. .
UEFA > Vrouwen Champions League 2020/2021 > Kwartfinale UEFA >   Vrouwen Champions League 2020/2021 > Kwartfinale
14:00 Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 1:2 (1:1)
AFC > AFC Champions League 2021 > Groep A AFC >    AFC Champions League 2021 > Groep A
21:00 Shabab Al Ahli Club - Al Hilal 0:2 (0:2)
21:00 FC AGMK - FC Istiklol 2:3 (0:1)
AFC > AFC Champions League 2021 > Groep C AFC >    AFC Champions League 2021 > Groep C
19:45 Al Ahli SFC - Al Duhail SC 1:1 (0:0)
22:15 Al Shorta - Esteghlal 0:3 (0:1)
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
13:00 KF Apolonia Fier - FK Vllaznia 0:6 (0:3)
16:00 KF Laçi - KF Bylis Ballsh 2:1 (0:0)
16:00 KF Skënderbeu - KF Teuta Durrës 0:1 (0:1)
Andorra > 1a Divisió 2020/2021 Playoff  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 Playoff >
11:30 UE Sant Julià - Atlétic Escaldes 2:2
16:30 FC Santa Coloma - Inter Club d'Escaldes 1:2
Andorra > 1a Divisió 2020/2021  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 >
11:30 UE Santa Coloma - Penya Encarnada 7:0
Argentinië > Primera División 2021  Argentinië >   Primera División 2021 >
01:15 Newell's Old Boys - Patronato de Paraná 2:0 (1:0)
18:30 Arsenal de Sarandí - Racing Club 2:1 (2:1)
20:45 Estudiantes - Gimnasia de La Plata 0:0 (0:0)
23:00 Independiente - Defensa y Justicia 1:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
18:30 Atlanta - Deportivo Riestra 2:2 (0:0)
20:00 Estudiantes de Caseros - Estudiantes de Río Cuarto 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
20:00 Atlético Rafaela - Almagro 4:1 (0:1)
21:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Ramón Santamarina 0:0 (0:0)
21:30 San Martín de San Juan - San Telmo 5:0 (3:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Apertura >
20:30 Comunicaciones de Buenos Aires - Argentino de Quilmes 2:0 (2:0)
20:30 Defensores Unidos de Zárate - Fénix 2:2 (2:2)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:30 Círculo Deportivo - Olimpo de Bahía Blanca 0:0 (0:0)
20:30 Independiente de Chivilcoy - Estudiantes de San Luis 2:1 (2:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:30 Juventud Unida de Gualeguaychú - Central Norte 1:0 (1:0)
20:30 Douglas Haig - Gimnasia de Concepción del Uruguay 0:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
21:00 Juventud Unida Universitario - Club Ciudad de Bolivar 1:0 (1:0)
21:00 Sansinena de Gral. Cerri - Camioneros 2:1 (2:1)
21:00 Villa Mitre de Bahía Blanca - Sol de Mayo de Viedma 2:0 (2:0)
21:00 Cipolletti - Peñarol de Chimbas 3:0 (3:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
21:00 Belgrano de San Francisco - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2:2 (2:2)
21:00 Boca Unidos - Chaco For Ever 1:1 (1:1)
21:30 Gimnasia y Tiro de Salta - Crucero del Norte 2:0 (2:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
22:00 Ferro Carril Oeste de Gral. Pico - Deportivo Madryn 0:3 (0:3)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
22:30 Sarmiento de Resistencia - Unión de Sunchales 0:0 (0:0)
Australië > A-League 2020/2021  Australië >   A-League 2020/2021 >
08:05 Sydney FC - Adelaide United 2:2 (1:0)
10:10 Macarthur FC - Newcastle United Jets 2:2 (2:1)
12:15 Perth Glory - Wellington Phoenix 1:3 (0:0)
Australië > NPL New South Wales 2021  Australië >   NPL New South Wales 2021 >
06:30 Wollongong Wolves - Blacktown City FC 0:5 (0:2)
10:30 Sydney FC Youth - APIA Leichhardt FC 2:3 (0:2)
Australië > NPL Queensland 2021  Australië >   NPL Queensland 2021 >
10:00 Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers 0:0 (0:0)
10:15 Brisbane Roar Youth - Capalaba FC 6:1 (2:0)
Australië > NPL Northern NSW 2021  Australië >   NPL Northern NSW 2021 >
06:30 Broadmeadow Magic - Weston Workers FC 2:0 (1:0)
08:30 Maitland FC - Charlestown Azzurri 3:1 (1:1)
Australië > NPL Capital Football 2021  Australië >   NPL Capital Football 2021 >
07:00 Gungahlin United - Cooma FC 1:2 (1:2)
07:00 Canberra Croatia - Tuggeranong United 4:1 (3:0)
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
18:00 Club Brugge KV - Royal Excel Mouscron 4:2 (0:0)
18:00 KV Kortrijk - KV Mechelen 1:4 (1:2)
18:00 KV Oostende - Cercle Brugge 1:1 (0:0)
18:00 Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren 1:2 (0:1)
18:00 Standard Luik - K Beerschot VA 3:0 (1:0)
18:00 SV Zulte Waregem - KAA Gent 2:7 (0:3)
18:00 Sint-Truidense VV - RSC Anderlecht 0:1 (0:0)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
15:00 Olimpic Sarajevo - Zrinjski Mostar 0:3 (0:1)
17:00 Radnik Bijeljina - Željezničar Sarajevo 1:1 (0:1)
19:00 Široki Brijeg - Velež Mostar 0:2 (0:1)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara >
02:05 Portuguesa - RJ - Flamengo RJ 2:2 (2:0)
20:15 Bangu - RJ - Volta Redonda - RJ 1:1 (1:0)
20:15 Nova Iguaçu - RJ - Resende - RJ 4:2 (2:0)
23:30 Boavista - RJ - Vasco da Gama 2:2 (2:1)
Brazilië > Campeonato Paulista 2021  Brazilië >   Campeonato Paulista 2021 >
01:00 Red Bull Bragantino - Mirassol - SP 2:1 (1:1)
03:15 Grêmio Novorizontino - SP - Ferroviária - SP 3:1 (2:1)
Brazilië > Campeonato Mineiro 2021  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2021 >
00:00 Caldense - MG - Athletic - MG 0:0 (0:0)
15:00 Uberlândia - MG - Tombense - MG 1:1 (0:1)
16:00 Pouso Alegre - MG - Cruzeiro 1:0 (1:0)
21:00 Patrocinense - MG - U.R.T. - MG 0:1 (0:1)
21:00 Atlético Mineiro - Boa Esporte - MG 2:1 (1:1)
Brazilië > Campeonato Paranaense 2021  Brazilië >   Campeonato Paranaense 2021 >
16:00 Paraná Clube - Londrina - PR 1:1
21:00 Coritiba FC - Toledo - PR 5:1
Brazilië > Campeonato Catarinense 2021  Brazilië >   Campeonato Catarinense 2021 >
21:00 Próspera - SC - Figueirense - SC 1:0
21:00 Marcílio Dias - SC - Chapecoense 2:2
21:00 Avaí - SC - Hercílio Luz - SC 2:0
21:00 Metropolitano - SC - Juventus - SC 3:3
21:00 Joinville - SC - Brusque - SC 0:0
21:00 Concórdia - SC - Criciúma - SC 0:0
Brazilië > Campeonato Baiano 2021  Brazilië >   Campeonato Baiano 2021 >
21:00 Atlético de Alagoinhas - BA - Jacuipense - BA 2:2 (2:2)
21:00 Bahia - BA - Bahia de Feira - BA 1:0 (1:0)
21:00 Fluminense de Feira - BA - Doce Mel - BA 1:2 (1:2)
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Groep A  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Groep A
21:00 Grêmio Anápolis - GO - Jataiense - GO 1:2
21:00 Itumbiara - GO - Anápolis FC - GO 0:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Groep B  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Groep B
21:00 Goianésia - GO - Goiás 1:1
21:00 Vila Nova - GO - Aparecidense - GO 2:1 (2:1)
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2021  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2021 >
21:00 Salgueiro - PE - Retrô - PE 1:0 (1:0)
21:00 Náutico - PE - Santa Cruz - PE 2:1 (2:0)
20:00 Vitória - PE - Central - PE 1:3 (0:1)
21:00 Afogados da Ingazeira - PE - Vera Cruz - PE 2:1 (1:0)
23:00 Sete de Setembro - PE - Sport - PE 0:2 (0:1)
Brazilië > Campeonato Paraibano 2021  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2021 >
21:00 São Paulo Crystal - PB - Campinense - PB 2:1 (1:0)
Brazilië > Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase >
21:00 Sergipe - SE - Dorense - SE 1:1 (1:0)
Brazilië > Copa do Nordeste 2021 Fase Final > Kwartfinale  Brazilië >   Copa do Nordeste 2021 Fase Final > Kwartfinale
21:00 Ceará - CE - Sampaio Corrêa - MA 3:0 (0:0)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
17:30 Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia 2:1 (1:0)
19:45 Levski Sofia - PFC Ludogorets Razgrad 0:3 (0:2)
Chili > Primera División 2021  Chili >   Primera División 2021 >
00:00 O'Higgins - La Serena 0:0 (0:0)
02:30 Unión La Calera - Audax Italiano 1:1 (1:0)
17:00 Cobresal - Santiago Wanderers 2:1 (1:0)
21:00 Everton - Colo-Colo 0:2 (0:0)
Chili > Primera B 2021  Chili >   Primera B 2021 >
23:00 San Marcos - Cobreloa 0:0 (0:0)
Colombia > Primera A 2021 Apertura  Colombia >   Primera A 2021 Apertura >
22:30 América de Cali - Deportes Tolima 2:0 (1:0)
22:30 Atlético Nacional - Patriotas FC 7:1 (3:1)
22:30 Atlético Bucaramanga - Rionegro Águilas Doradas 4:1 (1:0)
22:30 Boyacá Chicó - Jaguares de Córdoba 0:0 (0:0)
22:30 La Equidad - Santa Fe 1:2 (1:0)
22:30 Millonarios - Deportivo Cali 3:1 (0:0)
22:30 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 4:2 (1:2)
23:30 Once Caldas - Independiente Medellín 2:0 (0:0)
Colombia > Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep A
00:40 Atlético Huila - Fortaleza FC 3:0 (0:0)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Clausura >
01:00 Municipal Pérez Zeledón - Limón FC 3:2 (1:1)
02:00 Sporting FC - Guadalupe 0:3 (0:1)
04:00 CS Herediano - CS Cartaginés 1:2 (0:1)
23:00 Jicaral - Municipal Grecia 1:0 (0:0)
Cyprus > First Division 2020/2021 Playoff  Cyprus >   First Division 2020/2021 Playoff >
16:00 AEL Limassol - Apollon Limassol 1:2 (0:1)
18:30 Olympiakos Nikosia - AEK Larnaca 2:1 (0:1)
Denemarken > Superliga 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Abstieg >
14:00 AC Horsens - Lyngby BK 1:3 (0:1)
14:00 Odense BK - SønderjyskE 1:1 (1:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021 Meisterschaft  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Meisterschaft >
16:00 FC Kopenhagen - FC Nordsjælland 2:2 (1:1)
18:00 Brøndby IF - Aarhus GF 2:2 (1:2)
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Aufstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Aufstieg >
14:00 FC Fredericia - FC Helsingør 2:0 (2:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2020/2021 >
13:00 Thisted FC - Brabrand IF 0:2 (0:2)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2020/2021 >
13:00 AB Gladsaxe - Vanløse IF 2:1 (1:0)
13:00 Næstved BK - FA 2000 0:0 (0:0)
13:00 Slagelse B&I - Brønshøj BK 2:1 (2:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
13:00 FC Nordsjælland - Aalborg BK 4:1 (3:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
15:00 Slagelse B&I - Næstved BK 2:0 (2:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:30 Slagelse B&I - Næstved BK 2:1
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 Borussia Dortmund - Werder Bremen 4:1 (3:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:30 VfL Osnabrück - Fortuna Düsseldorf 0:3 (0:1)
13:30 Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim 1846 0:3 (0:2)
13:30 VfL Bochum - Hannover 96 4:3 (2:1)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
13:00 FC Ingolstadt 04 - SV Meppen 0:0 (0:0)
14:00 Waldhof Mannheim - VfB Lübeck 3:2 (3:1)
15:00 SV Wehen Wiesbaden - SpVgg Unterhaching 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
ZFC Meuselwitz - 1. FC Lok Leipzig niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - Union Fürstenwalde niet gespeeld
VfB Auerbach - SV Babelsberg 03 niet gespeeld
BSG Chemie Leipzig - Germania Halberstadt niet gespeeld
Chemnitzer FC - Bischofswerdaer FV niet gespeeld
Optik Rathenow - FSV 63 Luckenwalde niet gespeeld
Energie Cottbus - FC Carl Zeiss Jena niet gespeeld
VSG Altglienicke - Berliner AK 07 niet gespeeld
TeBe Berlin - Hertha BSC II niet gespeeld
SV Lichtenberg 47 - BFC Dynamo niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - Borussia Dortmund II 0:1 (0:1)
Duitsland > Bayernliga Süd 2019-2021  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019-2021 >
TSV Schwabmünchen - SV Kirchanschöring niet gespeeld
TSV 1860 München II - TSV Wasserburg niet gespeeld
Duitsland > Bremenliga 2020/2021  Duitsland >   Bremenliga 2020/2021 >
TuS Schwachhausen - SG Aumund-Vegesack niet gespeeld
SV Hemelingen - ESC Geestemünde niet gespeeld
BSC Hastedt - Habenhauser FV niet gespeeld
Vatan Spor Bremen - Union 60 Bremen niet gespeeld
SC Borgfeld - LTS Bremerhaven niet gespeeld
SFL Bremerhaven - Werder Bremen III niet gespeeld
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
SV Buchonia Flieden - FC Hanau 93 niet gespeeld
FC Eddersheim - TuS Dietkirchen niet gespeeld
SV Zeilsheim - FV Bad Vilbel niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2020/2021 >
Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 niet gespeeld
Viktoria Arnoldsweiler - VfL Alfter niet gespeeld
SpVgg Frechen - FC Hürth niet gespeeld
Blau-Weiß Friesdorf - BC Viktoria Glesch-Paffendorf niet gespeeld
1. FC Düren - Siegburger SV 04 niet gespeeld
FC Pesch 1956 - SV Deutz 05 niet gespeeld
SV 1914 Eilendorf - VfL 08 Vichttal niet gespeeld
Spvg Wesseling-Urfeld - Fortuna Köln II niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
1. FC Kleve - SC Düsseldorf-West niet gespeeld
FC Kray - SSVg Velbert niet gespeeld
Germania Ratingen 04/19 - SpVgg Sterkrade-Nord niet gespeeld
SC Velbert - SpVg Schonnebeck niet gespeeld
Sportfreunde Baumberg - Cronenberger SC niet gespeeld
Sportfreunde Niederwenigern - SC Union Nettetal niet gespeeld
TSV Meerbusch - 1. FC Monheim niet gespeeld
1. FC Bocholt - 1. FC Mönchengladbach niet gespeeld
Teutonia St. Tönis - TV Jahn Hiesfeld niet gespeeld
FSV Duisburg - VfB 03 Hilden niet gespeeld
TuRU Düsseldorf - TVD Velbert niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
1. FC Lok Stendal - SFC Stern 1900 niet gespeeld
CFC Hertha 06 - Brandenburger SC Süd niet gespeeld
FC Strausberg - SC Staaken niet gespeeld
Hansa Rostock II - Blau-Weiß 90 Berlin niet gespeeld
RSV Eintracht 1949 - Hertha Zehlendorf niet gespeeld
SV Tasmania Berlin - Greifswalder FC niet gespeeld
Torgelower FC Greif - Victoria Seelow niet gespeeld
TSG Neustrelitz - Rostocker FC niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
FC An der Fahner Höhe - Union Sandersdorf niet gespeeld
FC Einheit Rudolstadt - Wacker Nordhausen niet gespeeld
FC Eilenburg - FC Carl Zeiss Jena II niet gespeeld
FC Oberlausitz - Blau-Weiß Zorbau niet gespeeld
FSV Martinroda - 1. FC Merseburg niet gespeeld
Ludwigsfelder FC - VfB 1921 Krieschow niet gespeeld
VFC Plauen - Inter Leipzig niet gespeeld
VfL Halle 96 - Rot-Weiß Erfurt niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Westfalen 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2020/2021 >
Holzwickeder SC - TuS Ennepetal niet gespeeld
SC Paderborn 07 II - ASC 09 Dortmund niet gespeeld
Viktoria Clarholz - FC Gütersloh niet gespeeld
Hammer SpVg - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
RSV Meinerzhagen - SpVgg Vreden niet gespeeld
TuS Erndtebrück - Westfalia Rhynern niet gespeeld
TSG Sprockhövel - Westfalia Herne niet gespeeld
Sportfreunde Siegen - Preußen Münster II niet gespeeld
TuS Haltern - SG Finnentrop/Bamenohl niet gespeeld
SV Schermbeck 1912 - FCE Rheine niet gespeeld
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Süd  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Süd >
SV Todesfelde - VfB Lübeck II niet gespeeld
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Nord >
Inter Türkspor Kiel - Weiche Flensburg 08 II niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
14:00 Werder Bremen - Bayer Leverkusen 2:1 (2:0)
14:00 SGS Essen - SV Meppen 3:1 (0:1)
14:00 Turbine Potsdam - MSV Duisburg 1:0 (1:0)
14:00 VfL Wolfsburg - SC Freiburg 3:2 (2:1)
14:00 Eintracht Frankfurt - SC Sand 4:0 (2:0)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
BV Cloppenburg - Arminia Bielefeld niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd >
11:00 Bayern München II - Eintracht Frankfurt II 2:0 (1:0)
14:00 SG 99 Andernach - 1. FC Köln 1:3 (0:2)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
14:00 FC Carl Zeiss Jena - RB Leipzig 3:1 (1:0)
14:00 FSV Gütersloh 2009 - Borussia Bocholt 3:1 (1:0)
Ecuador > Serie A 2021 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Primera Etapa >
00:30 Aucas - Olmedo 1:3 (0:1)
03:00 Guayaquil City - LDU Quito 2:2 (2:1)
20:00 Deportivo Cuenca - Universidad Catolica 0:1 (0:0)
22:30 Independiente del Valle - 9 de Octubre 2:1 (1:1)
Egypte > Premiership 2020/2021  Egypte >   Premiership 2020/2021 >
21:30 Zamalek - Al-Ahly 1:2 (1:2)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Groep A  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Groep A
03:15 Alianza - Jocoro FC 4:0 (1:0)
22:30 Luis Angel Firpo - Once Municipal 1:0 (0:0)
23:30 FAS - Atlético Marte 4:3 (1:2)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Groep B  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Groep B
02:00 Chalatenango - Sonsonate FC 2:1 (2:0)
03:15 Isidro Metapán - Águila 1:1 (1:0)
23:00 Municipal Limeño - Santa Tecla FC 2:1 (1:0)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
14:30 Arsenal FC - Fulham FC 1:1 (0:0)
17:00 Manchester United - Burnley FC 3:1 (0:0)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
13:00 Rotherham United - Birmingham City 0:1 (0:0)
16:00 Coventry City - Barnsley FC 2:0 (1:0)
Engeland > FA Cup 2020/2021 > Halve Finale  Engeland >   FA Cup 2020/2021 > Halve Finale
19:30 Leicester City - Southampton FC 1:0 (0:0)
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2020/2021 >
14:00 Tottenham Hotspur U23 - Chelsea FC U23 1:4 (1:2)
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
13:00 Crewe Alexandra U23 - Watford FC U23 1:5
Engeland > Vrouwen FA Women's Cup 2020/2021 > 4e Ronde  Engeland >  Vrouwen FA Women's Cup 2020/2021 > 4e Ronde
13:30 Birmingham City WFC - Coventry United 5:1
14:00 West Ham United WFC - Chichester & Selsey LFC 11:0
15:00 Leicester City WFC - Liverpool FC Women 1:0
15:00 Middlesbrough WFC - Sheffield United LFC 0:9
15:00 Burnley FC - Manchester United WFC 0:6
15:00 Everton LFC - Durham WFC 2:1
15:00 Reading WFC - Tottenham Hotspur WFC 2:3 n.v.
15:00 Oxford United - Charlton Athletic LFC 1:2 n.v.
15:00 Arsenal WFC - Gillingham FC 10:0
15:00 Lewes LFC - Southampton FC Women 1:2
15:00 Brighton & Hove Albion WFC - Bristol City WFC 1:0
15:00 Crystal Palace LFC - London Bees LFC 3:0
15:00 Huddersfield Town LFC - Derby County LFC 3:2
16:45 Wolverhampton Wanderers - Blackburn Rovers LFC 2:5
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
14:00 FCI Levadia - Paide Linnameeskond 0:4 (0:4)
18:00 JK Nõmme Kalju - Pärnu JK Vaprus 0:1 (0:0)
Faroer Eilanden > Cup 2021 > Achtste finale  Faroer Eilanden >   Cup 2021 > Achtste finale
15:00 B71 Sandoy - Undrið FF 2:1 (0:1)
15:00 TB Tvøroyri - HB Tórshavn 0:2 (0:0)
16:00 07 Vestur - FC Hoyvík 3:0 (2:0)
16:00 B36 Tórshavn - AB Argir 6:0 (3:0)
16:00 Víkingur - Skála ÍF 2:0 (2:0)
16:00 B68 Toftir - EB/Streymur 1:2 (0:1)
16:00 ÍF Fuglafjørður - FC Suðuroy 3:0 (2:0)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
13:00 Paris Saint-Germain - AS Saint-Étienne 3:2 (0:0)
15:00 Stade Brest - RC Lens 1:1 (1:0)
15:00 Dijon FCO - OGC Nice 2:0 (0:0)
15:00 Nîmes Olympique - RC Strasbourg 1:1 (0:0)
15:00 Stade Reims - FC Metz 0:0 (0:0)
17:05 Girondins Bordeaux - AS Monaco 0:3 (0:1)
21:00 FC Nantes - Olympique Lyon 1:2 (0:2)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021 >
Amiens SC - Montfermeil niet gespeeld
Évreux FC 27 - RC Lens niet gespeeld
Le Havre AC - St-Pryvé St-Hilaire niet gespeeld
JA Drancy - SM Caen niet gespeeld
Lille OSC - FC Chambly niet gespeeld
Paris Saint-Germain - Valenciennes FC niet gespeeld
US Orléans - Entente Feignies Aulnoye niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021 >
CA Pontarlier - ASPTT Dijon niet gespeeld
Clermont Foot - RC Strasbourg niet gespeeld
Dijon FCO - Olympique Lyon niet gespeeld
ESTAC Troyes - AJ Auxerre niet gespeeld
FC Sochaux - FC Bourg-Péronnas niet gespeeld
Paris FC - AS Nancy niet gespeeld
US Torcy - FC Metz niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021 >
Angers SCO - EA Guingamp niet gespeeld
LB Châteauroux - USSA Vertou niet gespeeld
FC Nantes - US Concarneau niet gespeeld
Stade Brest - SA Mérignac niet gespeeld
Stade Laval - Girondins Bordeaux niet gespeeld
Stade Rennes - Tours FC niet gespeeld
US Avranches - Le Mans FC niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
AC Ajaccio - FC Istres niet gespeeld
Montpellier HSC - AS Saint-Étienne niet gespeeld
US Colomiers - AS Cannes niet gespeeld
OGC Nice - AS Béziers niet gespeeld
AS Monaco - Olympique Marseille niet gespeeld
Toulouse FC - Nîmes Olympique niet gespeeld
Pieve di Lota - SC Toulon niet gespeeld
Georgië > David Kipiani Cup 2021 > 3e Ronde  Georgië >   David Kipiani Cup 2021 > 3e Ronde
11:00 FC Zestafoni - FC Dusheti 1:2
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
17:00 Bechem United - Aduana Stars 4:0 (3:0)
17:00 Berekum Chelsea - Ebusua Dwarfs 2:1 (0:1)
17:00 Eleven Wonders - Liberty Professionals 0:1 (0:0)
17:00 Medeama SC - Legon Cities 2:1 (1:0)
20:00 Hearts of Oak - Inter Allies 1:0 (1:0)
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021 Relegation  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 Relegation >
18:30 Europa Point FC - College 1975 FC 0:6
Griekenland > Super League 2020/2021 Meisterschaft  Griekenland >   Super League 2020/2021 Meisterschaft >
14:00 Panathinaikos - Aris Saloniki 1:2 (1:0)
16:15 AEK Athene - Asteras Tripolis 3:1 (1:1)
18:30 PAOK Saloniki - Olympiakos 2:0 (0:0)
Griekenland > Super League 2 2021  Griekenland >   Super League 2 2021 >
13:00 Chania Kissamikos - Apollon Lárissa 2:1 (2:1)
13:45 AE Karaiskakis - Doxa Dramas FC 1:1 (0:0)
13:45 Panachaiki GE - Ergotelis 1:1 (1:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone
02:00 Comunicaciones - Sanarate 3:0 (1:0)
19:30 Antigua GFC - CSD Municipal 1:1 (1:1)
20:00 Deportivo Malacateco - Achuapa 1:0 (1:0)
23:30 Xelaju MC - Deportivo Guastatoya 1:1 (1:0)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura >
01:00 Real de Minas - Vida 2:2 (1:1)
01:00 Lobos UPNFM - Platense 0:0
03:15 Honduras Progreso - Olimpia 0:5
03:30 Motagua - Real España 1:0
Hong-Kong > Premier League 2020/2021  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 >
09:00 Hong Kong Rangers FC - Southern District 1:2 (0:1)
11:30 TSW Pegasus FC - Resources Capital 3:2 (1:1)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
15:15 Puskás FC - MTK Budapest 3:0 (2:0)
17:30 Budapest Honvéd - Fehérvár FC 2:3 (2:1)
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
15:00 Amanat Baghdad - Al Sinaat Al Kahrabaiya 2:1 (2:1)
20:00 Al Zawra’a - Al Minaa 1:1 (1:1)
Israël > Ligat ha'Al 2021 Relegation  Israël >   Ligat ha'Al 2021 Relegation >
18:00 Hapoel Hadera FC - Hapoel Haifa 3:0 (1:0)
Israël > Ligat ha'Al 2021 Playoff  Israël >   Ligat ha'Al 2021 Playoff >
19:30 Maccabi Tel Aviv - FC Ashdod 1:1 (0:0)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
12:30 AC Milan - Genoa CFC 2:1 (1:1)
15:00 Lazio Roma - Benevento Calcio 5:3 (3:1)
15:00 Atalanta - Juventus 1:0 (0:0)
15:00 Bologna FC - Spezia Calcio 4:1 (2:1)
18:00 Torino FC - AS Roma 3:1 (0:1)
20:45 SSC Napoli - Inter 1:1 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
15:00 Calcio Lecco 1912 - Olbia 1:1 (0:0)
17:30 AC Renate - Juventus II 2:1 (1:1)
17:30 AS Livorno - Calcio Como 1:2 (1:0)
17:30 Piacenza Calcio - UC AlbinoLeffe 1:3 (0:2)
17:30 US Grosseto FC - AC Pro Sesto 2:1 (1:1)
20:30 Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1:1 (1:0)
20:30 Carrarese Calcio - Lucchese 3:1 (1:0)
20:30 Novara Calcio - US Pistoiese 3:2 (3:0)
20:30 US Alessandria 1912 - US Pergolettese 1:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 AS Gubbio - Mantova 1911 SSD 0:0 (0:0)
15:00 FC Legnago Salus - US Arezzo 1:1 (1:0)
15:00 Matelica - Alma Juventus Fano 0:0 (0:0)
15:00 Virtus Verona - Sambenedettese 0:1 (0:0)
17:30 FeralpiSalò - Carpi FC 6:1 (4:0)
17:30 Modena FC - Calcio Padova 3:0 (1:0)
20:30 AC Cesena - Imolese Calcio 0:2 (0:0)
20:30 Vis Pesaro - Fermana FC 1:1 (0:0)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
12:30 Casertana FC - SS Juve Stabia 2:3 (0:2)
12:30 US Catanzaro - Calcio Catania 2:0 (0:0)
15:00 SSC Bari - Palermo FC 2:2 (0:1)
15:00 Virtus Francavilla - Viterbese 0:0 (0:0)
15:00 Foggia Calcio - Paganese Calcio 0:1 (0:0)
17:30 Potenza - Monopoli 2:1 (2:0)
17:30 Teramo Calcio - Bisceglie 2:0 (1:0)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
15:00 AC Bra - Castellanzese 4:0
15:00 Borgosesia Calcio - Saluzzo 1:1
15:00 Citta di Varese - USD Lavagnese 1919 2:2
15:00 US Folgore Caratese - Vado FC 1:2
15:00 SC Caronnese - Sanremese 3:1
15:00 PDHAE - GS Arconatese 1926 2:0
15:00 USD Sestri Levante - Legnano 0:2
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
15:00 Brusaporto - Vis Nova Giussano 1:0
15:00 AC Calvina Sport - AC Crema 2:1
15:00 Virtus Bergamo - AC Fanfulla 1874 2:3
15:00 Franciacorta - AC Pontisola 0:1
15:00 Real Calepina - US Breno 1:0
15:00 US Scanzorosciate - NibionnOggiono 0:1
15:00 Seregno - USD Caravaggio 2:0
15:00 USD Casatese - Sona 2:3
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
15:00 AC Mestre - Union Feltre 0:0
15:00 US Adriese - Delta Rovigo 3:2
15:00 Calcio Montebelluna - Trento Calcio 1921 0:1
15:00 Caldiero Terme - GSD Ambrosiana 0:0
15:00 Virtus Bolzano - ASD Cjarlins Muzane 2:3
15:00 Luparense - AC Belluno 1:0
15:00 Manzanese - AC Este 2:0
15:00 San Giorgio-Sedico - Clodiense SSD 1:2
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
15:00 AC Prato - ASD Sasso Marconi 1924 2:2
15:00 Aglianese Calcio - Progresso 4:2
15:00 Corticella - Sammaurese Calcio 2:3
15:00 Forlì FC - Ghivizzano Borgo 2:3
15:00 Bagnolese - Lentigione Calcio 0:0
15:00 Marignanese - Real Forte Querceta 2:3
15:00 Seravezza - Correggese 0:0
15:00 US Fiorenzuola - AC Rimini 3:2
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
15:00 Robur Siena - Badesse Calcio 2:2
15:00 Virtus Flaminia - ASD Cannara 1:1
15:00 Foligno Calcio - SC Trestina 1:2
15:00 Ostia Mare - Montespaccato 3:1
15:00 US Pianese - San Donato Tavarnelle 4:2
15:00 AC Sangiovannese - Scandicci Calcio 2:1
15:00 AC Città di Castello - Grassina 1:2
15:00 ASD Trastevere - Montevarchi 2:2
15:00 UC Sinalunghese - Follonica Gavorrano 1:1
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
15:00 ASD Pineto Calcio - FC Rieti 2:0
15:00 Campobasso - Vastese Calcio 0:0
15:00 Castelnuovo Vomano - CynthiAlbalonga 3:3
15:00 FC Aprilia - US Recanatese 0:5
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Real Giulianova 0:2
15:00 Matese - SN Notaresco 1:1
15:00 Montegiorgio Calcio - Tolentino 2:1
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
14:00 ASD Carbonia Calcio - ASG Nocerina 1:2
14:30 Lanusei Calcio - Gladiator 0:2
15:00 Afragolese - ASD SS Nola 1925 0:1
15:00 Cassino Calcio 1924 - Sassari Latte Dolce 1:0
15:00 Monterosi FC - Formia 0:0
15:00 SEF Torres 1903 - Team Nuova Florida 0:1
15:00 AC Savoia 1908 - Giugliano 2:0
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
15:00 ACD Nardò - Portici 1906 3:0
15:00 Brindisi - FC Francavilla 1:2
15:00 Casarano - Sporting Fulgor Molfetta 1:1
15:00 Città di Fasano - Taranto FC 1:2
15:00 FBC Gravina - Fidelis Andria 0:2
15:00 AZ Picerno - US Bitonto 2:1
15:00 Puteolana Internapoli - Lavello 1:1
15:00 Aversa Normanna - Team Altamura 1:1
15:00 Sorrento Calcio - Audace Cerignola 2:0
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
15:00 US Castrovillari - Marina di Ragusa 3:1
15:00 Dattilo - Rende 2:1
15:00 FC Messina - Biancavilla 3:1
15:00 Gelbison - Calcio Cittanovese 2:1
15:00 Paternó - ACR Messina 1:2
15:00 Roccella - Città Di S. Agata 2:2
15:00 ASD San Luca - ASD Troina 3:1
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021 >
10:30 Genoa CFC - Inter 1:1 (1:0)
10:30 Empoli FC - Sampdoria 2:2 (1:1)
12:30 Cagliari Calcio - ACF Fiorentina 5:1 (2:1)
15:00 Lazio Roma - Sassuolo Calcio 3:3 (1:1)
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
07:00 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (1:0)
08:00 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds 1:0 (0:0)
08:00 Nagoya Grampus - Sagan Tosu 1:2 (0:2)
10:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 0:0 (0:0)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
06:00 SC Sagamihara - Júbilo Iwata 1:2 (1:1)
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
04:00 Aomori Yamada High School - Yokohama FC 2:0
04:00 Omiya Ardija - Kashiwa Reysol 2:3
04:00 Ichiritsu Funabashi High School - Urawa Red Diamonds 0:0
04:00 Ryutsu Keizai University - Shimizu S-Pulse 1:2
Japan > U18 Premier League 2021 West  Japan >  U18 Premier League 2021 West >
04:00 Sanfrecce Hiroshima - Júbilo Iwata 0:0
04:00 East Fukuoka High School - Nagoya Grampus 1:2
04:00 Sagan Tosu - Cerezo Osaka 2:1
08:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe 6:2
Kazachstan > Premier Liga 2021  Kazachstan >   Premier Liga 2021 >
11:00 FK Taraz - FK Akzhayik 1:0 (0:0)
12:00 FK Astana - FK Kyzylzhar 3:1 (1:1)
15:00 Kaysar Kyzylorda - FK Atyrau 1:1 (1:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
15:00 KF Trepça'89 - Drita Gjilan 0:1
15:00 KF Feronikeli - KF Ballkani 0:2
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
19:05 Dinamo Zagreb - NK Istra 1961 1:0 (1:0)
Letland > Virsliga 2021  Letland >   Virsliga 2021 >
16:00 FK Ventspils - FK Liepāja 0:1 (0:1)
13:00 FS Metta/LU - FK Rīgas Futbola skola 3:3 (1:2)
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021  Luxemburg >   Nationaldivision 2020/2021 >
16:00 F91 Dudelange - US Mondorf 3:0
16:00 Progrès Niedercorn - CS FOLA Esch 1:1
16:00 UNA Strassen - Etzella Ettelbruck 1:1
16:00 Union Titus Pétange - Swift Hesperange 0:1
Maleisië > Super League 2021  Maleisië >   Super League 2021 >
16:00 Melaka United - Selangor FC 2:3 (1:0)
16:00 Petaling Jaya City FC - Penang FA 1:1 (1:0)
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
Mosta FC - Lija Athletics FC niet gespeeld
Sirens FC - Gudja United niet gespeeld
Gżira United - Balzan FC niet gespeeld
Senglea Athletics - St. Luċija FC niet gespeeld
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
00:00 FUS de Rabat - CR Khemis Zemamra 1:2 (1:1)
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:00 Atlético San Luis - Puebla FC 1:4 (0:1)
02:00 Deportivo Guadalajara - Club Tijuana 2:0 (0:0)
04:05 CF América - Cruz Azul 1:1 (1:0)
19:00 Pumas UNAM - UANL Tigres 0:0 (0:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Kwartfinale  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Kwartfinale
00:00 Colima FC - Inter Playa 2:2
02:00 Gavilanes de Matamoros - Cruz Azul Hidalgo 0:0
23:00 Reboceros de La Piedad - Club Irapuato 1:1
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Pumas UNAM - UANL Tigres 2:4
16:00 CF Monterrey - CF Pachuca 2:1
18:00 Santos Laguna - Deportivo Toluca 2:2
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Deportivo Toluca 1:1
18:00 Pumas UNAM - UANL Tigres 4:0
18:30 CF Monterrey - CF Pachuca 2:4
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
Koninklijke HFC - TEC niet gespeeld
Nederland > KNVB beker 2020/2021 > Finale  Nederland >   KNVB beker 2020/2021 > Finale
18:00 AFC Ajax - Vitesse 2:1 (1:1)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2020/2021 >
OFC - DEM niet gespeeld
GVV Unitas - UNA niet gespeeld
Hoogland - Hercules niet gespeeld
ADO '20 - HSC'21 niet gespeeld
HVV Hollandia - Gemert niet gespeeld
OSS '20 - Quick niet gespeeld
EVV - Blauw Geel '38 niet gespeeld
Dongen - Westlandia niet gespeeld
JOS Watergraafsmeer - Groene Ster niet gespeeld
Nicaragua > Liga Primera 2020/2021 Clausura  Nicaragua >   Liga Primera 2020/2021 Clausura >
02:00 Deportivo Ocotal - Real Madriz 1:1 (0:1)
03:00 Diriangén - Walter Ferretti 1:1 (1:0)
23:00 Chinandega - Junior Managua 2:1 (1:0)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
13:00 Akademija Pandev - Vardar Skopje 3:0 (3:0)
13:00 FK Belasica - KF Shkëndija 79 0:3 (0:2)
13:00 FK Borec - KF Shkupi 0:1 (0:0)
13:00 FK Rabotnički - Makedonija GP 2:2 (2:2)
13:00 FC Struga - FK Pelister 3:0 (0:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2021 >
Bærum SK - FK Senja uitgest.
IL Hødd - IF Fløya uitgest.
Tromsdalen UIL - Vålerenga IF II uitgest.
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2021 >
Nardo FK - Flekkerøy IL uitgest.
Notodden FK - Odds BK II uitgest.
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 Inhulets Petrove - Rukh Lviv 0:0 (0:0)
16:00 FK Mariupol - Olimpik Donetsk 1:1 (1:1)
18:30 Kolos Kovalivka - SK Dnipro-1 1:1 (1:1)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021 Meistergruppe  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 Meistergruppe >
14:30 RB Salzburg - LASK 2:0 (0:0)
14:30 Wolfsberger AC - WSG Tirol 2:0 (1:0)
17:00 Rapid Wien - Sturm Graz 0:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
10:30 SK Austria Klagenfurt - Grazer AK 3:0 (1:0)
11:30 Rapid Wien (A) - SV Horn 1:0 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2020/2021 >
FC Mauerwerk - ASK-BSC Bruck/Leitha niet gespeeld
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2020/2021 >
ATSV Stadl-Paura - SV Spittal/Drau niet gespeeld
SV Ried (A) - WSC Hertha niet gespeeld
Union Vöcklamarkt - SC Kalsdorf niet gespeeld
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
11:00 SKV Altenmarkt - FC Wacker Innsbruck 1:4
Panama > Liga Panameña 2021 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2021 Apertura >
01:00 Alianza - Herrera FC 2:3 (1:0)
Paraguay > Primera División 2021 Apertura  Paraguay >   Primera División 2021 Apertura >
02:00 River Plate - Sol de América 0:2 (0:2)
23:45 Cerro Porteño - Libertad 0:3 (0:0)
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
12:30 FKS Stal Mielec - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
15:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2:2 (0:1)
17:30 Legia Warschau - KS Cracovia 0:0 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:40 Odra Opole - Korona Kielce 1:0 (0:0)
12:40 Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
16:00 FC Famalicão - Portimonense SC 0:1 (0:1)
18:30 CD Nacional - FC Porto 0:1 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:15 Casa Pia AC - Académica de Coimbra 0:3 (0:1)
15:00 FC Penafiel - CD Cova Piedade 2:2 (0:1)
16:00 FC Porto B - GD Estoril 2:2 (0:2)
18:00 UD Oliveirense - CD Mafra 0:0 (0:0)
21:30 GD Chaves - Académico de Viseu 2:1 (1:1)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Relegation >
12:30 Argeș Pitești - FC Politehnica Iași 0:0 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Championship  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Championship >
17:30 CFR Cluj - Academica Clinceni 3:0 (0:0)
20:00 FCSB - FC Botoşani 2:1 (0:1)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
11:00 FK Ural - Rubin Kazan 0:1 (0:1)
13:00 Arsenal Tula - FK Tambov 4:0 (2:0)
15:30 PFC Sochi - CSKA Moskou 2:1 (1:0)
18:00 Spartak Moskou - FK Ufa 0:3 (0:1)
San Marino > Campionato 2020/2021  San Marino >   Campionato 2020/2021 >
15:00 SC Faetano - SS San Giovanni 1:1
15:00 AC Libertas - SS Virtus 1:0
15:00 SP La Fiorita - SP Tre Fiori 1:0
Schotland > FA Cup 2020/2021 > Achtste finale  Schotland >   FA Cup 2020/2021 > Achtste finale
13:15 Stranraer FC - Hibernian FC 0:4 (0:1)
16:00 Rangers FC - Celtic FC 2:0 (2:0)
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
13:00 FK Metalac - FK Inđija 0:0 (0:0)
13:00 FK Novi Pazar - FK Čukarički-Stankom 1:3 (1:1)
13:00 FK Zlatibor - FK Rad Beograd 1:2 (0:0)
19:00 Proleter Novi Sad - Mladost Lučani 0:1 (0:0)
19:00 Radnički Niš - FK Javor 0:0 (0:0)
19:00 Spartak Subotica - FK Napredak 0:2 (0:1)
19:00 TSC Bačka Topola - FK Voždovac 4:1 (1:0)
Singapore > Premier League 2021  Singapore >   Premier League 2021 >
14:30 Lion City Sailors - Balestier Khalsa 4:1 (2:1)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Meisterschaft >
16:00 Zlaté Moravce - MŠK Žilina 1:0 (0:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 CA Osasuna - Elche CF 2:0 (1:0)
14:00 Real Sociedad - Sevilla FC 1:2 (1:2)
16:15 Deportivo Alavés - SD Huesca 1:0 (0:0)
16:15 Atlético Madrid - SD Eibar 5:0 (2:0)
18:30 Real Betis - Valencia CF 2:2 (2:1)
18:30 Cádiz CF - Celta de Vigo 0:0 (0:0)
21:00 Getafe CF - Real Madrid 0:0 (0:0)
21:00 Levante UD - Villarreal CF 1:5 (1:2)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
14:00 Albacete - CD Mirandés 1:0 (0:0)
14:00 UD Logroñés - Rayo Vallecano 0:0 (0:0)
18:15 FC Cartagena - CD Tenerife 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División >
12:00 Celta de Vigo B - Burgos CF 1:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 CD Guijuelo - Sporting Gijón B 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF >
17:00 SD Compostela - UP Langreo 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 Pontevedra CF - CD Lealtad 0:0 (0:0)
17:00 Salamanca CF UDS - CD Covadonga 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División >
18:00 Zamora CF - CD Leonesa 3:2 (3:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF >
19:00 Deportivo La Coruña - CD Numancia 2:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
18:00 Barakaldo CF - Haro Deportivo 2:2 (2:2)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF >
18:00 Real Unión - CD Ebro 3:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda División >
19:00 Real Sociedad B - CD Tudelano 3:2 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
19:30 CD Alavés B - UD Mutilvera 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División >
12:00 Gimnàstic - UD Ibiza 0:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 Lleida Esportiu - Levante UD B 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 AE Prat - Valencia CF B 1:0 (0:0)
17:00 UE Olot - Orihuela CF 1:3 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División >
19:00 FC Andorra - CD Alcoyano 0:0 (0:0)
19:00 FC Barcelona B - Villarreal CF B 3:2 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF >
19:30 UE Cornellà - Hércules CF 1:2 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División >
12:00 Algeciras CF - UCAM Murcia CF 1:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 Cádiz CF B - Córdoba CF 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 CD Marino - Yeclano Deportivo 1:2 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF >
13:00 UD Tamaraceite - Real Murcia 1:0 (1:0)
17:00 RB Linense - Sevilla Atlético 3:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División >
18:00 Atlético Sanluqueño CF - Linares Deportivo 0:2 (0:0)
18:00 San Fernando CD - Real Betis B 2:1 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF >
18:00 Recreativo Huelva - Recreativo Granada 0:1 (0:0)
20:00 Marbella FC - Lorca Deportiva 2:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 Getafe CF B - UD Socuéllamos 0:0 (0:0)
12:00 Las Rozas CF - Villarrubia CF 1:1 (0:1)
12:00 UD Poblense - CP Villarrobledo 4:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 Atlético Baleares - Mérida AD 2:1 (2:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División >
12:00 UD SS Reyes - CD Badajoz 0:4 (0:2)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF >
17:00 CDA Navalcarnero - Don Benito 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División >
18:00 Inter de Madrid - Extremadura UD 1:0 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
11:30 Sevilla FC - Atlético Madrid 3:2 (1:0)
12:00 Real Madrid - Real Betis 1:1 (0:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice 1:2 (0:1)
14:00 FC FASTAV Zlín - 1. FK Příbram 0:1 (0:0)
16:00 Slovan Liberec - Slavia Praag 0:1 (0:0)
18:30 Sparta Praag - 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
10:15 Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem 1:0 (1:0)
15:00 Slavoj Vyšehrad - SK Prostějov 0:1 (0:0)
17:00 FC Hradec Králové - FK Fotbal Třinec 1:0 (1:0)
17:00 Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha 0:1 (0:1)
17:00 FK MAS Táborsko - FK Blansko 1:0 (1:0)
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf 0:0 (0:0)
Tunesië > Ligue 1 2020/2021  Tunesië >   Ligue 1 2020/2021 >
14:30 Club Sportif Sfaxien - Étoile du Sahel 1:2 (0:1)
14:30 Espérance de Tunis - JS Kairouan 3:1 (0:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
15:00 Gaziantep FK - Kasımpaşa SK 2:2 (0:1)
18:00 İstanbul Başakşehir - Fenerbahçe 1:2 (1:1)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
12:30 Eskişehirspor - Balıkesirspor 0:3 (0:2)
15:00 Akhisar Belediyespor - Altınordu FSG 1:1 (0:1)
18:00 İstanbulspor AŞ - Menemen Belediyespor 4:0 (1:0)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo B >
00:30 Deportivo Lara - Yaracuyanos FC 1:2 (1:2)
23:00 GV Maracay - Carabobo FC 1:0 (0:0)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
00:00 Los Angeles FC - Austin FC 2:0 (0:0)
02:00 FC Dallas - Colorado Rapids 0:0 (0:0)
02:00 D.C. United - New York City FC 2:1 (2:1)
02:00 New York RB - Sporting Kansas City 1:2 (0:0)
02:30 Nashville SC - FC Cincinnati 2:2 (1:2)
02:30 Chicago Fire - New England Revolution 2:2 (2:2)
21:00 Inter Miami CF - Los Angeles Galaxy 2:3 (1:0)
23:30 Columbus Crew - Philadelphia Union 0:0 (0:0)
Vietnam > V.League 1 2021  Vietnam >   V.League 1 2021 >
12:00 Bình Dương FC - SHB Đà Nẵng FC 1:0 (0:0)
12:00 Hoàng Anh Gia Lai - Hà Nội FC 1:0 (1:0)
13:00 DPM Nam Dinh - Hồ Chí Minh City 3:2 (1:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2021  Wit-Rusland >   Cempionat 2021 >
13:00 Dinamo Minsk - FK Gomel 1:2 (1:1)
15:00 Rukh Brest - FK Smorgon 5:0 (3:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
18:30 Orlando Pirates - Maritzburg United 2:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
07:00 Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai 3:0 (1:0)
09:30 Jeonbuk FC - Seongnam FC 1:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
06:30 FC Anyang - Chungnam Asan FC 2:1 (1:0)
09:00 Jeonnam Dragons - Gimcheon Sangmu 2:1 (0:0)
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
15:00 BK Häcken - Malmö FF 1:2 (0:2)
15:00 Degerfors IF - Kalmar FF 0:1 (0:1)
15:00 Östersunds FK - Örebro SK 5:0 (3:0)
17:30 Djurgårdens IF - IFK Norrköping 1:0 (0:0)
17:30 IK Sirius - Halmstads BK 1:0 (0:0)
Zweden > Superettan 2021  Zweden >   Superettan 2021 >
13:00 Östers IF - Landskrona BoIS 1:1 (0:0)
15:00 IFK Värnamo - GIF Sundsvall 2:1 (1:0)
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
16:00 Assyriska FF - Karlstad Fotboll 1:3
16:00 IF Sylvia - Sollentuna FK 1:0
16:15 Piteå IF - Hammarby Talang FF 2:2
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
14:00 Hammarby IF - BK Häcken 0:1 (0:1)
14:00 Vittsjö GIK - Piteå IF 2:1 (1:1)
15:00 Eskilstuna United - Kristianstads DFF 1:1 (1:1)
17:00 Linköpings FC - FC Rosengård 0:1 (0:0)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
16:00 FC Basel - Servette Genève 5:0 (3:0)
16:00 FC Lausanne-Sport - FC Vaduz 2:1 (0:1)
16:00 BSC Young Boys - FC Lugano 3:0 (1:0)
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
Etoile Carouge FC - FC Basel II niet gespeeld
FC Münsingen - FC Bavois niet gespeeld
FC Zürich II - AC Bellinzona niet gespeeld
SC YF/Juventus Zürich - FC Rapperswil-Jona niet gespeeld
Stade Nyonnais - FC Breitenrain Bern niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
FC La Chaux-de-Fonds - US Terre Sainte uitgest.
Team Vaud - FC Azzurri 90 LS uitgest.
Martigny Sports - FC Meyrin uitgest.
FC Lancy - CS Chênois uitgest.
Olympique Genève - BSC Young Boys II uitgest.
Vevey United - FC Naters uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
FC Luzern II - FC Langenthal uitgest.
SC Buochs - SV Muttenz uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Tuggen - USV Eschen/Mauren uitgest.
FC Winterthur II - FC Kosova Zürich uitgest.
FC Red Star Zürich - FC Gossau uitgest.
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
14:00 FC Basel 1893 - Grasshopper Club Zürich 0:0
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner