27. Ronde
08.03.2020 ACD Nardò ACD Nardò - Fidelis Andria Fidelis Andria uitgest.
08.03.2020 Audace Cerignola Audace Cerignola - Team Altamura Team Altamura uitgest.
08.03.2020 Brindisi Brindisi - Sorrento Calcio Sorrento Calcio uitgest.
08.03.2020 Casarano Casarano - US Bitonto US Bitonto uitgest.
08.03.2020 Città di Fasano Città di Fasano - Agropoli Agropoli uitgest.
08.03.2020 Gladiator Gladiator - ASG Nocerina ASG Nocerina uitgest.
08.03.2020 FBC Gravina FBC Gravina - FC Francavilla FC Francavilla uitgest.
08.03.2020 Taranto FC Taranto FC - Gelbison Gelbison uitgest.
08.03.2020 Grumentum Val d'Agri Grumentum Val d'Agri - Foggia Calcio Foggia Calcio uitgest.
28. Ronde
22.03.2020 Agropoli Agropoli - Taranto FC Taranto FC uitgest.
22.03.2020 Team Altamura Team Altamura - Grumentum Val d'Agri Grumentum Val d'Agri uitgest.
22.03.2020 Fidelis Andria Fidelis Andria - FBC Gravina FBC Gravina uitgest.
22.03.2020 US Bitonto US Bitonto - ACD Nardò ACD Nardò uitgest.
22.03.2020 Città di Fasano Città di Fasano - ASG Nocerina ASG Nocerina uitgest.
22.03.2020 FC Francavilla FC Francavilla - Audace Cerignola Audace Cerignola uitgest.
22.03.2020 Gelbison Gelbison - Brindisi Brindisi uitgest.
22.03.2020 Gladiator Gladiator - Casarano Casarano uitgest.
22.03.2020 Sorrento Calcio Sorrento Calcio - Foggia Calcio Foggia Calcio uitgest.
29. Ronde
29.03.2020 ACD Nardò ACD Nardò - Sorrento Calcio Sorrento Calcio uitgest.
29.03.2020 Audace Cerignola Audace Cerignola - Gladiator Gladiator uitgest.
29.03.2020 Brindisi Brindisi - Team Altamura Team Altamura uitgest.
29.03.2020 Casarano Casarano - Gelbison Gelbison uitgest.
29.03.2020 Foggia Calcio Foggia Calcio - Fidelis Andria Fidelis Andria uitgest.
29.03.2020 FBC Gravina FBC Gravina - Città di Fasano Città di Fasano uitgest.
29.03.2020 ASG Nocerina ASG Nocerina - Agropoli Agropoli uitgest.
29.03.2020 Taranto FC Taranto FC - FC Francavilla FC Francavilla uitgest.
29.03.2020 Grumentum Val d'Agri Grumentum Val d'Agri - US Bitonto US Bitonto uitgest.
30. Ronde
05.04.2020 15:00 Agropoli Agropoli - Casarano Casarano -:-
05.04.2020 15:00 Team Altamura Team Altamura - Foggia Calcio Foggia Calcio -:-
05.04.2020 15:00 Fidelis Andria Fidelis Andria - ASG Nocerina ASG Nocerina -:-
05.04.2020 15:00 US Bitonto US Bitonto - Sorrento Calcio Sorrento Calcio -:-
05.04.2020 15:00 Città di Fasano Città di Fasano - Audace Cerignola Audace Cerignola -:-
05.04.2020 15:00 FC Francavilla FC Francavilla - Brindisi Brindisi -:-
05.04.2020 15:00 Gelbison Gelbison - ACD Nardò ACD Nardò -:-
05.04.2020 15:00 Gladiator Gladiator - Grumentum Val d'Agri Grumentum Val d'Agri -:-
05.04.2020 15:00 FBC Gravina FBC Gravina - Taranto FC Taranto FC -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner