03.01.2020 17:00 US Orléans - AJ Auxerre 2:1 (2:0)
04.01.2020 13:00 SC Paderborn 07 - Sportfreunde Lotte 4:1
14:00 Kozakken Boys - FC Den Bosch 0:0 (0:0)
15:30 Europa FC - De Graafschap 2:2 (1:0)
05.01.2020 11:00 Roda JC Kerkrade - KVC Westerlo 4:0 (3:0)
12:00 Lincoln Red Imps - NEC Nijmegen 0:2 (0:1)
15:00 TuRU Düsseldorf - Viktoria Köln 1:6
15:00 NEC Nijmegen - VVSB 2:1
15:00 Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles niet gespeeld
06.01.2020 11:00 1. FC Union Berlin - Oud-Heverlee Leuven 2:1 (0:0)
11:00 ADO Den Haag - Noordwijk 2:0 (1:0)
13:30 FC Schaffhausen - FC Zürich 1:0 (1:0)
16:00 1. FC Magdeburg - Royal Excel Mouscron 1:2 (1:0)
16:00 1. FC Union Berlin - Union St. Gilloise 2:2 (2:0)
17:00 Werder Bremen - SS Monza 1912 2:2 (2:1)
07.01.2020 12:00 1. FC Köln - Sporting Charleroi 1:2 (0:1)
14:00 Borussia Dortmund II - KFC Uerdingen 05 0:1
14:00 FC Thun - Grasshopper Club Zürich 2:0 (1:0)
15:00 Bor. Mönchengladbach - Heracles Almelo 1:3 (1:2)
15:00 FC Ingolstadt 04 - FC St.Gallen 6:3 (4:2)
15:00 Eskişehirspor - Hansa Rostock 0:3
15:30 1. FC Köln - KV Mechelen 1:2
16:00 Borussia Dortmund - Standard Luik 0:0 (0:0)
16:00 1. FSV Mainz 05 - FC Emmen 2:3 (1:1)
16:00 Fortuna Düsseldorf - FC Twente 1:1 (1:0)
17:00 FC Schalke 04 - Sint-Truidense VV 0:1 (0:1)
17:00 Servette Genève - Vitesse 2:0 (1:0)
08.01.2020 14:00 FC Luzern - FC Flora 1:2 (0:0)
14:00 SV Rödinghausen - FC Groningen 2:0 (0:0)
14:00 BSC Young Boys - Hansa Rostock 1:2
14:30 SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück 4:3
15:30 1899 Hoffenheim - Feyenoord 2:3 (1:0)
16:30 Portimonense SC - MSV Duisburg 3:2
16:30 Servette Genève - RKC Waalwijk 1:0 (0:0)
19:00 MVV Maastricht - Lierse SK 4:2
09.01.2020 01:00 Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 1:2 (0:0)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Unterhaching 2:1
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Würzburger Kickers 1:2 (0:2)
14:00 PSV - Club Brugge KV 1:2
15:00 Hibernians FC - FC Augsburg 0:4 (0:1)
15:00 Sivasspor - Waldhof Mannheim 2:2
15:00 İstanbul Başakşehir F.K. - Fortuna Sittard 0:3 (0:1)
15:30 1899 Hoffenheim - ADO Den Haag 1:2 (1:0)
16:00 FC Sion - Heracles Almelo 1:1 (0:1)
16:00 Royal Excel Mouscron - FC Twente 0:1 (0:0)
17:00 AFC Ajax - AS Eupen 2:0 (2:0)
18:30 FSV Zwickau - Dynamo Dresden 0:1 (0:0)
10.01.2020 11:00 FC Ingolstadt 04 - KAA Gent 2:3 (1:1)
11:30 FC Carl Zeiss Jena - BB Erzurumspor 2:2
13:00 Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg 2:1
13:00 Viktoria Köln - Budaörs SC 6:1
14:00 Bayer Leverkusen - FC Utrecht 3:4 (0:2)
14:00 1. FC Köln - KRC Genk 1:1 (0:0)
14:00 1. FC Saarbrücken - SV Darmstadt 98 0:3 (0:0)
14:00 VfL Wolfsburg - FC Seoul 1:1 (1:0)
15:00 Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg 2:1 (0:0)
15:00 FC Augsburg - Cercle Brugge 3:3 (1:1)
15:30 KV Mechelen - AZ Alkmaar 1:5
15:30 SpVgg Greuther Fürth - Bayern München II 1:1
16:00 Bayer Leverkusen - FC St.Gallen 3:2 (1:2)
16:00 1. FC Magdeburg - Erzgebirge Aue 1:1 (0:0)
16:00 Waasland-Beveren - Sparta Rotterdam 2:2
16:00 Fortuna Düsseldorf - FC Basel 2:3 (2:2)
16:30 Standard Luik - PEC Zwolle 2:0 (2:0)
17:00 Servette Genève - VfL Wolfsburg 2:1 (0:0)
17:30 KRC Genk - Ferencvárosi TC 2:1 (0:1)
18:00 Hamburger SV - FC Schalke 04 0:4 (0:1)
18:00 VVV-Venlo - KV Kortrijk 1:1
11.01.2020 11:00 RSC Anderlecht - FC Lugano 2:1 (0:0)
12:00 Borussia Dortmund - Feyenoord 4:2 (2:1)
12:00 Wolfsberger AC - SK Austria Klagenfurt 5:1 (4:0)
12:30 PSV - AS Eupen 1:2
13:00 Hannover 96 - SC Paderborn 07 0:1 (0:1)
13:00 FC Wacker Innsbruck - TSV 1860 München niet gespeeld
13:00 Grasshopper Club Zürich - Hansa Rostock 1:1 (0:1)
13:00 Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 (0:0)
13:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB 03 Hilden 5:2 (2:1)
14:00 FC Schalke 04 II - Preußen Münster 2:4 (0:3)
14:00 1. Wiener Neustädter SC - Austria Wien 0:9 (0:5)
14:00 FC Admira Wacker - ATSV Stadl-Paura 5:1 (1:1)
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Fortuna Köln 3:0 (0:0)
14:00 Jahn Regensburg - WSG Tirol 3:1 (0:1)
14:00 SKU Amstetten - SKN St. Pölten 1:5 (0:3)
14:00 RB Leipzig - VfL Osnabrück 2:0
14:00 FC Carl Zeiss Jena - Budaörs SC 5:0
14:00 Sturm Graz - FC Blau Weiß Linz 2:1 (1:1)
14:00 Wiener Sport-Club - Vorwärts Steyr 3:3 (2:0)
15:00 FC Luzern - Puskás FC 1:1 (1:1)
15:00 1. FC Union Berlin - Ferencvárosi TC 3:2 (3:2)
15:00 Rot-Weiss Essen - FC Groningen 2:6 (2:2)
15:00 İstanbul Başakşehir F.K. - BSC Young Boys 3:1 (2:0)
15:30 1. FC Nürnberg - Bayern München 5:2 (1:1)
16:00 MSV Duisburg - Vitesse 3:1 (0:0)
17:00 AFC Ajax - Club Brugge KV 3:1 (2:0)
17:00 Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 0:2 (0:1)
17:00 Galatasaray - Adana Demirspor 1:0 (1:0)
12.01.2020 00:30 Nacional - River Plate 4:3 d.p.
09:00 Chemnitzer FC - FC Aarau 3:1 (0:1)
09:30 Eintracht Braunschweig - CS Universitatea Craiova 0:2 (0:0)
10:00 Nakhon Ratchasima - Master 7 FC 3:1
13:00 Werder Bremen - Hannover 96 3:1 (2:1)
13:00 1. FC Kaiserslautern - FC Aarau 4:1 (3:1)
13:00 Eintracht Braunschweig - FC Vaduz 2:1 (2:0)
14:00 Hertha BSC - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
14:30 Alemannia Aachen - FC Kray 3:1 (1:0)
15:00 Holstein Kiel - FC Ingolstadt 04 0:2 (0:1)
15:30 Chemnitzer FC - Waldhof Mannheim 2:1 (1:0)
Beslissingswedstrijden
21:30 Once Caldas - Deportivo Pereira 0:1
13.01.2020 00:30 Millonarios - América de Cali 1:1 (0:1)
11:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:4 (1:3)
14:00 Viktoria Köln - Astra Giurgiu 4:1
15:00 FC Carl Zeiss Jena - Shakter Karaganda 2:3 (1:2)
15:30 KV Oostende - FC St.Gallen 2:3 (2:1)
15:30 Fehérvár FC - FC Sion 1:1 (1:1)
16:00 VfB Stuttgart - FC Basel 2:0 (0:0)
16:00 Aragua FC - Hermanos Colmenarez 3:0 (0:0)
20:00 Llaneros de Guanare - Trujillanos FC 2:1
22:00 S.E.R. Caxias - RS - São Luiz - RS 2:1 (1:1)
14.01.2020 01:00 Santa Fe - Deportivo Cali 2:1 (1:0)
09:00 Hallescher FC - FC Zürich 3:4
12:00 FC Lausanne-Sport - Gaz Metan Mediaş 3:1
13:00 SV Meppen - FC Vaduz 3:5 (1:5)
13:00 Grasshopper Club Zürich - Hajduk Split 1:1 (0:0)
13:00 Újpest FC - Apollon Lárissa 3:0
13:00 ŠKF Sereď - Dorogi FC 2:2 (2:2)
13:00 FC Botoşani - Paksi SE 2:1
13:00 1. FC Slovácko - NK Brinje 6:1
14:00 SV Ried - SKN St. Pölten 2:3 (1:1)
14:00 FSV Zwickau - Szeged 2011 FC 2:0
14:00 BSC Young Boys - FC Viitorul Constanța 1:0 (1:0)
14:00 SV 07 Elversberg - SV Rödinghausen 0:3 (0:1)
14:00 Heracles Almelo - sc Heerenveen 2:3
14:45 Lokomotiv Plovdiv - Atletik Kuklen 1:1
15:00 Erzgebirge Aue - SpVgg Unterhaching 2:3 (2:1)
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC Lugano 4:2 (3:2)
15:00 MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová 6:0
15:00 NK Osijek - Puskás FC 2:1
16:00 Karlsruher SC - FC Lausanne-Sport 1:0 (1:0)
16:00 FC Winterthur - FC Hermannstadt 2:1
18:00 Kolding IF - Esbjerg fB 4:3
18:00 ASKÖ Donau Linz - FC Blau Weiß Linz 1:3
18:00 SV Leobendorf - SV Horn 1:6 (1:1)
18:00 ASKÖ Pregarten - Vorwärts Steyr 0:4
18:00 SCU Ardagger - SKU Amstetten 0:4
18:30 HSC Hannover - Arminia Hannover 3:2
19:00 TuS Schwachhausen - VfB Oldenburg 0:5
19:00 Union Sandersdorf - BSG Chemie Leipzig 0:0 (0:0)
19:30 Alemannia Aachen - SSVg Velbert 5:2
15.01.2020 11:00 FK AS Trenčín - MFK Karvina 0:0 (0:0)
11:00 Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)
13:00 SønderjyskE - AC Horsens 1:1 (0:0)
13:30 VfL Osnabrück - FC Aarau 1:1 (1:0)
14:00 Bayern München II - SSV Ulm 1846 1:1 (1:1)
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - 1. FC Saarbrücken 0:4 (0:2)
14:00 ŁKS Łódź - Neftçi PFK 4:0 (2:0)
15:00 Ferencvárosi TC - Arminia Bielefeld 0:0 (0:0)
15:30 Dynamo Dresden - Dinamo Boekarest 1:0 (1:0)
16:00 Fehérvár FC - VfL Bochum 0:2 (0:0)
16:00 Würzburger Kickers - Rot-Weiss Essen 4:2
16:00 SC Kriens - Neuchâtel Xamax FCS 1:2 (0:0)
18:00 TSV Hartberg - SC Weiz 6:1 (2:0)
18:00 Schwarz-Weiß Rehden - Sportfreunde Lotte 2:3 (1:3)
18:00 Eintracht Northeim - Rot-Weiß Erfurt 0:9 (0:3)
18:30 VfL Wolfsburg II - U.S.I. Lupo-Martini 5:0
18:30 VfB Auerbach - VFC Plauen 6:2 (2:0)
18:30 Rot-Weiß Oberhausen - RSV Meinerzhagen 5:1 (3:1)
18:30 Eintracht Mahlsdorf - BFC Dynamo 2:4
19:00 Fortuna Düsseldorf II - SpVg Schonnebeck 3:1 (1:0)
19:00 SV Lichtenberg 47 - FC Strausberg 6:1 (2:0)
19:00 VfB 03 Hilden - Wuppertaler SV 0:1 (0:0)
19:30 VfB Homberg - 1. FC Bocholt 2:2 (1:0)
19:30 FC Schaffhausen - FC Black Stars Basel 1:1 (0:1)
19:30 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind - Fortuna Köln 1:3
16.01.2020 00:00 Corinthians SP - New York City FC 2:1 (2:0)
01:00 Millonarios - Santa Fe 3:1 (2:1)
02:30 Palmeiras - Atlético Nacional 10:9 (0:0, 0:0) d.p.
10:30 FC Basel - FCSB 1:0 (0:0)
12:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:2 (2:1)
13:00 KF Shkupi - Flamurtari Vlorë 0:0 (0:0)
15:00 FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden 5:2
16:00 Ferencvárosi TC - 1. FC Köln II 3:2
16:00 Hamburger SV - FC Seoul 1:1 (1:0)
18:30 FSV Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV 1:2
17.01.2020 01:00 América de Cali - Deportivo Cali 1:0 (0:0)
12:00 SpVgg Greuther Fürth - FC Vaduz 0:0
12:00 Emelec - ES Sétif 2:0 (1:0)
13:00 Hansa Rostock - Lyngby BK 2:0 (1:0)
13:00 SKN St. Pölten - SV Horn 4:0 (2:0)
13:00 KS Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
13:00 SV Mattersburg - Kaposvári RFC 1:2 (0:1)
14:00 SC Verl - Preußen Münster 0:2 (0:1)
14:00 FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg 1:1
14:00 FSV Zwickau - Keşlə FK 4:1
14:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB 4:1
14:00 FC Aarau - CS Universitatea Craiova 1:0 (1:0)
14:00 FC Wil 1900 - Austria Lustenau 1:1
15:00 Holstein Kiel - CFR Cluj 2:1 (0:0)
15:00 SV Sandhausen - SpVgg Unterhaching 2:1
15:00 1. FC Kaiserslautern - MTK Budapest 5:0
15:00 Hallescher FC - SpVgg Greuther Fürth 3:2
15:00 Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb 1:1 (0:0)
15:30 FC Luzern - Gaz Metan Mediaş 3:0 (1:0)
15:30 Budapest Honvéd - Hajduk Split 0:5 (0:2)
16:00 SV Mattersburg - Austria Wien (A) 4:0
16:00 1. FC Nürnberg - NK Osijek 0:2 (0:0)
16:00 FC Lausanne-Sport - SV Darmstadt 98 2:2 (2:1)
16:00 Ullensaker/Kisa IL - Eidsvold TF 2:2
17:30 Kremser SC - SKU Amstetten 0:3
18:30 FC Liefering - FC Pinzgau Saalfelden 4:2 (1:1)
18:30 TuS Haltern - Schwarz-Weiß Rehden 1:1
18:30 Hertha BSC II - Oranienburger FC Eintracht 8:0
18:30 Deutschlandsberger SC - Grazer AK 1:1 (0:0)
18:35 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus 3:0 (2:0)
19:00 TSV Havelse - BSG Chemie Leipzig 1:1
19:00 IF Elfsborg - BK Häcken 1:0 (1:0)
18.01.2020 10:00 VfL Osnabrück - BFC Siófok 5:1 (1:1)
10:00 Hanácká Slávia Kroměříž - Valašské Mezirící 4:1
10:00 Odense BK - Middelfart Fodbold 3:0
10:00 Budapesti Vasas - Soroksár SC 1:0
10:00 Hà Nội FC - Bangkok United 0:3
10:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha 2:1
10:30 Slovan Liberec - FK MAS Táborsko 7:2
11:00 Sparta Praag - České Budějovice 1:0 (1:0)
11:00 Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1
11:00 FK Teplice - MFK Chrudim 2:2
11:00 FK Hodonín - 1. SC Znojmo 3:3
11:00 Skra Częstochowa - Stal Brzeg 2:0
11:00 Piast Gliwice - GKS Jastrzębie 2:1
11:30 FC FASTAV Zlín - ŠKF Sereď 2:1
12:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 0:1 (0:1)
12:00 Spartak Trnava - Sigma Olomouc 2:0
12:00 Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki 1:5
12:00 SV Sonsbeck - TSV Meerbusch 0:3
12:00 HJK Helsinki - FK Rīgas Futbola skola 2:1
12:00 Legionovia Legionowo - Bron Radom 1:2
12:00 Wisła Kraków - FKS Stal Mielec 1:0
12:00 FC Schalke 04 - Preußen Münster 2:0
12:30 Zlaté Moravce - MFK Dubnica 5:0
12:40 FC Wacker Innsbruck - SV Telfs 7:0
13:00 SV Meppen - Szeged 2011 FC 4:1 (0:1)
13:00 SG Sonnenhof Großaspach - SSV Ulm 1846 3:1 (0:0)
13:00 SV Babelsberg 03 - Blau-Weiß 90 Berlin 1:2 (1:0)
13:00 Germania Halberstadt - 1. FC Merseburg 2:1
13:00 VfL Wolfsburg II - Jong ADO Den Haag 4:0
13:00 FK Renova - FK Gostivar 2:0
13:00 PHH Fortuna 05 - First Vienna FC 0:7
13:00 Wexford FC - Waterford FC 1:3
13:00 BSC Young Boys - FC Schaffhausen 2:2
13:00 MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš 2:1
13:00 FC Helsingør - Fremad Amager 2:2
13:00 SønderjyskE - Kolding IF 0:1
13:00 NK Celje - NK Nafta 3:0
13:30 Energie Cottbus - Chemnitzer FC 2:1 (1:0)
14:00 Austria Wien - Floridsdorfer AC 7:2 (5:0)
14:00 FC Admira Wacker - SK Austria Klagenfurt 8:0 (5:0)
14:00 1. Wiener Neustädter SC - Rapid Wien 1:4 (1:2)
14:00 TSV Hartberg - FC Gleisdorf 09 4:1 (0:1)
14:00 Waldhof Mannheim - 1. FSV Mainz 05 II 5:2 (2:1)
14:00 SV Ried - Salzburger AK 1914 4:0 (2:0)
14:00 Alemannia Aachen - Viktoria Köln 4:1 (0:0)
14:00 FC Zürich - SCR Altach 1:0 (0:0)
14:00 Bonner SC - 1. FC Kaan-Marienborn 2:2 (1:1)
14:00 Fortuna Köln - 1. FC Monheim 2:0 (1:0)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - TSV Steinbach Haiger 0:2 (0:0)
14:00 SC Wiedenbrück - Fortuna Düsseldorf II 1:0 (1:0)
14:00 Sportfreunde Lotte - VfB Oldenburg 2:2
14:00 VfB Homberg - SV 19 Straelen 5:4 (1:3)
14:00 VfR Aalen - FV Illertissen 2:1 (1:1)
14:00 FC Dornbirn - WSG Tirol 1:2 (1:2)
14:00 AIK Solna - Karlstad BK 2:1 (0:1)
14:00 Selangor FA - Persib Bandung 3:0 (3:0)
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona 1:0 (0:0)
14:00 Gyirmót SE - Vorwärts Steyr 0:0 (0:0)
14:00 FC Lugano - SC Kriens 1:0 (0:0)
14:00 Sportfreunde Baumberg - 1. FC Wülfrath 5:0 (1:0)
14:00 FC Blau Weiß Linz - WSC Hertha 2:1
14:15 FF Jaro - SJK Seinäjoki 2:5 (1:1)
14:30 Fehérvár FC - VfB Stuttgart 1:3 (0:2)
14:30 Rot Weiss Ahlen - TuS Haltern 4:2 (2:1)
14:30 Polonia Warszawa - Avia Swidnik 2:0 (0:0)
14:30 Zalaegerszegi TE - Slaven Belupo 2:1 (1:0)
15:00 VfL Osnabrück - Sturm Graz 3:1 (1:0)
15:00 FC St. Pauli - Arminia Bielefeld 3:4 (1:2)
15:00 LASK - FC Wels 5:1 (2:1)
15:00 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC 3:5 (3:3)
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - Beijing Guoan 5:2 (2:0)
15:00 Würzburger Kickers - Jahn Regensburg 2:2 (1:1)
15:00 Karlsruher SC - FCSB 0:1 (0:0)
15:00 Al Arabi - RB Salzburg 0:6 (0:2)
15:00 TSG Balingen - FC 08 Villingen 0:2 (0:1)
15:00 Baník Ostrava - MŠK Žilina 0:2 (0:0)
15:00 Servette Genève - Stade Lausanne-Ouchy 1:1 (0:1)
15:30 SV Lippstadt 08 - Roland Beckum 5:0
16:00 VfL Bochum - Dinamo Boekarest 1:1 (0:1)
16:00 Dynamo Dresden - Jeonbuk FC 3:0 (2:0)
17:00 MSV Duisburg - SV Rödinghausen 1:1 (1:0)
18:00 HSC Hannover - Wuppertaler SV 1:7 (1:4)
20:00 New York City FC - Palmeiras 1:2 (1:0)
23:30 Atlético Nacional - Corinthians SP 2:1 (1:1)
19.01.2020 11:00 VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:1 (1:1)
13:00 Türkgücü München - Bayern München II 1:3 (0:2)
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln 2:3 (0:2)
14:00 1. FC Union Berlin - FC St.Gallen 1:2 (1:1)
15:00 FC Basel - Hamburger SV 0:2 (0:1)
15:00 Hannover 96 - FC Viktoria 1889 Berlin 3:3 (2:1)
20.01.2020 06:30 FC Tokyo - Vegalta Sendai 1:1
11:00 Sevilla FC - SV Sandhausen 1:3
14:00 SpVgg Greuther Fürth - Lechia Gdańsk 0:3
15:00 Atlético Sanluqueño CF - SV Sandhausen 1:2
15:00 Dinamo Moskou - Zagłębie Lubin 5:1 (1:0)
15:00 Dinamo Kiev - Neftçi PFK 2:1 (2:0)
15:00 Zagłębie Lubin - Dinamo Moskou 1:5
15:00 Dinamo Kiev - Neftçi PFK 2:1
15:30 Dinamo Boekarest - NK Osijek 1:1
16:30 FCSB - Lokomotiv Moskou 3:3 (3:2)
18:00 Borussia Dortmund II - RSV Meinerzhagen 2:1
21.01.2020 13:00 Lechia Gdańsk - Rubin Kazan 0:1 (0:1)
14:00 FC Admira Wacker - Grazer AK 1:1
14:00 FC Ingolstadt 04 - Karlsruher SC 0:4 (0:2)
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen 4:0
14:00 Sturm Graz - FC Viitorul Constanța 0:0 (0:0)
15:00 FC Basel - Grasshopper Club Zürich 1:2 (1:0)
16:00 1. FC Nürnberg - CSKA Sofia 5:0 (2:0)
16:00 SV Darmstadt 98 - Gaz Metan Mediaş 0:0 (0:0)
18:00 1. FC Kaiserslautern - FK Pirmasens 3:0 (1:0)
18:00 SV Stripfing/Weiden - SV Horn 2:1 (0:0)
18:00 Union Weißkirchen - Vorwärts Steyr 1:3
18:30 Austria Wien (A) - Wiener Sport-Club 4:3 (0:2)
18:30 Erzgebirge Aue - 1. FC Lok Leipzig 3:1 (2:1)
22.01.2020 11:00 Baník Ostrava - MFK Ružomberok 0:4 (0:1)
11:00 VfL Bochum - KFC Uerdingen 05 2:0 (2:0)
11:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)
13:00 Randers FC - Vendsyssel FF 4:3 (2:2)
13:00 Tiszakécske - Kecskeméti TE 6:0 (1:0)
13:00 Vojvodina - Spartak Subotica 2:1 (1:1)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Austria Lustenau 3:0 (1:0)
14:00 SV Ried - WSG Tirol 2:1 (2:0)
14:00 VfL Osnabrück - SC Verl 2:3 (1:2)
14:00 Austria Wien - FC Petržalka 5:1 (3:1)
14:00 SKN St. Pölten - FK Sochi 0:0 (0:0)
14:00 Gyirmót SE - ŠKF Sereď 0:1 (0:1)
14:00 Partizan - KS Cracovia 1:1 (0:0)
14:00 Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica 8:0 (5:0)
14:45 HNK Rijeka - NK Triglav 7:0 (4:0)
15:00 TSV Hartberg - BFC Siófok 0:0 (0:0)
15:00 Odense BK - Helsingborgs IF 3:1 (2:1)
15:30 FCSB - Jeonbuk FC 3:1 (3:0)
16:00 SSV Ulm 1846 - Türkgücü München 3:1 (0:0)
16:00 Dundalk FC - CFR Cluj 1:2 (1:0)
16:00 FK Krasnodar - Dinamo Boekarest 2:1 (0:1)
18:00 Fortuna Düsseldorf II - TSV Steinbach Haiger 2:4 (2:1)
18:30 Holstein Kiel - FC Flora 3:2 (3:2)
19:00 Kapfenberger SV 1919 - ASV Draßburg 1:0 (0:0)
19:30 SC Team Wiener Linien - Floridsdorfer AC 2:4 (2:3)
20:45 Derry City - Finn Harps 3:0 (2:0)
23.01.2020 11:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
13:00 Jahn Regensburg - FC Blau Weiß Linz 5:0
13:00 FK Borec - FK Bregalnica Štip 1:1 (0:1)
14:00 Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová 2:0 (1:0)
14:00 Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov 6:0 (4:0)
14:00 FK Lviv - FC Mynai 1:2 (1:0)
14:00 FK Renova - FK Labuništa 0:1 (0:0)
14:00 BG Pathum United - PT Prachuap FC 0:1 (0:1)
15:00 Dinamo Kiev - Vardar Skopje 4:0 (3:0)
16:00 Lokomotiv Moskou - NK Osijek 0:2 (0:2)
16:00 FK Sūduva - FS Metta/LU 2:3 (1:2)
18:00 Sokol Živanice - Trutnov 3:0 (0:0)
18:30 VfB Lübeck - Hamburger SV 5:2 (1:1)
19:00 Wacker Burghausen - SV Ried 3:3 (1:0)
24.01.2020 09:00 FC Urartu - FK Torpedo Armavir 0:1 (0:0)
11:00 MFK Dubnica - SK Prostějov 0:3 (0:1)
13:00 Sturm Graz - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
13:00 Avangard Kursk - FC Ulaanbaatar 7:0 (1:0)
13:00 Silkeborg IF - FC Midtjylland 3:2
13:30 VfB Stuttgart - Dynamo Dresden 3:1
13:30 FC Nordsjælland - Aarhus GF 4:5
14:15 Hamburger SV II - Hertha BSC II 0:7
15:00 FC Admira Wacker - SV Horn 2:1
15:00 Dinamo Zagreb - NK Orijent Rijeka 2:0
15:00 Dinamo Kiev - Hajduk Split 0:1
16:45 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev 1:1
17:00 CSKA Moskou - Dundalk FC 2:0 (2:0)
17:00 VfL Wolfsburg II - Wacker Nordhausen 3:0
18:00 Szombathelyi Haladás - SV Lafnitz 1:1
19:30 FC Oberneuland - SV Drochtersen/Assel 1:1
25.01.2020 10:00 Slovan Liberec - Rubin Kazan 2:1
10:30 Austria Lustenau - FC Langenegg 6:0 (2:0)
11:00 Sparta Praag - FK Ústí nad Labem 3:3
12:00 CSKA Moskou - LASK 2:1 (1:0)
12:00 SC Verl - SV 19 Straelen 4:2 (1:2)
12:00 SKU Amstetten - 1. SC Znojmo 5:1 (3:0)
12:00 MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek 6:2
12:00 FC Kopenhagen - Halmstads BK 2:0
12:00 SFC Opava - GKS Tychy '71 1:2
13:00 TSV Hartberg - KS Cracovia 2:3 (1:3)
13:00 FC-Astoria Walldorf - SGV Freiberg 4:1 (2:0)
13:00 Hannover 96 II - VfV Hildesheim 4:3 (1:2)
13:30 Slavia Praag - České Budějovice 3:3
14:00 RB Salzburg - Zenit St. Petersburg 6:3 (3:2)
14:00 Rapid Wien - Floridsdorfer AC 2:2 (0:1)
14:00 TSV Bordesholm - Holstein Kiel II 1:5 (0:3)
14:00 FC Juniors OÖ - FC Pinzgau Saalfelden 3:1 (1:0)
14:00 FC Dornbirn - TSV Berg 5:1
14:00 AIK Solna - Västerås SK 1:1
14:00 HNK Rijeka - Olimpija Ljubljana 4:2
15:00 SCR Altach - 1. FC Saarbrücken 0:1 (0:0)
15:00 Hertha Zehlendorf - Energie Cottbus 3:0 (1:0)
15:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 0:1
15:00 Fremad Amager - HB Køge 0:0
17:00 FC Viktoria 1889 Berlin - FC Wacker Innsbruck 2:2 (1:1)
26.01.2020 04:30 Los Angeles FC - Peñarol 2:0
11:30 VfL Wolfsburg - FC Oberneuland 8:0 (1:0)
13:00 FK Krasnodar - FK Jablonec 2:1 (1:1)
14:00 FC Flora - FCI Levadia 3:0 (1:0)
14:00 IFK Göteborg - Aalborg BK 2:3
14:00 FK Ural - Tsarsko Selo Sofia 1:0
19:00 Wolfsberger AC - FK Aktobe 7:0 (4:0)
27.01.2020 11:00 Valencia CF B - FC Liefering 2:5
13:00 Hobro IK - AC Horsens 4:2 (1:0)
28.01.2020 10:00 Volgar Astrakhan - FC Ararat 2:1 (2:1)
10:00 Dinamo Kiev - FK Kairat 2:0 (0:0)
11:00 FC Dusheti - Metalurgi Rustavi 0:3 (0:1)
13:00 FC Nordsjælland - FC Roskilde 1:1 (1:0)
14:00 SKN St. Pölten - FK Mariupol 1:1
14:00 Kolos Kovalivka - Vorwärts Steyr 2:0
14:00 1. FC Kaiserslautern II - FC 08 Homburg 1:2
14:00 Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia 1:0 (0:0)
14:30 Dinamo Moskou - Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
15:00 TSV Hartberg - Desna Chernigov 1:1
15:00 Sigma Olomouc - FK Orenburg 2:0 (1:0)
16:15 Hammarby IF - FC Midtjylland 0:4 (0:1)
18:00 SKU Amstetten - ASK St. Valentin 0:0 (0:0)
18:00 First Vienna FC - FC Mannsdorf/Großenzersdorf 2:0 (1:0)
18:20 FC Gratkorn - FC Trofaiach 2:5 (0:2)
19:00 FC-Astoria Walldorf - FV Fortuna Kirchfeld 9:0
19:00 FC Dornbirn - FC Alberschwende 3:1 (2:1)
19:00 VfB Lübeck - FC Mecklenburg Schwerin 4:0 (2:0)
20:30 Drogheda United - Bohemian FC 2:4 (2:2)
20:45 Shelbourne FC - Longford Town 1:0 (0:0)
20:45 Derry City - Institute FC Drumahoe 3:2 (2:0)
29.01.2020 08:45 Shakhtar Donetsk - FK Novi Sad 0:1
11:30 FK Vitebsk - FK Isloch Minsk 3:2 (2:1)
12:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
13:00 Rapid Wien - Odense BK 0:0 (0:0)
13:00 GKS Tychy '71 - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
14:00 Wolfsberger AC - FC Wacker Innsbruck 2:1 (0:0)
14:15 SV Ried - FC Nitra 2:1 (2:0)
15:00 LASK - Silkeborg IF 4:1 (1:1)
15:00 Jeonbuk FC - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
15:00 PFC Ludogorets Razgrad - FK Kairat 6:0 (2:0)
15:30 Rapid Wien - Vojvodina 0:2 (0:1)
15:30 WSG Tirol - Viking FK 1:3 (1:2)
15:30 Levski Sofia - Pyunik FC 3:2 (1:1)
16:00 FK Jablonec - Shonan Bellmare 3:1 (1:0)
19:00 Kapfenberger SV 1919 - USV Allerheiligen 2:0 (1:0)
19:30 SV Gonsenheim - 1. FSV Mainz 05 II 0:0
20:30 Athlone Town - St Patrick's Athletic 1:6 (1:3)
30.01.2020 08:00 Shakhtar Donetsk - 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
11:00 Marbella FC - Sparta Praag 2:1 (0:1)
11:00 Gloria Buzau - Unirea Slobozia 1:0 (0:0)
11:00 Chiangrai United - Port FC 11:12 (1:0, 2:2) d.p.
11:00 Viktoria Plzeň - Shonan Bellmare 1:0 (1:0)
11:30 Neman Grodno - FK Slutsk 1:1 (0:0)
13:00 Vålerenga IF - Ullensaker/Kisa IL 7:0 (3:0)
14:00 SCR Altach - MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
14:00 Muangthong United - PT Prachuap FC 4:3 (0:0, 0:0) d.p.
14:00 Austria Wien - MFK Zemplín Michalovce 2:0 (2:0)
15:00 Wolfsberger AC - Jagiellonia Białystok 3:2 (1:0)
16:00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 0:2 (0:1)
17:30 Austria Wien - SK Dnipro-1 3:0 (1:0)
31.01.2020 09:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - Neman Grodno 1:1
10:00 Lechia Gdańsk - ŠKF Sereď 2:1
11:00 Avangard Kursk - Torpedo Taganrog 2:0 (0:0)
11:00 Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)
13:00 FK Botev Vratsa - Vorwärts Steyr 1:0
13:00 GIF Sundsvall - AIK Solna 1:0 (1:0)
13:00 SK Brann - AC Horsens 1:0 (0:0)
13:00 SønderjyskE - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
14:00 SSV Ulm 1846 - 1. FC Nürnberg II 3:0
14:00 Botev Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia 4:1 (2:1)
15:00 FC Liefering - FC Nordsjælland 2:4 (1:2)
15:00 Odds BK - Notodden FK 7:0 (1:0)
15:30 Sturm Graz - NK Domžale 4:1 (2:0)
16:00 CSKA Sofia - Viktoria Plzeň 0:3
16:15 TuS Bad Gleichenberg - SV Wildon 6:1 (4:1)
16:30 IF Brommapojkarna - Östersunds FK 0:4 (0:2)
17:00 Brøndby IF - IFK Norrköping 2:0
17:00 IK Start - Mjøndalen IF 2:1 (1:0)
17:30 Grorud IL - Stabæk IF 3:1 (2:0)
18:00 SC Weiz - SV Lafnitz 0:11 (0:3)
21:00 FC Kopenhagen - FK Astana 1:0
21:00 Los Angeles FC - New York City FC 3:1
01.02.2020 11:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Kaiserslautern II 4:3 (2:2)
11:00 RB Salzburg - FC Blau Weiß Linz 6:0 (3:0)
12:00 Lokomotiv Moskou - Partizan 2:4 (1:1, 1:1) d.p.
12:00 FC St. Pauli II - TuS Dassendorf 4:2 (1:1)
13:00 SSV Ulm 1846 - TSV Berg 7:1 (2:0)
13:00 Hannover 96 II - TuS Schwachhausen 3:1 (3:1)
13:00 VfL Wolfsburg II - Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (0:0)
13:00 Rapid Wien - Levski Sofia 1:2 (1:0)
13:00 Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3:0 (1:0)
14:00 RB Salzburg - Górnik Zabrze 3:0 (3:0)
14:00 LASK - Viking FK 1:0 (0:0)
14:00 Slavia Praag - Aarhus GF 3:3 (0:2)
14:00 ASK Ebreichsdorf - Floridsdorfer AC 0:1 (0:1)
14:00 Austria Lustenau - FC Memmingen 1:0
14:00 VfB Hohenems - FC Dornbirn 2:3 (0:1)
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - Würzburger FV 3:0
14:00 FSV Frankfurt - Wormatia Worms 2:1 (2:1)
15:00 FC Juniors OÖ - SKN St. Pölten 0:1 (0:1)
16:00 USV St. Anna - Grazer AK 2:4 (0:2)
16:00 Spartak Moskou - FK Rostov 2:1 (0:0)
17:00 WSG Tirol - CSKA Moskou 2:2 (1:1)
02.02.2020 20:00 BK Häcken - Vålerenga IF 1:2
03.02.2020 14:30 ND Gorica - FK Javor 3:2 (2:0)
15:00 SK Austria Klagenfurt - Kickers Offenbach 4:0
15:00 Viktoria Plzeň - Örebro SK 3:0 (0:0)
15:00 FK Orenburg - Esbjerg fB 1:0 (0:0)
17:00 IFK Norrköping - FC Kopenhagen 3:1 (0:0, 0:0) d.p.
21:00 FK Astana - Brøndby IF 2:1
04.02.2020 13:00 FC Kalush - Ahrobiznes Volochysk 0:2 (0:1)
13:00 SV Ried - Mladost Lučani 5:1 (4:1)
15:00 Arsenal Tula - 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
15:00 SV Ried - FC Universitatea Craiova 4:4 (1:2)
15:30 Rapid Wien - NK Maribor 2:0 (1:0)
16:00 Partizan - FK Rostov 1:3 (0:1)
17:00 Aarhus GF - BK Häcken 2:0
18:30 FC Gratkorn - SC Bruck/Mur 2:2 (2:0)
19:00 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg 6:2 (3:0)
19:00 SV Schwechat - SV St. Margarethen 4:0 (1:0)
19:00 Victoria Hamburg - Holstein Kiel II 2:1 (1:0)
19:30 FC Blau Weiß Linz - ASKÖ Pregarten 7:0
20:45 Dundalk FC - Longford Town 0:1 (0:0)
21:00 Vålerenga IF - Slavia Praag 1:3
05.02.2020 09:00 Dinamo Moskou - FK Ventspils 2:1 (0:1)
09:30 Shakhtar Donetsk - Makedonija GP 2:0 (2:0)
09:30 Chernomorets Novorossisk - FK Tyumen 2:3 (2:0)
12:00 Orihuela CF - CSKA Moskou 0:2 (0:1)
15:00 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg 0:2 (0:2)
15:00 Shakhtar Donetsk - SønderjyskE 2:2 (0:1)
15:30 DAC Dunajská Streda - Rode Ster Belgrado 0:4 (0:3)
16:00 Spartak Moskou - Lokomotiv Moskou 2:4 (0:1, 1:1) d.p.
16:00 Cádiz CF B - VfB Lübeck 1:2
17:00 FC Nordsjælland - CSKA Moskou 0:2 (0:1)
18:00 SSV Ulm 1846 - Sportfreunde Dorfmerkingen 7:2
18:00 FK Ústí nad Labem - Slavia Praag B 1:1 (0:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - Arminia Ludwigshafen 1:2
19:00 GAIS Göteborg - FC Trollhättan 0:0 (0:0)
19:00 SpVgg Greuther Fürth II - ASV Neumarkt 1:0
19:15 Sportfreunde Baumberg - Fortuna Köln 5:1 (2:1)
06.02.2020 01:00 Impact de Montréal - Philadelphia Union 0:1 (0:0)
10:30 Cherno More Varna - PFC Chernomorets Balchik 2:0 (2:0)
11:00 FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow 1:3 (0:2)
07.02.2020 12:00 Viktoria Plzeň - FK Krasnodar 4:3 (2:1)
13:00 Brøndby IF - Slavia Praag 2:0 (0:0)
14:00 FC Liefering - Sparta Praag B 2:0
14:00 Werder Bremen II - Rot-Weiss Essen 2:0
16:00 FC Kopenhagen - Aarhus GF 0:1 (0:0)
16:30 FK Krasnodar - Mjøndalen IF 4:3 (3:1)
17:00 SV Lafnitz - USV Allerheiligen 4:2 (1:1)
20:00 IFK Norrköping - Vålerenga IF 1:2 (0:1)
08.02.2020 Hannover 96 II - SV Drochtersen/Assel niet gespeeld
11:00 FC Liefering - Brentford FC (R) 4:2 (4:1)
11:00 Ruch Chorzów - Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
12:00 Austria Wien - FC Juniors OÖ 4:1 (1:1)
12:00 WSC Hertha - Vorwärts Steyr 2:1 (2:1)
12:00 Spartak Moskou - Partizan 3:2 (1:2)
12:00 Olimpia Elblag - Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
12:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:2
13:00 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen 6:0
13:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II 1:0
13:00 SV Ried - FK Mladost Doboj-Kakanj 5:0 (3:0)
13:00 Vysočina Jihlava - MFK Skalica 2:2
13:00 Landskrona BoIS - Hvidovre IF 2:0
13:15 FK Gomel - FK Slaviya Mozyr 0:4
13:30 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
14:00 Austria Wien - MFK Ružomberok 4:1 (2:0)
14:00 Rapid Wien - FK Senica niet gespeeld
14:00 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 1:3
14:00 SV Mattersburg - SK Líšeň niet gespeeld
14:00 Progrès Niedercorn - 1. FSV Mainz 05 II 1:2
14:00 Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt 1:3
14:00 FC Petržalka - Slovan Duslo Šaľa 4:0
14:00 NK Radomlje - NK Brežice 1919 2:2
15:00 Krylia Sovetov - Randers FC 2:2 (0:1)
16:00 Victoria Hamburg - FC St. Pauli II 0:8
16:00 FK Astana - BK Häcken 1:2
16:00 CSKA Moskou - Odds BK 3:1 (3:1)
21:00 Hammarby IF - Slavia Praag 2:4 (1:3)
09.02.2020 13:00 Zenit St. Petersburg - CSKA Moskou 3:2 (0:2)
10.02.2020 12:00 Inhulets Petrove - Hirnyk-Sport 2:2 (0:1)
13:00 Brøndby IF - SønderjyskE 1:3 (1:0)
11.02.2020 10:15 FK Ufa - FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
11:00 Vendsyssel FF - Aalborg BK 0:3 (0:3)
12:00 Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk 0:0 (0:0)
12:30 Arema Cronus FC - Sabah FK 2:0
12:30 Lyngby BK - Nykøbing FC 0:1 (0:1)
13:30 Malmö FF - Varbergs BoIS 1:3 (1:1)
14:00 Tromsø IL - Odds BK 4:1 (2:1)
18:30 VfL Wolfsburg II - MTV Gifhorn 6:1
19:00 1. Wiener Neustädter SC - Austria Wien (A) 1:4
12.02.2020 16:00 Kongsvinger IL - Molde FK 0:4 (0:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - Neckarsulmer Sport-Union 4:1
19:00 Union Vöcklamarkt - Vorwärts Steyr 0:0
14.02.2020 11:00 GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:2 (1:0)
14:00 SV Ried - FK Dukla Praha 2:0 (2:0)
14:00 SSV Ulm 1846 - Austria Lustenau 2:0 (1:0)
14:00 IFK Norrköping - Breiðablik 4:2 (3:1)
14:30 Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt 0:5 (0:2)
17:00 FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC 1:0 (0:0)
18:00 SV Horn - FC Mauerwerk 2:2 (1:1)
18:30 Austria Wien (A) - SK Austria Klagenfurt 1:3 (0:1)
19:00 FC Liefering - TSV 1860 Rosenheim 2:1 (1:1)
15.02.2020 10:30 FC Dornbirn - USV Eschen/Mauren 2:0 (1:0)
12:00 SV Lafnitz - TuS Bad Gleichenberg 3:2
12:00 CSKA Moskou - SR Delémont 5:0
13:00 Göppinger SV - SSV Ulm 1846 0:3 (0:1)
13:00 1. FSV Mainz 05 II - Swift Hesperange 3:2 (2:0)
13:00 Halmstads BK - Falkenbergs FF 2:0
13:00 FC Roskilde - FC Helsingør 1:4
13:00 Lunds BK - Eslövs BK 5:0
14:00 SKU Amstetten - Wiener Sport-Club 2:0 (1:0)
14:00 SV Schalding-Heining - Vorwärts Steyr 1:4 (0:2)
14:00 Örebro SK - Degerfors IF 1:1 (1:1)
15:00 FC-Astoria Walldorf - FSV Frankfurt 3:3
15:00 Djurgårdens IF - SK Brann 1:4 (1:3)
16:30 Notodden FK - KFUM Oslo 1:2 (1:1)
16.02.2020 14:00 VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg 6:0
16:00 Molde FK - FK Krasnodar 1:0 (0:0)
16:00 Viking FK - FK Jerv 3:2 (2:1)
18.02.2020 09:00 Akron Tolyatti - Chernomorets Novorossisk 2:1 (0:0)
16:00 Lokomotiv Moskou - Vålerenga IF 2:0 (2:0)
19.02.2020 16:00 Molde FK - FK Rostov 1:0 (1:0)
20:00 Cartagena FC - CSKA Moskou 0:2
21.02.2020 12:00 CSKA Moskou - FC Rapperswil-Jona 3:0 (1:0)
12:00 SK Brann - Aalesunds FK 1:3 (1:2)
15:00 Lillestrøm SK - FK Bodø/Glimt 1:4 (1:1)
16:00 Ranheim IL - Rosenborg BK 2:4 (1:4)
16:00 FK Orenburg - Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
19:30 1. FC Kaiserslautern II - FC Karbach 1:1
26.02.2020 11:00 ACS Poli Timişoara - Avântul Topolovăţu Mare 9:1 (5:1)
12:00 Belshina Bobruisk - FK Gomel 0:1 (0:0)
12:00 FC Flora - Sogndal IL 2:2 (1:2)
13:00 Türkgücü München - TSV Wasserburg 3:0 (1:0)
13:00 KFUM Oslo - Hamarkameratene 2:2 (1:1)
16:00 Sarpsborg 08 - Torpedo Moskva 2:2 (1:2)
27.02.2020 14:00 Strømsgodset IF - Tromsø IL 1:0 (1:0)
16:00 Lillestrøm SK - Sandefjord Fotball 3:3 (0:2)
11.03.2020 15:00 Ranheim IL - Aalesunds FK 3:1 (3:0)
13.03.2020 Floridsdorfer AC - Rapid Wien uitgest.
14.03.2020 SKN St. Pölten - SKU Amstetten uitgest.
RB Salzburg - WSG Tirol uitgest.
18.03.2020 Wolfsberger AC - FC Juniors OÖ uitgest.
21.03.2020 Wolfsberger AC - Austria Wien uitgest.
Sturm Graz - WSG Tirol uitgest.
RB Salzburg - SKN St. Pölten uitgest.
TSV Hartberg - SV Mattersburg uitgest.
26.03.2020 17:00 Kalmar FF - Jönköpings Södra IF 3:0 (2:0)
28.03.2020 FC Admira Wacker - Sturm Graz uitgest.
RB Salzburg - SV Ried uitgest.
TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 uitgest.
Grazer AK - Wolfsberger AC uitgest.
22.05.2020 08:00 Hapoel Ra'anana - Hapoel Katamon 1:4 (0:2)
09:00 Sektzia Nes Tziona - Hapoel Tel Aviv 1:1 (1:0)
10:00 Radnički Niš - Radnik Surdulica 0:0 (0:0)
11:00 SCR Altach - Austria Lustenau 3:1
13:00 FC Kopenhagen - Odense BK 2:2
17:00 RB Salzburg - WSG Tirol 1:1
23.05.2020 18:00 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 2:3
24.05.2020 10:00 Shakhtar Donetsk - Rukh Lviv 4:1
11:00 NK Celje - NK Radomlje 2:1 (1:1)
19:00 HNK Rijeka - NK Istra 1961 5:1
25.05.2020 18:00 Sektzia Nes Tziona - Beitar Jerusalem 0:4
26.05.2020 11:00 HB Køge - Nykøbing FC 1:2 (0:0)
12:00 Hobro IK - Viborg FF 1:1
13:00 Brøndby IF - Lyngby BK 2:1
15:00 FC Kopenhagen - SønderjyskE 3:1 (3:1)
16:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 2:4
17:00 Wolfsberger AC - SV Mattersburg 3:0
18:00 Odense BK - Aalborg BK 3:4 (2:1)
19:00 FC Admira Wacker - Sturm Graz 0:0
27.05.2020 10:00 Shakhtar Donetsk - Obolon-Brovar Kyiv 4:0
17:00 LASK - SKN St. Pölten 0:0
17:00 PFC Beroe - Etar Veliko Tarnovo 0:0
18:00 NK Maribor - FC Koper 2:2
19:00 Austria Wien - TSV Hartberg 1:0
21:00 Valur Reykjavík - Keflavík ÍF 5:1 (2:1)
28.05.2020 17:00 Rapid Wien - SV Horn 3:0
29.05.2020 15:00 FC Dornbirn - FC Wacker Innsbruck 2:3
15:00 SV Ried - SKU Amstetten 2:0
16:00 FC Liefering - SK Austria Klagenfurt 0:2
02.06.2020 18:00 Strømsgodset IF - Stabæk IF 1:0
04.06.2020 18:00 Mjøndalen IF - Vålerenga IF 0:2 (0:0)
05.06.2020 14:00 Vålerenga IF - FK Jerv 1:2 (0:0)
06.06.2020 10:30 FC Vaduz - FC Zürich 1:5
11:00 FC Luzern - FC Schaffhausen 2:2 (1:0)
11:00 FC Aarau - FC Thun 1:1 (1:0)
13:00 Sarpsborg 08 - Sandefjord Fotball 3:1 (2:0)
13:00 BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport 2:0 (0:0)
13:45 Servette Genève - Neuchâtel Xamax FCS 0:3 (0:0)
08.06.2020 12:00 Molde FK - SK Brann 3:2
09.06.2020 14:00 Vålerenga IF - FK Bodø/Glimt 1:0
14:00 FC Zürich - FC Aarau 5:1
16:00 Lokomotiv Moskou - Dinamo Moskou 1:1
18:00 Rosenborg BK - Ranheim IL 1:0 (1:0)
18:00 Stabæk IF - Odds BK 2:0 (1:0)
18:00 FC St.Gallen - FC Schaffhausen 4:2 (2:1)
10.06.2020 13:00 Ilves Tampere - SJK Seinäjoki 2:2 (0:0, 0:0)
15:00 FC Luzern - FC Lausanne-Sport 0:5 (0:3)
19:00 HJK Helsinki - FC Honka 2:1
19:00 Sarpsborg 08 - IK Start 4:0
11.06.2020 15:00 Liverpool FC - Blackburn Rovers 6:0
12.06.2020 14:30 FC Sion - FC Chiasso 2:2
15:30 BSC Young Boys - FC Winterthur 4:2
16:00 Tottenham Hotspur - Norwich City 1:2
17:00 FC Schaffhausen - FC Zürich 0:6
17:00 CS Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște 0:1
13.06.2020 15:30 FC Vaduz - FC Luzern 3:0
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Lugano 1:3
16:00 FC St.Gallen - FC Aarau 4:1
16:00 FC Thun - SC Kriens 3:0
16:00 Neuchâtel Xamax FCS - Stade Lausanne-Ouchy 4:2
15.06.2020 16:00 Lillestrøm SK - FK Jerv 3:0 (1:0)
18:00 Sandnes Ulf - Egersunds IK 1:4
18:30 SK Benešov - FK MAS Táborsko 0:3 (0:1)
04.07.2020 15:00 SBV Excelsior - VV CKC 10:0 (4:0)
07.07.2020 16:00 SV Zulte Waregem - Sporting Charleroi 1:2 (1:0)
08.07.2020 18:00 KV Mechelen - RWDM Brussels FC 1:1 (0:1)
09.07.2020 20:30 SC Cambuur - ONS Sneek 11:0 (5:0)
11.07.2020 14:00 Roda JC Kerkrade - Alfa Sport 15:0 (9:0)
17:00 Royal Antwerp FC - SBV Excelsior 2:2 (1:1)
15.07.2020 16:30 FK SKA Rostov - Akron Tolyatti 0:0 (0:0)
19:30 AFC DWS - Almere City FC 0:6 (0:3)
19:30 TEC - Jong FC Utrecht 2:5 (2:3)
16.07.2020 17:00 RC Lens - FC Nantes 1:3
18:15 OGC Nice - Celtic FC 1:1 (1:0)
19:00 SC Cambuur - Harkemase Boys 4:1 (0:1)
20:45 Olympique Lyon - Rangers FC 0:2 (0:2)
17.07.2020 16:30 Chernomorets Novorossisk - FK SKA Rostov 2:4 (2:1)
17:00 KRC Genk - SBV Excelsior 4:1 (2:0)
18:30 Cercle Brugge - AS Monaco 0:2 (0:2)
19:00 WDZ - Roda JC Kerkrade 1:7 (1:3)
18.07.2020 10:00 FK Admira Praha - SK Zápy 1:2 (1:1)
10:30 KV Mechelen - KVC Westerlo 0:6
12:00 Fortuna Sittard - RKSV Bekkerveld 9:1 (2:1)
13:00 SpVg. Porz - Fortuna Köln 0:1
13:00 Vitesse - Jong FC Utrecht 3:3 (2:1)
13:00 Motor Lublin - Ruch Chorzów 3:1
14:00 Ludwigsfelder FC - TSG Einheit Bernau 0:1
14:00 Kickers Offenbach - SpVgg Greuther Fürth II 2:0
14:00 Oud-Heverlee Leuven - RWDM Brussels FC 2:4
15:00 FC Den Bosch - N.I.V.O.-Sparta 9:0 (5:0)
15:30 AS Saint-Étienne - RSC Anderlecht 1:2
16:00 SV Woudia - FC Volendam 0:6 (0:0)
16:00 AS Eupen - Union St. Gilloise 0:2
16:00 Oud-Heverlee Leuven - SV Zulte Waregem 2:0
17:00 Sint-Truidense VV - K Beerschot VA 0:0 (0:0)
17:00 Royal Antwerp FC - FC Utrecht 0:0 (0:0)
17:00 Stade Nyonnais - FC Nantes 0:6
18:00 Royal Excel Mouscron - Lille OSC 1:2 (0:1)
18:00 Stade Reims - USL Dunkerque 2:2
18:00 Paris FC - Dijon FCO 0:2
18:00 Club Brugge KV - KAA Gent 2:3
18:00 Standard Luik - KV Mechelen 4:0 (0:0)
18:00 Partizan - Mladost Lučani 2:2
18:00 NK Radomlje - MTK Budapest 0:4
18:00 SM Caen - US Quevilly-Rouen 2:0
18:15 OGC Nice - Rangers FC 0:2 (0:1)
19:00 MVV Maastricht - Helmond Sport 0:1 (0:0)
20:45 Olympique Lyon - Celtic FC 2:1 (2:0)
19.07.2020 13:30 Berliner AK 07 - FC Viktoria 1889 Berlin 1:2
14:00 Kickers Offenbach - TSV Schott Mainz 4:2
16:00 Zamalek - Smouha Sporting Club 5:1
17:30 CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo 1:0 (1:0)
18:30 FC Pinzgau Saalfelden - Olympique Marseille 1:5 (0:2)
20.07.2020 19:00 FK Metalac - Rode Ster Belgrado 0:1
21.07.2020 16:00 RC Lens - KAA Gent 1:1 (1:1)
16:00 SV Zulte Waregem - RWDM Brussels FC 1:3 (0:1)
17:00 Ferencvárosi TC - Szombathelyi Haladás 2:2
18:00 Toulouse FC - FC Sète 3:3
19:00 De Treffers - De Graafschap 1:4 (0:2)
19:00 Sporting ST - VVV-Venlo 0:19 (0:9)
19:00 Paris Saint-Germain - Celtic FC 4:0 (2:0)
22.07.2020 14:00 Royal Antwerp FC - Roda JC Kerkrade 1:3 (0:2)
15:30 Ferencvárosi TC - FK Frýdek-Místek 9:0 (1:0)
16:00 FC Utrecht - KRC Genk 3:3 (1:1)
17:00 Stade Reims - Le Havre AC 3:0 (2:0)
18:30 SV Heimstetten - Olympique Marseille 1:6
21:00 Rangers FC - Motherwell FC 4:0 (3:0)
24.07.2020 13:00 Almere City FC - Jong FC Utrecht 1:0 (0:0)
16:00 FC Metz - Sporting Charleroi 3:0 (1:0)
16:00 Royal Antwerp FC - Olympique Lyon 2:3 (0:2)
17:00 Nîmes Olympique - RC Strasbourg 0:1 (0:0)
17:00 NAC Breda - BSC Roosendaal 11:1 (5:0)
25.07.2020 13:00 AZ Alkmaar - KRC Genk 0:1 (0:1)
13:00 SBV Excelsior - Jong FC Utrecht 3:2 (3:0)
14:00 De Graafschap - Helmond Sport 3:1 (1:1)
14:00 Fortuna Sittard - FC Dordrecht 2:1 (1:0)
14:00 FSV Frankfurt - Viktoria Aschaffenburg 1:0
14:00 Rot-Weiß Erfurt - Hessen Kassel 3:3
14:00 PFC Ludogorets Razgrad - PFC Montana 0:0
14:00 1. FC Frankfurt (Oder) - Energie Cottbus 1:6
14:00 Alemannia Aachen - TSV Steinbach Haiger 0:0
14:30 FC Den Bosch - De Treffers 5:0 (3:0)
15:55 SV Zulte Waregem - Sint-Truidense VV 2:3 (1:1)
16:00 RSC Anderlecht - FC Nantes 0:0
16:00 DAC Dunajská Streda - Olympique Marseille 2:1 (2:0)
16:00 RKSV Cluzona - TOP Oss 1:9 (1:3)
16:00 Motherwell FC - Hamilton Academical 2:2
17:00 SC Telstar - ADO '20 0:0 (0:0)
17:30 Etar Veliko Tarnovo - PFC Litex Lovech 3:1 (2:1)
18:00 K Beerschot VA - KV Kortrijk 0:0
18:00 Angers SCO - Girondins Bordeaux 1:1 (0:0)
18:00 Standard Luik - OGC Nice 1:2 (1:1)
18:00 Club Brugge KV - Lille OSC 2:0 (1:0)
18:15 Rangers FC - Coventry City 2:0 (0:0)
18:30 PFC Beroe - CSKA Sofia 4:0 (2:0)
18:30 FC Differdange 03 - AS Nancy 0:3
19:00 Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen 3:0
19:00 Rode Ster Belgrado - FK Napredak 2:1
22:00 Fluminense RJ - Botafogo - RJ 1:0
26.07.2020 12:00 EVV - VVV-Venlo 0:2 (0:0)
14:00 Celtic FC - Ross County FC 2:0
14:30 FC Volendam - Vitesse 0:5 (0:1)
17:00 Ferencvárosi TC - NK Brežice 1919 4:0
18:00 Partizan - Proleter Novi Sad 4:0
27.07.2020 11:00 Ferencvárosi TC - NK Drava Ptuj 2:2 (1:2)
14:30 Celtic FC - Hibernian FC 3:1
28.07.2020 17:00 KAA Gent - FC Metz 3:0
17:00 RC Strasbourg - Montpellier HSC 2:1 (1:1)
17:00 Angers SCO - Le Havre AC 1:3
17:30 Slovan Bratislava - Fehérvár FC 2:2 (2:1)
18:00 BFC Dynamo - Optik Rathenow 0:1
18:30 NAC Breda - Sparta Nijkerk 1:0 (1:0)
18:30 SV Babelsberg 03 - Hertha Zehlendorf 3:1
19:00 Rode Ster Belgrado - Borac Banja Luka 3:0 (1:0)
19:30 De Treffers - TOP Oss 0:1 (0:0)
29.07.2020 15:00 Fortuna Köln - SV 07 Elversberg 3:1 (1:1)
16:00 LASK - FK Senica 0:2
16:30 Kisvárda FC - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
17:00 FC Carl Zeiss Jena - Eintracht Bamberg 6:4
17:00 MFK Chrudim - FK Pardubice 3:2 (3:1)
17:30 Slovan Bratislava - 1. FC Slovácko 3:4 (2:2)
18:00 Schwarz-Weiß Essen - Rot-Weiss Essen 0:2
18:00 FK MAS Táborsko - 1. SC Znojmo 4:1 (1:1)
18:00 US Créteil-Lusitanos - AJ Auxerre 0:3 (0:1)
18:00 Olympiakos Nikosia - APOEL Nicosia 2:3 (1:2)
18:00 Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia 1:2 (1:2)
18:30 Westfalia Herne - Borussia Dortmund II 0:1 (0:1)
19:00 Brandenburger SC Süd - FC Brandenburg 03 3:1 (0:1)
19:30 Sportfreunde Baumberg - VfL Benrath 2:2 (2:2)
19:30 FC Differdange 03 - CS FOLA Esch 4:2 (1:2)
30.07.2020 15:00 Sint-Truidense VV - Waasland-Beveren 4:1
16:00 RB Leipzig - VfL Wolfsburg 1:1
17:30 Jong FC Utrecht - Lille OSC (CFA) 1:1 (0:1)
18:00 De Graafschap - FC Eindhoven 1:0 (1:0)
31.07.2020 14:00 TOP Oss - Sparta Rotterdam 1:3 (1:1)
15:00 Vitesse - KVC Westerlo 4:2 (2:1)
16:00 Bayern München - Olympique Marseille 1:0 (1:0)
17:00 Grenoble Foot 38 - Nîmes Olympique 2:0 (0:0)
17:00 Stade Brest - FC Lorient 2:2 (2:0)
17:00 FK Blansko - FC Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
17:00 SK Uničov - SK Prostějov 1:1 (0:1)
17:30 Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 3:0
18:00 AS Eupen - Sint-Truidense VV 2:2 (1:2)
18:00 CSKA Sofia - PFC Montana 2:3
19:00 Roda JC Kerkrade - SV Meerssen 2:3 (0:3)
19:00 PSV - UNA niet gespeeld
19:00 SV Leobendorf - First Vienna FC 1:3
19:00 FC Nitra - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
19:00 Toulouse FC - Pau FC 2:2 (1:1)
20:00 MVV Maastricht - ADO Den Haag 0:0 (0:0)
01.08.2020 10:00 Zlaté Moravce - Baník Ostrava 3:2
10:00 FK Jablonec - Viktoria Žižkov 1:3
10:30 KV Kortrijk - SK Deinze 0:1
10:30 FK Jablonec - Viktoria Žižkov 1:3
11:00 Slovan Liberec - MFK Chrudim 2:1
11:00 Sparta Praag - FK MAS Táborsko 5:0 (4:0)
11:00 SV Zulte Waregem - KAA Gent 2:1 (2:0)
13:00 KRC Genk - RC Lens 1:1
14:00 Almere City FC - Jong Ajax 2:0 (2:0)
14:00 Jong AZ Alkmaar - Koninklijke HFC niet gespeeld
14:00 Jong PSV - Excelsior Maassluis niet gespeeld
14:00 Helmond Sport - Egalité Academy 2:0 (1:0)
14:00 KV Oostende - Cercle Brugge 3:1
14:00 Oranienburger FC Eintracht - Hertha BSC II 0:3
14:00 Rot-Weiss Essen - TSV Steinbach Haiger 2:1
14:00 TSV Havelse - Eintracht Norderstedt 1:2
14:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:0
14:00 NEC Nijmegen - Galacticos Academy 8:0 (4:0)
14:30 ASWH - FC Dordrecht 1:0 (0:0)
15:00 NAC Breda - sc Heerenveen 1:0 (0:0)
15:00 RSC Anderlecht - Lille OSC 0:2
15:00 FC Metz - KV Mechelen 1:0
15:00 Standard Luik - Stade Reims 1:0
16:00 KRC Genk - RC Lens 2:3
17:00 SC Cambuur - PEC Zwolle 2:0 (1:0)
17:00 MTK Budapest - ŠKF Sereď 2:0
17:00 FK AS Trenčín - FC FASTAV Zlín 2:5 (1:0)
17:00 DAC Dunajská Streda - OGC Nice 0:6 (0:4)
17:00 FK Pardubice - Vysočina Jihlava 1:0
17:00 FK Senica - 1. FC Slovácko 0:1
17:00 Sporting Charleroi - AC Ajaccio 2:2
17:30 FC Utrecht - AZ Alkmaar 1:0 (1:0)
17:30 Standard Luik - Stade Reims 3:0
17:30 ASV Draßburg - Rapid Wien 1:4
18:00 Puskás FC - Slovan Bratislava 1:2
18:00 AS Nancy - RC Strasbourg niet gespeeld
18:00 SM Caen - Le Havre AC 1:2
18:00 Stade Rennes - Angers SCO 1:0
18:00 Eintracht Frankfurt - AS Monaco 1:1 (0:0)
18:00 SKN St. Pölten - SK Líšeň 1:1
19:00 SC Bastia - Montpellier HSC 2:2
19:00 FC Chambly - Amiens SC 0:0
19:00 NK Maribor - ND Beltinci 8:1 (2:1)
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1:0 (0:0)
02.08.2020 00:00 Botafogo - RJ - Fluminense RJ 1:1
11:00 CSKA Moskou - Rotor Volgograd 0:0
14:30 Go Ahead Eagles - SC Telstar 0:0 (0:0)
16:00 FK Khimki - Dinamo Moskou 2:0 (0:0)
18:00 Anorthosis Famagusta FC - APOEL Nicosia 1:1 (1:1)
18:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca 2:0 (1:0)
03.08.2020 17:00 RB Salzburg - NK Bravo 2:2 (1:1)
17:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce 5:0 (2:0)
17:00 Hapoel Haifa - Hapoel Hadera FC 0:1 (0:1)
18:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 0:2 (0:0)
20:00 Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven 3:1 (1:1)
04.08.2020 14:30 sc Heerenveen - VVCS niet gespeeld
15:30 Club Brugge KV - Union Titus Pétange -:-
16:00 FC Carl Zeiss Jena - ZFC Meuselwitz 0:1
17:00 Bohemians 1905 - MFK Chrudim 0:0
18:00 FC Lorient - Stade Rennes -:-
18:30 Lüneburger SK - VfB Lübeck -:-
19:00 Toulouse FC - Girondins Bordeaux -:-
19:30 De Treffers - NEC Nijmegen -:-
05.08.2020 10:00 Sigma Olomouc - FC Zbrojovka Brno -:-
11:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov -:-
14:00 NK Maribor - Stade Reims -:-
15:00 Jong Ajax - SC Telstar -:-
15:00 RC Lens - Union St. Gilloise -:-
17:00 SKN St. Pölten - Slavia Praag -:-
17:00 Slovan Bratislava - FC FASTAV Zlín -:-
17:00 Újpest FC - Kisvárda FC -:-
17:00 US Quevilly-Rouen - Le Havre AC -:-
18:00 FC Volendam - RKAV Volendam -:-
18:00 FK Jablonec - FK Pardubice -:-
18:00 Grenoble Foot 38 - Stade Nyonnais -:-
18:30 NAC Breda - VV Baronie -:-
18:30 US Créteil-Lusitanos - Paris FC -:-
18:30 RC Lens - Paris FC -:-
19:00 Paris Saint-Germain - FC Sochaux -:-
19:00 PEC Zwolle - AZ Alkmaar -:-
19:30 EVV - Helmond Sport -:-
20:30 Olympique Marseille - Montpellier HSC -:-
06.08.2020 11:00 Bohemians 1905 - FK MAS Táborsko -:-
18:30 Atromitos - PAOK Saloniki -:-
07.08.2020 FC Admira Wacker - Wiener Sport-Club -:-
11:00 Jong PSV - VVCS -:-
14:30 sc Heerenveen - Vitesse -:-
15:00 Hansa Rostock - Berliner AK 07 -:-
17:00 SCR Altach - Viktoria Plzeň -:-
17:00 Rapid Wien - Baník Ostrava -:-
18:45 FC Emmen - SC Cambuur -:-
19:00 SV Drochtersen/Assel - FC Oberneuland -:-
19:30 FC Admira Wacker - Wiener Sport-Club -:-
08.08.2020 Preußen Münster - MSV Duisburg -:-
10:30 Jong Ajax - Jong AZ Alkmaar -:-
11:00 FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade -:-
11:00 VfB Stuttgart - SV Sandhausen -:-
14:00 Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles -:-
14:00 Helmond Sport - OSS '20 -:-
14:00 Hessen Kassel - TSV Havelse -:-
15:00 Quick Boys - SC Telstar -:-
15:00 Willem II - IJsselmeervogels -:-
15:30 AZ Alkmaar - Lille OSC -:-
16:00 RB Salzburg - OGC Nice -:-
16:00 SC Verl - PSV -:-
17:00 Almere City FC - ADO Den Haag -:-
17:00 Sturm Graz - Ferencvárosi TC -:-
17:00 ASK St. Valentin - SKN St. Pölten -:-
18:00 Sportclub NEC - NEC Nijmegen -:-
18:00 1. FC Saarbrücken - AS Nancy -:-
18:45 AFC Ajax - RKC Waalwijk -:-
19:30 MVV Maastricht - FC Eindhoven -:-
09.08.2020 12:15 FC Dordrecht - NAC Breda -:-
13:00 Werder Bremen - Eintracht Braunschweig -:-
14:00 FC Schalke 04 - VfL Osnabrück -:-
14:30 De Graafschap - FC Volendam -:-
16:00 KVC Westerlo - Roda JC Kerkrade -:-
16:00 KFC Uerdingen 05 - PSV -:-
16:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle -:-
17:00 Ferencvárosi TC - Sparta Praag -:-
20:00 Feyenoord - Sparta Rotterdam -:-
10.08.2020 18:45 FC Twente - Fortuna Sittard -:-
11.08.2020 FC Eindhoven - FC Eindhoven AV -:-
1. FC Köln - SpVg. Porz -:-
17:00 Sturm Graz - Slavia Praag -:-
18:45 FC Emmen - FC Groningen -:-
19:00 EHC Hoensbroek - MVV Maastricht -:-
19:00 UNA - NEC Nijmegen -:-
20:00 SC Telstar - HVV Hollandia -:-
12.08.2020 17:00 SCR Altach - Borussia Dortmund -:-
17:00 Bor. Mönchengladbach - SC Verl -:-
17:00 Rapid Wien - SFC Opava -:-
17:00 FC Admira Wacker - Baník Ostrava -:-
18:00 Wolfsberger AC - Sparta Praag -:-
18:30 VfB Eichstätt - FC Augsburg -:-
18:45 Jong Ajax - Jong FC Utrecht -:-
13.08.2020 15:30 1899 Hoffenheim - SV Wehen Wiesbaden -:-
18:45 AFC Ajax - FC Utrecht -:-
14.08.2020 TOP Oss - FC Eindhoven -:-
SC Cambuur - FC Volendam -:-
Austria Wien - Slavia Praag -:-
13:00 Almere City FC - RKC Waalwijk -:-
14:00 Wolfsberger AC - SV Lafnitz -:-
18:00 RB Salzburg - České Budějovice -:-
18:45 Willem II - VVV-Venlo -:-
19:00 FC Groningen - PEC Zwolle -:-
15.08.2020 12:00 Hannover 96 - Roda JC Kerkrade -:-
13:00 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles -:-
14:00 FC Emmen - SC Telstar -:-
14:00 Jong AZ Alkmaar - Jong FC Utrecht -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach - MSV Duisburg -:-
14:00 1. FC Köln - TuS BW Lohne -:-
14:30 FC Dordrecht - Excelsior Maassluis -:-
14:30 1. FSV Mainz 05 - Würzburger Kickers -:-
15:00 Gemert - Helmond Sport -:-
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - SCR Altach -:-
16:00 De Graafschap - sc Heerenveen -:-
16:00 NAC Breda - ADO Den Haag -:-
16:00 1. FC Köln - SV Deutz 05 -:-
16:00 Rapid Wien - Slovan Liberec -:-
16:00 TSV Hartberg - Baník Ostrava -:-
17:00 SV 19 Straelen - NEC Nijmegen -:-
17:00 SV Sandhausen - AS Nancy -:-
17:00 Sturm Graz - SFC Opava -:-
17:00 FC Admira Wacker - 1. FC Slovácko -:-
18:00 AZ Alkmaar - AS Monaco -:-
18:45 PSV - Vitesse -:-
19:00 KVC Westerlo - MVV Maastricht -:-
16.08.2020 13:00 Heracles Almelo - Sportfreunde Lotte -:-
16:00 Austria Wien - Borussia Dortmund -:-
18:45 Feyenoord - FC Twente -:-
17.08.2020 FC Eindhoven - Jong PSV -:-
18.08.2020 Wolfsberger AC - AFC Ajax -:-
13:00 SC Telstar - Sparta Rotterdam -:-
15:00 1. FC Köln - VfL Bochum -:-
18:45 NEC Nijmegen - TOP Oss -:-
19:00 RKC Waalwijk - NAC Breda -:-
19:00 VV Reuver - VVV-Venlo -:-
19.08.2020 TSV Hartberg - SV Lafnitz -:-
14:30 FC Emmen - Heracles Almelo -:-
16:00 1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart -:-
17:00 Werder Bremen - ASKÖ Donau Linz -:-
18:45 SBV Excelsior - Helmond Sport -:-
20.08.2020 18:45 Almere City FC - FC Den Bosch -:-
21:00 FC Utrecht - sc Heerenveen -:-
21.08.2020 Wolfsberger AC - Grazer AK -:-
14:00 TOP Oss - MVV Maastricht -:-
14:00 Jong PSV - VVV-Venlo -:-
18:00 FC Volendam - FC Groningen -:-
18:45 Willem II - PSV -:-
22.08.2020 Katwijk - FC Eindhoven -:-
SC Cambuur - FC Dordrecht -:-
SK Austria Klagenfurt - TSV Hartberg -:-
13:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda -:-
14:00 Almere City FC - FC Groningen -:-
14:00 NEC Nijmegen - RKC Waalwijk -:-
14:00 Excelsior Maassluis - SBV Excelsior -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 - SV Sandhausen -:-
14:30 De Graafschap - Heracles Almelo -:-
15:00 IJsselmeervogels - SC Telstar -:-
15:00 Sportfreunde Lotte - Werder Bremen II -:-
15:00 Bor. Mönchengladbach - SC Paderborn 07 -:-
15:15 Jong AZ Alkmaar - AFC -:-
15:30 Borussia Dortmund - Feyenoord -:-
15:30 MSV Duisburg - Borussia Dortmund -:-
15:30 Feyenoord - MSV Duisburg -:-
16:00 RB Salzburg - AFC Ajax -:-
17:00 FC Admira Wacker - SKU Amstetten -:-
17:00 Sturm Graz - SV Lafnitz -:-
17:00 SCR Altach - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
18:00 FC Twente - Go Ahead Eagles -:-
19:00 SV Meerssen - MVV Maastricht -:-
20:00 ADO Den Haag - Vitesse -:-
24.08.2020 13:00 Werder Bremen - Austria Lustenau -:-
18:45 FC Emmen - PEC Zwolle -:-
25.08.2020 19:00 SDC Putten - RKC Waalwijk -:-
19:30 Heracles Almelo - SC Telstar -:-
26.08.2020 20:00 Fortuna Sittard - VVV-Venlo -:-
27.08.2020 20:00 RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam -:-
28.08.2020 Borussia Dortmund - SC Paderborn 07 -:-
Borussia Dortmund - VfL Bochum -:-
29.08.2020 13:00 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:00 Werder Bremen - FC Groningen -:-
15:30 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 -:-
16:00 VVV-Venlo - SV 19 Straelen -:-
17:00 VfL Osnabrück - sc Heerenveen -:-
17:15 Werder Bremen - FC St. Pauli -:-
02.09.2020 FC Schalke 04 - Viktoria Köln -:-
04.09.2020 18:00 FC Admira Wacker - Austria Wien (A) -:-
18:00 TSV Hartberg - Hellas Verona -:-
19:00 VVV-Venlo - Bor. Mönchengladbach -:-
05.09.2020 14:00 sc Heerenveen - PEC Zwolle -:-
15:30 Werder Bremen - Hannover 96 -:-
15:30 FC Schalke 04 - VfL Bochum -:-
19:00 FC Twente - FC Emmen -:-
06.09.2020 Wolfsberger AC - FC Juniors OÖ -:-
14:30 FC Groningen - Arminia Bielefeld -:-
15.09.2020 15:30 1. FC Köln - FC Utrecht -:-
LiveScores LiveDetails LiveTicker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner