1e voorronde
17.08.2019 14:00 Hoogland - Jodan Boys 1:3 (1:1)
14:30 DOVO - OFC 2:4 (1:3)
14:30 Ter Leede - Fortuna Wormerveer 1:4 (1:2)
14:30 Huizen - GOES 2:3 (0:3)
14:30 ODIN '59 - Gemert 3:1 (2:1)
14:30 Achilles Veen - Hercules 6:0 (4:0)
14:30 DVS'33 Ermelo - Quick 2:3 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
14:30 VVOG - Minor 3:0 (1:0)
14:30 Vroomshoopse Boys - EVV 0:4 (0:1)
14:30 Barendrecht - Wittenhorst 6:0 (2:0)
14:30 VVSB - Harkemase Boys 2:4 (1:1)
14:30 FC Rijnvogels - OSS '20 0:4 (0:1)
14:30 FC 's-Gravenzande - Heeze 2:0 (1:0)
14:30 FC Lisse - Ajax (amateurs) 1:2 (1:0)
15:00 VEV '67 - Silvolde 0:3 (0:0)
15:00 Sparta Nijkerk - UNA 3:2 (0:1)
15:00 Excelsior '31 - DEM 2:1 (1:0)
16:00 SDO Bussum - ARC 1:0 (1:0)
16:00 Rohda Raalte - DUNO 1:2 (1:1)
17:00 Westlandia - De Zuidvogels 2:0 (0:0)
17:00 Drachtster Boys - Dongen 0:4 (0:0, 0:0, 0:4) n.v.
18:00 HSC'21 - SteDoCo 2:4 (1:3)
18:00 Mierlo-Hout - Flevo Boys 2:3 (1:1)
18:00 Groene Ster - Winsum 5:0 (2:0)
18:00 TOP - Hoek 2:6 (1:1)
18:00 Kloetinge - FC Lienden 1:0 (0:0)
19:00 Blauw Geel '38 - Sliedrecht 2:1 (0:1)
28.08.2019 20:00 ADO '20 - ONS Sneek 3:0 (1:0)
2e voorronde
24.09.2019 18:45 Quick Boys - Katwijk 2:3 (0:0, 2:2, 2:3) n.v.
20:00 Achilles Veen - HHC Hardenberg 12:11 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 VVOG - Ajax (amateurs) 0:2 (0:1)
20:00 GVVV - Kozakken Boys 2:1 (1:0)
20:00 ASWH - TEC 5:1 (1:1)
20:00 Scheveningen - Harkemase Boys 0:1 (0:1)
20:00 ODIN '59 - Barendrecht 4:3 (2:2, 3:3, 4:3) n.v.
20:00 Noordwijk - Rijnsburgse Boys 1:3 (1:0, 1:1, 1:3) n.v.
25.09.2019 20:00 Blauw Geel '38 - De Treffers 0:1 (0:1)
20:00 Westlandia - OFC 3:4 (0:1, 2:2, 2:2) d.p.
20:00 Spakenburg - SDO Bussum 2:0 (0:0)
20:00 OSS '20 - Jodan Boys 5:1 (1:0)
20:00 Groene Ster - Kloetinge 2:0 (0:0)
20:00 Dongen - Excelsior '31 1:2 (1:1)
20:00 DUNO - Quick 2:3 (1:2)
20:00 EVV - Flevo Boys 4:5 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
20:00 ADO '20 - Fortuna Wormerveer 0:2 (0:1)
20:00 Silvolde - GOES 2:3 (1:0)
1e Ronde
19.10.2019 14:30 FC 's-Gravenzande - SteDoCo 1:3 (0:0)
29.10.2019 18:30 Vitesse - De Graafschap 2:0 (1:0)
19:45 GOES - SC Cambuur 0:5 (0:1)
19:45 Flevo Boys - Katwijk 0:3 (0:2)
19:45 GVVV - Helmond Sport 2:1 (0:0)
19:45 FC Dordrecht - MVV Maastricht 3:1 (1:1)
19:45 IJsselmeervogels - FC Den Bosch 3:0 (1:0)
19:45 Koninklijke HFC - SC Telstar 1:2 (1:1)
19:45 Hoek - PEC Zwolle 0:3 (0:0)
19:45 Almere City FC - Go Ahead Eagles 1:3 (1:2)
19:45 Achilles Veen - Roda JC Kerkrade 0:2 (0:0)
19:45 SBV Excelsior - NEC Nijmegen 4:2 (0:1, 2:2) n.v.
19:45 Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven 0:4 (0:0)
19:45 OSS '20 - TOP Oss 1:2 (1:1)
20:45 NAC Breda - FC Emmen 3:2 (1:1)
30.10.2019 18:30 Heracles Almelo - RKC Waalwijk 4:3 (2:1)
19:45 Groene Ster - VVV-Venlo 4:2 (0:0, 2:2, 2:2) d.p.
19:45 Quick - Willem II 0:4 (0:2)
19:45 Excelsior Maassluis - sc Heerenveen 0:3 (0:2)
19:45 Sparta Nijkerk - Fortuna Wormerveer 5:2 (2:2)
19:45 Spakenburg - ASWH 2:0 (0:0)
19:45 Ajax (amateurs) - OFC 2:3 (1:1, 2:2, 2:2) d.p.
19:45 AFC - ODIN '59 2:4 (2:1, 3:3, 3:3) d.p.
19:45 Harkemase Boys - FC Groningen 1:2 (0:1)
19:45 De Treffers - FC Twente 0:2 (0:2)
20:45 Sparta Rotterdam - FC Volendam 1:0 (1:0)
31.10.2019 18:30 Excelsior '31 - FC Utrecht 1:4 (0:2)
20:45 Fortuna Sittard - ADO Den Haag 3:0 (0:0)
2e Ronde
17.12.2019 18:30 FC Twente - Go Ahead Eagles -:-
19:45 IJsselmeervogels - SteDoCo -:-
19:45 sc Heerenveen - Roda JC Kerkrade -:-
19:45 Vitesse - ODIN '59 -:-
19:45 Katwijk - TOP Oss -:-
19:45 SBV Excelsior - FC Eindhoven -:-
20:45 Fortuna Sittard - PEC Zwolle -:-
18.12.2019 18:30 SC Telstar - AFC Ajax -:-
19:45 Heracles Almelo - FC Dordrecht -:-
19:45 OFC - Spakenburg -:-
19:45 AZ Alkmaar - Groene Ster -:-
19:45 Willem II - Sparta Rotterdam -:-
19:45 Sparta Nijkerk - NAC Breda -:-
20:45 GVVV - PSV -:-
19.12.2019 18:30 FC Groningen - FC Utrecht -:-
20:45 SC Cambuur - Feyenoord -:-
Finale
19.04.2020 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner