Periode Trainer Land geb.
01.07.2017 - 30.06.2020 Sérgio Conceição Portugal 15.11.1974
01.07.2016 - 22.05.2017 Nuno Portugal 25.01.1974
19.01.2016 - 30.05.2016 José Peseiro Portugal 04.04.1960
09.01.2016 - 18.01.2016 Rui Barros Portugal 24.11.1965
01.07.2014 - 08.01.2016 Lopetegui Spanje 28.08.1966
06.03.2014 - 30.06.2014 Luís Castro Portugal 03.09.1961
01.07.2013 - 05.03.2014 Paulo Fonseca Portugal 05.03.1973
01.07.2011 - 30.06.2013 Vítor Pereira Portugal 26.07.1968
02.06.2010 - 30.06.2011 André Villas-Boas Portugal 17.10.1977
15.08.2006 - 26.05.2010 Jesualdo Ferreira Portugal 24.05.1946
01.07.2005 - 09.08.2006 Co Adriaanse Nederland 21.07.1947
01.02.2005 - 22.05.2005 José Couceiro Portugal 04.10.1962
09.08.2004 - 31.01.2005 Víctor Fernández Spanje 28.11.1960
01.07.2004 - 08.08.2004 Luigi Delneri Italië 23.08.1950
22.01.2002 - 30.06.2004 José Mourinho Portugal 26.01.1963
01.07.2001 - 21.01.2002 Octávio Machado Portugal 06.05.1949
01.07.1998 - 30.06.2001 Fernando Santos Portugal 10.10.1954
01.07.1996 - 30.06.1998 Oliveira Portugal 10.06.1952
01.07.1994 - 30.06.1996 Bobby Robson Engeland 18.02.1933
01.07.1993 - 30.06.1994 Tomislav Ivić Kroatië 30.06.1933
01.07.1991 - 30.06.1993 Carlos Alberto Brazilië 14.08.1939
20.11.1988 - 30.06.1991 Artur Jorge Portugal 13.02.1946
30.10.1988 - 19.11.1988 Alfredo Murça Portugal 17.01.1948
01.07.1988 - 29.10.1988 Quinito Portugal 06.11.1948
01.07.1987 - 30.06.1988 Tomislav Ivić Kroatië 30.06.1933
01.07.1984 - 30.06.1987 Artur Jorge Portugal 13.02.1946
01.11.1982 - 30.06.1984 Antonio Morais Portugal 30.12.1934
01.07.1982 - 30.06.1984 Pedroto Portugal 21.10.1928
01.07.1980 - 30.06.1982 Hermann Stessl Oostenrijk 03.09.1940
01.07.1976 - 30.06.1980 Pedroto Portugal 21.10.1928
01.07.1975 - 30.06.1976 Branko Stanković Servië 31.10.1921
01.07.1974 - 30.06.1975 Aymoré Moreira Brazilië 24.04.1912
01.01.1974 - 30.06.1974 Béla Guttmann Hongarije 13.03.1900
01.07.1972 - 30.06.1973 Fernando Riera Chili 27.06.1920
01.07.1971 - 30.06.1972 Paulo Amaral Brazilië 18.10.1923
01.07.1970 - 30.06.1971 Tommy Docherty Schotland 24.04.1928
01.07.1969 - 31.12.1969 Elek Schwartz Roemenië 23.10.1908
01.07.1966 - 30.06.1969 Pedroto Portugal 21.10.1928
23.07.1965 - 30.06.1966 Flávio Costa Brazilië 14.09.1906
01.11.1963 - 30.06.1965 Otto Glória Brazilië 09.01.1917
01.07.1962 - 31.12.1963 Jenő Kalmár Hongarije 21.03.1908
01.07.1960 - 11.01.1962 György Orth Hongarije 30.04.1901
01.11.1959 - 30.04.1960 Ferdinand Daučík Slowakije 31.05.1910
01.07.1959 - 31.10.1960 Ettore Puricelli Uruguay 15.09.1916
01.11.1958 - 30.06.1959 Béla Guttmann Hongarije 13.03.1900
01.07.1958 - 30.09.1958 Otto Bumbel Brazilië 06.07.1914
01.07.1956 - 30.06.1957 Flávio Costa Brazilië 14.09.1906
01.07.1954 - 30.06.1955 Fernando Vaz Portugal 03.08.1918
01.07.1952 - 30.06.1953 Cândido Oliveira Portugal 24.09.1896
01.01.1952 - 30.06.1952 Béla Sárosi Hongarije 15.05.1919
01.07.1948 - 30.06.1949 Alejandro Scopelli Argentinië 12.05.1908
01.07.1945 - 30.06.1947 Jozsef Szabo Hongarije 00.00.1894
01.07.1942 - 30.06.1945 Lipót Hertzka Hongarije 19.11.1904
01.01.1928 - 30.06.1935 Jozsef Szabo Hongarije 00.00.1894
01.07.1906 - 30.06.1907 Catullo Gadda Italië
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner