 Vardar Skopje - KF Gostivari 0:2 (0:1)
15:00 FK Voska Sport - KF Shkupi 2:3 (1:2)
9. Ronde
30.09.2023 14:00 Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0 (1:0)
01.10.2023 14:00 FK Bregalnica Štip - Vardar Skopje 0:0 (0:0)
14:00 FK Rabotnički - GFK Tikvesh 1:0 (1:0)
14:00 KF Shkupi - FC Struga 2:0 (0:0)
14:00 KF Gostivari - KF Shkëndija 79 2:2 (2:1)
14:00 Sileks Kratovo - FK Voska Sport 4:2 (3:1)
10. Ronde
07.10.2023 14:00 FK Bregalnica Štip - FK Rabotnički 2:1 (1:1)
14:00 Akademija Pandev - KF Gostivari 0:1 (0:1)
14:00 GFK Tikvesh - KF Shkupi 1:1 (1:1)
14:00 FK Voska Sport - Makedonija GP 2:1 (1:1)
08.10.2023 14:00 FC Struga - Sileks Kratovo 2:0 (1:0)
14:00 Vardar Skopje - KF Shkëndija 79 0:2 (0:0)
11. Ronde
22.10.2023 14:00 FK Rabotnički - Vardar Skopje 0:1 (0:0)
14:00 KF Shkupi - FK Bregalnica Štip 1:0 (1:0)
14:00 KF Gostivari - FK Voska Sport 1:1 (0:0)
14:00 KF Shkëndija 79 - Akademija Pandev 1:1 (0:0)
14:00 Makedonija GP - FC Struga 0:3 (0:2)
14:00 Sileks Kratovo - GFK Tikvesh 1:0 (0:0)
12. Ronde
28.10.2023 13:00 Sileks Kratovo - FK Bregalnica Štip 0:0 (0:0)
29.10.2023 13:00 KF Shkupi - FK Rabotnički 3:0 (1:0)
13:00 KF Gostivari - FC Struga 2:1 (2:0)
13:00 KF Shkëndija 79 - FK Voska Sport 1:1 (0:0)
13:00 Makedonija GP - GFK Tikvesh 1:1 (1:0)
13:00 Vardar Skopje - Akademija Pandev 1:0 (1:0)
13. Ronde
04.11.2023 13:00 FK Bregalnica Štip - Makedonija GP 2:3 (0:3)
13:00 FK Rabotnički - Sileks Kratovo 1:0 (0:0)
13:00 GFK Tikvesh - KF Gostivari 2:2 (1:2)
13:00 FK Voska Sport - Akademija Pandev 1:1 (0:0)
05.11.2023 13:00 FC Struga - KF Shkëndija 79 2:1 (0:0)
13:00 KF Shkupi - Vardar Skopje 2:0 (1:0)
14. Ronde
11.11.2023 13:00 Akademija Pandev - FC Struga 2:1 (2:0)
13:00 KF Gostivari - FK Bregalnica Štip 1:0 (1:0)
13:00 KF Shkëndija 79 - GFK Tikvesh 1:0 (1:0)
13:00 Vardar Skopje - FK Voska Sport 1:2 (1:1)
12.11.2023 13:00 Makedonija GP - FK Rabotnički 0:1 (0:0)
13:00 Sileks Kratovo - KF Shkupi 2:1 (2:1)
15. Ronde
25.11.2023 13:00 FK Bregalnica Štip - KF Shkëndija 79 2:2 (0:1)
26.11.2023 13:00 FK Rabotnički - KF Gostivari 0:0 (0:0)
13:00 KF Shkupi - Makedonija GP 1:0 (0:0)
13:00 GFK Tikvesh - Akademija Pandev 1:0 (0:0)
06.12.2023 13:00 FC Struga - FK Voska Sport 1:0 (0:0)
13:00 Sileks Kratovo - Vardar Skopje 3:2 (2:1)
16. Ronde
29.11.2023 13:00 Akademija Pandev - FK Bregalnica Štip 1:1 (1:0)
13:00 KF Gostivari - KF Shkupi 0:0 (0:0)
13:00 KF Shkëndija 79 - FK Rabotnički 2:0 (0:0)
13:00 Makedonija GP - Sileks Kratovo 1:0 (0:0)
13:00 Vardar Skopje - FC Struga 1:3 (1:2)
13:00 FK Voska Sport - GFK Tikvesh 0:3 (0:1)
17. Ronde
02.12.2023 13:00 Makedonija GP - Vardar Skopje 0:1 (0:1)
03.12.2023 13:00 FK Bregalnica Štip - FK Voska Sport 2:2 (2:1)
13:00 FK Rabotnički - Akademija Pandev 1:0 (0:0)
13:00 KF Shkupi - KF Shkëndija 79 1:0 (1:0)
13:00 Sileks Kratovo - KF Gostivari 1:1 (0:1)
13:00 GFK Tikvesh - FC Struga 2:3 (2:2)
18. Ronde
09.12.2023 13:00 KF Gostivari - Makedonija GP 1:0 (0:0)
10.12.2023 13:00 Akademija Pandev - KF Shkupi 0:1 (0:0)
13:00 FC Struga - FK Bregalnica Štip 2:1 (1:0)
13:00 KF Shkëndija 79 - Sileks Kratovo 3:1 (1:1)
13:00 Vardar Skopje - GFK Tikvesh 2:0 (1:0)
13:00 FK Voska Sport - FK Rabotnički 3:2 (1:0)
19. Ronde
17.02.2024 14:00 KF Gostivari - Vardar Skopje 1:1 (0:0)
18.02.2024 14:00 FK Bregalnica Štip - GFK Tikvesh 2:1 (0:1)
14:00 FK Rabotnički - FC Struga 0:0 (0:0)
14:00 KF Shkupi - FK Voska Sport 3:0 (2:0)
14:00 Makedonija GP - KF Shkëndija 79 0:1 (0:1)
14:00 Sileks Kratovo - Akademija Pandev 0:1 (0:0)
20. Ronde
24.02.2024 14:00 FC Struga - KF Shkupi 2:2 (0:0)
25.02.2024 14:00 Akademija Pandev - Makedonija GP 3:0 (3:0)
14:00 KF Shkëndija 79 - KF Gostivari 2:2 (1:0)
14:00 GFK Tikvesh - FK Rabotnički 2:0 (1:0)
14:00 Vardar Skopje - FK Bregalnica Štip 2:0 (2:0)
14:00 FK Voska Sport - Sileks Kratovo 0:0 (0:0)
21. Ronde
03.03.2024 14:00 FK Rabotnički - FK Bregalnica Štip -:-
14:00 KF Shkupi - GFK Tikvesh -:-
14:00 KF Gostivari - Akademija Pandev -:-
14:00 KF Shkëndija 79 - Vardar Skopje -:-
14:00 Makedonija GP - FK Voska Sport -:-
14:00 Sileks Kratovo - FC Struga -:-
22. Ronde
06.03.2024 14:00 FK Bregalnica Štip - KF Shkupi -:-
14:00 Akademija Pandev - KF Shkëndija 79 -:-
14:00 FC Struga - Makedonija GP -:-
14:00 GFK Tikvesh - Sileks Kratovo -:-
14:00 Vardar Skopje - FK Rabotnički -:-
14:00 FK Voska Sport - KF Gostivari -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner