Wedstrijddetails | » Liveticker | Onderling resultaat |
Godoy Cruz |
Zaterdag, 6. Maart 2021 21:10 uur |
Platense |
---|---|---|
3:1
|
Dp. | |
---|---|
0 : 1 | Tiago Palacios 26. / Schot met links (Matías Tissera) |
1 : 1 | Ezequiel Bullaude 33. / Schot met rechts (Cristian Colmán) |
2 : 1 | Wilder Cartagena 87. / Kopbal (Martín Ojeda) |
3 : 1 | Renzo Tesuri 90. / Schot met rechts (Matías Ramírez) |
90' | Doelpunt voor Godoy Cruz, Renzo Tesuri (Schot met rechts) |
|
90' | gele kaart voor Gianluca Ferrari (Godoy Cruz) |
|
90' | Einde wedstrijd |
|
87' | Doelpunt voor Godoy Cruz, Wilder Cartagena (Kopbal) |
|
84' | Wissel uit Tiago Palacios (Platense) |
|
84' | Wissel in José Sinisterra (Platense) |
|
81' | Wissel uit Nadir Zeineddin (Platense) |
|
81' | Wissel in Ian Puleio (Platense) |
|
81' | Wissel uit Matías Tissera (Platense) |
|
81' | Wissel in Francisco Ilarregui (Platense) |
|
77' | Wissel in Tomás Badaloni (Godoy Cruz) |
|
77' | Wissel in Augusto Aguirre (Godoy Cruz) |
|
77' | Wissel uit Cristian Colmán (Godoy Cruz) |
|
77' | Wissel uit Mauro Dos Santos (Godoy Cruz) |
|
72' | Wissel in Cristian Núñez (Platense) |
|
72' | Wissel uit Mauro Bogado (Platense) |
|
67' | Wissel uit Ezequiel Bullaude (Godoy Cruz) |
|
67' | Wissel in Matías Ramírez (Godoy Cruz) |
|
66' | Wissel uit Valentín Burgoa (Godoy Cruz) |
|
66' | Wissel in Martín Ojeda (Godoy Cruz) |
|
64' | gele kaart voor Cristian Colmán (Godoy Cruz) |
|
63' | gele kaart voor Sasha Marcich (Platense) |
|
58' | gele kaart voor Cristián Marcial (Platense) |
|
49' | Wissel uit Ignacio Schor (Platense) |
|
49' | Wissel in Cristián Marcial (Platense) |
|
48' | Wissel uit Elías López (Godoy Cruz) |
|
48' | Wissel in Gianluca Ferrari (Godoy Cruz) |
|
46' | Begin 2e helft |
|
45' | Einde 1e helft |
|
40' | gele kaart voor Stefano Callegari (Platense) |
|
35' | gele kaart voor Mauro Bogado (Platense) |
|
33' | Doelpunt voor Godoy Cruz, Ezequiel Bullaude (Schot met rechts) |
|
26' | Doelpunt voor Platense, Tiago Palacios (Schot met links) |
|
1' | wedstrijdbegin |
|
|
Trainer: Sebastián Méndez Assistent-trainer: Fabio Talarico |
Trainer: Juan Llop |
Malvinas Argentinas (Mendoza / Argentinië) | ||
Achter gesloten deuren. | ||
Mauro Vigliano (Argentinië) | ||
Facundo Rodríguez (Argentinië) | ||
Sebastián Rainieri (Argentinië) |