27. Ronde
08.03.2020 Albalonga Albalonga - FC Ponsacco FC Ponsacco uitgest.
08.03.2020 Bastia Calcio Bastia Calcio - Tuttocuoio Tuttocuoio uitgest.
08.03.2020 ASD Cannara ASD Cannara - US Grosseto FC US Grosseto FC uitgest.
08.03.2020 Virtus Flaminia Virtus Flaminia - Aglianese Calcio Aglianese Calcio uitgest.
08.03.2020 US Gavorrano US Gavorrano - Pomezia Calcio Pomezia Calcio uitgest.
08.03.2020 Grassina Grassina - San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle uitgest.
08.03.2020 Monterosi FC Monterosi FC - Foligno Calcio Foligno Calcio uitgest.
08.03.2020 AC Sangiovannese AC Sangiovannese - SC Trestina SC Trestina uitgest.
08.03.2020 Scandicci Calcio Scandicci Calcio - Montevarchi Montevarchi uitgest.
28. Ronde
22.03.2020 Bastia Calcio Bastia Calcio - AC Sangiovannese AC Sangiovannese uitgest.
22.03.2020 Foligno Calcio Foligno Calcio - US Gavorrano US Gavorrano uitgest.
22.03.2020 US Grosseto FC US Grosseto FC - Virtus Flaminia Virtus Flaminia uitgest.
22.03.2020 Montevarchi Montevarchi - Grassina Grassina uitgest.
22.03.2020 Pomezia Calcio Pomezia Calcio - Aglianese Calcio Aglianese Calcio uitgest.
22.03.2020 FC Ponsacco FC Ponsacco - ASD Cannara ASD Cannara uitgest.
22.03.2020 San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle - Albalonga Albalonga uitgest.
22.03.2020 SC Trestina SC Trestina - Scandicci Calcio Scandicci Calcio uitgest.
22.03.2020 Tuttocuoio Tuttocuoio - Monterosi FC Monterosi FC uitgest.
29. Ronde
29.03.2020 Aglianese Calcio Aglianese Calcio - San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle uitgest.
29.03.2020 Albalonga Albalonga - Bastia Calcio Bastia Calcio uitgest.
29.03.2020 ASD Cannara ASD Cannara - SC Trestina SC Trestina uitgest.
29.03.2020 Virtus Flaminia Virtus Flaminia - Montevarchi Montevarchi uitgest.
29.03.2020 US Gavorrano US Gavorrano - US Grosseto FC US Grosseto FC uitgest.
29.03.2020 Grassina Grassina - Pomezia Calcio Pomezia Calcio uitgest.
29.03.2020 Monterosi FC Monterosi FC - FC Ponsacco FC Ponsacco uitgest.
29.03.2020 AC Sangiovannese AC Sangiovannese - Tuttocuoio Tuttocuoio uitgest.
29.03.2020 Scandicci Calcio Scandicci Calcio - Foligno Calcio Foligno Calcio uitgest.
30. Ronde
05.04.2020 15:00 Albalonga Albalonga - Monterosi FC Monterosi FC -:-
05.04.2020 15:00 Bastia Calcio Bastia Calcio - ASD Cannara ASD Cannara -:-
05.04.2020 15:00 Foligno Calcio Foligno Calcio - Grassina Grassina -:-
05.04.2020 15:00 US Grosseto FC US Grosseto FC - Aglianese Calcio Aglianese Calcio -:-
05.04.2020 15:00 Montevarchi Montevarchi - Pomezia Calcio Pomezia Calcio -:-
05.04.2020 15:00 FC Ponsacco FC Ponsacco - US Gavorrano US Gavorrano -:-
05.04.2020 15:00 San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle - AC Sangiovannese AC Sangiovannese -:-
05.04.2020 15:00 SC Trestina SC Trestina - Virtus Flaminia Virtus Flaminia -:-
05.04.2020 15:00 Tuttocuoio Tuttocuoio - Scandicci Calcio Scandicci Calcio -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner