Periode Trainer Land geb.
10.06.2021 - 30.06.2023 Ange Postecoglou Australië 27.08.1965
24.02.2021 - 09.06.2021 John Kennedy Schotland 18.08.1983
26.02.2019 - 23.02.2021 Neil Lennon Noord-Ierland 25.06.1971
01.07.2016 - 25.02.2019 Brendan Rodgers Noord-Ierland 26.01.1973
07.06.2014 - 30.06.2016 Ronny Deila Noorwegen 21.09.1975
26.03.2010 - 22.05.2014 Neil Lennon Noord-Ierland 25.06.1971
01.07.2009 - 25.03.2010 Tony Mowbray Engeland 22.11.1963
01.07.2005 - 25.05.2009 Gordon Strachan Schotland 09.02.1957
01.07.2000 - 25.05.2005 Martin O'Neill Noord-Ierland 01.03.1952
10.02.2000 - 30.06.2000 Kenny Dalglish Schotland 04.03.1951
01.07.1999 - 09.02.2000 John Barnes Engeland 07.11.1963
01.07.1998 - 30.06.1999 Jozef Vengloš Slowakije 18.02.1936
01.07.1997 - 30.06.1998 Wim Jansen Nederland 28.10.1946
01.07.1994 - 30.06.1997 Tommy Burns Schotland 16.12.1956
20.10.1993 - 30.06.1994 Lou Macari Schotland 04.06.1949
01.07.1991 - 30.06.1993 Liam Brady Ierland 13.02.1956
01.07.1987 - 30.06.1991 Billy McNeill Schotland 02.03.1940
01.07.1983 - 30.06.1987 David Hay Schotland 29.01.1948
01.07.1978 - 30.06.1983 Billy McNeill Schotland 02.03.1940
01.07.1965 - 30.06.1978 Jock Stein Schotland 05.10.1922
01.07.1945 - 30.06.1965 Jimmy McGrory Schotland 26.04.1904
19.02.1940 - 30.06.1945 Jimmy McStay Schotland 12.09.1893
01.07.1897 - 18.02.1940 Willie Maley Schotland 25.04.1868
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner