. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > Oktober FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > Oktober
16:00 Duitsland - Engeland niet gespeeld
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2020 > Oktober FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2020 > Oktober
Duitsland - Zwitserland niet gespeeld
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep A UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep A
18:55 Lokomotiv Moskou - Bayern München 1:2 (0:1)
21:00 Atlético Madrid - RB Salzburg 3:2 (1:1)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep B UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep B
18:55 Shakhtar Donetsk - Inter 0:0 (0:0)
21:00 Bor. Mönchengladbach - Real Madrid 2:2 (1:0)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep C UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep C
21:00 FC Porto - Olympiakos 2:0 (1:0)
21:00 Olympique Marseille - Manchester City 0:3 (0:1)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep D UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep D
21:00 Atalanta - AFC Ajax 2:2 (0:2)
21:00 Liverpool FC - FC Midtjylland 2:0 (0:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep A UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep A
15:00 Rusland - Turkije 4:2 (2:0)
19:00 Kosovo - Nederland 0:6 (0:4)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep B UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep B
12:00 Georgië - Israël 1:2 (0:1)
17:30 Italië - Denemarken 1:3 (0:2)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep C UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep C
17:00 Wit-Rusland - Noord-Ierland 0:1 (0:1)
17:30 Wales - Noorwegen 0:1 (0:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep D UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep D
14:00 Moldavië - Polen 0:3 (0:2)
17:00 Tsjechië - Azerbeidzjan 3:0 (1:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep E UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep E
17:15 Finland - Schotland 1:0 (0:0)
19:00 Portugal - Cyprus 1:0 (0:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep F UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep F
18:00 Slowakije - Letland 2:0 (2:0)
18:30 Zweden - IJsland 2:0 (1:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep G
21:00 Oostenrijk - Frankrijk 0:0 (0:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep H UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep H
16:30 Roemenië - Zwitserland 0:2 (0:1)
18:00 Litouwen - België 0:9 (0:5)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep I UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019-2021 > Groep I
16:30 Griekenland - Oekraïne 0:4 (0:2)
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2020 > 2e Ronde CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2020 > 2e Ronde
23:15 Sport Huancayo - Liverpool 1:1 (0:0)
23:15 Audax Italiano - Bolívar 2:1 (1:1)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
23:00 Chapecoense - CSA - AL 0:0 (0:0)
00:00 Paraná Clube - Oeste - SP 4:0 (1:0)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe A >
00:00 Vila Nova - GO - Ferroviário - CE 3:0 (2:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep C  Brazilië >   Série D 2020 > Groep C
19:00 Guarany de Sobral - CE - América - RN 1:3 (1:3)
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A >
19:00 Sport - PE - Bahia - BA 0:0 (0:0)
19:00 Grêmio Porto Alegre - Chapecoense 7:0 (4:0)
19:00 Corinthians SP - Botafogo - RJ 3:1 (2:1)
19:00 Vasco da Gama - América - MG 4:1 (3:1)
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo B  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo B >
19:00 Cruzeiro - Fluminense RJ 0:1 (0:0)
19:00 Flamengo RJ - Athletico Paranaense 3:4 (2:2)
19:00 Internacional - Vitória - BA 3:0 (1:0)
19:00 Ceará - CE - Santos FC 1:1 (0:1)
19:00 São Paulo FC - Goiás 3:0 (0:0)
Chili > Primera B 2020  Chili >   Primera B 2020 >
17:30 Unión San Felipe - San Luis 1:1 (0:0)
China > Super League 2020 Playoffs > 5.-8. Platz Playoffs  China >   Super League 2020 Playoffs > 5.-8. Platz Playoffs
12:35 Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 3:1 (1:0)
China > Super League 2020 Relegation > 9.-12. Platz Playoffs  China >   Super League 2020 Relegation > 9.-12. Platz Playoffs
08:30 Guangzhou R&F - Henan Jianye 1:2 (1:1)
Colombia > Primera A 2020  Colombia >   Primera A 2020 >
00:00 Rionegro Águilas Doradas - Deportivo Pereira 1:0 (1:0)
02:00 Atlético Bucaramanga - Cúcuta Deportivo 1:0 (0:0)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Apertura >
22:00 Limón FC - Municipal Grecia 1:0 (1:0)
Denemarken > Reserveligaen 2020/2021 Efterår  Denemarken >   Reserveligaen 2020/2021 Efterår >
13:00 Hobro IK II - Aalborg BK II 3:6
Duitsland > Regionalliga Südwest 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2020/2021 >
19:00 VfR Aalen - FC Gießen 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019-2021  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019-2021 >
VfR Garching - FC Memmingen niet gespeeld
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
20:00 Barnsley FC - Queens Park Rangers 3:0 (2:0)
20:45 Blackburn Rovers - Reading FC 2:4 (1:3)
20:45 Brentford FC - Norwich City 1:1 (1:0)
20:45 Middlesbrough FC - Coventry City 2:0 (0:0)
20:45 Swansea City - Stoke City 2:0 (1:0)
20:45 Wycombe Wanderers - Watford FC 1:1 (0:0)
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
20:00 AFC Wimbledon - Blackpool FC 1:0 (1:0)
20:00 Bristol Rovers - Hull City 1:3 (1:0)
20:00 Charlton Athletic - Oxford United 2:0 (2:0)
20:00 Crewe Alexandra - Lincoln City 0:1 (0:1)
20:00 Ipswich Town - Gillingham FC 1:0 (0:0)
20:00 Milton Keynes Dons - Wigan Athletic 2:0 (0:0)
20:00 Peterborough United - Burton Albion 2:2 (1:1)
20:45 Fleetwood Town - Shrewsbury Town 1:0 (1:0)
20:45 Plymouth Argyle - Doncaster Rovers 2:1 (1:0)
20:45 Portsmouth FC - Northampton Town 4:0 (1:0)
20:45 Rochdale AFC - Sunderland AFC 2:2 (2:2)
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
19:30 Crawley Town - Tranmere Rovers 4:0 (3:0)
20:00 Carlisle United - Morecambe FC 3:1 (2:0)
20:00 Walsall FC - Cambridge United 0:2 (0:1)
20:00 Forest Green Rovers - Grimsby Town 1:0 (1:0)
20:00 Harrogate Town - Stevenage FC 0:0 (0:0)
20:00 Leyton Orient - Exeter City 1:1 (1:0)
20:00 Mansfield Town - Barrow AFC 2:4 (1:2)
20:00 Newport County - Colchester United 2:1 (0:0)
20:00 Port Vale FC - Cheltenham Town 2:1 (0:0)
20:00 Southend United - Oldham Athletic 1:2 (0:0)
20:00 Bolton Wanderers - Bradford City 1:0 (1:0)
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
Dover Athletic - Eastleigh FC geannuleerd
20:00 Wrexham AFC - Barnet FC 0:0 (0:0)
20:45 Aldershot Town - Torquay United 1:4 (1:1)
20:45 Boreham Wood - Woking FC 1:0 (1:0)
20:45 Bromley FC - Weymouth FC 3:2 (1:1)
20:45 Hartlepool United - Altrincham FC 1:1 (1:0)
20:45 King's Lynn - Wealdstone FC 2:3 (0:1)
20:45 Maidenhead United - Dagenham & Redbridge 2:1 (0:1)
20:45 Stockport County - Solihull Moors 0:0 (0:0)
20:45 Yeovil Town - Sutton United 1:2 (1:1)
Engeland > National League North 2020/2021  Engeland >   National League North 2020/2021 >
20:45 Boston United - Guiseley AFC 1:1
20:45 Hereford FC - Bradford Park Avenue 0:2
20:45 Chester FC - Curzon Ashton 2:1
Engeland > National League South 2020/2021  Engeland >   National League South 2020/2021 >
20:45 Chippenham Town - Dartford FC 1:2
20:45 Hampton & Richmond Borough - Eastbourne Borough 1:2
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
13:00 Ipswich Town U23 - Sheffield Wednesday U23 3:1
14:00 Bristol City U23 - Crewe Alexandra U23 4:1
14:00 Cardiff City U23 - Hull City U23 2:0
14:00 Colchester United U23 - Sheffield United U23 1:4
15:00 Queens Park Rangers U23 - Barnsley FC U23 0:2
Engeland > U18 Professional Development League 2020/2021  Engeland >  U18 Professional Development League 2020/2021 >
14:30 Birmingham City - Sheffield United 1:2
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
20:30 Lynx FC - Manchester 62 FC 5:0
Ierland > First Division 2020  Ierland >   First Division 2020 >
20:45 Athlone Town - Bray Wanderers 0:1 (0:1)
20:45 Cabinteely FC - Drogheda United 0:2 (0:0)
20:45 Galway United - UC Dublin 2:2 (1:0)
20:45 Wexford FC - Longford Town 2:1 (0:1)
20:45 Cobh Ramblers - Shamrock Rovers II 0:0 (0:0)
Indonesië > Liga 1 2020/2021  Indonesië >   Liga 1 2020/2021 >
Bhayangkara Surabaya United F.C - PS Barito Putera niet gespeeld
Persebaya Surabaya - Madura United FC niet gespeeld
Persita Tangerang - Persik Kediri niet gespeeld
Persija Jakarta - PSS Sleman niet gespeeld
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
13:00 Al Qasim SC - Naft Maysan 3:3 (1:1)
13:00 Zakho FC - Al Karkh SC 0:0 (0:0)
Italië > Coppa Italia 2020/2021 > 3e Ronde  Italië >   Coppa Italia 2020/2021 > 3e Ronde
14:00 Sampdoria - US Salernitana 1919 1:0 (0:0)
15:00 Bologna FC - Reggina 1914 2:0 (0:0)
15:00 Virtus Entella - AC Pisa 3:1 (1:0)
18:00 Pordenone Calcio - AC Monza 1:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Kazachstan > Premier Liga 2020  Kazachstan >   Premier Liga 2020 >
10:00 Shakter Karaganda - FK Kyzylzhar 0:0 (0:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
14:00 KF Arbëria - Drita Gjilan 0:1
14:00 KF Feronikeli - KF Llapi 1:0
Liechtenstein > FL 1 Cup 2020/2021 > Kwartfinale  Liechtenstein >   FL 1 Cup 2020/2021 > Kwartfinale
FC Triesen - FC Balzers uitgest.
Mexico > Primera División 2020/2021 Apertura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Apertura >
04:00 CF Pachuca - Pumas UNAM 1:1 (1:1)
Moldavië > Cupa Moldova 2020/2021 > Achtste finale  Moldavië >   Cupa Moldova 2020/2021 > Achtste finale
12:00 FC Milsami - Victoria Bardar 7:1
17:00 FC Codru Lozova - FC Cahul 2005 1:0
Nederland > KNVB beker 2020/2021 > 1e Ronde  Nederland >   KNVB beker 2020/2021 > 1e Ronde
18:45 FC Twente - De Graafschap 1:3 (0:2)
19:45 VVV-Venlo - FC Den Bosch 4:2 (0:1)
19:45 sc Heerenveen - TOP Oss 3:1 (3:1)
21:00 FC Dordrecht - FC Utrecht 2:4 (1:3)
Nederland > U21 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 2 2020/2021 >
SBV Excelsior - Roda JC Kerkrade uitgest.
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
19:00 Viking FK - FK Haugesund 0:1 (0:1)
Oezbekistan > Super League 2020  Oezbekistan >   Super League 2020 >
11:00 Andijon PFK - Qizilqum Zarafshon 0:0 (0:0)
13:00 Navbahor Namangan - Bunyodkor PFK 2:1 (1:1)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo A  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo A >
00:00 Universidad Técnica - Deportivo Binacional 3:0 (0:0)
Peru > Segunda División 2020  Peru >   Segunda División 2020 >
16:30 Cultural Santa Rosa - Santos FC 0:1 (0:0)
19:00 Chavelines Juniors - Unión Comercio 1:0 (0:0)
21:30 Unión Huaral - Juan Aurich 1:3 (1:1)
Saoedi-Arabië > King Cup 2019/2020 > Halve Finale  Saoedi-Arabië >   King Cup 2019/2020 > Halve Finale
15:55 Al Hilal - Abha Club 2:0 (2:0)
18:30 Al Ahli SFC - Al Nassr 1:2 (1:1)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
19:00 Girona FC - FC Cartagena 2:1 (1:1)
Uruguay > Segunda División 2020  Uruguay >   Segunda División 2020 >
21:45 Rampla Juniors - Albion 2:0 (1:0)
23:30 Atenas - Villa Española 1:1 (1:0)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo B >
01:00 Portuguesa FC - GV Maracay 0:0 (0:0)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
22:00 Estudiantes de Mérida - Deportivo La Guaira 1:2 (0:1)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
18:30 Black Leopards - Baroka FC 1:3 (0:3)
18:30 Chippa United - Kaizer Chiefs 0:1 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner