# Speler Land Team Punten
1. Aleksa Marušić Montenegro Montenegro FK Voska Sport FK Voska Sport 11 (11+0)
2. Besart Ibraimi Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 10 (6+4)
3. Marjan Radeski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 9 (9+0)
4. Ivan Ivanovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh
KF Gostivari KF Gostivari
8 (8+0)
Almir Aganspahić Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 8 (7+1)
Lanre Kehinde Nigeria Nigeria KF Gostivari KF Gostivari 8 (7+1)
7. Marko Gjorgjievski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 7 (7+0)
Antonio Kalanoski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 7 (7+0)
9. Alen Jasaroski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 6 (6+0)
Ediz Spahiu Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh
KF Gostivari KF Gostivari
6 (6+0)
Arbin Vosha Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 6 (5+1)
12. Bassirou Compaoré Burkina Faso Burkina Faso FC Struga FC Struga 5 (5+0)
Alper Potuk Turkije Turkije KF Gostivari KF Gostivari 5 (5+0)
Adenis Shala Kosovo Kosovo KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 5 (5+0)
Kristijan Trapanovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 5 (4+1)
Ronaldo Webster Jamaica Jamaica FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79
5 (4+1)
17. Ennur Totre Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 4 (4+0)
Iyayi Atiemwen Nigeria Nigeria KF Gostivari KF Gostivari 4 (3+1)
Darko Glisić Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 4 (3+1)
Queven Brazilië Brazilië KF Shkupi KF Shkupi 4 (3+1)
Marjan Ristovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje
Sileks Kratovo Sileks Kratovo
4 (3+1)
Stefan Milosavljević Servië Servië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 4 (2+2)
23. Collin Anderson Jamaica Jamaica FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 3 (3+0)
Bruno Dita Albanië Albanië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 3 (3+0)
Marcelin Gando Kameroen Kameroen FK Rabotnički FK Rabotnički 3 (3+0)
Erik Grønner Noorwegen Noorwegen KF Shkupi KF Shkupi 3 (3+0)
Atdhe Mazari Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički 3 (3+0)
Darko Micevski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 3 (3+0)
Viktor Velkoski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 3 (3+0)
Vangjel Zguro Albanië Albanië FC Struga FC Struga 3 (3+0)
Endrit Krasniqi Kosovo Kosovo KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 3 (2+1)
Vane Krstevski Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79
Akademija Pandev Akademija Pandev
3 (2+1)
Remzi Selmani Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
KF Gostivari KF Gostivari
3 (2+1)
34. Filip Aleksovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 2 (2+0)
Klisman Cake Albanië Albanië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 2 (2+0)
Eraldo Cinari Albanië Albanië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 2 (2+0)
Matej Cvetanoski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 2 (2+0)
Dashmir Elezi Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 2 (2+0)
Gjorgi Gjorgiev Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 2 (2+0)
Dzemal Ibishi Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi
GFK Tikvesh GFK Tikvesh
2 (2+0)
Darko Ilieski Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 2 (2+0)
Georgije Jankulov Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 2 (2+0)
Senad Jarović Duitsland Duitsland FC Struga FC Struga 2 (2+0)
David Kalpacki Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 2 (2+0)
Issah Kuka Ghana Ghana KF Shkupi KF Shkupi 2 (2+0)
Mentor Mazrekaj Albanië Albanië FC Struga FC Struga 2 (2+0)
Mihajlo Milosavić Servië Servië Vardar Skopje Vardar Skopje 2 (2+0)
Filip Misevski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 2 (2+0)
Nenad Miškovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 2 (2+0)
Miloš Nikolić Servië Servië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 2 (2+0)
Sikiru Olatunbosun Nigeria Nigeria FK Voska Sport FK Voska Sport 2 (2+0)
Azer Omeragikj Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 2 (2+0)
Jovan Popzlatanov Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 2 (2+0)
Suad Sahiti Kosovo Kosovo KF Shkupi KF Shkupi 2 (2+0)
Nikola Velickovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 2 (2+0)
Krste Velkoski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički
Makedonija GP Makedonija GP
2 (2+0)
David Velkovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 2 (2+0)
Fabricio Venegas Costa Rica Costa Rica FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 2 (2+0)
Zoran Andonov Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 2 (1+1)
Dudu Feitoza Brazilië Brazilië KF Shkupi KF Shkupi 2 (1+1)
Medzit Neziri Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 2 (1+1)
Agron Rufati Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 2 (1+1)
Hadis Tairi Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 2 (1+1)
Angelce Timovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi
KF Gostivari KF Gostivari
2 (1+1)
Boban Georgiev Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 2 (0+2)
66. Luan Abazi Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Xhelil Abdulla Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Gostivari KF Gostivari 1 (1+0)
Ermadin Adem Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički
FK Voska Sport FK Voska Sport
1 (1+0)
Altin Aliji Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 1 (1+0)
Marijan Altiparmakovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 1 (1+0)
Darko Angjeleski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1 (1+0)
Medin Bajrami Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 1 (1+0)
Besmir Bojku Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Stefan Despotovski Servië Servië FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (1+0)
Dimitrij Dimitrievski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 1 (1+0)
Samir Fazli Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 1 (1+0)
Ivan Galevski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP
Akademija Pandev Akademija Pandev
1 (1+0)
Pepi Georgiev Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip
KF Gostivari KF Gostivari
1 (1+0)
Hristijan Georgievski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Martin Gjorgievski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Armin Hodžić Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Bojan Ilievski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 1 (1+0)
Đorđe Ivković Servië Servië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Džemilj Jahiji Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 1 (1+0)
Nijaz Jusufi Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje
KF Gostivari KF Gostivari
1 (1+0)
Shafiq Kagimu Oeganda Oeganda FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (1+0)
Bekim Kamberi Denemarken Denemarken FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Gal Kurež Slovenië Slovenië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (1+0)
Stefan Lazarevikj Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1 (1+0)
Léo Antônio Brazilië Brazilië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Metodi Maksimov Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 1 (1+0)
Hristijan Maleski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh
Akademija Pandev Akademija Pandev
FC Struga FC Struga
1 (1+0)
Mario Gassama Portugal Portugal GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (1+0)
Daniel Milovanovikj Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Mario Mladenovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Daniel Mojsov Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (1+0)
Mevlan Murati Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (1+0)
Niltinho Brazilië Brazilië KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Jorgo Papuli Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 1 (1+0)
Michal Pintér Slowakije Slowakije KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Salvatore Ribaudo Italië Italië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Robertinho Brazilië Brazilië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (1+0)
Abdul Rwatubyaye Rowanda Rowanda KF Shkupi KF Shkupi 1 (1+0)
Darko Sekovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 1 (1+0)
Viktor Serafimovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1 (1+0)
Bunjamin Shabani Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Aleksej Slavkov Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP 1 (1+0)
Petar Slišković Kroatië Kroatië KF Gostivari KF Gostivari 1 (1+0)
Uroš Stamenić Servië Servië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Oliver Stoimenovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (1+0)
Georg Stojanovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (1+0)
Dragan Stojkov Noord-Macedonië Noord-Macedonië Makedonija GP Makedonija GP
Akademija Pandev Akademija Pandev
1 (1+0)
Kristijan Stojkovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh
Makedonija GP Makedonija GP
1 (1+0)
Flamur Tairi Noord-Macedonië Noord-Macedonië FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Dimitar Todorovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (1+0)
Dimitar Trajkov Noord-Macedonië Noord-Macedonië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Ljupco Trpeski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 1 (1+0)
Hogan Ukpa Nigeria Nigeria FC Struga FC Struga 1 (1+0)
Mario Vrdoljak Kroatië Kroatië Akademija Pandev Akademija Pandev 1 (1+0)
Goba Zakpa Portugal Portugal KF Gostivari KF Gostivari 1 (1+0)
Vladimir Zoglev Noord-Macedonië Noord-Macedonië Vardar Skopje Vardar Skopje 1 (1+0)
Adamu Alhassan Nigeria Nigeria KF Gostivari KF Gostivari 1 (0+1)
Andrey Yago Brazilië Brazilië Makedonija GP Makedonija GP 1 (0+1)
Zoran Danoski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (0+1)
Igor Janevski Noord-Macedonië Noord-Macedonië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1 (0+1)
Daniel Karceski Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (0+1)
Halid Lwaliwa Oeganda Oeganda FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 1 (0+1)
Petar Petkovski Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Rabotnički FK Rabotnički 1 (0+1)
Hamza Ramani Noord-Macedonië Noord-Macedonië KF Shkupi KF Shkupi 1 (0+1)
Adama Samake Ivoorkust Ivoorkust Makedonija GP Makedonija GP 1 (0+1)
Aljban Shabani Noord-Macedonië Noord-Macedonië FK Voska Sport FK Voska Sport 1 (0+1)
Martin Todorov Noord-Macedonië Noord-Macedonië GFK Tikvesh GFK Tikvesh 1 (0+1)
Dimitrije Zajic Servië Servië Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1 (0+1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner