27. Ronde
07.03.2020 Sassari Latte Dolce Sassari Latte Dolce - Budoni Budoni uitgest.
08.03.2020 Città di Anagni Città di Anagni - Team Nuova Florida Team Nuova Florida uitgest.
08.03.2020 Lanusei Calcio Lanusei Calcio - US Ladispoli US Ladispoli uitgest.
08.03.2020 Latina Calcio Latina Calcio - FC Turris FC Turris uitgest.
08.03.2020 Muravera Muravera - SEF Torres 1903 SEF Torres 1903 uitgest.
08.03.2020 Cassino Calcio 1924 Cassino Calcio 1924 - ASD Vis Artena ASD Vis Artena uitgest.
08.03.2020 Ostia Mare Ostia Mare - FC Aprilia FC Aprilia uitgest.
08.03.2020 Portici 1906 Portici 1906 - Arzachena Arzachena uitgest.
08.03.2020 Tor Sapienza Tor Sapienza - ASD Trastevere ASD Trastevere uitgest.
28. Ronde
22.03.2020 FC Aprilia FC Aprilia - Tor Sapienza Tor Sapienza uitgest.
22.03.2020 Arzachena Arzachena - SEF Torres 1903 SEF Torres 1903 uitgest.
22.03.2020 Budoni Budoni - Cassino Calcio 1924 Cassino Calcio 1924 uitgest.
22.03.2020 US Ladispoli US Ladispoli - Città di Anagni Città di Anagni uitgest.
22.03.2020 Sassari Latte Dolce Sassari Latte Dolce - Lanusei Calcio Lanusei Calcio uitgest.
22.03.2020 Team Nuova Florida Team Nuova Florida - Latina Calcio Latina Calcio uitgest.
22.03.2020 ASD Trastevere ASD Trastevere - Muravera Muravera uitgest.
22.03.2020 FC Turris FC Turris - Ostia Mare Ostia Mare uitgest.
22.03.2020 ASD Vis Artena ASD Vis Artena - Portici 1906 Portici 1906 uitgest.
29. Ronde
29.03.2020 Città di Anagni Città di Anagni - ASD Vis Artena ASD Vis Artena uitgest.
29.03.2020 Lanusei Calcio Lanusei Calcio - Budoni Budoni uitgest.
29.03.2020 Latina Calcio Latina Calcio - Arzachena Arzachena uitgest.
29.03.2020 Muravera Muravera - Team Nuova Florida Team Nuova Florida uitgest.
29.03.2020 Cassino Calcio 1924 Cassino Calcio 1924 - FC Aprilia FC Aprilia uitgest.
29.03.2020 Ostia Mare Ostia Mare - Sassari Latte Dolce Sassari Latte Dolce uitgest.
29.03.2020 Portici 1906 Portici 1906 - ASD Trastevere ASD Trastevere uitgest.
29.03.2020 Tor Sapienza Tor Sapienza - US Ladispoli US Ladispoli uitgest.
29.03.2020 SEF Torres 1903 SEF Torres 1903 - FC Turris FC Turris uitgest.
30. Ronde
05.04.2020 14:30 FC Aprilia FC Aprilia - Portici 1906 Portici 1906 -:-
05.04.2020 14:30 Budoni Budoni - Città di Anagni Città di Anagni -:-
05.04.2020 14:30 US Ladispoli US Ladispoli - Muravera Muravera -:-
05.04.2020 14:30 Sassari Latte Dolce Sassari Latte Dolce - Tor Sapienza Tor Sapienza -:-
05.04.2020 14:30 Team Nuova Florida Team Nuova Florida - Arzachena Arzachena -:-
05.04.2020 14:30 Ostia Mare Ostia Mare - Cassino Calcio 1924 Cassino Calcio 1924 -:-
05.04.2020 14:30 ASD Trastevere ASD Trastevere - SEF Torres 1903 SEF Torres 1903 -:-
05.04.2020 14:30 FC Turris FC Turris - Lanusei Calcio Lanusei Calcio -:-
05.04.2020 14:30 ASD Vis Artena ASD Vis Artena - Latina Calcio Latina Calcio -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner