Vriendschappelijke duels 2024 » Kalenderweek
05.01.2024 |
11:00 |
FC Eindhoven
|
- |
Gemert
|
5:0 (3:0)
|
|
|
13:00 |
FC Volendam
|
- |
FK Partizani
|
1:1 (0:0) |
|
|
13:00 |
De Graafschap
|
- |
FC Emmen
|
4:1 (2:0)
|
|
|
13:30 |
Karlsruher SC
|
- |
SSV Ulm 1846
|
4:0 (0:0)
|
|
|
13:30 |
MVV Maastricht
|
- |
Fortuna Sittard
|
1:5 (1:2)
|
|
|
15:00 |
NEC Nijmegen
|
- |
Fortuna Düsseldorf
|
2:0 (2:0)
|
|
|
15:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
Palamós CF
|
3:1 |
|
|
17:00 |
SV Meppen
|
- |
1. FC Bocholt
|
2:1 (1:1) |
|
06.01.2024 |
|
VfL Osnabrück
|
- |
PEC Zwolle
|
niet gespeeld
|
|
|
11:00 |
AS Saint-Étienne
|
- |
Grenoble Foot 38
|
3:0 |
|
|
11:30 |
Telstar
|
- |
Koninklijke HFC
|
3:1 (0:0, 0:0, 1:0)
|
|
|
12:00 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
SV Sandhausen
|
2:1 (2:1)
|
|
|
12:00 |
Sparta Rotterdam
|
- |
Oud-Heverlee Leuven
|
1:2 (0:0)
|
|
|
12:30 |
Feyenoord
|
- |
1. FSV Mainz 05
|
1:2 (0:2)
|
|
|
13:00 |
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Go Ahead Eagles
|
3:2 (2:0)
|
|
|
13:00 |
FC Augsburg
|
- |
1899 Hoffenheim
|
1:0 (1:0)
|
|
|
13:00 |
SV Darmstadt 98
|
- |
Holstein Kiel
|
1:2 (0:1)
|
|
|
13:00 |
Hansa Rostock
|
- |
Borussia Dortmund II
|
3:1 (0:0) |
|
|
13:00 |
Eintracht Frankfurt
|
- |
SC Freiburg
|
2:5 (1:2)
|
|
|
13:00 |
SC Cambuur
|
- |
Preußen Münster
|
1:0 (1:0)
|
|
|
13:00 |
SC Paderborn 07 II
|
- |
Sportfreunde Lotte
|
0:1 (0:0) |
|
|
13:00 |
FC Thun Berner Oberland
|
- |
Stade-Lausanne-Ouchy
|
0:1 (0:0) |
|
|
13:00 |
Dynamo Dresden
|
- |
1. FC Magdeburg
|
2:2 |
|
|
14:00 |
Rot-Weiss Essen
|
- |
1. FC Köln
|
4:4 (3:2)
|
|
|
14:00 |
Fortuna Köln
|
- |
Sportfreunde Siegen
|
9:1 (5:0)
|
|
|
14:00 |
Rot Weiss Ahlen
|
- |
Schwarz-Weiß Rehden
|
2:1 (1:1)
|
|
|
14:00 |
Hertha BSC
|
- |
Erzgebirge Aue
|
2:0 (0:0)
|
|
|
14:00 |
VfL Bochum
|
- |
FC Groningen
|
2:1 (0:0)
|
|
|
14:00 |
Gençlerbirliği
|
- |
1. FC Kaiserslautern
|
1:4 (1:1)
|
|
|
14:00 |
SC Freiburg II
|
- |
Waldhof Mannheim
|
2:2 (0:0) |
|
|
14:00 |
SC Verl
|
- |
SV Lippstadt 08
|
4:0 (3:0) |
|
|
14:00 |
Dinamo Zagreb
|
- |
NK Rogaška
|
1:0 (1:0) |
|
|
14:30 |
sc Heerenveen
|
- |
Almere City FC
|
2:4 (0:3)
|
|
|
14:30 |
ESTAC Troyes
|
- |
FC Versailles
|
3:2 |
|
|
15:00 |
Borussia Dortmund
|
- |
AZ Alkmaar
|
2:2 (0:2)
|
|
|
15:00 |
VfB Stuttgart
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
6:1 (4:0)
|
|
|
15:00 |
FC St. Gallen
|
- |
RB Leipzig
|
0:1 (0:1)
|
|
|
15:00 |
Helmond Sport
|
- |
FC Winterthur
|
0:0 (0:0) |
|
|
15:00 |
Willem II
|
- |
Katwijk
|
4:3 (2:2)
|
|
|
15:30 |
FC Basel
|
- |
Bayern München
|
1:1 (0:0)
|
|
|
15:30 |
1. FC Union Berlin
|
- |
Arminia Bielefeld
|
2:0 (0:0)
|
|
|
15:30 |
Xerez DFC
|
- |
NAC Breda
|
1:3 (1:1)
|
|
|
16:00 |
AFC Ajax
|
- |
Hannover 96
|
0:3 (0:1)
|
|
|
16:30 |
FC Schalke 04
|
- |
VfL Wolfsburg
|
2:3 (1:2) |
|
07.01.2024 |
12:00 |
Hertha BSC II
|
- |
CFC Hertha 06
|
3:1 (1:1) |
|
|
12:00 |
ADO Den Haag
|
- |
Calcio Como
|
0:2 (0:1)
|
|
|
12:30 |
CD Eldense
|
- |
FC Twente
|
0:1 (0:0)
|
|
|
13:00 |
FC Wil 1900
|
- |
Grasshopper Club Zürich
|
0:5 (0:0) |
|
|
13:00 |
PSV
|
- |
Heracles Almelo
|
1:1 (1:0)
|
|
|
13:00 |
Lommel SK
|
- |
VVV-Venlo
|
0:3 (0:0)
|
|
|
13:00 |
AFC Ajax
|
- |
Hannover 96
|
2:1 (2:1)
|
|
|
14:00 |
TSG Sprockhövel
|
- |
Wuppertaler SV
|
1:2 (0:0) |
|
|
14:00 |
VfL Bochum
|
- |
Vitesse
|
2:0 (1:0)
|
|
|
14:30 |
FC Utrecht
|
- |
SK Beveren
|
4:4 (2:2)
|
|
|
15:00 |
Eintracht Braunschweig
|
- |
Werder Bremen
|
3:1 (2:0)
|
|
|
15:00 |
Bayer Leverkusen
|
- |
Venezia FC
|
4:1 (3:0)
|
|
|
15:30 |
SBV Excelsior
|
- |
FC St. Pauli
|
niet gespeeld |
|
|
16:30 |
PSV
|
- |
Hamburger SV
|
2:2 (2:2)
|
|
08.01.2024 |
11:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
FC Andorra
|
0:1 (0:0) |
|
|
12:00 |
MSV Duisburg
|
- |
FC Eindhoven
|
6:1 (3:0)
|
|
|
12:30 |
FC Twente
|
- |
VfL Osnabrück
|
2:2 (1:0)
|
|
|
13:00 |
1. FC Saarbrücken
|
- |
FC Zürich
|
1:2 (1:2)
|
|
|
13:30 |
FC Volendam
|
- |
FC Winterthur
|
2:0 (0:0) |
|
|
14:00 |
Jahn Regensburg
|
- |
SpVgg Unterhaching
|
3:1 (0:0) |
|
|
14:00 |
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Den Bosch
|
2:3 (2:1)
|
|
|
15:00 |
1. FC Heidenheim 1846
|
- |
SC Paderborn 07
|
2:0 (0:0)
|
|
|
16:00 |
FC Dordrecht
|
- |
Fortuna Düsseldorf
|
2:6 (1:4) |
|
09.01.2024 |
11:00 |
Borussia Dortmund
|
- |
Standard Luik
|
3:3 (1:1)
|
|
|
11:00 |
FC Lugano
|
- |
KRC Genk
|
0:4 (0:3) |
|
|
12:00 |
Sint-Truidense VV
|
- |
Holstein Kiel
|
1:1 |
|
|
13:00 |
Recreativo Huelva
|
- |
FC Schalke 04
|
1:1 (1:0) |
|
|
13:00 |
Sepsi OSK
|
- |
1. FC Magdeburg
|
2:1 (1:1) |
|
|
14:00 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Sion
|
4:3 (2:2)
|
|
|
14:00 |
FC Groningen
|
- |
PEC Zwolle
|
0:3 (0:2)
|
|
|
14:30 |
FC Zürich
|
- |
Hannover 96
|
0:4 (0:1)
|
|
|
16:00 |
Karlsruher SC
|
- |
FC Luzern
|
3:1 (1:0)
|
|
|
16:00 |
Viktoria Köln
|
- |
1. FC Bocholt
|
1:4 (0:2) |
|
10.01.2024 |
12:00 |
Erzgebirge Aue
|
- |
ZFC Meuselwitz
|
6:0 (4:0) |
|
|
13:00 |
LASK
|
- |
Hansa Rostock
|
2:1 (0:0)
|
|
|
13:00 |
Optik Rathenow
|
- |
FC Viktoria 1889 Berlin
|
0:4 (0:1) |
|
|
14:00 |
1. FC Nürnberg
|
- |
Club Brugge KV
|
0:3 (0:1, 0:3)
|
|
|
14:00 |
TSV 1860 München
|
- |
WSG Tirol
|
4:1 (1:0)
|
|
|
14:00 |
Dynamo Dresden
|
- |
1. FC Kaiserslautern
|
3:0 (2:0)
|
|
|
14:00 |
SpVgg Greuther Fürth
|
- |
FC Ingolstadt 04
|
0:1 (0:1)
|
|
|
14:30 |
Neuchâtel Xamax FCS
|
- |
Grasshopper Club Zürich
|
1:1 (0:0) |
|
|
14:30 |
Dinamo Zagreb
|
- |
NK Triglav
|
7:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
FC Basel
|
- |
FC Aarau
|
2:3 (0:2) |
|
|
15:00 |
KV Mechelen
|
- |
Hertha BSC
|
3:0 (2:0)
|
|
|
15:45 |
SV 07 Elversberg
|
- |
Antequera CF
|
2:2 (0:1) |
|
|
17:00 |
FC Hradec Králové
|
- |
Austria Wien
|
0:0 (0:0) |
|
|
19:00 |
FSV 63 Luckenwalde
|
- |
SV Tasmania Berlin
|
1:0 (0:0) |
|
|
19:00 |
Hansa Rostock II
|
- |
FC Mecklenburg Schwerin
|
5:1 (5:0) |
|
|
20:00 |
Sigma Olomouc
|
- |
Spartak Trnava
|
2:0 (1:0) |
|
11.01.2024 |
13:30 |
FC Zürich
|
- |
Hamburger SV
|
2:2 (1:1)
|
|
|
15:00 |
KRC Genk
|
- |
SC Paderborn 07
|
1:2 (0:0) |
|
|
15:00 |
Atalanta
|
- |
Real Calepina
|
11:0 |
|
|
15:30 |
Petrolul Ploieşti
|
- |
Debreceni VSC
|
0:1 (0:0) |
|
12.01.2024 |
10:30 |
Standard Luik
|
- |
FC Luzern
|
2:1 (1:1) |
|
|
11:00 |
Mezőkövesdi SE
|
- |
Ferencvárosi TC
|
0:1 (0:1) |
|
|
11:00 |
CFR Cluj
|
- |
KAA Gent
|
1:2 (0:0) |
|
|
12:00 |
Viborg FF
|
- |
SønderjyskE
|
2:1 (0:0) |
|
|
12:00 |
Arminia Bielefeld
|
- |
SV Rödinghausen
|
0:3 (0:0)
|
|
|
12:00 |
FC St. Gallen
|
- |
Union Saint-Gilloise
|
0:4 (0:1) |
|
|
12:00 |
CSKA Sofia
|
- |
PFC Litex Lovech
|
5:3 (3:2) |
|
|
12:00 |
Hajduk Split
|
- |
Fehérvár FC
|
5:2 (2:1) |
|
|
13:00 |
Servette FC
|
- |
Hibernian FC
|
5:1 (5:1) |
|
|
13:00 |
MTK Budapest
|
- |
1. FC Magdeburg
|
2:4 (1:1) |
|
|
13:00 |
Dinamo Boekarest
|
- |
Sporting Charleroi
|
2:5 (2:1) |
|
|
13:30 |
Chemnitzer FC
|
- |
Hallescher FC
|
1:1 (1:1) |
|
|
13:30 |
Sturm Graz
|
- |
HNK Rijeka
|
2:1 (2:1) |
|
|
14:00 |
FC Lugano
|
- |
FC Schaffhausen
|
1:0 (0:0) |
|
|
14:00 |
SC Paderborn 07 II
|
- |
SV Meppen
|
1:4 (0:3) |
|
|
14:30 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
Sint-Truidense VV
|
2:2 (1:1) |
|
|
14:30 |
FC St. Pauli
|
- |
VfL Osnabrück
|
1:3 (0:2) |
|
|
15:00 |
Lincoln Red Imps
|
- |
FC Luzern
|
0:5 (0:4) |
|
|
15:00 |
RSC Anderlecht
|
- |
Al Ahly Tripolis
|
0:0 (0:0) |
|
13.01.2024 |
11:00 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Viktoria Žižkov
|
2:0 (1:0) |
|
|
11:00 |
Austria Wien
|
- |
Spartak Trnava
|
3:2 (1:1) |
|
|
12:00 |
Erzgebirge Aue
|
- |
Energie Cottbus
|
1:1 (1:0, 1:0) |
|
|
12:00 |
Inter Turku
|
- |
SalPa
|
3:0 (0:0) |
|
|
12:00 |
FC Nordsjælland
|
- |
B.93 København
|
4:0 (3:0) |
|
|
12:00 |
Nykøbing FC
|
- |
Hvidovre IF
|
1:5 (0:3) |
|
|
13:00 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Vaduz
|
3:2 (1:2) |
|
|
13:00 |
Hannover 96
|
- |
Holstein Kiel
|
3:2 (2:1) |
|
|
13:00 |
Jahn Regensburg
|
- |
Eintracht Braunschweig
|
0:1 (0:1, 0:1) |
|
|
13:00 |
Kolding IF
|
- |
Odense BK
|
3:2 (3:1) |
|
|
13:00 |
Næstved BK
|
- |
Lyngby BK
|
2:4 (1:1) |
|
|
13:00 |
Neftçi PFK
|
- |
Waldhof Mannheim
|
0:3 |
|
|
13:30 |
FC Schalke 04
|
- |
KAS Eupen
|
3:1 (2:0)
|
|
|
14:00 |
Rot-Weiss Essen
|
- |
FSV Zwickau
|
5:3 (3:1)
|
|
|
14:00 |
Arminia Bielefeld
|
- |
Fortuna Düsseldorf
|
2:2 (1:0)
|
|
|
14:00 |
FC Thun Berner Oberland
|
- |
Grasshopper Club Zürich
|
0:0 (0:0, 0:0) |
|
|
14:00 |
1. FC Nürnberg
|
- |
Karlsruher SC
|
1:3 (1:2, 1:2, 1:3)
|
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
SC Verl
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
SpVgg Unterhaching
|
- |
SCR Altach
|
4:1 (3:0)
|
|
|
14:00 |
Preußen Münster
|
- |
VfB Oldenburg
|
4:3 (2:1) |
|
|
14:00 |
STK Eilvese
|
- |
TSV Havelse
|
1:4 (0:2) |
|
|
14:00 |
Bor. Mönchengladbach II
|
- |
MSV Duisburg
|
0:3 (0:1) |
|
|
14:00 |
Sigma Olomouc
|
- |
FC Hradec Králové
|
1:1 (0:1) |
|
|
14:30 |
Dinamo Zagreb
|
- |
NK Celje
|
2:0 (2:0) |
|
|
14:30 |
BSG Chemie Leipzig
|
- |
FC Ingolstadt 04
|
niet gespeeld |
|
|
15:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
Stade Nyonnais
|
2:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
- |
TSV 1860 München
|
3:6 (2:2) |
|
|
15:00 |
FC Biel/Bienne
|
- |
Austria Lustenau
|
2:4 (0:3) |
|
|
15:30 |
FC Koper
|
- |
NK Osijek
|
0:2 (0:1) |
|
|
16:00 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Wil 1900
|
1:0 (1:0) |
|
|
16:00 |
Rangers FC
|
- |
Hertha BSC
|
0:1 (0:1)
|
|
|
16:00 |
RB Salzburg
|
- |
SV 07 Elversberg
|
2:3 (1:0)
|
|
|
16:00 |
FC Mauerwerk
|
- |
SV Schwechat
|
4:0 (1:0) |
|
14.01.2024 |
01:00 |
Gimnasia y Tiro de Salta
|
- |
Boca Juniors
|
0:1 |
|
|
09:00 |
LASK
|
- |
FCSB
|
1:3 (0:1)
|
|
|
11:00 |
SC Paderborn 07
|
- |
Preußen Münster
|
6:1 (5:0) |
|
|
13:00 |
Hansa Rostock
|
- |
VfB Lübeck
|
1:1 (1:1)
|
|
|
13:00 |
SV Sandhausen
|
- |
Rot-Weiß Erfurt
|
2:0 |
|
|
14:00 |
Legia Warschau
|
- |
Olimpia Elblag
|
6:0 (5:0) |
|
|
14:00 |
SV Sandhausen
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
Dynamo Dresden
|
- |
FK Pardubice
|
3:0 (2:0) |
|
|
15:00 |
Borussia Dortmund II
|
- |
Fortuna Köln
|
0:0 (0:0) |
|
|
15:00 |
SV Babelsberg 03
|
- |
FC Viktoria 1889 Berlin
|
0:0 (0:0) |
|
|
16:30 |
FC Basel
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
2:2 (2:0) |
|
Beslissingswedstrijden
|
15.01.2024 |
02:15 |
Peñarol
|
- |
Newell's Old Boys
|
0:1 (0:1) |
|
|
12:00 |
Ferencvárosi TC
|
- |
CFR Cluj
|
niet gespeeld |
|
|
16:00 |
Sigma Olomouc
|
- |
Austria Wien
|
0:0 (0:0) |
|
|
18:00 |
Aarhus GF
|
- |
Diósgyöri VTK
|
3:3 |
|
16.01.2024 |
11:00 |
FC Sion
|
- |
CF Badalona Futur
|
3:2 |
|
|
13:00 |
Chemnitzer FC
|
- |
Alemannia Aachen
|
2:2 (0:2) |
|
|
14:30 |
Dinamo Zagreb
|
- |
Makedonija GP
|
4:1 (1:1) |
|
|
17:00 |
Slavia Praag
|
- |
SønderjyskE
|
4:0 (2:0) |
|
|
18:00 |
VfB Empor Glauchau
|
- |
FSV Zwickau
|
1:4 |
|
|
18:30 |
FC Baden
|
- |
Grasshopper Club Zürich
|
niet gespeeld |
|
|
21:00 |
Rangers FC
|
- |
FC Kopenhagen
|
2:2 (1:0)
|
|
17.01.2024 |
10:00 |
Dynamo Dresden
|
- |
FK Jablonec
|
niet gespeeld |
|
|
11:00 |
CFR Cluj
|
- |
Atzeneta UE
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
FC Lugano
|
- |
FC Paradiso
|
1:1 (0:1) |
|
|
14:00 |
Jahn Regensburg
|
- |
FK Senco Doubravka
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
Dinamo Zagreb
|
- |
Śląsk Wrocław
|
3:2 (2:2) |
|
|
14:00 |
Sturm Graz
|
- |
Korona Kielce
|
0:0 (0:0) |
|
|
16:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
FK Senco Doubravka
|
11:0 (4:0) |
|
18.01.2024 |
02:00 |
River Plate
|
- |
CF Monterrey
|
1:1 |
|
|
12:00 |
Ferencvárosi TC
|
- |
Piast Gliwice
|
2:1 (2:0) |
|
|
15:00 |
LASK
|
- |
Lech Poznań
|
3:0 (2:0) |
|
|
15:00 |
Rapid Wien
|
- |
1. FC Slovácko
|
2:1 (0:0) |
|
|
15:30 |
Puskás FC
|
- |
Aarhus GF
|
3:3 (2:2) |
|
19.01.2024 |
11:00 |
FC Metz
|
- |
Swift Hesperange
|
4:1 (0:0) |
|
|
12:00 |
FC Midtjylland
|
- |
Aalborg BK
|
1:4 (0:2) |
|
|
12:00 |
Randers FC
|
- |
Hobro IK
|
3:0 (1:0) |
|
|
13:00 |
Esbjerg fB
|
- |
Viborg FF
|
3:1 (1:1) |
|
|
14:00 |
B.93 København
|
- |
Odense BK
|
3:3 (1:2) |
|
|
17:00 |
AIK Solna
|
- |
Slavia Praag
|
0:2 (0:0) |
|
|
19:30 |
FC Sion
|
- |
FC Annecy
|
0:1 (0:1) |
|
20.01.2024 |
11:00 |
Viktoria Plzeň
|
- |
FK Dukla Praha
|
1:0 (1:0) |
|
|
11:00 |
Vejle BK
|
- |
SønderjyskE
|
niet gespeeld |
|
|
13:00 |
Brøndby IF
|
- |
Hvidovre IF
|
1:3 (1:1) |
|
|
13:00 |
Wuppertaler SV
|
- |
SV Meppen
|
2:0 (1:0) |
|
|
13:30 |
Paide Linnameeskond
|
- |
Inter Turku
|
3:3 (2:1) |
|
|
14:00 |
Legia Warschau
|
- |
Kecskeméti TE
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
Al Akhdoud
|
2:0 (0:0) |
|
|
15:00 |
Sparta Praag
|
- |
FC Kopenhagen
|
2:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
Legia Warschau
|
- |
FK Ordabasy
|
1:0 |
|
|
22:30 |
River Plate
|
- |
CF Pachuca
|
1:0 (0:0) |
|
21.01.2024 |
01:30 |
Talleres de Córdoba
|
- |
Boca Juniors
|
1:2 (0:1) |
|
|
12:00 |
1. FC Köln
|
- |
VfL Bochum
|
0:2 |
|
|
13:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Dinamo Samarqand
|
5:1 (3:1) |
|
|
14:00 |
Rot-Weiß Oberhausen
|
- |
VfB Oldenburg
|
2:1 (1:0) |
|
|
14:00 |
SpVgg Bayreuth
|
- |
Chemnitzer FC
|
niet gespeeld |
|
|
15:00 |
Ferencvárosi TC
|
- |
Molde FK
|
niet gespeeld |
|
|
15:30 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
niet gespeeld |
|
|
16:00 |
CSKA Moskou
|
- |
Sohar SC
|
4:1 |
|
|
20:00 |
Philadelphia Union
|
- |
Flamengo RJ
|
0:2 (0:2) |
|
22.01.2024 |
09:30 |
Vejle BK
|
- |
Tractor Sazi
|
3:3 (0:1) |
|
|
12:00 |
KVC Westerlo
|
- |
Helmond Sport
|
1:0 (0:0)
|
|
|
13:30 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
Pyunik FC
|
2:0 |
|
|
14:00 |
Rubin Kazan
|
- |
FK Napredak
|
5:2 (1:2) |
|
24.01.2024 |
14:00 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
Akron Tolyatti
|
0:2 (0:2) |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Jeonbuk FC
|
5:1 (1:1) |
|
|
15:00 |
Olimpija Ljubljana
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
0:3 (0:3) |
|
|
15:00 |
Sassuolo Calcio
|
- |
Virtus Verona
|
5:1 |
|
|
17:00 |
SK Austria Klagenfurt
|
- |
Sturm Graz (A)
|
3:1 (2:0) |
|
|
17:45 |
Al Shabab
|
- |
AS Roma
|
1:2 (0:0) |
|
|
19:00 |
SV Ramlingen/Ehlershausen
|
- |
TSV Havelse
|
0:5 (0:3) |
|
|
19:30 |
Kozakken Boys
|
- |
Willem II
|
2:3 (1:1)
|
|
25.01.2024 |
08:00 |
CSKA Moskou
|
- |
Torpedo Moskva
|
3:2 (1:2) |
|
|
09:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
Al Wakrah
|
9:2 (7:1) |
|
|
09:00 |
Sturm Graz
|
- |
Pogoń Szczecin
|
1:6 (0:1) |
|
|
11:30 |
BK Häcken
|
- |
FC Midtjylland
|
2:4 (2:2) |
|
|
12:00 |
Ferencvárosi TC
|
- |
Kryvbas Kryvyi Rih
|
0:2 (0:0) |
|
|
13:00 |
Viborg FF
|
- |
AC Horsens
|
4:2 (2:1) |
|
|
14:00 |
Malmö FF
|
- |
Silkeborg IF
|
2:0 (1:0) |
|
|
14:30 |
SK Dnipro-1
|
- |
Sturm Graz
|
1:2 (0:2) |
|
|
15:00 |
Rapid Wien
|
- |
Legia Warschau
|
1:1 (0:0) |
|
|
15:30 |
Puskás FC
|
- |
Sparta Praag
|
0:2 (0:1) |
|
|
15:30 |
Ferencvárosi TC
|
- |
Viktoria Plzeň
|
1:3 (1:0) |
|
|
16:00 |
Lech Poznań
|
- |
Shakhtar Donetsk
|
1:3 (0:2) |
|
26.01.2024 |
12:00 |
Randers FC
|
- |
Aalborg BK
|
0:4 (0:1) |
|
|
13:00 |
IF Elfsborg
|
- |
Odense BK
|
3:3 (3:2) |
|
|
13:00 |
Brøndby IF
|
- |
FC Fredericia
|
9:0 (5:0) |
|
|
13:00 |
Rubin Kazan
|
- |
Slavia Sofia
|
3:1 (0:0) |
|
|
15:00 |
Landskrona BoIS
|
- |
SønderjyskE
|
2:7 (0:6) |
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
KF Ballkani
|
0:2 (0:1) |
|
27.01.2024 |
12:00 |
Slavia Praag
|
- |
Beijing Guoan
|
3:1 |
|
|
12:15 |
HJK Helsinki
|
- |
IF Gnistan
|
3:5 |
|
|
13:30 |
Aarhus GF
|
- |
FC Kopenhagen
|
1:5 |
|
|
13:30 |
Vejle BK
|
- |
Velež Mostar
|
2:1 |
|
|
14:00 |
IF Brommapojkarna
|
- |
AIK Solna
|
0:3 (0:2) |
|
|
14:30 |
FC Biel/Bienne
|
- |
FC Lausanne-Sport [U21]
|
1:0 |
|
|
15:00 |
Raków Częstochowa
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
1:3 |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
FK Ural
|
1:0 (0:0) |
|
|
16:00 |
Beijing Guoan
|
- |
Slavia Praag
|
0:0 |
|
|
20:00 |
Orlando City
|
- |
Flamengo RJ
|
1:1 |
|
|
23:00 |
Los Angeles Galaxy
|
- |
FC Nordsjælland
|
1:5 |
|
28.01.2024 |
12:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Al Fateh
|
1:1 (1:1) |
|
|
13:00 |
SC Spelle-Venhaus
|
- |
VfL Osnabrück
|
0:4 (0:1) |
|
|
14:00 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
NK Maribor
|
0:0 |
|
|
15:30 |
Botev Plovdiv
|
- |
Vejle BK
|
1:0 (1:0) |
|
|
16:00 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Kryvbas Kryvyi Rih
|
3:0 |
|
|
21:00 |
Los Angeles FC
|
- |
FC Nordsjælland
|
1:3 (1:2) |
|
29.01.2024 |
13:00 |
Silkeborg IF
|
- |
Viborg FF
|
2:2 (1:1) |
|
|
15:00 |
Legia Warschau
|
- |
Dinamo Kiev
|
3:1 (2:1) |
|
|
15:30 |
FK Bodø/Glimt
|
- |
Sparta Praag
|
0:2 (0:1) |
|
30.01.2024 |
09:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
Baník Ostrava
|
2:3 (1:3) |
|
|
11:30 |
Jong AZ Alkmaar
|
- |
Jong Sparta Rotterdam
|
5:3 (2:1)
|
|
|
12:00 |
FC Liefering
|
- |
AS Monaco (CFA)
|
5:0 (2:0) |
|
|
12:00 |
Randers FC
|
- |
Vendsyssel FF
|
4:0 (3:0) |
|
|
13:00 |
FC Midtjylland
|
- |
FC Fredericia
|
7:0 (4:0) |
|
|
13:00 |
NAC Breda
|
- |
FC Den Bosch
|
0:2
|
|
|
13:00 |
Vitesse
|
- |
sc Heerenveen
|
1:2 (1:0)
|
|
|
15:00 |
FK Teplice
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
3:1 (1:1) |
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
Pakhtakor Tashkent
|
5:1 (3:1) |
|
|
15:00 |
PSV
|
- |
PEC Zwolle
|
1:3 (0:2)
|
|
|
15:30 |
Fredrikstad FK
|
- |
IF Elfsborg
|
3:0 (3:0) |
|
|
19:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
TB Jahn Zeiskam
|
4:1 (1:0) |
|
31.01.2024 |
14:30 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
FK Ural
|
4:2 (2:1, 2:1, 4:2) |
|
|
16:00 |
PFC Ludogorets Razgrad
|
- |
Sigma Olomouc
|
3:1 (2:1) |
|
|
16:00 |
KÍ Klaksvík
|
- |
Beijing Guoan
|
0:1 (0:1) |
|
|
19:30 |
BSC Young Boys II
|
- |
FC Bulle
|
2:2 (2:1) |
|
01.02.2024 |
14:00 |
CSKA Moskou
|
- |
Andijon PFK
|
2:0 (1:0) |
|
|
14:30 |
Botev Plovdiv
|
- |
Rubin Kazan
|
1:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Aarhus GF
|
1:1 (1:1) |
|
|
15:30 |
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
1:2 (1:1) |
|
|
19:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
Fortuna Heddesheim
|
0:0 (0:0) |
|
02.02.2024 |
11:00 |
Odense BK
|
- |
FK Pardubice
|
1:2 (1:2) |
|
|
14:00 |
Spartak Moskou
|
- |
Torpedo Moskva
|
3:2 (2:1) |
|
|
14:00 |
Legia Warschau
|
- |
Stal Rzeszow
|
3:1 |
|
|
15:00 |
Levski Sofia
|
- |
Dinamo Kiev
|
1:0 (1:0) |
|
|
15:30 |
Molde FK
|
- |
FC Midtjylland
|
2:1 (1:0) |
|
|
16:00 |
Odense BK
|
- |
FC Dallas
|
0:0 (0:0) |
|
|
20:30 |
IFK Göteborg
|
- |
Silkeborg IF
|
2:3 (0:2) |
|
03.02.2024 |
11:00 |
Botev Plovdiv
|
- |
Dinamo Moskou
|
2:3 (2:2) |
|
|
11:00 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
FC Hradec Králové
|
0:2 (0:1) |
|
|
12:00 |
Rubin Kazan
|
- |
FK Chelyabinsk
|
niet gespeeld |
|
|
13:00 |
Sigma Olomouc
|
- |
Vejle BK
|
1:1 (0:0) |
|
|
14:00 |
Rubin Kazan
|
- |
Volgar Astrakhan
|
0:2 (0:2) |
|
|
14:30 |
Al Jazira Club
|
- |
Spartak Moskou
|
niet gespeeld |
|
|
15:00 |
SpVgg Bayreuth
|
- |
DJK Gebenbach
|
4:0 (3:0) |
|
|
15:00 |
TSV Abtswind
|
- |
Würzburger Kickers
|
0:4 (0:4) |
|
|
15:00 |
AIK Solna
|
- |
TSC Bačka Topola
|
0:2 (0:2) |
|
|
15:00 |
Rubin Kazan
|
- |
Volgar Astrakhan
|
0:2 |
|
|
15:30 |
FK Mladá Boleslav
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
1:1 (1:1) |
|
|
15:30 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
Velež Mostar
|
2:3 (2:2) |
|
|
17:00 |
Brøndby IF
|
- |
Real Salt Lake
|
2:1 (2:1) |
|
04.02.2024 |
12:00 |
FC Nordsjælland
|
- |
Pogoń Szczecin
|
niet gespeeld |
|
|
12:00 |
Vejle BK
|
- |
FK Oleksandriya
|
3:0 (2:0) |
|
|
14:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
Gangwon FC
|
2:2 (1:2) |
|
|
14:00 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
FK Kairat
|
4:1 (3:1) |
|
|
15:00 |
Slavia Praag
|
- |
Zlaté Moravce
|
4:1 (3:0) |
|
|
15:00 |
Aarhus GF
|
- |
Viborg FF
|
2:1 (2:0) |
|
|
20:00 |
IF Elfsborg
|
- |
FC Kopenhagen
|
4:5 (1:3) |
|
05.02.2024 |
12:00 |
UMF Stjarnan
|
- |
Viborg FF
|
1:2 |
|
|
13:00 |
FC Kopenhagen
|
- |
Brøndby IF
|
1:2 (0:1) |
|
|
14:00 |
Randers FC
|
- |
Halmstads BK
|
1:0 (0:0) |
|
|
14:30 |
SønderjyskE
|
- |
GAIS Göteborg
|
3:1 (1:0) |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Al Duhail SC
|
2:0 (1:0) |
|
|
15:30 |
CSKA Moskou
|
- |
Fakel Voronezh
|
1:0 (0:0) |
|
|
16:00 |
Aalborg BK
|
- |
FC Dallas
|
1:3 |
|
06.02.2024 |
13:15 |
Jong PSV
|
- |
Royal Antwerp FC II
|
1:2 (1:1)
|
|
|
15:00 |
Rubin Kazan
|
- |
Arda Kardzhali
|
1:2 (1:2) |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
FC Noah
|
0:0 (0:0) |
|
|
15:00 |
Silkeborg IF
|
- |
KÍ Klaksvík
|
3:0 (1:0) |
|
|
16:00 |
FK Haugesund
|
- |
BK Häcken
|
4:2 |
|
|
17:00 |
Real Salt Lake
|
- |
Fredrikstad FK
|
1:0 (1:0) |
|
07.02.2024 |
17:30 |
Spartak Moskou
|
- |
FK Rostov
|
0:3 (0:2) |
|
|
19:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
1. FC Mühlhausen
|
niet gespeeld |
|
08.02.2024 |
08:00 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
Torpedo Moskva
|
2:0 (2:0) |
|
|
11:00 |
FC Dallas
|
- |
Malmö FF
|
1:4 (0:2) |
|
|
11:00 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
FK Arkadag
|
4:1 |
|
|
13:00 |
Odense BK
|
- |
Seattle Sounders
|
3:0 |
|
|
14:00 |
FK Bodø/Glimt
|
- |
Malmö FF
|
4:0 (2:0) |
|
|
14:00 |
FC Kopenhagen
|
- |
Molde FK
|
3:1 (2:0) |
|
|
14:30 |
FC Dallas
|
- |
Odds BK
|
4:1 |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Shanghai Shenhua
|
6:0 (2:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
FK Orenburg
|
4:1 (1:0) |
|
|
15:30 |
Odense BK
|
- |
Seattle Sounders
|
2:1 (2:0) |
|
|
15:30 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
FC Urartu
|
2:1 (1:0) |
|
|
15:30 |
Lech Poznań
|
- |
Shakhtar Donetsk
|
1:1 |
|
|
16:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
FK Liepāja
|
5:2 (3:2) |
|
09.02.2024 |
11:00 |
IFK Norrköping
|
- |
SK Brann
|
1:1 |
|
|
12:00 |
IF Elfsborg
|
- |
Silkeborg IF
|
1:2 (1:0) |
|
|
13:00 |
FK Sochi
|
- |
CSKA Moskou
|
2:1 (2:1) |
|
|
13:00 |
Odense BK
|
- |
FK Obolon
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
Rubin Kazan
|
- |
SKN St. Pölten
|
1:2 (1:0) |
|
|
14:00 |
Real Salt Lake
|
- |
KÍ Klaksvík
|
3:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
KF Shkëndija 79
|
1:1 (0:1) |
|
|
16:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Al Rayyan
|
2:4 (0:0) |
|
|
16:45 |
Shabab Al Ahli Club
|
- |
Spartak Moskou
|
0:5 (0:2) |
|
|
17:00 |
FC Midtjylland
|
- |
Fredrikstad FK
|
0:1 (0:0) |
|
|
19:00 |
Brøndby IF
|
- |
IFK Göteborg
|
1:3 (0:3) |
|
|
20:00 |
Sarpsborg 08
|
- |
AIK Solna
|
2:0 (1:0) |
|
10.02.2024 |
12:00 |
Vejle BK
|
- |
Hobro IK
|
niet gespeeld |
|
|
12:00 |
Randers FC
|
- |
IK Sirius
|
3:0 (1:0, 2:0) |
|
|
12:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
Rot-Weiß Walldorf
|
2:2 (1:2) |
|
|
13:00 |
FC Nordsjælland
|
- |
BK Häcken
|
3:0 (0:0) |
|
|
13:00 |
Esbjerg fB
|
- |
FC Midtjylland
|
6:0 (4:0) |
|
|
14:00 |
TSV Neudrossenfeld
|
- |
SpVgg Bayreuth
|
0:1 (0:0) |
|
|
14:00 |
Würzburger Kickers
|
- |
SV Steinbach
|
niet gespeeld |
|
|
14:00 |
Türkgücü München
|
- |
TSV 1865 Dachau
|
2:0 |
|
|
15:00 |
SønderjyskE
|
- |
Halmstads BK
|
1:0 (0:0) |
|
|
16:00 |
Kryvbas Kryvyi Rih
|
- |
Viborg FF
|
1:0 (1:0) |
|
11.02.2024 |
12:00 |
Aalborg BK
|
- |
KFUM Oslo
|
3:1 (1:1) |
|
|
13:00 |
Hammarby IF
|
- |
HJK Helsinki
|
1:2 (0:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
FK Yelimay
|
2:1 (0:0) |
|
12.02.2024 |
13:00 |
Aarhus GF
|
- |
Bryne FK
|
1:0 |
|
|
14:30 |
Brøndby IF
|
- |
Hillerød GI
|
3:3 (0:2) |
|
|
15:00 |
FC Utrecht
|
- |
FC Groningen
|
1:2 (0:1)
|
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
Rīgas Futbola skola
|
1:0 |
|
13.02.2024 |
13:00 |
Würzburger Kickers
|
- |
Kickers Offenbach
|
2:2 (0:1) |
|
|
15:00 |
Zenit St. Petersburg
|
- |
Santos FC
|
4:1 (2:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
Dinamo Tbilisi
|
0:0 (0:0) |
|
|
19:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
FC Nöttingen
|
4:2 |
|
14.02.2024 |
15:30 |
Dynamo Dresden
|
- |
Viktoria Žižkov
|
2:0 (2:0) |
|
|
17:30 |
Spartak Moskou
|
- |
FK Kairat
|
6:0 (2:0) |
|
|
19:00 |
FC Unterföhring
|
- |
Türkgücü München
|
1:1 (0:0) |
|
15.02.2024 |
14:30 |
Rubin Kazan
|
- |
Gangwon FC
|
2:0 (1:0) |
|
16.02.2024 |
12:00 |
FC Fredericia
|
- |
SønderjyskE
|
0:1 (0:0) |
|
|
14:00 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
Altyn Asyr FK
|
2:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
CSKA Moskou
|
- |
Rodina Moskva
|
4:0 (3:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
CS Petrocub
|
1:1 (1:1) |
|
17.02.2024 |
12:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
TSG Pfeddersheim
|
2:1 (0:1) |
|
|
13:30 |
Aalborg BK
|
- |
Hamarkameratene
|
2:1 (1:0) |
|
|
14:00 |
FC Augsburg II
|
- |
Würzburger Kickers
|
0:1 (0:1) |
|
|
14:00 |
Dinamo Kiev
|
- |
FC Sheriff
|
2:0 (0:0) |
|
18.02.2024 |
11:00 |
Karlsruher SC
|
- |
Kickers Offenbach
|
1:5 (0:3) |
|
|
12:00 |
Malmö FF
|
- |
Falkenbergs FF
|
0:2 (0:1) |
|
|
14:00 |
Rubin Kazan
|
- |
Arsenal Tula
|
niet gespeeld |
|
19.02.2024 |
09:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
Krylia Sovetov
|
1:1 |
|
|
12:00 |
FC 08 Homburg
|
- |
SV 07 Elversberg
|
0:1 |
|
|
15:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
Krylia Sovetov
|
5:1 |
|
20.02.2024 |
13:00 |
sc Heerenveen
|
- |
FC Twente
|
1:1 (1:0)
|
|
|
14:00 |
Spartak Moskou
|
- |
Abdysh-Ata Kant
|
4:0 (2:0) |
|
|
15:00 |
CSKA Moskou
|
- |
FK Khimki
|
3:0 (0:0) |
|
21.02.2024 |
13:00 |
IF Elfsborg
|
- |
Odds BK
|
3:1 (0:0) |
|
|
14:00 |
Spartak Moskou
|
- |
FK Astana
|
4:0 (4:0) |
|
|
19:00 |
FC-Astoria Walldorf
|
- |
FSV Hollenbach
|
1:4 (0:3) |
|
22.02.2024 |
14:30 |
Rubin Kazan
|
- |
Rodina Moskva
|
1:4 (0:3) |
|
23.02.2024 |
15:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
Baltika Kaliningrad
|
0:3 (0:3) |
|
24.02.2024 |
07:30 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
Ašgabat FK
|
3:0 |
|
|
11:00 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
TSV Schott Mainz
|
3:0 (1:0) |
|
|
14:00 |
Stuttgarter Kickers
|
- |
Würzburger Kickers
|
2:0 (1:0) |
|
|
14:30 |
Lokomotiv Moskou
|
- |
FK Rostov
|
3:1 (0:0) |
|
|
15:00 |
Dinamo Moskou
|
- |
CSKA Moskou
|
2:1 (0:0) |
|
25.02.2024 |
14:00 |
AIK Solna
|
- |
Karlbergs BK
|
1:1 (0:1) |
|
27.02.2024 |
13:00 |
Erzgebirge Aue
|
- |
Rot-Weiß Erfurt
|
4:1 |
|
14.03.2024 |
16:00 |
FK Bodø/Glimt
|
- |
Crystal Palace
|
0:1 (0:1) |
|
15.03.2024 |
13:00 |
Karpaty Lviv
|
- |
Shakhtar Donetsk
|
2:2 (1:2) |
|
16.03.2024 |
13:00 |
BK Häcken
|
- |
IF Elfsborg
|
1:3 (1:1) |
|
|
13:00 |
Inter Turku
|
- |
Ilves Tampere
|
2:0 (1:0) |
|
18.03.2024 |
13:00 |
Willem II
|
- |
TOP Oss
|
3:1 (2:0)
|
|
19.03.2024 |
13:00 |
PEC Zwolle
|
- |
Vitesse
|
3:1 (0:1)
|
|
20.03.2024 |
12:00 |
Fortuna Düsseldorf
|
- |
Almere City FC
|
0:2 (0:2)
|
|
|
13:00 |
Inter Turku
|
- |
Haka Valkeakoski
|
1:0 (1:0) |
|
|
14:00 |
FC Twente
|
- |
VfL Bochum
|
0:2 (0:1)
|
|
|
14:30 |
PSV
|
- |
SK Beveren
|
0:1 (0:0)
|
|
|
19:00 |
FC Gütersloh
|
- |
FC Schalke 04
|
0:1 (0:0) |
|
21.03.2024 |
12:00 |
1. FC Union Berlin
|
- |
1. FC Magdeburg
|
3:1 (2:0) |
|
|
13:00 |
Hannover 96
|
- |
Werder Bremen
|
3:1 (1:0) |
|
|
13:00 |
FC Utrecht
|
- |
Helmond Sport
|
3:0 (2:0)
|
|
|
13:00 |
1. FC Nürnberg
|
- |
FC Ingolstadt 04
|
0:2 (0:1) |
|
|
13:00 |
Bor. Mönchengladbach
|
- |
KAS Eupen
|
2:0 (1:0) |
|
|
13:00 |
Hansa Rostock
|
- |
VfB Lübeck
|
3:0 (2:0) |
|
|
13:00 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
Waldhof Mannheim
|
3:1 (2:0) |
|
|
13:00 |
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
2:2 (1:2)
|
|
|
13:30 |
VfB Stuttgart
|
- |
SV 07 Elversberg
|
niet gespeeld |
|
|
13:30 |
1. FC Heidenheim 1846
|
- |
Karlsruher SC
|
0:1 |
|
|
14:00 |
SC Freiburg
|
- |
FC St. Gallen
|
4:1 (2:1) |
|
|
14:00 |
FC Augsburg
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
4:1 |
|
|
14:00 |
Grasshopper Club Zürich
|
- |
FC Schaffhausen
|
1:2 |
|
|
14:00 |
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
4:0 (1:0)
|
|
|
14:00 |
Heracles Almelo
|
- |
FC Groningen
|
4:1 (2:1)
|
|
|
15:00 |
Jahn Regensburg
|
- |
WSG Tirol
|
1:1 (1:0) |
|
|
15:00 |
LASK
|
- |
TSV 1860 München
|
1:0 (1:0) |
|
|
15:00 |
Selargius
|
- |
Cagliari Calcio
|
0:6 |
|
|
16:00 |
FC Metz
|
- |
ESTAC Troyes
|
0:0 |
|
|
19:00 |
Preußen Espelkamp
|
- |
VfL Osnabrück
|
1:5 (0:1) |
|
22.03.2024 |
11:00 |
Cádiz CF
|
- |
Calcio Como
|
1:1 (1:0) |
|
|
14:00 |
FC Luzern
|
- |
FC Sion
|
2:1 (1:0) |
|
|
14:00 |
De Graafschap
|
- |
FC Schalke 04 II
|
4:0 (2:0)
|
|
|
15:00 |
Rubin Kazan
|
- |
FK Aktobe
|
1:1 |
|
|
15:00 |
FC Emmen
|
- |
SV Rödinghausen
|
0:2 (0:1)
|
|
|
16:30 |
1. FC Köln
|
- |
Breiðablik
|
2:2 |
|
|
17:00 |
CSKA Moskou
|
- |
Bunyodkor PFK
|
2:1 |
|
|
18:00 |
IF Elfsborg
|
- |
Halmstads BK
|
4:0 (2:0) |
|
23.03.2024 |
00:00 |
Independiente Rivadavia
|
- |
River Plate
|
4:0 |
|
|
14:00 |
Rot-Weiss Essen
|
- |
NK Veres
|
3:1 (0:1) |
|
|
14:00 |
Beşiktaş
|
- |
FK Budućnost Podgorica
|
5:1 (3:0) |
|
|
15:00 |
Neftçi PFK
|
- |
Spartak Moskou
|
niet gespeeld |
|
|
15:30 |
PFC Ludogorets Razgrad
|
- |
CSA Steaua București
|
2:3 (2:2) |
|
|
19:00 |
Rode Ster Belgrado
|
- |
Zenit St. Petersburg
|
1:0 (0:0) |
|
25.03.2024 |
15:00 |
Udinese Calcio
|
- |
Calcio Padova
|
2:3 (1:1) |
|
26.03.2024 |
12:00 |
B.93 København
|
- |
FC Kopenhagen
|
3:2 (0:2) |
|
|
12:30 |
Roda JC Kerkrade
|
- |
MVV Maastricht
|
2:1 (2:1)
|
|
|
13:30 |
AZ Alkmaar
|
- |
Go Ahead Eagles
|
0:1 (0:0)
|
|
|
16:30 |
AIK Solna
|
- |
Vålerenga IF
|
4:0 (0:0) |
|
27.03.2024 |
14:30 |
Heracles Almelo
|
- |
Werder Bremen II
|
2:0 (1:0)
|
|
28.03.2024 |
00:00 |
Corinthians SP
|
- |
Londrina - PR
|
3:0 |
|
|
11:30 |
HJK Helsinki
|
- |
TPS Turku
|
5:1 (3:0) |
|
|
14:00 |
Beşiktaş
|
- |
Fatih Karagümrük
|
1:1 (0:1) |
|
29.03.2024 |
09:45 |
HJK Helsinki
|
- |
PK-35 Vantaa
|
1:1 (1:0) |
|
06.04.2024 |
15:00 |
Beşiktaş
|
- |
İstanbulspor AŞ
|
2:1 |
|
15.04.2024 |
13:00 |
Fortuna Sittard
|
- |
Helmond Sport
|
1:2 (1:1)
|
|
|
13:00 |
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
2:2 (1:0)
|
|
16.04.2024 |
13:00 |
Vitesse
|
- |
Jong PSV
|
4:1 (2:0)
|
|
|
15:00 |
ADO Den Haag
|
- |
Jong AZ Alkmaar
|
3:2 (2:2)
|
|
17.04.2024 |
12:30 |
FC Twente
|
- |
Go Ahead Eagles
|
2:1 (1:1)
|
|
|
13:00 |
AZ Alkmaar
|
- |
Sparta Rotterdam
|
4:1 (2:1)
|
|
|
14:00 |
RKC Waalwijk
|
- |
sc Heerenveen
|
2:3 (2:2)
|
|
18.04.2024 |
12:30 |
FC Utrecht
|
- |
Heracles Almelo
|
0:0 (0:0)
|
|
24.04.2024 |
19:30 |
ADO Den Haag
|
- |
Katwijk
|
3:2 (1:2)
|
|
25.04.2024 |
13:00 |
FC Twente
|
- |
Almere City FC
|
3:2 (2:1)
|
|
01.05.2024 |
17:00 |
NK Sesvete
|
- |
Dinamo Zagreb
|
1:0 |
|
21.05.2024 |
18:00 |
FC Alsbach
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
0:11 (0:3) |
|
|
19:00 |
VfL Jüchen-Garzweiler
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
1:5 (0:2) |
|
22.05.2024 |
11:45 |
Newcastle United
|
- |
Tottenham Hotspur
|
5:4 (1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
18:00 |
Germania 94 Frankfurt
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
1:13 (0:8) |
|
|
18:30 |
BV Garrel
|
- |
Werder Bremen
|
0:8 (0:5) |
|
24.05.2024 |
17:30 |
Blumenthaler SV
|
- |
Werder Bremen
|
4:9 (2:6) |
|
25.05.2024 |
19:00 |
BFC Dynamo
|
- |
AS Monaco
|
4:2 |
|
28.05.2024 |
19:00 |
Benidorm CD
|
- |
Valencia CF
|
1:3 (0:2) |
|
29.05.2024 |
12:30 |
Tokyo Verdy
|
- |
Real Sociedad
|
0:2 (0:1) |
|
31.05.2024 |
13:10 |
AS Roma
|
- |
AC Milan
|
5:2 (2:1)
|
|
15.06.2024 |
11:00 |
FC Dietikon
|
- |
FC Zürich
|
0:2 (0:1) |
|
|
12:00 |
FC Regensdorf
|
- |
FC Zürich
|
0:2 (0:2) |
|
19.06.2024 |
15:00 |
RB Leipzig
|
- |
Rot-Weiß Erfurt
|
-:- |
|
22.06.2024 |
10:30 |
SK Petřín Plzeň
|
- |
Viktoria Plzeň
|
-:- |
|
|
11:00 |
FC Zürich
|
- |
FC Wil 1900
|
-:- |
|
|
11:00 |
Aarhus GF
|
- |
Brabrand IF
|
-:- |
|
|
13:00 |
VfL Bochum
|
- |
1. FC Köln II
|
-:- |
|
|
13:00 |
FC Kreuzlingen
|
- |
FC St. Gallen
|
-:- |
|
|
15:00 |
SV Meppen
|
- |
FC Schalke 04 II
|
-:- |
|
|
16:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
Stade-Lausanne-Ouchy
|
-:- |
|
|
18:00 |
RKVV STEVO
|
- |
FC Twente
|
-:-
|
|
23.06.2024 |
14:00 |
AIK Solna
|
- |
Viking FK
|
-:- |
|
|
14:00 |
SV Esche
|
- |
SV Meppen
|
-:- |
|
|
14:00 |
PFC Ludogorets Razgrad
|
- |
Slovan Bratislava
|
-:- |
|
|
17:30 |
TSV Neudrossenfeld
|
- |
SpVgg Bayreuth
|
-:- |
|
26.06.2024 |
14:00 |
Legia Warschau
|
- |
Panathinaikos
|
-:- |
|
|
14:30 |
AFC Tubize
|
- |
RSC Anderlecht
|
-:- |
|
|
15:00 |
Viborg FF
|
- |
FK Haugesund
|
-:- |
|
|
16:00 |
SC Verl
|
- |
FC Schalke 04 II
|
-:- |
|
|
16:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
MFK Banská Bystrica
|
-:- |
|
|
18:00 |
FC St. Gallen
|
- |
PFC Ludogorets Razgrad
|
-:- |
|
|
18:30 |
TSV Neudrossenfeld
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
-:- |
|
|
19:00 |
MTV Wolfenbüttel
|
- |
Eintracht Braunschweig
|
-:- |
|
|
19:00 |
SV Sonsbeck
|
- |
MSV Duisburg
|
-:- |
|
27.06.2024 |
14:00 |
FC Kopenhagen
|
- |
Silkeborg IF
|
-:- |
|
28.06.2024 |
|
Almere City FC
|
- |
FCSB
|
-:-
|
|
|
13:00 |
Eintracht Braunschweig
|
- |
Hallescher FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
SC Freiburg II
|
- |
FC Wil 1900
|
-:- |
|
|
15:00 |
Lyngby BK
|
- |
Malmö FF
|
-:- |
|
|
17:30 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Thun Berner Oberland
|
-:- |
|
|
18:00 |
SC Hemmingen-Westerfeld
|
- |
Hannover 96
|
-:- |
|
|
18:30 |
TB Jahn Zeiskam
|
- |
1. FC Kaiserslautern
|
-:- |
|
|
18:30 |
Eintracht Münchberg
|
- |
SpVgg Bayreuth
|
-:- |
|
|
19:00 |
FC Twente
|
- |
Motherwell FC
|
-:-
|
|
|
19:30 |
FC Breitenrain Bern
|
- |
BSC Young Boys
|
-:- |
|
29.06.2024 |
|
SV Terwolde
|
- |
Go Ahead Eagles
|
-:- |
|
|
|
Helmond Sport
|
- |
sv De Braak
|
-:-
|
|
|
10:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Vejle BK
|
-:- |
|
|
10:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
SV Lafnitz
|
-:- |
|
|
12:00 |
SC Paderborn 07 II
|
- |
SC Verl
|
-:- |
|
|
12:00 |
FC Deisenhofen
|
- |
SpVgg Unterhaching
|
-:- |
|
|
13:00 |
SpVgg Hainstadt
|
- |
SV Darmstadt 98
|
-:- |
|
|
13:30 |
FC Luzern
|
- |
SCR Altach
|
-:- |
|
|
13:30 |
RB Salzburg
|
- |
Panathinaikos
|
-:- |
|
|
14:00 |
1. FC Bocholt
|
- |
SV Meppen
|
-:- |
|
|
14:00 |
RKTSV
|
- |
Roda JC Kerkrade
|
-:-
|
|
|
14:00 |
IF Elfsborg
|
- |
Fredrikstad FK
|
-:- |
|
|
14:00 |
SpVgg Quierschied
|
- |
1. FC Saarbrücken
|
-:- |
|
|
14:00 |
CFR Cluj
|
- |
Slovan Bratislava
|
-:- |
|
|
14:00 |
Grasshopper Club Zürich
|
- |
FC Schaffhausen
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
Yverdon Sport FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
Slavia Praag
|
- |
FK Pardubice
|
-:- |
|
|
14:00 |
Randers FC
|
- |
FC Nordsjælland
|
-:- |
|
|
14:00 |
Hobro IK
|
- |
Aalborg BK
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Midtjylland
|
- |
SønderjyskE
|
-:- |
|
|
14:00 |
Brøndby IF
|
- |
Vejle BK
|
-:- |
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
Bonner SC
|
-:- |
|
|
14:30 |
SV Nieuwleusen
|
- |
PEC Zwolle
|
-:-
|
|
|
15:00 |
Sparta Praag
|
- |
AIK Solna
|
-:- |
|
|
15:00 |
Eintracht Bamberg
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
-:- |
|
|
15:00 |
Fortschritt Lunzenau
|
- |
Dynamo Dresden
|
-:- |
|
|
15:00 |
RKC Waalwijk
|
- |
Regioteam Waalwijk
|
-:-
|
|
|
15:00 |
USV Elinkwijk
|
- |
FC Utrecht
|
-:-
|
|
|
15:30 |
Arminia Bielefeld
|
- |
ASC 09 Dortmund
|
-:- |
|
|
15:30 |
KPV Kokkola
|
- |
Cercle Brugge
|
-:- |
|
|
15:30 |
SV Ramlingen/Ehlershausen
|
- |
Hannover 96
|
-:- |
|
|
16:00 |
Excelsior '20
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
|
16:00 |
SV Waren 09
|
- |
Hansa Rostock
|
-:- |
|
|
17:00 |
Oranje Wit
|
- |
FC Dordrecht
|
-:-
|
|
|
17:00 |
Aubel FC
|
- |
Standard Luik
|
-:- |
|
|
18:30 |
FC Lugano
|
- |
Stade Nyonnais
|
-:- |
|
|
19:00 |
KFC Merelbeke
|
- |
KAA Gent
|
-:- |
|
30.06.2024 |
|
SC Paderborn 07
|
- |
Kickers Emden
|
-:- |
|
|
13:00 |
Aarhus GF
|
- |
AC Horsens
|
-:- |
|
|
14:00 |
FSV Neusalza-Spremberg
|
- |
Dynamo Dresden
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Sion
|
- |
Sporting Braga
|
-:- |
|
|
15:00 |
1. FC Gievenbeck
|
- |
Preußen Münster
|
-:-
|
|
02.07.2024 |
13:00 |
Odense BK
|
- |
B.93 København
|
-:- |
|
|
14:00 |
1. FC Magdeburg
|
- |
BFC Dynamo
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Winterthur
|
- |
Eintracht Braunschweig
|
-:- |
|
|
16:00 |
BSC Young Boys
|
- |
Neuchâtel Xamax FCS
|
-:- |
|
|
18:00 |
SpVgg Greuther Fürth
|
- |
SpVgg Bayreuth
|
-:- |
|
|
18:00 |
FC Blau Weiß Linz
|
- |
TSV 1860 München
|
-:- |
|
|
18:00 |
SC Verl
|
- |
Rot-Weiß Oberhausen
|
-:- |
|
|
19:30 |
HZVV
|
- |
FC Emmen
|
-:-
|
|
03.07.2024 |
|
Go Ahead Eagles
|
- |
Telstar
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Slavia Praag
|
- |
Śląsk Wrocław
|
-:- |
|
|
14:00 |
Viborg FF
|
- |
Randers FC
|
-:- |
|
|
17:30 |
FC Lugano
|
- |
AC Bellinzona
|
-:- |
|
|
18:00 |
SSVg Velbert
|
- |
FC Schalke 04
|
-:- |
|
|
18:00 |
FSV Zwickau
|
- |
Viktoria Žižkov
|
-:- |
|
|
18:00 |
PAOK Saloniki
|
- |
AEK Larnaca
|
-:- |
|
|
18:30 |
Preußen Münster
|
- |
Kickers Emden
|
-:-
|
|
|
18:30 |
SV Schluchtern
|
- |
Karlsruher SC
|
-:- |
|
|
18:30 |
Dinamo Moskou
|
- |
Partizan
|
-:- |
|
|
19:00 |
TuRa 07 Westrhauderfehn
|
- |
SV Meppen
|
-:- |
|
|
19:00 |
Berg ’28
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
19:00 |
ASC 09 Dortmund
|
- |
Borussia Dortmund II
|
-:- |
|
|
19:30 |
Regioteam Gaasterland
|
- |
sc Heerenveen
|
-:-
|
|
|
19:30 |
VV GOMOS
|
- |
FC Groningen
|
-:-
|
|
|
19:30 |
vv Nieuwenhoorn
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
04.07.2024 |
13:00 |
FC Midtjylland
|
- |
Aarhus GF
|
-:- |
|
|
18:00 |
RC Strasbourg
|
- |
TSV 1860 München
|
-:- |
|
|
18:30 |
SpVgg Ansbach
|
- |
1. FC Nürnberg
|
-:- |
|
|
18:30 |
CSKA Moskou
|
- |
OFK Beograd
|
-:- |
|
|
19:30 |
Cape Town City FC
|
- |
SV Wehen Wiesbaden
|
-:- |
|
|
22:00 |
Sparta Praag
|
- |
Spartak Trnava
|
-:- |
|
05.07.2024 |
|
SC Cambuur
|
- |
VfB Oldenburg
|
-:-
|
|
|
12:00 |
AFC Ajax
|
- |
PEC Zwolle
|
-:-
|
|
|
13:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Karlsruher SC
|
-:- |
|
|
14:00 |
Ayr United
|
- |
Celtic FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Sion
|
- |
Grasshopper Club Zürich
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Luzern
|
- |
FC Schaffhausen
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Lausanne-Sport
|
- |
Etoile Carouge FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
SønderjyskE
|
- |
Hobro IK
|
-:- |
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
SC Paderborn 07
|
-:- |
|
|
16:00 |
Sportfreunde Siegen
|
- |
1. FC Köln
|
-:- |
|
|
18:00 |
FC Anker Wismar
|
- |
Hansa Rostock
|
-:- |
|
|
19:00 |
KAA Gent
|
- |
SK Deinze
|
-:- |
|
06.07.2024 |
|
Madese Boys
|
- |
NAC Breda
|
-:-
|
|
|
|
Fortuna Sittard
|
- |
Helmond Sport
|
-:-
|
|
|
|
TOGB
|
- |
Jong Almere City FC
|
-:-
|
|
|
11:00 |
AS Monaco
|
- |
Servette FC
|
-:- |
|
|
12:00 |
Watford FC
|
- |
Reading FC
|
-:- |
|
|
12:00 |
De Treffers
|
- |
De Graafschap
|
-:-
|
|
|
12:00 |
Telstar
|
- |
ADO '20
|
-:-
|
|
|
12:00 |
KRC Genk
|
- |
Sporting Charleroi
|
-:- |
|
|
13:00 |
SC Münster 08
|
- |
SV Darmstadt 98
|
-:- |
|
|
13:00 |
RKC Waalwijk
|
- |
FC Den Bosch
|
-:-
|
|
|
13:00 |
Odense BK
|
- |
Aalborg BK
|
-:- |
|
|
14:00 |
Schouws Elftal
|
- |
NEC Nijmegen
|
-:-
|
|
|
14:00 |
FC Twente
|
- |
Sint-Truidense VV
|
-:-
|
|
|
14:00 |
TuS Neetze
|
- |
Hamburger SV
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Groene Ster
|
- |
Roda JC Kerkrade
|
-:-
|
|
|
14:00 |
ASVB Blijham
|
- |
FC Groningen
|
-:-
|
|
|
14:00 |
SC Käfertal
|
- |
Waldhof Mannheim
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Ingolstadt 04
|
- |
VfB Eichstätt
|
-:- |
|
|
14:00 |
Erzgebirge Aue
|
- |
Glenavon FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
Arminia Bielefeld
|
- |
1. FC Bocholt
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Rapperswil-Jona
|
- |
FC St. Gallen
|
-:- |
|
|
14:00 |
TSV Langenlonsheim Laubenheim
|
- |
1. FSV Mainz 05
|
-:- |
|
|
14:00 |
Hessen Kassel
|
- |
Dynamo Dresden
|
-:- |
|
|
14:00 |
VfR Krefeld-Fischeln
|
- |
MSV Duisburg
|
-:- |
|
|
14:00 |
Hannover 96
|
- |
SC Verl
|
-:- |
|
|
14:00 |
HVV Laakkwartier
|
- |
ADO Den Haag
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Slavia Praag
|
- |
Rapid Wien
|
-:- |
|
|
14:00 |
Radomiak Radom
|
- |
Legia Warschau
|
-:- |
|
|
14:00 |
SV Ried
|
- |
Jahn Regensburg
|
-:- |
|
|
14:00 |
Cercle Brugge
|
- |
AEK Athene
|
-:- |
|
|
14:00 |
Rot Weiss Ahlen
|
- |
VfL Bochum
|
-:- |
|
|
14:00 |
TuS Bersenbrück
|
- |
VfL Osnabrück
|
-:- |
|
|
14:00 |
SV Meppen
|
- |
Kickers Emden
|
-:- |
|
|
14:00 |
Hallescher FC
|
- |
Alemannia Aachen
|
-:- |
|
|
14:00 |
Shakhtar Donetsk
|
- |
Hajduk Split
|
-:- |
|
|
14:30 |
Almelose Selectie
|
- |
Heracles Almelo
|
-:-
|
|
|
14:30 |
FC Dordrecht
|
- |
Feyenoord
|
-:-
|
|
|
14:30 |
Excelsior Maassluis
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
|
14:30 |
RKDSV
|
- |
Willem II
|
-:-
|
|
|
14:30 |
Dinamo Moskou
|
- |
OFK Beograd
|
-:- |
|
|
15:00 |
SV Steenwijkerwold
|
- |
sc Heerenveen
|
-:-
|
|
|
15:00 |
FC Klazienaveen
|
- |
FC Emmen
|
-:-
|
|
|
15:00 |
Quick Boys
|
- |
SBV Excelsior
|
-:- |
|
|
15:00 |
1. FSV Mainz 05
|
- |
Borussia Dortmund II
|
-:- |
|
|
15:00 |
FSV Gevelsberg
|
- |
Borussia Dortmund II
|
-:- |
|
|
15:30 |
BSG Chemie Leipzig
|
- |
1. FC Union Berlin
|
-:- |
|
|
15:30 |
Holstein Kiel
|
- |
B.93 København
|
-:- |
|
|
15:30 |
KFC Uerdingen 05
|
- |
VVV-Venlo
|
-:-
|
|
|
16:00 |
FK Pardubice
|
- |
SpVgg Greuther Fürth
|
-:- |
|
|
16:00 |
RKHSV
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Austria Salzburg
|
- |
FSV Zwickau
|
-:- |
|
|
16:00 |
SV Meppen
|
- |
FC Schalke 04
|
-:- |
|
|
17:00 |
Bahlinger SC
|
- |
1. FC Saarbrücken
|
-:- |
|
|
17:00 |
Rot-Weiß Erfurt
|
- |
Hertha BSC
|
-:- |
|
|
18:00 |
FC Thun Berner Oberland
|
- |
FC Zürich
|
-:- |
|
|
18:30 |
FC Lugano
|
- |
FC Aarau
|
-:- |
|
07.07.2024 |
|
Go Ahead Eagles
|
- |
Almere City FC
|
-:-
|
|
|
15:00 |
FSV Hollenbach
|
- |
VfB Stuttgart
|
-:- |
|
|
15:00 |
Stellenbosch FC
|
- |
SV Wehen Wiesbaden
|
-:- |
|
|
16:00 |
Rot-Weiss Essen
|
- |
Schwarz-Weiß Essen
|
-:- |
|
08.07.2024 |
15:30 |
BSG Chemie Leipzig
|
- |
1. FC Union Berlin
|
-:- |
|
09.07.2024 |
|
Drachtster Boys
|
- |
SC Cambuur
|
-:-
|
|
|
|
VV Bavel
|
- |
NAC Breda
|
-:-
|
|
|
10:30 |
Viktoria Plzeň
|
- |
Górnik Zabrze
|
-:- |
|
|
14:00 |
Roda JC Kerkrade
|
- |
1. FC Köln II
|
-:-
|
|
|
14:00 |
RC Strasbourg
|
- |
Wolfsberger AC
|
-:- |
|
|
14:00 |
PEC Zwolle
|
- |
Silkeborg IF
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Slavia Praag
|
- |
Puskás FC
|
-:- |
|
|
18:45 |
sc Heerenveen
|
- |
FC Dordrecht
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Willem II
|
- |
Quick Boys
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Maastricht West
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
20:00 |
Telstar
|
- |
HVV Hollandia
|
-:-
|
|
10.07.2024 |
|
VVV-Venlo
|
- |
Jong AZ Alkmaar
|
-:-
|
|
|
14:00 |
OGC Nice
|
- |
FC Lausanne-Sport
|
-:- |
|
|
14:00 |
SC Cham
|
- |
FC Luzern
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Sion
|
- |
Neuchâtel Xamax FCS
|
-:- |
|
|
14:00 |
Sparta Praag
|
- |
Brøndby IF
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Schalke 04
|
- |
FC Midtjylland
|
-:- |
|
|
18:00 |
SpVgg Bayreuth
|
- |
FC Carl Zeiss Jena
|
-:- |
|
|
18:00 |
SC Union Nettetal
|
- |
1. FC Köln
|
-:- |
|
|
18:30 |
Viktoria Clarholz
|
- |
Arminia Bielefeld
|
-:- |
|
|
18:30 |
Westlands Elftal
|
- |
ADO Den Haag
|
-:-
|
|
|
19:00 |
FSV Frankfurt
|
- |
SV Darmstadt 98
|
-:- |
|
|
19:00 |
SV Babelsberg 03
|
- |
Hertha BSC
|
-:- |
|
|
20:30 |
Boreham Wood
|
- |
Watford FC
|
-:- |
|
11.07.2024 |
|
SV Sandhausen
|
- |
FC-Astoria Walldorf
|
-:- |
|
|
|
FC Kitzbühel
|
- |
Borussia Dortmund II
|
-:- |
|
12.07.2024 |
|
sc Heerenveen
|
- |
Almere City FC
|
-:-
|
|
|
|
FC Groningen
|
- |
FCV Dender EH
|
-:-
|
|
|
|
Fortuna Sittard
|
- |
SV 07 Elversberg
|
-:- |
|
|
|
1. FC Magdeburg
|
- |
FC Zürich
|
-:- |
|
|
|
FC Ingolstadt 04
|
- |
VfR Mannheim
|
-:- |
|
|
|
Go Ahead Eagles
|
- |
Union Saint-Gilloise
|
-:- |
|
|
14:00 |
Alemannia Aachen
|
- |
Borussia Dortmund
|
-:- |
|
|
14:00 |
Roda JC Kerkrade
|
- |
Lierse Kempenzonen
|
-:-
|
|
|
14:00 |
SM Caen
|
- |
FC Nantes
|
-:- |
|
|
14:00 |
1. FC Magdeburg
|
- |
FC Zürich
|
-:- |
|
|
14:00 |
Servette FC
|
- |
Etoile Carouge FC
|
-:- |
|
|
16:00 |
Viktoria Plzeň
|
- |
FC Kopenhagen
|
-:- |
|
|
18:00 |
Stade Brestois
|
- |
US Avranches
|
-:- |
|
|
18:00 |
1. FSV Mainz 05
|
- |
Basara Mainz
|
-:- |
|
|
18:30 |
VfL Oythe
|
- |
Preußen Münster
|
-:- |
|
|
19:00 |
Kickers Offenbach
|
- |
FC-Astoria Walldorf
|
-:- |
|
13.07.2024 |
|
Unitas '30
|
- |
NAC Breda
|
-:-
|
|
|
|
SV Drochtersen/Assel
|
- |
Eintracht Braunschweig
|
-:- |
|
|
|
Eintracht Braunschweig
|
- |
Blau-Weiß Lohne
|
-:- |
|
|
|
FC-Astoria Walldorf
|
- |
1899 Hoffenheim
|
-:- |
|
|
|
FC Augsburg
|
- |
TSV Schwaben Augsburg
|
-:- |
|
|
|
TSV Schwaben Augsburg
|
- |
FC Augsburg
|
-:- |
|
|
|
RKSV Wittenhorst
|
- |
VVV-Venlo
|
-:-
|
|
|
|
Jong Almere City FC
|
- |
Harkemase Boys
|
-:-
|
|
|
|
Bonner SC
|
- |
MSV Duisburg
|
-:- |
|
|
|
Gemert
|
- |
Helmond Sport
|
-:-
|
|
|
|
Go Ahead Eagles
|
- |
KAA Gent
|
-:-
|
|
|
12:00 |
Wacker Burghausen
|
- |
SpVgg Unterhaching
|
-:- |
|
|
13:00 |
Feyenoord
|
- |
KRC Genk
|
-:-
|
|
|
13:00 |
Hannover 96
|
- |
VfL Osnabrück
|
-:- |
|
|
13:00 |
Odense BK
|
- |
Vejle BK
|
-:- |
|
|
13:00 |
FC Eindhoven
|
- |
Cercle Brugge
|
-:- |
|
|
13:00 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
NEC Nijmegen
|
-:- |
|
|
13:00 |
FC Den Bosch
|
- |
Jong PSV
|
-:-
|
|
|
14:00 |
PSV
|
- |
Club Brugge KV
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Heracles Almelo
|
- |
FCV Dender EH
|
-:-
|
|
|
14:00 |
FC Luzern
|
- |
VfB Stuttgart
|
-:- |
|
|
14:00 |
De Graafschap
|
- |
SV Rödinghausen
|
-:-
|
|
|
14:00 |
VfB Stuttgart II
|
- |
1. FC Saarbrücken
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Vaduz
|
- |
FC St. Gallen
|
-:- |
|
|
14:00 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Aarau
|
-:- |
|
|
14:00 |
Neuchâtel Xamax FCS
|
- |
FC Lausanne-Sport
|
-:- |
|
|
14:00 |
Grasshopper Club Zürich
|
- |
SCR Altach
|
-:- |
|
|
14:00 |
Dynamo Dresden
|
- |
FC Viktoria 1889 Berlin
|
-:- |
|
|
14:00 |
ADO Den Haag
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Sparta Praag
|
- |
RB Salzburg
|
-:- |
|
|
14:00 |
AZ Alkmaar
|
- |
SBV Excelsior
|
-:- |
|
|
14:00 |
Sturm Graz
|
- |
FC Midtjylland
|
-:- |
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
KAS Eupen
|
-:- |
|
|
14:00 |
Kickers Offenbach
|
- |
1. FC Köln
|
-:- |
|
|
14:30 |
RKC Waalwijk
|
- |
Oud-Heverlee Leuven
|
-:-
|
|
|
15:00 |
FC Groningen
|
- |
Rot-Weiß Erfurt
|
-:-
|
|
|
15:00 |
FSV Zwickau
|
- |
Hertha BSC
|
-:- |
|
|
15:30 |
FC Dordrecht
|
- |
Willem II
|
-:-
|
|
|
15:30 |
Sportfreunde Schwäbisch Hall
|
- |
1. FC Heidenheim 1846
|
-:- |
|
|
16:00 |
Stevenage FC
|
- |
Watford FC
|
-:- |
|
|
16:00 |
BSC Young Boys
|
- |
FC Wil 1900
|
-:- |
|
|
16:00 |
SC Paderborn 07
|
- |
Birmingham City
|
-:- |
|
|
16:00 |
PEC Zwolle
|
- |
AC Horsens
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Slavia Praag
|
- |
MŠK Žilina
|
-:- |
|
|
17:00 |
SC Cambuur
|
- |
FC Emmen
|
-:- |
|
|
17:30 |
Telstar
|
- |
Quick Boys
|
-:-
|
|
|
18:00 |
SV Meerssen
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
18:00 |
US Saint-Malo
|
- |
Stade Rennais
|
-:- |
|
14.07.2024 |
|
Rot-Weiss Essen
|
- |
1899 Hoffenheim II
|
-:- |
|
|
|
Werder Bremen
|
- |
FC Verden 04
|
-:- |
|
|
14:00 |
SC Freital
|
- |
Dynamo Dresden
|
-:- |
|
|
14:00 |
Aalborg BK
|
- |
Viborg FF
|
-:- |
|
|
16:00 |
SV Schalding-Heining
|
- |
TSV 1860 München
|
-:- |
|
15.07.2024 |
15:30 |
1. FC Nürnberg
|
- |
TSV 1860 München
|
-:- |
|
|
18:00 |
AS Roma
|
- |
AC Milan
|
-:- |
|
|
18:00 |
Rosenborg BK
|
- |
Manchester United
|
-:- |
|
16.07.2024 |
|
Regioteam Kootstertille
|
- |
SC Cambuur
|
-:-
|
|
|
18:30 |
Fortuna Sittard
|
- |
FC Dordrecht
|
-:-
|
|
|
18:30 |
Energie Cottbus
|
- |
Hertha BSC
|
-:- |
|
|
19:00 |
RKUVC
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
20:00 |
Excelsior Maassluis
|
- |
Telstar
|
-:- |
|
17.07.2024 |
|
Jong AZ Alkmaar
|
- |
Jong Almere City FC
|
-:-
|
|
|
|
KRC Genk
|
- |
Go Ahead Eagles
|
-:-
|
|
|
11:00 |
Cercle Brugge
|
- |
FCV Dender EH
|
-:- |
|
|
14:00 |
Erzgebirge Aue
|
- |
Borussia Dortmund
|
-:- |
|
|
14:00 |
Châteaubriant Voltigeurs
|
- |
Angers SCO
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Lugano
|
- |
FC Lugano II
|
-:- |
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
SV Bergisch Gladbach 09
|
-:- |
|
|
14:00 |
SV Rödinghausen
|
- |
VfL Osnabrück
|
-:- |
|
|
18:30 |
VfR Mannheim
|
- |
Waldhof Mannheim
|
-:- |
|
|
18:30 |
Cercle Brugge
|
- |
Norwich City
|
-:- |
|
|
19:30 |
NAC Breda
|
- |
FC Eindhoven
|
-:-
|
|
|
20:00 |
Heart of Midlothian
|
- |
Tottenham Hotspur
|
-:- |
|
|
20:30 |
Walsall FC
|
- |
Aston Villa
|
-:- |
|
18.07.2024 |
18:00 |
SC Verl
|
- |
FC Schalke 04
|
-:- |
|
19.07.2024 |
|
Roda JC Kerkrade
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
|
|
RB Leipzig
|
- |
Rot-Weiß Erfurt
|
-:- |
|
|
|
sc Heerenveen
|
- |
PEC Zwolle
|
-:-
|
|
|
|
FC Dordrecht
|
- |
Telstar
|
-:- |
|
|
18:00 |
Preußen Münster
|
- |
Heracles Almelo
|
-:-
|
|
|
18:00 |
SCR Altach
|
- |
SC Freiburg
|
-:- |
|
|
18:00 |
1. FC Köln
|
- |
Sint-Truidense VV
|
-:- |
|
|
20:30 |
Harrogate Town
|
- |
Leeds United
|
-:- |
|
20.07.2024 |
|
Willem II
|
- |
Lommel SK
|
-:- |
|
|
|
Jong Almere City FC
|
- |
Eemdijk
|
-:-
|
|
|
|
KVC Westerlo
|
- |
Helmond Sport
|
-:-
|
|
|
13:00 |
Feyenoord
|
- |
Cercle Brugge
|
-:-
|
|
|
13:00 |
SV Darmstadt 98
|
- |
1. FC Saarbrücken
|
-:- |
|
|
13:00 |
SV Sandhausen
|
- |
FC Liefering
|
-:- |
|
|
14:00 |
VfB Stuttgart
|
- |
Fortuna Sittard
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Brentford FC
|
- |
Sutton United
|
-:- |
|
|
14:00 |
De Graafschap
|
- |
Al Nasr SC
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Stade Rennais
|
- |
Stade Lavallois
|
-:- |
|
|
14:00 |
Le Mans FC
|
- |
Angers SCO
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC 08 Homburg
|
- |
SV Wehen Wiesbaden
|
-:- |
|
|
14:00 |
ADO Den Haag
|
- |
Patro Eisden MM
|
-:- |
|
|
14:00 |
Stade Brestois
|
- |
FC Lorient
|
-:- |
|
|
14:00 |
NAC Breda
|
- |
SBV Excelsior
|
-:- |
|
|
14:00 |
AFC
|
- |
FC Den Bosch
|
-:-
|
|
|
14:30 |
FC Groningen
|
- |
FC Emmen
|
-:-
|
|
|
14:30 |
FC Dordrecht
|
- |
OFI Heraklion
|
-:-
|
|
|
14:30 |
Chemnitzer FC
|
- |
Dynamo Dresden
|
-:- |
|
|
15:30 |
Lierse Kempenzonen
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
15:30 |
1. FC Heidenheim 1846
|
- |
SSV Glött
|
-:- |
|
|
15:30 |
TSV Heusenstamm
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
-:- |
|
|
16:00 |
Queens Park Rangers
|
- |
Tottenham Hotspur
|
-:- |
|
|
16:00 |
Gillingham FC
|
- |
Watford FC
|
-:- |
|
|
16:00 |
Dagenham & Redbridge
|
- |
West Ham United
|
-:- |
|
|
16:00 |
Spartak Trnava
|
- |
Aston Villa
|
-:- |
|
|
17:00 |
Manchester United
|
- |
Rangers FC
|
-:- |
|
|
17:00 |
SC Cambuur
|
- |
SV Meppen
|
-:- |
|
|
17:30 |
Rapid Wien
|
- |
AC Milan
|
-:- |
|
|
18:00 |
Deportivo Alavés
|
- |
Real Sociedad
|
-:- |
|
|
18:00 |
AS Saint-Étienne
|
- |
Clermont Foot 63
|
-:- |
|
|
19:00 |
Burgos CF
|
- |
Athletic Bilbao
|
-:- |
|
|
22:00 |
D.C. United
|
- |
Rangers FC
|
-:- |
|
21.07.2024 |
01:30 |
D.C. United
|
- |
Celtic FC
|
-:- |
|
|
13:30 |
Chengdu Rongcheng
|
- |
Borussia Dortmund
|
-:- |
|
23.07.2024 |
|
Zeeuws Elftal
|
- |
NAC Breda
|
-:-
|
|
|
15:00 |
Willem II
|
- |
Roda JC Kerkrade
|
-:-
|
|
|
19:00 |
SV Geuldal
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
20:00 |
IJsselmeervogels
|
- |
Telstar
|
-:- |
|
24.07.2024 |
|
1899 Hoffenheim
|
- |
SV 07 Elversberg
|
-:- |
|
|
|
VVV-Venlo
|
- |
Al Rayyan
|
-:- |
|
|
01:30 |
Manchester City
|
- |
Celtic FC
|
-:- |
|
|
07:00 |
Cerezo Osaka
|
- |
Borussia Dortmund
|
-:- |
|
|
16:00 |
SC Verl
|
- |
FC Emmen
|
-:- |
|
|
16:00 |
Swansea City
|
- |
1. FC Köln
|
-:- |
|
|
18:00 |
Stade Brestois
|
- |
Stade Lavallois
|
-:- |
|
|
18:30 |
FC Schalke 04
|
- |
FC Twente
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Racing Santander
|
- |
Athletic Bilbao
|
-:- |
|
|
20:00 |
PSV
|
- |
FC Eindhoven
|
-:-
|
|
|
20:30 |
Birmingham City
|
- |
Rangers FC
|
-:- |
|
|
22:00 |
Chelsea FC
|
- |
Wrexham AFC
|
-:- |
|
25.07.2024 |
13:00 |
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Fortuna Sittard
|
-:- |
|
26.07.2024 |
|
1. FC Magdeburg
|
- |
Norwich City
|
-:- |
|
|
|
SC Cambuur
|
- |
FC Den Bosch
|
-:- |
|
|
03:30 |
FC Juárez
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
-:- |
|
|
14:00 |
Borussia Dortmund II
|
- |
Almere City FC
|
-:- |
|
|
14:00 |
1. FC Heidenheim 1846
|
- |
Normannia Gmünd
|
-:- |
|
|
19:00 |
Heracles Almelo
|
- |
SBV Excelsior
|
-:-
|
|
|
19:00 |
PEC Zwolle
|
- |
De Graafschap
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Rot-Weiss Essen
|
- |
Bayer Leverkusen
|
-:- |
|
27.07.2024 |
|
FC Dordrecht
|
- |
Al Shamal SC
|
-:- |
|
|
|
Blauw Geel '38
|
- |
FC Eindhoven
|
-:-
|
|
|
|
FC Ingolstadt 04
|
- |
SSV Ulm 1846
|
-:- |
|
|
|
Valenciennes FC
|
- |
Helmond Sport
|
-:-
|
|
|
01:30 |
Liverpool FC
|
- |
Real Betis
|
-:- |
|
|
02:00 |
Arsenal FC
|
- |
Manchester United
|
-:- |
|
|
07:00 |
Tottenham Hotspur
|
- |
Vissel Kobe
|
-:- |
|
|
11:00 |
Espanyol
|
- |
Girona FC
|
-:- |
|
|
11:30 |
Telstar
|
- |
Katwijk
|
-:-
|
|
|
11:30 |
Shimizu S-Pulse
|
- |
Stade Reims
|
-:- |
|
|
12:30 |
Júbilo Iwata
|
- |
Stade Reims
|
-:- |
|
|
13:00 |
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
-:-
|
|
|
13:00 |
SV Wehen Wiesbaden
|
- |
FC Metz
|
-:- |
|
|
14:00 |
PSV
|
- |
Valencia CF
|
-:-
|
|
|
14:00 |
SV Darmstadt 98
|
- |
Coventry City
|
-:- |
|
|
14:00 |
Arminia Bielefeld
|
- |
FC Emmen
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Viktoria Köln
|
- |
SV 07 Elversberg
|
-:- |
|
|
14:00 |
1. FSV Mainz 05
|
- |
Preußen Münster
|
-:-
|
|
|
14:30 |
Heracles Almelo
|
- |
Umm-Salal
|
-:-
|
|
|
15:30 |
Hannover 96
|
- |
VfL Wolfsburg
|
-:- |
|
|
16:00 |
Ipswich Town
|
- |
SV Meppen
|
-:- |
|
|
16:00 |
Roda JC Kerkrade
|
- |
Alemannia Aachen
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Ipswich Town
|
- |
Fortuna Düsseldorf
|
-:- |
|
|
16:00 |
De Graafschap
|
- |
SC Verl
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Salford City
|
- |
Everton FC
|
-:- |
|
|
16:30 |
Telstar
|
- |
Koninklijke HFC
|
-:-
|
|
|
17:00 |
Real Sociedad
|
- |
Toulouse FC
|
-:- |
|
|
17:00 |
1. FC Union Berlin
|
- |
Rangers FC
|
-:-
|
|
|
18:00 |
RFC Liège
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
18:00 |
Stade Rennais
|
- |
Angers SCO
|
-:- |
|
|
22:00 |
Manchester City
|
- |
AC Milan
|
-:- |
|
|
22:00 |
Chelsea FC
|
- |
Celtic FC
|
-:- |
|
28.07.2024 |
|
SSV Ulm 1846
|
- |
VfB Stuttgart II
|
-:- |
|
|
01:00 |
Wolverhampton Wanderers
|
- |
West Ham United
|
-:- |
|
|
02:00 |
Columbus Crew
|
- |
Aston Villa
|
-:- |
|
|
12:00 |
Kyoto Sanga FC
|
- |
VfB Stuttgart
|
-:- |
|
|
15:30 |
1. FC Düren
|
- |
Bayern München
|
-:- |
|
|
20:30 |
SL Benfica
|
- |
Feyenoord
|
-:-
|
|
30.07.2024 |
|
Urk
|
- |
Jong Almere City FC
|
-:-
|
|
|
20:00 |
FC Barcelona
|
- |
Manchester City
|
-:- |
|
|
20:00 |
Telstar
|
- |
Noordwijk
|
-:-
|
|
|
20:30 |
Wycombe Wanderers
|
- |
Watford FC
|
-:- |
|
|
20:45 |
Coventry City
|
- |
Everton FC
|
-:- |
|
31.07.2024 |
|
Willem II
|
- |
Helmond Sport
|
-:-
|
|
|
02:00 |
Louisville City FC
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
-:- |
|
|
06:00 |
Manchester United
|
- |
Real Betis
|
-:- |
|
|
12:00 |
FC Machida Zelvia
|
- |
Stade Reims
|
-:- |
|
|
14:00 |
ADO Den Haag
|
- |
Jong AZ Alkmaar
|
-:- |
|
|
19:30 |
Feyenoord
|
- |
AS Monaco
|
-:-
|
|
|
22:00 |
Chelsea FC
|
- |
CF América
|
-:- |
|
|
22:00 |
Real Madrid
|
- |
AC Milan
|
-:- |
|
01.08.2024 |
|
EVV
|
- |
Fortuna Sittard
|
-:-
|
|
|
01:00 |
Liverpool FC
|
- |
Arsenal FC
|
-:- |
|
|
02:00 |
RB Leipzig
|
- |
Aston Villa
|
-:- |
|
|
12:00 |
Sanfrecce Hiroshima
|
- |
VfB Stuttgart
|
-:- |
|
02.08.2024 |
|
Almere City FC
|
- |
Havre AC
|
-:-
|
|
|
|
Telstar
|
- |
Umm-Salal
|
-:- |
|
|
14:00 |
Jong PSV
|
- |
Roda JC Kerkrade
|
-:- |
|
|
14:00 |
FC Emmen
|
- |
FC Den Bosch
|
-:- |
|
|
18:30 |
Fortuna Sittard
|
- |
De Graafschap
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Lierse Kempenzonen
|
- |
FC Eindhoven
|
-:-
|
|
03.08.2024 |
|
De Graafschap
|
- |
Jong Feyenoord
|
-:- |
|
|
|
AFC
|
- |
Jong Almere City FC
|
-:-
|
|
|
01:30 |
Manchester United
|
- |
Liverpool FC
|
-:- |
|
|
12:00 |
Vissel Kobe
|
- |
Stade Reims
|
-:- |
|
|
13:00 |
Sparta Rotterdam
|
- |
NAC Breda
|
-:-
|
|
|
13:00 |
Tottenham Hotspur
|
- |
Bayern München
|
-:-
|
|
|
14:00 |
SV Venray
|
- |
FC Eindhoven
|
-:-
|
|
|
14:30 |
FC Dordrecht
|
- |
Royal Francs Borains
|
-:-
|
|
|
15:00 |
FC Groningen
|
- |
Heracles Almelo
|
-:-
|
|
|
15:00 |
Bristol City
|
- |
Willem II
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Watford FC
|
- |
Brentford FC
|
-:- |
|
|
16:00 |
Coventry City
|
- |
Werder Bremen
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Leeds United
|
- |
Valencia CF
|
-:- |
|
|
16:00 |
Middlesbrough FC
|
- |
sc Heerenveen
|
-:-
|
|
|
16:00 |
Preston North End
|
- |
Everton FC
|
-:- |
|
|
16:00 |
RC Lens
|
- |
Bayer Leverkusen
|
-:- |
|
|
16:00 |
Stoke City
|
- |
AZ Alkmaar
|
-:-
|
|
|
17:00 |
Queens Park Rangers
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
-:- |
|
|
18:00 |
Patro Eisden MM
|
- |
MVV Maastricht
|
-:-
|
|
|
19:00 |
Stade Rennais
|
- |
Real Sociedad
|
-:- |
|
|
20:00 |
FC Barcelona
|
- |
Real Madrid
|
-:- |
|
|
21:00 |
Real Betis
|
- |
PEC Zwolle
|
-:-
|
|
|
22:00 |
Manchester City
|
- |
Chelsea FC
|
-:- |
|
04.08.2024 |
01:00 |
West Ham United
|
- |
Crystal Palace
|
-:- |
|
|
19:00 |
Espanyol
|
- |
Toulouse FC
|
-:- |
|
06.08.2024 |
|
Jong Almere City FC
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
-:-
|
|
|
18:30 |
Borussia Dortmund
|
- |
Villarreal CF
|
-:- |
|
|
20:00 |
FC Barcelona
|
- |
AC Milan
|
-:- |
|
|
20:30 |
Wolverhampton Wanderers
|
- |
Boldmere St. Michaels
|
-:- |
|
|
22:00 |
Real Madrid
|
- |
Chelsea FC
|
-:- |
|
07.08.2024 |
18:00 |
FSV Frankfurt
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
-:- |
|
|
20:30 |
Aston Villa
|
- |
Athletic Bilbao
|
-:- |
|
09.08.2024 |
19:00 |
1. FC Union Berlin
|
- |
Real Sociedad
|
-:-
|
|
|
19:45 |
Brentford FC
|
- |
VfL Wolfsburg
|
-:- |
|
10.08.2024 |
|
Spakenburg
|
- |
Jong Almere City FC
|
-:-
|
|
|
14:00 |
Angers SCO
|
- |
Girondins Bordeaux
|
-:- |
|
|
15:30 |
VfB Stuttgart
|
- |
Athletic Bilbao
|
-:- |
|
|
17:00 |
Borussia Dortmund
|
- |
Aston Villa
|
-:- |
|
|
17:00 |
1899 Hoffenheim
|
- |
Fulham FC
|
-:- |
|
|
17:00 |
Stade Rennais
|
- |
Werder Bremen
|
-:- |
|
|
18:30 |
Tottenham Hotspur
|
- |
Bayern München
|
-:- |
|
|
21:00 |
Valencia CF
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
-:- |
|