05.01.2024 11:00 FC Eindhoven - Gemert 5:0 (3:0)
13:00 FC Volendam - FK Partizani 1:1 (0:0)
13:00 De Graafschap - FC Emmen 4:1 (2:0)
13:30 Karlsruher SC - SSV Ulm 1846 4:0 (0:0)
13:30 MVV Maastricht - Fortuna Sittard 1:5 (1:2)
15:00 NEC Nijmegen - Fortuna Düsseldorf 2:0 (2:0)
15:00 FC Lausanne-Sport - Palamós CF 3:1
17:00 SV Meppen - 1. FC Bocholt 2:1 (1:1)
06.01.2024 VfL Osnabrück - PEC Zwolle niet gespeeld
11:00 AS Saint-Étienne - Grenoble Foot 38 3:0
11:30 Telstar - Koninklijke HFC 3:1 (0:0, 0:0, 1:0)
12:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Sandhausen 2:1 (2:1)
12:00 Sparta Rotterdam - Oud-Heverlee Leuven 1:2 (0:0)
12:30 Feyenoord - 1. FSV Mainz 05 1:2 (0:2)
13:00 Bor. Mönchengladbach - Go Ahead Eagles 3:2 (2:0)
13:00 FC Augsburg - 1899 Hoffenheim 1:0 (1:0)
13:00 SV Darmstadt 98 - Holstein Kiel 1:2 (0:1)
13:00 Hansa Rostock - Borussia Dortmund II 3:1 (0:0)
13:00 Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 2:5 (1:2)
13:00 SC Cambuur - Preußen Münster 1:0 (1:0)
13:00 SC Paderborn 07 II - Sportfreunde Lotte 0:1 (0:0)
13:00 FC Thun Berner Oberland - Stade-Lausanne-Ouchy 0:1 (0:0)
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg 2:2
14:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Köln 4:4 (3:2)
14:00 Fortuna Köln - Sportfreunde Siegen 9:1 (5:0)
14:00 Rot Weiss Ahlen - Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (1:1)
14:00 Hertha BSC - Erzgebirge Aue 2:0 (0:0)
14:00 VfL Bochum - FC Groningen 2:1 (0:0)
14:00 Gençlerbirliği - 1. FC Kaiserslautern 1:4 (1:1)
14:00 SC Freiburg II - Waldhof Mannheim 2:2 (0:0)
14:00 SC Verl - SV Lippstadt 08 4:0 (3:0)
14:00 Dinamo Zagreb - NK Rogaška 1:0 (1:0)
14:30 sc Heerenveen - Almere City FC 2:4 (0:3)
14:30 ESTAC Troyes - FC Versailles 3:2
15:00 Borussia Dortmund - AZ Alkmaar 2:2 (0:2)
15:00 VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth 6:1 (4:0)
15:00 FC St. Gallen - RB Leipzig 0:1 (0:1)
15:00 Helmond Sport - FC Winterthur 0:0 (0:0)
15:00 Willem II - Katwijk 4:3 (2:2)
15:30 FC Basel - Bayern München 1:1 (0:0)
15:30 1. FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 2:0 (0:0)
15:30 Xerez DFC - NAC Breda 1:3 (1:1)
16:00 AFC Ajax - Hannover 96 0:3 (0:1)
16:30 FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg 2:3 (1:2)
07.01.2024 12:00 Hertha BSC II - CFC Hertha 06 3:1 (1:1)
12:00 ADO Den Haag - Calcio Como 0:2 (0:1)
12:30 CD Eldense - FC Twente 0:1 (0:0)
13:00 FC Wil 1900 - Grasshopper Club Zürich 0:5 (0:0)
13:00 PSV - Heracles Almelo 1:1 (1:0)
13:00 Lommel SK - VVV-Venlo 0:3 (0:0)
13:00 AFC Ajax - Hannover 96 2:1 (2:1)
14:00 TSG Sprockhövel - Wuppertaler SV 1:2 (0:0)
14:00 VfL Bochum - Vitesse 2:0 (1:0)
14:30 FC Utrecht - SK Beveren 4:4 (2:2)
15:00 Eintracht Braunschweig - Werder Bremen 3:1 (2:0)
15:00 Bayer Leverkusen - Venezia FC 4:1 (3:0)
15:30 SBV Excelsior - FC St. Pauli niet gespeeld
16:30 PSV - Hamburger SV 2:2 (2:2)
08.01.2024 11:00 FC Lausanne-Sport - FC Andorra 0:1 (0:0)
12:00 MSV Duisburg - FC Eindhoven 6:1 (3:0)
12:30 FC Twente - VfL Osnabrück 2:2 (1:0)
13:00 1. FC Saarbrücken - FC Zürich 1:2 (1:2)
13:30 FC Volendam - FC Winterthur 2:0 (0:0)
14:00 Jahn Regensburg - SpVgg Unterhaching 3:1 (0:0)
14:00 Jong FC Utrecht - FC Den Bosch 2:3 (2:1)
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - SC Paderborn 07 2:0 (0:0)
16:00 FC Dordrecht - Fortuna Düsseldorf 2:6 (1:4)
09.01.2024 11:00 Borussia Dortmund - Standard Luik 3:3 (1:1)
11:00 FC Lugano - KRC Genk 0:4 (0:3)
12:00 Sint-Truidense VV - Holstein Kiel 1:1
13:00 Recreativo Huelva - FC Schalke 04 1:1 (1:0)
13:00 Sepsi OSK - 1. FC Magdeburg 2:1 (1:1)
14:00 BSC Young Boys - FC Sion 4:3 (2:2)
14:00 FC Groningen - PEC Zwolle 0:3 (0:2)
14:30 FC Zürich - Hannover 96 0:4 (0:1)
16:00 Karlsruher SC - FC Luzern 3:1 (1:0)
16:00 Viktoria Köln - 1. FC Bocholt 1:4 (0:2)
10.01.2024 12:00 Erzgebirge Aue - ZFC Meuselwitz 6:0 (4:0)
13:00 LASK - Hansa Rostock 2:1 (0:0)
13:00 Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin 0:4 (0:1)
14:00 1. FC Nürnberg - Club Brugge KV 0:3 (0:1, 0:3)
14:00 TSV 1860 München - WSG Tirol 4:1 (1:0)
14:00 Dynamo Dresden - 1. FC Kaiserslautern 3:0 (2:0)
14:00 SpVgg Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 0:1 (0:1)
14:30 Neuchâtel Xamax FCS - Grasshopper Club Zürich 1:1 (0:0)
14:30 Dinamo Zagreb - NK Triglav 7:0 (1:0)
15:00 FC Basel - FC Aarau 2:3 (0:2)
15:00 KV Mechelen - Hertha BSC 3:0 (2:0)
15:45 SV 07 Elversberg - Antequera CF 2:2 (0:1)
17:00 FC Hradec Králové - Austria Wien 0:0 (0:0)
19:00 FSV 63 Luckenwalde - SV Tasmania Berlin 1:0 (0:0)
19:00 Hansa Rostock II - FC Mecklenburg Schwerin 5:1 (5:0)
20:00 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
11.01.2024 13:30 FC Zürich - Hamburger SV 2:2 (1:1)
15:00 KRC Genk - SC Paderborn 07 1:2 (0:0)
15:00 Atalanta - Real Calepina 11:0
15:30 Petrolul Ploieşti - Debreceni VSC 0:1 (0:0)
12.01.2024 10:30 Standard Luik - FC Luzern 2:1 (1:1)
11:00 Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC 0:1 (0:1)
11:00 CFR Cluj - KAA Gent 1:2 (0:0)
12:00 Viborg FF - SønderjyskE 2:1 (0:0)
12:00 Arminia Bielefeld - SV Rödinghausen 0:3 (0:0)
12:00 FC St. Gallen - Union Saint-Gilloise 0:4 (0:1)
12:00 CSKA Sofia - PFC Litex Lovech 5:3 (3:2)
12:00 Hajduk Split - Fehérvár FC 5:2 (2:1)
13:00 Servette FC - Hibernian FC 5:1 (5:1)
13:00 MTK Budapest - 1. FC Magdeburg 2:4 (1:1)
13:00 Dinamo Boekarest - Sporting Charleroi 2:5 (2:1)
13:30 Chemnitzer FC - Hallescher FC 1:1 (1:1)
13:30 Sturm Graz - HNK Rijeka 2:1 (2:1)
14:00 FC Lugano - FC Schaffhausen 1:0 (0:0)
14:00 SC Paderborn 07 II - SV Meppen 1:4 (0:3)
14:30 SV Wehen Wiesbaden - Sint-Truidense VV 2:2 (1:1)
14:30 FC St. Pauli - VfL Osnabrück 1:3 (0:2)
15:00 Lincoln Red Imps - FC Luzern 0:5 (0:4)
15:00 RSC Anderlecht - Al Ahly Tripolis 0:0 (0:0)
13.01.2024 11:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
11:00 Austria Wien - Spartak Trnava 3:2 (1:1)
12:00 Erzgebirge Aue - Energie Cottbus 1:1 (1:0, 1:0)
12:00 Inter Turku - SalPa 3:0 (0:0)
12:00 FC Nordsjælland - B.93 København 4:0 (3:0)
12:00 Nykøbing FC - Hvidovre IF 1:5 (0:3)
13:00 BSC Young Boys - FC Vaduz 3:2 (1:2)
13:00 Hannover 96 - Holstein Kiel 3:2 (2:1)
13:00 Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig 0:1 (0:1, 0:1)
13:00 Kolding IF - Odense BK 3:2 (3:1)
13:00 Næstved BK - Lyngby BK 2:4 (1:1)
13:00 Neftçi PFK - Waldhof Mannheim 0:3
13:30 FC Schalke 04 - KAS Eupen 3:1 (2:0)
14:00 Rot-Weiss Essen - FSV Zwickau 5:3 (3:1)
14:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf 2:2 (1:0)
14:00 FC Thun Berner Oberland - Grasshopper Club Zürich 0:0 (0:0, 0:0)
14:00 1. FC Nürnberg - Karlsruher SC 1:3 (1:2, 1:2, 1:3)
14:00 Viktoria Köln - SC Verl niet gespeeld
14:00 SpVgg Unterhaching - SCR Altach 4:1 (3:0)
14:00 Preußen Münster - VfB Oldenburg 4:3 (2:1)
14:00 STK Eilvese - TSV Havelse 1:4 (0:2)
14:00 Bor. Mönchengladbach II - MSV Duisburg 0:3 (0:1)
14:00 Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 1:1 (0:1)
14:30 Dinamo Zagreb - NK Celje 2:0 (2:0)
14:30 BSG Chemie Leipzig - FC Ingolstadt 04 niet gespeeld
15:00 FC Lausanne-Sport - Stade Nyonnais 2:0 (1:0)
15:00 Schwarz-Weiß Bregenz - TSV 1860 München 3:6 (2:2)
15:00 FC Biel/Bienne - Austria Lustenau 2:4 (0:3)
15:30 FC Koper - NK Osijek 0:2 (0:1)
16:00 BSC Young Boys - FC Wil 1900 1:0 (1:0)
16:00 Rangers FC - Hertha BSC 0:1 (0:1)
16:00 RB Salzburg - SV 07 Elversberg 2:3 (1:0)
16:00 FC Mauerwerk - SV Schwechat 4:0 (1:0)
14.01.2024 01:00 Gimnasia y Tiro de Salta - Boca Juniors 0:1
09:00 LASK - FCSB 1:3 (0:1)
11:00 SC Paderborn 07 - Preußen Münster 6:1 (5:0)
13:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 1:1 (1:1)
13:00 SV Sandhausen - Rot-Weiß Erfurt 2:0
14:00 Legia Warschau - Olimpia Elblag 6:0 (5:0)
14:00 SV Sandhausen - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
14:00 Dynamo Dresden - FK Pardubice 3:0 (2:0)
15:00 Borussia Dortmund II - Fortuna Köln 0:0 (0:0)
15:00 SV Babelsberg 03 - FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 (0:0)
16:30 FC Basel - SpVgg Greuther Fürth 2:2 (2:0)
Beslissingswedstrijden
15.01.2024 02:15 Peñarol - Newell's Old Boys 0:1 (0:1)
12:00 Ferencvárosi TC - CFR Cluj niet gespeeld
16:00 Sigma Olomouc - Austria Wien 0:0 (0:0)
18:00 Aarhus GF - Diósgyöri VTK 3:3
16.01.2024 11:00 FC Sion - CF Badalona Futur 3:2
13:00 Chemnitzer FC - Alemannia Aachen 2:2 (0:2)
14:30 Dinamo Zagreb - Makedonija GP 4:1 (1:1)
17:00 Slavia Praag - SønderjyskE 4:0 (2:0)
18:00 VfB Empor Glauchau - FSV Zwickau 1:4
18:30 FC Baden - Grasshopper Club Zürich niet gespeeld
21:00 Rangers FC - FC Kopenhagen 2:2 (1:0)
17.01.2024 10:00 Dynamo Dresden - FK Jablonec niet gespeeld
11:00 CFR Cluj - Atzeneta UE niet gespeeld
14:00 FC Lugano - FC Paradiso 1:1 (0:1)
14:00 Jahn Regensburg - FK Senco Doubravka niet gespeeld
14:00 Dinamo Zagreb - Śląsk Wrocław 3:2 (2:2)
14:00 Sturm Graz - Korona Kielce 0:0 (0:0)
16:30 Viktoria Plzeň - FK Senco Doubravka 11:0 (4:0)
18.01.2024 02:00 River Plate - CF Monterrey 1:1
12:00 Ferencvárosi TC - Piast Gliwice 2:1 (2:0)
15:00 LASK - Lech Poznań 3:0 (2:0)
15:00 Rapid Wien - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
15:30 Puskás FC - Aarhus GF 3:3 (2:2)
19.01.2024 11:00 FC Metz - Swift Hesperange 4:1 (0:0)
12:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 1:4 (0:2)
12:00 Randers FC - Hobro IK 3:0 (1:0)
13:00 Esbjerg fB - Viborg FF 3:1 (1:1)
14:00 B.93 København - Odense BK 3:3 (1:2)
17:00 AIK Solna - Slavia Praag 0:2 (0:0)
19:30 FC Sion - FC Annecy 0:1 (0:1)
20.01.2024 11:00 Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 1:0 (1:0)
11:00 Vejle BK - SønderjyskE niet gespeeld
13:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 1:3 (1:1)
13:00 Wuppertaler SV - SV Meppen 2:0 (1:0)
13:30 Paide Linnameeskond - Inter Turku 3:3 (2:1)
14:00 Legia Warschau - Kecskeméti TE niet gespeeld
14:00 Lokomotiv Moskou - Al Okhdood 2:0 (0:0)
15:00 Sparta Praag - FC Kopenhagen 2:0 (1:0)
15:00 Legia Warschau - FK Ordabasy 1:0
22:30 River Plate - CF Pachuca 1:0 (0:0)
21.01.2024 01:30 Talleres de Córdoba - Boca Juniors 1:2 (0:1)
12:00 1. FC Köln - VfL Bochum 0:2
13:00 Zenit St. Petersburg - Dinamo Samarqand 5:1 (3:1)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB Oldenburg 2:1 (1:0)
14:00 SpVgg Bayreuth - Chemnitzer FC niet gespeeld
15:00 Ferencvárosi TC - Molde FK niet gespeeld
15:30 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad niet gespeeld
16:00 CSKA Moskou - Sohar SC 4:1
20:00 Philadelphia Union - Flamengo RJ 0:2 (0:2)
22.01.2024 09:30 Vejle BK - Tractor Sazi 3:3 (0:1)
12:00 KVC Westerlo - Helmond Sport 1:0 (0:0)
13:30 Shakhtar Donetsk - Pyunik FC 2:0
14:00 Rubin Kazan - FK Napredak 5:2 (1:2)
24.01.2024 14:00 Lokomotiv Moskou - Akron Tolyatti 0:2 (0:2)
15:00 Zenit St. Petersburg - Jeonbuk FC 5:1 (1:1)
15:00 Olimpija Ljubljana - PFC Ludogorets Razgrad 0:3 (0:3)
15:00 Sassuolo Calcio - Virtus Verona 5:1
17:00 SK Austria Klagenfurt - Sturm Graz (A) 3:1 (2:0)
17:45 Al Shabab - AS Roma 1:2 (0:0)
19:00 SV Ramlingen/Ehlershausen - TSV Havelse 0:5 (0:3)
19:30 Kozakken Boys - Willem II 2:3 (1:1)
25.01.2024 08:00 CSKA Moskou - Torpedo Moskva 3:2 (1:2)
09:00 Dinamo Moskou - Al Wakrah 9:2 (7:1)
09:00 Sturm Graz - Pogoń Szczecin 1:6 (0:1)
11:30 BK Häcken - FC Midtjylland 2:4 (2:2)
12:00 Ferencvárosi TC - Kryvbas Kryvyi Rih 0:2 (0:0)
13:00 Viborg FF - AC Horsens 4:2 (2:1)
14:00 Malmö FF - Silkeborg IF 2:0 (1:0)
14:30 SK Dnipro-1 - Sturm Graz 1:2 (0:2)
15:00 Rapid Wien - Legia Warschau 1:1 (0:0)
15:30 Puskás FC - Sparta Praag 0:2 (0:1)
15:30 Ferencvárosi TC - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
16:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:3 (0:2)
26.01.2024 12:00 Randers FC - Aalborg BK 0:4 (0:1)
13:00 IF Elfsborg - Odense BK 3:3 (3:2)
13:00 Brøndby IF - FC Fredericia 9:0 (5:0)
13:00 Rubin Kazan - Slavia Sofia 3:1 (0:0)
15:00 Landskrona BoIS - SønderjyskE 2:7 (0:6)
15:00 Dinamo Kiev - KF Ballkani 0:2 (0:1)
27.01.2024 12:00 Slavia Praag - Beijing Guoan 3:1
12:15 HJK Helsinki - IF Gnistan 3:5
13:30 Aarhus GF - FC Kopenhagen 1:5
13:30 Vejle BK - Velež Mostar 2:1
14:00 IF Brommapojkarna - AIK Solna 0:3 (0:2)
14:30 FC Biel/Bienne - FC Lausanne-Sport [U21] 1:0
15:00 Raków Częstochowa - PFC Ludogorets Razgrad 1:3
15:00 Zenit St. Petersburg - FK Ural 1:0 (0:0)
16:00 Beijing Guoan - Slavia Praag 0:0
20:00 Orlando City - Flamengo RJ 1:1
23:00 Los Angeles Galaxy - FC Nordsjælland 1:5
28.01.2024 12:00 Zenit St. Petersburg - Al Fateh 1:1 (1:1)
13:00 SC Spelle-Venhaus - VfL Osnabrück 0:4 (0:1)
14:00 Shakhtar Donetsk - NK Maribor 0:0
15:30 Botev Plovdiv - Vejle BK 1:0 (1:0)
16:00 Viktoria Plzeň - Kryvbas Kryvyi Rih 3:0
21:00 Los Angeles FC - FC Nordsjælland 1:3 (1:2)
29.01.2024 13:00 Silkeborg IF - Viborg FF 2:2 (1:1)
15:00 Legia Warschau - Dinamo Kiev 3:1 (2:1)
15:30 FK Bodø/Glimt - Sparta Praag 0:2 (0:1)
30.01.2024 09:00 Dinamo Kiev - Baník Ostrava 2:3 (1:3)
11:30 Jong AZ Alkmaar - Jong Sparta Rotterdam 5:3 (2:1)
12:00 FC Liefering - AS Monaco (CFA) 5:0 (2:0)
12:00 Randers FC - Vendsyssel FF 4:0 (3:0)
13:00 FC Midtjylland - FC Fredericia 7:0 (4:0)
13:00 NAC Breda - FC Den Bosch 0:2
13:00 Vitesse - sc Heerenveen 1:2 (1:0)
15:00 FK Teplice - PFC Ludogorets Razgrad 3:1 (1:1)
15:00 Dinamo Kiev - Pakhtakor Tashkent 5:1 (3:1)
15:00 PSV - PEC Zwolle 1:3 (0:2)
15:30 Fredrikstad FK - IF Elfsborg 3:0 (3:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - TB Jahn Zeiskam 4:1 (1:0)
31.01.2024 14:30 Lokomotiv Moskou - FK Ural 4:2 (2:1, 2:1, 4:2)
16:00 PFC Ludogorets Razgrad - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
16:00 KÍ Klaksvík - Beijing Guoan 0:1 (0:1)
19:30 BSC Young Boys II - FC Bulle 2:2 (2:1)
01.02.2024 14:00 CSKA Moskou - Andijon PFK 2:0 (1:0)
14:30 Botev Plovdiv - Rubin Kazan 1:0 (1:0)
15:00 Viktoria Plzeň - Aarhus GF 1:1 (1:1)
15:30 Malmö FF - Sparta Praag 1:2 (1:1)
19:00 FC-Astoria Walldorf - Fortuna Heddesheim 0:0 (0:0)
02.02.2024 11:00 Odense BK - FK Pardubice 1:2 (1:2)
14:00 Spartak Moskou - Torpedo Moskva 3:2 (2:1)
14:00 Legia Warschau - Stal Rzeszow 3:1
15:00 Levski Sofia - Dinamo Kiev 1:0 (1:0)
15:30 Molde FK - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
16:00 Odense BK - FC Dallas 0:0 (0:0)
20:30 IFK Göteborg - Silkeborg IF 2:3 (0:2)
03.02.2024 11:00 Botev Plovdiv - Dinamo Moskou 2:3 (2:2)
11:00 Shakhtar Donetsk - FC Hradec Králové 0:2 (0:1)
12:00 Rubin Kazan - FK Chelyabinsk niet gespeeld
13:00 Sigma Olomouc - Vejle BK 1:1 (0:0)
14:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2 (0:2)
14:30 Al Jazira Club - Spartak Moskou niet gespeeld
15:00 SpVgg Bayreuth - DJK Gebenbach 4:0 (3:0)
15:00 TSV Abtswind - Würzburger Kickers 0:4 (0:4)
15:00 AIK Solna - TSC Bačka Topola 0:2 (0:2)
15:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2
15:30 FK Mladá Boleslav - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1)
15:30 Shakhtar Donetsk - Velež Mostar 2:3 (2:2)
17:00 Brøndby IF - Real Salt Lake 2:1 (2:1)
04.02.2024 12:00 FC Nordsjælland - Pogoń Szczecin niet gespeeld
12:00 Vejle BK - FK Oleksandriya 3:0 (2:0)
14:00 Dinamo Moskou - Gangwon FC 2:2 (1:2)
14:00 Lokomotiv Moskou - FK Kairat 4:1 (3:1)
15:00 Slavia Praag - Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
15:00 Aarhus GF - Viborg FF 2:1 (2:0)
20:00 IF Elfsborg - FC Kopenhagen 4:5 (1:3)
05.02.2024 12:00 UMF Stjarnan - Viborg FF 1:2
13:00 FC Kopenhagen - Brøndby IF 1:2 (0:1)
14:00 Randers FC - Halmstads BK 1:0 (0:0)
14:30 SønderjyskE - GAIS Göteborg 3:1 (1:0)
15:00 Zenit St. Petersburg - Al Duhail SC 2:0 (1:0)
15:30 CSKA Moskou - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
16:00 Aalborg BK - FC Dallas 1:3
06.02.2024 13:15 Jong PSV - Royal Antwerp FC II 1:2 (1:1)
15:00 Rubin Kazan - Arda Kardzhali 1:2 (1:2)
15:00 Zenit St. Petersburg - FC Noah 0:0 (0:0)
15:00 Silkeborg IF - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
16:00 FK Haugesund - BK Häcken 4:2
17:00 Real Salt Lake - Fredrikstad FK 1:0 (1:0)
07.02.2024 17:30 Spartak Moskou - FK Rostov 0:3 (0:2)
19:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Mühlhausen niet gespeeld
08.02.2024 08:00 Lokomotiv Moskou - Torpedo Moskva 2:0 (2:0)
11:00 FC Dallas - Malmö FF 1:4 (0:2)
11:00 Shakhtar Donetsk - FK Arkadag 4:1
13:00 Odense BK - Seattle Sounders 3:0
14:00 FK Bodø/Glimt - Malmö FF 4:0 (2:0)
14:00 FC Kopenhagen - Molde FK 3:1 (2:0)
14:30 FC Dallas - Odds BK 4:1
15:00 Zenit St. Petersburg - Shanghai Shenhua 6:0 (2:0)
15:00 Dinamo Moskou - FK Orenburg 4:1 (1:0)
15:30 Odense BK - Seattle Sounders 2:1 (2:0)
15:30 Lokomotiv Moskou - FC Urartu 2:1 (1:0)
15:30 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:1
16:00 Dinamo Kiev - FK Liepāja 5:2 (3:2)
09.02.2024 11:00 IFK Norrköping - SK Brann 1:1
12:00 IF Elfsborg - Silkeborg IF 1:2 (1:0)
13:00 FK Sochi - CSKA Moskou 2:1 (2:1)
13:00 Odense BK - FK Obolon niet gespeeld
14:00 Rubin Kazan - SKN St. Pölten 1:2 (1:0)
14:00 Real Salt Lake - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
15:00 Dinamo Kiev - KF Shkëndija 79 1:1 (0:1)
16:00 Zenit St. Petersburg - Al Rayyan 2:4 (0:0)
16:45 Shabab Al Ahli Club - Spartak Moskou 0:5 (0:2)
17:00 FC Midtjylland - Fredrikstad FK 0:1 (0:0)
19:00 Brøndby IF - IFK Göteborg 1:3 (0:3)
20:00 Sarpsborg 08 - AIK Solna 2:0 (1:0)
10.02.2024 12:00 Vejle BK - Hobro IK niet gespeeld
12:00 Randers FC - IK Sirius 3:0 (1:0, 2:0)
12:00 FC-Astoria Walldorf - Rot-Weiß Walldorf 2:2 (1:2)
13:00 FC Nordsjælland - BK Häcken 3:0 (0:0)
13:00 Esbjerg fB - FC Midtjylland 6:0 (4:0)
14:00 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 0:1 (0:0)
14:00 Würzburger Kickers - SV Steinbach niet gespeeld
14:00 Türkgücü München - TSV 1865 Dachau 2:0
15:00 SønderjyskE - Halmstads BK 1:0 (0:0)
16:00 Kryvbas Kryvyi Rih - Viborg FF 1:0 (1:0)
11.02.2024 12:00 Aalborg BK - KFUM Oslo 3:1 (1:1)
13:00 Hammarby IF - HJK Helsinki 1:2 (0:0)
15:00 Dinamo Moskou - FK Yelimay 2:1 (0:0)
12.02.2024 13:00 Aarhus GF - Bryne FK 1:0
14:30 Brøndby IF - Hillerød GI 3:3 (0:2)
15:00 FC Utrecht - FC Groningen 1:2 (0:1)
15:00 Dinamo Kiev - Rīgas Futbola skola 1:0
13.02.2024 13:00 Würzburger Kickers - Kickers Offenbach 2:2 (0:1)
15:00 Zenit St. Petersburg - Santos FC 4:1 (2:0)
15:00 Dinamo Kiev - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - FC Nöttingen 4:2
14.02.2024 15:30 Dynamo Dresden - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
17:30 Spartak Moskou - FK Kairat 6:0 (2:0)
19:00 FC Unterföhring - Türkgücü München 1:1 (0:0)
15.02.2024 14:30 Rubin Kazan - Gangwon FC 2:0 (1:0)
16.02.2024 12:00 FC Fredericia - SønderjyskE 0:1 (0:0)
14:00 Lokomotiv Moskou - Altyn Asyr FK 2:0 (1:0)
15:00 CSKA Moskou - Rodina Moskva 4:0 (3:0)
15:00 Dinamo Kiev - CS Petrocub 1:1 (1:1)
17.02.2024 12:00 FC-Astoria Walldorf - TSG Pfeddersheim 2:1 (0:1)
13:30 Aalborg BK - Hamarkameratene 2:1 (1:0)
14:00 FC Augsburg II - Würzburger Kickers 0:1 (0:1)
14:00 Dinamo Kiev - FC Sheriff 2:0 (0:0)
18.02.2024 11:00 Karlsruher SC - Kickers Offenbach 1:5 (0:3)
12:00 Malmö FF - Falkenbergs FF 0:2 (0:1)
14:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula niet gespeeld
19.02.2024 09:00 Dinamo Moskou - Krylia Sovetov 1:1
12:00 FC 08 Homburg - SV 07 Elversberg 0:1
15:00 Dinamo Moskou - Krylia Sovetov 5:1
20.02.2024 13:00 sc Heerenveen - FC Twente 1:1 (1:0)
14:00 Spartak Moskou - Abdysh-Ata Kant 4:0 (2:0)
15:00 CSKA Moskou - FK Khimki 3:0 (0:0)
21.02.2024 13:00 IF Elfsborg - Odds BK 3:1 (0:0)
14:00 Spartak Moskou - FK Astana 4:0 (4:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - FSV Hollenbach 1:4 (0:3)
22.02.2024 14:30 Rubin Kazan - Rodina Moskva 1:4 (0:3)
23.02.2024 15:00 Dinamo Moskou - Baltika Kaliningrad 0:3 (0:3)
24.02.2024 07:30 Lokomotiv Moskou - Ašgabat FK 3:0
11:00 SV Wehen Wiesbaden - TSV Schott Mainz 3:0 (1:0)
14:00 Stuttgarter Kickers - Würzburger Kickers 2:0 (1:0)
14:30 Lokomotiv Moskou - FK Rostov 3:1 (0:0)
15:00 Dinamo Moskou - CSKA Moskou 2:1 (0:0)
25.02.2024 14:00 AIK Solna - Karlbergs BK 1:1 (0:1)
27.02.2024 13:00 Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt 4:1
14.03.2024 16:00 FK Bodø/Glimt - Crystal Palace 0:1 (0:1)
15.03.2024 13:00 Karpaty Lviv - Shakhtar Donetsk 2:2 (1:2)
16.03.2024 13:00 BK Häcken - IF Elfsborg 1:3 (1:1)
13:00 Inter Turku - Ilves Tampere 2:0 (1:0)
18.03.2024 13:00 Willem II - TOP Oss 3:1 (2:0)
19.03.2024 13:00 PEC Zwolle - Vitesse 3:1 (0:1)
20.03.2024 12:00 Fortuna Düsseldorf - Almere City FC 0:2 (0:2)
13:00 Inter Turku - Haka Valkeakoski 1:0 (1:0)
14:00 FC Twente - VfL Bochum 0:2 (0:1)
14:30 PSV - SK Beveren 0:1 (0:0)
19:00 FC Gütersloh - FC Schalke 04 0:1 (0:0)
21.03.2024 12:00 1. FC Union Berlin - 1. FC Magdeburg 3:1 (2:0)
13:00 Hannover 96 - Werder Bremen 3:1 (1:0)
13:00 FC Utrecht - Helmond Sport 3:0 (2:0)
13:00 1. FC Nürnberg - FC Ingolstadt 04 0:2 (0:1)
13:00 Bor. Mönchengladbach - KAS Eupen 2:0 (1:0)
13:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 3:0 (2:0)
13:00 SV Wehen Wiesbaden - Waldhof Mannheim 3:1 (2:0)
13:00 Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2:2 (1:2)
13:30 VfB Stuttgart - SV 07 Elversberg niet gespeeld
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC 0:1
14:00 SC Freiburg - FC St. Gallen 4:1 (2:1)
14:00 FC Augsburg - SpVgg Greuther Fürth 4:1
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 1:2
14:00 ADO Den Haag - FC Volendam 4:0 (1:0)
14:00 Heracles Almelo - FC Groningen 4:1 (2:1)
15:00 Jahn Regensburg - WSG Tirol 1:1 (1:0)
15:00 LASK - TSV 1860 München 1:0 (1:0)
15:00 Selargius - Cagliari Calcio 0:6
16:00 FC Metz - ESTAC Troyes 0:0
19:00 Preußen Espelkamp - VfL Osnabrück 1:5 (0:1)
22.03.2024 11:00 Cádiz CF - Calcio Como 1:1 (1:0)
14:00 FC Luzern - FC Sion 2:1 (1:0)
14:00 De Graafschap - FC Schalke 04 II 4:0 (2:0)
15:00 Rubin Kazan - FK Aktobe 1:1
15:00 FC Emmen - SV Rödinghausen 0:2 (0:1)
16:30 1. FC Köln - Breiðablik 2:2
17:00 CSKA Moskou - Bunyodkor PFK 2:1
18:00 IF Elfsborg - Halmstads BK 4:0 (2:0)
23.03.2024 00:00 Independiente Rivadavia - River Plate 4:0
14:00 Rot-Weiss Essen - NK Veres 3:1 (0:1)
14:00 Beşiktaş - FK Budućnost Podgorica 5:1 (3:0)
15:00 Neftçi PFK - Spartak Moskou niet gespeeld
15:30 PFC Ludogorets Razgrad - CSA Steaua București 2:3 (2:2)
19:00 Rode Ster Belgrado - Zenit St. Petersburg 1:0 (0:0)
25.03.2024 15:00 Udinese Calcio - Calcio Padova 2:3 (1:1)
26.03.2024 12:00 B.93 København - FC Kopenhagen 3:2 (0:2)
12:30 Roda JC Kerkrade - MVV Maastricht 2:1 (2:1)
13:30 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 0:1 (0:0)
16:30 AIK Solna - Vålerenga IF 4:0 (0:0)
27.03.2024 14:30 Heracles Almelo - Werder Bremen II 2:0 (1:0)
28.03.2024 00:00 Corinthians SP - Londrina - PR 3:0
11:30 HJK Helsinki - TPS Turku 5:1 (3:0)
14:00 Beşiktaş - Fatih Karagümrük 1:1 (0:1)
29.03.2024 09:45 HJK Helsinki - PK-35 Vantaa 1:1 (1:0)
06.04.2024 15:00 Beşiktaş - İstanbulspor AŞ 2:1
15.04.2024 13:00 Fortuna Sittard - Helmond Sport 1:2 (1:1)
13:00 Almere City FC - FC Groningen 2:2 (1:0)
16.04.2024 13:00 Vitesse - Jong PSV 4:1 (2:0)
15:00 ADO Den Haag - Jong AZ Alkmaar 3:2 (2:2)
17.04.2024 12:30 FC Twente - Go Ahead Eagles 2:1 (1:1)
13:00 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 4:1 (2:1)
14:00 RKC Waalwijk - sc Heerenveen 2:3 (2:2)
18.04.2024 12:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 0:0 (0:0)
24.04.2024 19:30 ADO Den Haag - Katwijk 3:2 (1:2)
25.04.2024 13:00 FC Twente - Almere City FC 3:2 (2:1)
01.05.2024 17:00 NK Sesvete - Dinamo Zagreb 1:0
21.05.2024 18:00 FC Alsbach - Eintracht Frankfurt 0:11 (0:3)
19:00 VfL Jüchen-Garzweiler - Bor. Mönchengladbach 1:5 (0:2)
22.05.2024 11:45 Newcastle United - Tottenham Hotspur 5:4 (1:1, 1:1) d.p.
18:00 Germania 94 Frankfurt - Eintracht Frankfurt 1:13 (0:8)
18:30 BV Garrel - Werder Bremen 0:8 (0:5)
24.05.2024 17:30 Blumenthaler SV - Werder Bremen 4:9 (2:6)
25.05.2024 19:00 BFC Dynamo - AS Monaco 4:2
28.05.2024 19:00 Benidorm CD - Valencia CF 1:3 (0:2)
29.05.2024 12:30 Tokyo Verdy - Real Sociedad 0:2 (0:1)
31.05.2024 13:10 AS Roma - AC Milan 5:2 (2:1)
15.06.2024 11:00 FC Dietikon - FC Zürich 0:2 (0:1)
12:00 FC Regensdorf - FC Zürich 0:2 (0:2)
21.06.2024 13:00 Legia Warschau - Odra Opole 2:1 (0:1)
18:30 Ratzeburger SV - VfB Lübeck 0:5
22.06.2024 RKVV STEVO - FC Twente niet gespeeld
10:30 SK Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 0:7 (0:6)
11:00 FC Zürich - FC Wil 1900 5:4 (3:1)
11:00 Aarhus GF - Brabrand IF 0:0 (0:0)
13:00 VfL Bochum II - 1. FC Köln II 0:3 (0:1)
13:00 FC Kreuzlingen - FC St. Gallen 0:9 (0:3)
15:00 SV Meppen - FC Schalke 04 II 2:2 (0:2)
16:00 FC Lausanne-Sport - Stade-Lausanne-Ouchy 3:2 (0:2)
16:00 SpVgg Unterhaching - SC Reisbach 2:17
16:00 FC Den Bosch - Regioteam Den Bosch 4:0 (3:0)
17:00 KSV Oudenaarde - FCV Dender EH 0:3 (0:1)
17:00 KVV Zepperen-Brustem - Sint-Truidense VV 0:2
23.06.2024 13:00 IF Brommapojkarna - Hammarby IF 3:1 (2:0)
14:00 AIK Solna - Viking FK 1:2 (1:1)
14:00 SV Esche - SV Meppen 0:23
16:00 SpVgg Unterhaching - SV Neufraunhofen niet gespeeld
17:00 Sigma Olomouc - Pogoń Szczecin 1:1 (1:0)
17:30 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 0:2 (0:1)
18:00 PFC Ludogorets Razgrad - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
25.06.2024 18:00 FC Winterthur - FC Baden 4:1 (3:0)
18:30 SV Sennewitz - Hallescher FC 1:9 (1:5)
19:00 KSV Oudenaarde - KV Mechelen 0:3 (0:0)
26.06.2024 14:00 Legia Warschau - Panathinaikos niet gespeeld
14:30 AFC Tubize - RSC Anderlecht 1:4
15:00 Viborg FF - FK Haugesund 0:1 (0:1)
16:00 SC Verl - FC Schalke 04 II 4:2 (3:1)
16:30 Viktoria Plzeň - MFK Banská Bystrica 2:1
17:30 Skødstrup SF - Aarhus GF 0:9
18:00 FC St. Gallen - PFC Ludogorets Razgrad 0:2 (0:1)
18:30 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Greuther Fürth 1:6 (1:3)
19:00 MTV Wolfenbüttel - Eintracht Braunschweig 1:8 (1:5)
19:00 SV Sonsbeck - MSV Duisburg 1:7 (1:4)
27.06.2024 13:00 FC Kopenhagen - Silkeborg IF 1:0 (0:0)
28.06.2024 11:30 AZ Alkmaar - AEK Athene 6:0 (3:0)
13:00 Eintracht Braunschweig - Hallescher FC 1:0 (0:0)
14:00 SC Freiburg II - FC Wil 1900 0:1
15:00 Lyngby BK - Malmö FF 0:2 (0:0)
16:00 Almere City FC - FCSB 1:2 (1:2)
17:30 BSC Young Boys - FC Thun Berner Oberland 0:2 (0:0)
17:30 Rode Ster Belgrado - Mladost Lučani 1:0 (0:0)
18:00 SC Hemmingen-Westerfeld - Hannover 96 1:8
18:00 FC Winterthur - FC Rapperswil-Jona 3:2 (2:1)
18:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Erbenheim 7:0
18:00 1. FC Burg - Energie Cottbus 0:12
18:30 TB Jahn Zeiskam - 1. FC Kaiserslautern 0:8 (0:2)
18:30 Eintracht Münchberg - SpVgg Bayreuth 0:2 (0:0)
19:00 FC Twente - Motherwell FC 2:2 (0:1)
19:00 Germania Teveren - Alemannia Aachen 1:3 (0:3)
19:00 TuS Mechtersheim - FC-Astoria Walldorf niet gespeeld
19:30 FC Breitenrain Bern - BSC Young Boys 1:2
20:00 RAEC Mons - Sporting Charleroi 0:3 (0:1)
29.06.2024 Union 1861 Schönebeck - Rot-Weiss Essen 0:5
Quedlinburger SV - 1. FC Magdeburg 0:16
TSF Dornhan - SV Sandhausen 0:8
09:30 Fenerbahçe - Petrolul Ploieşti 2:1 (1:1)
10:30 Viktoria Plzeň - Vejle BK niet gespeeld
10:30 Viktoria Plzeň - SV Lafnitz 6:0 (1:0)
11:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 1:1 (0:1)
11:00 FC Lugano - Stade Nyonnais 2:0 (1:0)
11:00 FC Midtjylland - SønderjyskE 2:2 (2:0)
11:00 Stade-Lausanne-Ouchy - Etoile Carouge FC 2:3 (2:1)
11:00 Oud-Heverlee Leuven - VC Bertem-Leefdaal 8:0
11:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Bulle 2:1
12:00 SC Paderborn 07 II - SC Verl 2:1
12:00 FC Deisenhofen - SpVgg Unterhaching 2:2 (1:1)
12:00 Royal Antwerp FC - Hoogstraten VV 2:0
12:30 1. FSV Mainz 05 II - FC Schalke 04 II 0:1 (0:0)
13:00 1. FC Bocholt - SV Meppen 4:1 (0:1)
13:00 SpVgg Hainstadt - SV Darmstadt 98 0:16 (0:7)
13:00 FSV Kappelrodeck-Waldulm - Karlsruher SC 0:24 (0:10)
13:30 FC Luzern - SCR Altach 2:1 (1:0)
13:30 RB Salzburg - Panathinaikos niet gespeeld
13:30 RC Hades - KRC Genk 1:4 (0:4)
14:00 RKTSV - Roda JC Kerkrade 0:15 (0:7)
14:00 IF Elfsborg - Fredrikstad FK 0:0 (0:0)
14:00 SpVgg Quierschied - 1. FC Saarbrücken 0:6 (0:3)
14:00 Slavia Praag - FK Pardubice 1:1 (0:0)
14:00 Randers FC - FC Nordsjælland 2:3
14:00 Hobro IK - Aalborg BK 1:1 (1:0)
14:00 Brøndby IF - Vejle BK 0:2 (0:2)
14:00 Viktoria Köln - Bonner SC 1:0
14:00 SV Sulzemoos - TSV 1860 München 1:4
14:00 SV 1924 Münchenbernsdorf - Erzgebirge Aue 0:12 (0:4)
14:00 KV Mechelen - K Beerschot VA 2:1 (2:1)
14:00 Jong FC Utrecht - SV Rödinghausen 1:2 (1:1)
14:00 FC Kufstein - Bayern München II 0:3 (0:2)
14:00 KVC Westerlo - RFC Seraing niet gespeeld
14:00 1. FC Nürnberg II - ASV Cham 4:2 (0:2)
14:00 SC 1960 Hanau - FSV Frankfurt 1:1 (0:0)
14:00 Schwarz-Weiß Essen - Rot-Weiss Essen 0:5
14:00 Kickers Offenbach - TSV Schott Mainz 3:1 (2:1)
14:00 TSV Havelse - Bor. Mönchengladbach II 1:2
14:00 1. FC Köln II - TSV Steinbach Haiger 3:3 (2:1)
14:00 VfL Rheingold Poll - 1. FC Köln 0:18
14:30 SV Nieuwleusen - PEC Zwolle 0:3 (0:1)
14:30 RSC Anderlecht - FCV Dender EH 2:1 (2:1)
15:00 Sparta Praag - AIK Solna 3:1 (1:0)
15:00 Eintracht Bamberg - SpVgg Greuther Fürth 0:5 (0:2)
15:00 Fortschritt Lunzenau - Dynamo Dresden 0:19
15:00 RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk 8:0 (4:0)
15:00 USV Elinkwijk - FC Utrecht 2:4 (2:2)
15:00 Preußen Münster II - Fortuna Düsseldorf II 0:1
15:00 Go Ahead Eagles - ONS Sneek 7:1 (5:1)
15:30 Arminia Bielefeld - ASC 09 Dortmund 3:1 (3:0)
15:30 SV Ramlingen/Ehlershausen - Hannover 96 0:3 (0:2)
16:00 FC Lausanne-Sport - Yverdon Sport FC niet gespeeld
16:00 Excelsior '20 - Sparta Rotterdam 0:6 (0:4)
16:00 SV Waren 09 - Hansa Rostock 0:4
16:00 KVK Tienen - Sint-Truidense VV 0:6 (0:2)
16:00 White Star Lauwe - KV Kortrijk 0:5
16:00 Telstar - IJVV Stormvogels 2:1 (0:0)
17:00 Oranje Wit - FC Dordrecht 1:6 (0:1)
17:00 Aubel FC - Standard Luik 0:5
17:00 RB Salzburg - SpVgg Unterhaching 3:0 (2:0)
17:00 Telstar - De Foresters 2:1 (1:0)
17:00 FC Den Bosch - AEK Larnaca 2:1 (1:1)
17:30 Shakhtar Donetsk - FK Sarajevo 4:1 (2:0)
18:00 CFR Cluj - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
19:00 KFC Merelbeke - KAA Gent 0:5 (0:2)
30.06.2024 FSV Bernau - Hertha BSC 0:7
FC Rosenhof Wolfskofen - Jahn Regensburg 0:8
FC Tegernheim - Jahn Regensburg 0:1
12:00 SC Paderborn 07 - Kickers Emden 6:2 (3:1)
13:00 Aarhus GF - AC Horsens 3:0 (3:0)
13:00 Silkeborg IF - FK Haugesund 2:2 (2:1)
14:00 FSV Neusalza-Spremberg - Dynamo Dresden 1:5 (0:2)
14:00 Oelsnitzer FC - Erzgebirge Aue 0:12
14:00 Eintracht Trier - SV 07 Elversberg 1:3 (0:2)
15:00 1. FC Gievenbeck - Preußen Münster 0:4 (0:2)
15:00 FC Dornbreite Lübeck - VfB Lübeck 2:7 (1:3)
16:30 SpVgg Unterhaching - SV Schalding-Heining 1:2 (0:0)
17:00 FC Sion - Sporting Braga 1:3 (1:1)
17:00 FC St. Gallen - CS Universitatea Craiova 2:1 (1:1)
18:00 Paphos FC - Legia Warschau 1:0 (1:0)
01.07.2024 18:00 FK Pirmasens - 1. FC Kaiserslautern 1:2 (0:1)
02.07.2024 12:00 FC Kopenhagen - Hillerød GI 0:1 (0:1)
13:00 Odense BK - B.93 København 4:2 (1:2)
15:00 1. FC Magdeburg - BFC Dynamo 3:0 (2:0)
16:00 BSC Young Boys - Neuchâtel Xamax FCS 4:0 (1:0)
17:00 LASK - CFR Cluj 1:1 (0:1)
17:00 SCR Altach - VfB Stuttgart II 0:0 (0:0)
18:00 SpVgg Greuther Fürth - SpVgg Bayreuth 4:2 (1:0)
18:00 FC Blau Weiß Linz - TSV 1860 München 1:1 (0:1)
18:00 SC Verl - Rot-Weiß Oberhausen 3:2 (1:0)
18:00 FC Winterthur - Eintracht Braunschweig 1:0 (0:0)
19:00 KFC Nijlen - Union Saint-Gilloise 0:8 (0:5)
19:00 VfR Fehlheim - FC-Astoria Walldorf 0:8 (0:3)
20:30 HZVV - FC Emmen 0:8 (0:4)
03.07.2024 13:00 Randers FC - Viborg FF 1:3 (0:2, 1:2)
14:00 FK Mladá Boleslav - Energie Cottbus niet gespeeld
15:00 Slavia Praag - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
15:30 SC Paderborn 07 II - VfB Oldenburg 2:1 (1:1)
16:00 MSV Duisburg - Hibernian FC 0:1 (0:1)
16:30 Paphos FC - Panathinaikos 0:0 (0:0)
17:00 Go Ahead Eagles - Telstar 3:0 (2:0)
17:30 FC Lugano - AC Bellinzona 5:1 (3:1)
18:00 SSVg Velbert - FC Schalke 04 0:7 (0:2)
18:00 FSV Zwickau - Viktoria Žižkov 1:4 (1:1)
18:00 PAOK Saloniki - AEK Larnaca 2:1 (2:0)
18:30 Preußen Münster - Kickers Emden 3:2 (1:1)
18:30 SV Schluchtern - Karlsruher SC 0:16 (0:11)
18:30 Dinamo Moskou - Partizan 2:4 (0:0, 2:2) d.p.
18:30 Hallescher FC - 1. FC Bitterfeld-Wolfen 0:5
18:30 VV Bergen - Jong AZ Alkmaar 1:3
19:00 TuRa 07 Westrhauderfehn - SV Meppen 0:6 (0:5)
19:00 Berg ’28 - MVV Maastricht 0:13 (0:10)
19:00 ASC 09 Dortmund - Borussia Dortmund II 0:4 (0:1)
19:00 Patro Eisden MM - Sint-Truidense VV 3:4 (1:1)
19:00 1. FC Hersbruck - 1. FC Nürnberg 0:13
19:30 Regioteam Gaasterland - sc Heerenveen 0:9 (0:3)
19:30 VV GOMOS - FC Groningen 0:9 (0:5)
19:30 vv Nieuwenhoorn - Sparta Rotterdam 0:8 (0:2)
19:30 KSK Heist - Oud-Heverlee Leuven 0:8 (0:2)
04.07.2024 13:00 FC Midtjylland - Aarhus GF 4:0 (0:0)
18:00 RC Strasbourg - TSV 1860 München 1:2 (0:1)
18:30 SpVgg Ansbach - 1. FC Nürnberg 1:4 (1:1)
18:30 CSKA Moskou - OFK Beograd 4:0 (1:0)
19:30 Cape Town City FC - SV Wehen Wiesbaden niet gespeeld
05.07.2024 10:30 Stade-Lausanne-Ouchy - Sporting Braga 0:1 (0:1)
12:00 Viktoria Köln - SC Paderborn 07 0:1 (0:1)
12:00 Rode Ster Belgrado - FK Sochi 2:0 (2:0)
13:00 SønderjyskE - Hobro IK 2:2 (1:1)
13:00 1. FC Magdeburg - Bayern München II 1:1 (0:1)
13:00 1. FC Köln II - Kickers Offenbach 0:2 (0:0)
13:30 Viktoria Plzeň - Karlsruher SC 2:0 (1:0)
14:00 AFC Ajax - PEC Zwolle 0:1 (0:1)
14:00 VfB Stuttgart II - FC Augsburg II 1:1 (1:1)
15:00 FC Lausanne-Sport - Etoile Carouge FC 1:2 (1:0)
15:00 Sparta Praag - Spartak Trnava 3:0 (0:0)
15:00 FC Basel - Eintracht Braunschweig 1:1 (1:1)
15:30 FC Sion - Grasshopper Club Zürich 4:0 (2:0)
15:45 Sportfreunde Siegen - 1. FC Köln 0:6 (0:5)
16:00 SV Sandhausen - FC Zuzenhausen 7:0 (2:0)
17:00 FC Lausanne-Sport - Sporting Braga 1:3 (1:1)
18:00 FC Winterthur - FC Kufstein 4:0 (3:0)
19:00 SC Cambuur - VfB Oldenburg 3:2 (2:1)
19:00 FC Luzern - FC Schaffhausen 1:1 (0:1)
19:00 KFC HO Kalken - KAA Gent 0:9 (0:4)
20:45 Ayr United - Celtic FC 1:1 (1:1)
06.07.2024 11:00 AS Monaco - Servette FC 0:1 (0:0)
12:00 Watford FC - Reading FC 0:2 (0:0)
12:00 De Treffers - De Graafschap 2:2 (2:1)
12:00 Telstar - ADO '20 0:0 (0:0)
12:00 KRC Genk - Sporting Charleroi 3:3 (1:1)
12:00 SC Paderborn 07 II - Hannover 96 II 2:4 (1:3)
12:00 FC Eindhoven - TOP Oss 1:2 (1:1)
12:30 FC Thun Berner Oberland - Yverdon Sport FC 0:1 (0:0)
13:00 SV 1919 Münster - SV Darmstadt 98 1:8
13:00 Dynamo Dresden - Hessen Kassel 1:2 (0:0)
13:00 Fortuna Sittard - Helmond Sport 5:2 (1:2)
13:00 RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2:3 (1:2)
13:00 Odense BK - Aalborg BK 1:3 (1:1)
13:00 Vejle BK - FC Fredericia 3:0 (0:0, 0:0)
13:00 Lyngby BK - Hvidovre IF 0:4 (0:2)
13:00 FC Volendam - MSV Duisburg 0:0 (0:0)
13:00 SV Wehen Wiesbaden - Rot-Weiß Walldorf 4:0 (1:0)
13:30 Katwijk - Jong AZ Alkmaar 3:3 (1:0)
13:30 Jong PSV - Jong Sparta Rotterdam 1:2 (1:0)
14:00 Schouws Elftal - NEC Nijmegen 0:5 (0:1)
14:00 FC Twente - Sint-Truidense VV 2:2 (0:1)
14:00 TuS Neetze - Hamburger SV 0:12 (0:4)
14:00 Groene Ster - Roda JC Kerkrade 0:3 (0:3)
14:00 ASVB Blijham - FC Groningen 0:15 (0:5)
14:00 SC Käfertal - Waldhof Mannheim 0:16 (0:6)
14:00 FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt 1:1 (0:1)
14:00 Wacker Burghausen - FSV Zwickau 1:1 (1:0)
14:00 Erzgebirge Aue - Glenavon FC 5:0 (3:0)
14:00 Arminia Bielefeld - 1. FC Bocholt 4:0 (2:0)
14:00 FC Rapperswil-Jona - FC St. Gallen 3:1 (3:0)
14:00 FC Lugano - FC Aarau 0:1 (0:0)
14:00 TSV Langenlonsheim Laubenheim - 1. FSV Mainz 05 0:13
14:00 VfR Krefeld-Fischeln - MSV Duisburg geannuleerd
14:00 Hannover 96 - SC Verl 2:1 (0:0)
14:00 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 0:9 (0:6)
14:00 Radomiak Radom - Legia Warschau niet gespeeld
14:00 SV Ried - Jahn Regensburg 4:3 (2:0)
14:00 Cercle Brugge - AEK Athene 3:2 (2:1)
14:00 Rot Weiss Ahlen - VfL Bochum 1:3 (0:1)
14:00 TuS Bersenbrück - VfL Osnabrück 1:1 (1:1)
14:00 KAA Gent - SK Deinze niet gespeeld
14:00 SV Meppen - Kickers Emden 0:0 (0:0)
14:00 Hallescher FC - Alemannia Aachen 2:1 (2:0)
14:00 Viktoria Aschaffenburg - 1. FSV Mainz 05 II 3:0 (2:0)
14:00 FC Utrecht - Silkeborg IF 2:2 (0:1)
14:00 FC Porto - Varzim SC niet gespeeld
14:00 Preußen Münster - Sportfreunde Lotte 4:0 (2:0)
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo 2:2 (1:0)
14:30 FC Dordrecht - Feyenoord 0:4 (0:3)
14:30 Excelsior Maassluis - Sparta Rotterdam 0:7 (0:4)
14:30 RKDSV - Willem II 0:6 (0:2)
14:30 TOGB - Jong Almere City FC 1:0 (0:0)
14:30 Dinamo Moskou - OFK Beograd 2:0 (1:0)
14:30 Jong FC Utrecht - K Beerschot VA 2:0 (2:0)
14:30 PSV - RSC Anderlecht 0:3 (0:1)
15:00 FC Thun Berner Oberland - FC Zürich 0:0 (0:0)
15:00 SV Steenwijkerwold - sc Heerenveen 0:10 (0:3)
15:00 FC Klazienaveen - FC Emmen 0:15 (0:8)
15:00 Quick Boys - SBV Excelsior 0:2 (0:2)
15:00 FSV Gevelsberg - Borussia Dortmund II 0:6
15:00 AZ Alkmaar - FC Nordsjælland 6:1 (2:0)
15:00 FC Schalke 04 - Kickers Emden 0:1
15:00 Vejle BK - Weiche Flensburg 08 niet gespeeld
15:00 KVC Westerlo - BSC Young Boys 1:0 (1:0)
15:00 RC Lens - KV Kortrijk 6:3 (2:1)
15:00 FC Basel - Górnik Zabrze 2:1 (0:0)
15:30 BSG Chemie Leipzig - 1. FC Union Berlin 0:4 (0:2)
15:30 Holstein Kiel - B.93 København 4:1 (2:1)
15:30 KFC Uerdingen 05 - VVV-Venlo 2:2 (2:0)
16:00 FK Pardubice - SpVgg Greuther Fürth 1:2 (1:1)
16:00 RKHSV - MVV Maastricht 1:5 (0:2)
16:00 SV Meppen - FC Schalke 04 2:4 (1:2)
16:00 PAOK Saloniki - Hibernian FC 0:1 (0:1)
17:00 Madese Boys - NAC Breda 0:5 (0:2)
17:00 Bahlinger SC - 1. FC Saarbrücken 1:0 (0:0)
17:00 Rot-Weiß Erfurt - Hertha BSC 0:4 (0:3)
17:00 Rapid Wien - Slavia Praag 0:3 (0:1)
17:00 Regioselectie Amersfoort - Vitesse 1:8 (0:5)
17:00 Eintracht Braunschweig - Panathinaikos 1:0 (0:0)
17:30 Austria Lustenau - Bayern München II 2:1 (1:1)
18:00 FC Anker Wismar - Hansa Rostock 0:6 (0:5)
18:00 Royal Antwerp FC - KV Mechelen 2:1
18:30 Shakhtar Donetsk - Hajduk Split 1:1 (1:1)
19:00 FC Admira Wacker - Fenerbahçe 1:1 (1:1)
07.07.2024 13:00 Viborg FF - Arka Gdynia 2:0 (1:0)
15:00 FSV Hollenbach - VfB Stuttgart 1:8 (0:4)
15:00 Stellenbosch FC - SV Wehen Wiesbaden niet gespeeld
15:00 DJK Vilzing - Jahn Regensburg 0:2 (0:1)
15:30 Holzheimer SG - Fortuna Düsseldorf 0:3 (0:2)
16:00 Rot-Weiss Essen - Schwarz-Weiß Essen 4:1 (3:1)
16:00 Patro Eisden MM - Union Saint-Gilloise 2:2 (0:1)
17:00 Go Ahead Eagles - Almere City FC 3:2 (1:0)
18:30 CSKA Moskou - Partizan 3:0 (1:0)
08.07.2024 18:30 WSG Tirol - FC Kopenhagen 0:5 (0:2)
09.07.2024 12:00 Jong Ajax - Telstar 5:1 (2:0)
12:30 Qarabağ FK - 1. FC Kaiserslautern 1:3 (0:2)
13:30 Heracles Almelo - AC Horsens 1:0 (1:0)
14:00 Roda JC Kerkrade - 1. FC Köln II 1:2 (0:1)
14:00 PEC Zwolle - Silkeborg IF 1:3 (0:3)
14:00 Slavia Praag - Puskás FC niet gespeeld
14:00 Servette FC - KVC Westerlo 3:2 (1:2)
16:00 Górnik Zabrze - Karlsruher SC 3:0 (1:0)
16:30 Erzgebirge Aue - ZFC Meuselwitz 0:4 (0:2)
17:00 FK Železiarne Podbrezová - Slavia Praag 2:4 (2:1)
17:00 Lille OSC - SK Deinze 3:1 (2:0)
17:45 sc Heerenveen - FC Dordrecht 4:1 (3:0)
18:00 RC Strasbourg - Wolfsberger AC 0:0 (0:0)
18:00 Viktoria Plzeň - Qarabağ FK 1:2 (0:2)
18:00 AFC Ajax - Sint-Truidense VV 4:0 (1:0)
18:30 Willem II - Quick Boys afgebr.
18:30 VV Maastricht West - MVV Maastricht 0:6 (0:0)
19:00 Drachtster Boys - SC Cambuur 1:9 (1:4)
20:00 Stevenage FC - Norwich City niet gespeeld
23:30 River Plate - Millonarios 1:1 (0:0)
10.07.2024 10:30 OGC Nice - FC Lausanne-Sport 2:2 (1:0)
12:00 FC Sion - Neuchâtel Xamax FCS 0:3 (0:2)
13:00 Lyngby BK - Hillerød GI 0:3 (0:1)
14:00 Preußen Münster - MSV Duisburg niet gespeeld
14:00 Sporting Braga - Moreirense FC 0:2 (0:0)
15:00 FC Groningen - FCV Dender EH 4:4 (2:1)
15:00 VVV-Venlo - Jong AZ Alkmaar 2:1 (1:1)
15:00 AEK Athene - KAA Gent 2:1 (1:1)
15:00 Grasshopper Club Zürich - Austria Lustenau 2:1 (1:0)
16:00 Sparta Praag - Brøndby IF 2:5 (0:4)
16:00 Sporting Braga - Sporting Braga B 4:1
16:00 FC Basel - AC Bellinzona 4:0 (1:0)
16:00 FC Porto - GD Chaves 4:0
17:00 Dinamo Kiev - SC Paderborn 07 0:0 (0:0)
17:00 Randers FC - Arka Gdynia 2:1 (1:1)
17:30 Dinamo Zagreb - CSKA Sofia 6:2 (1:1)
18:00 SpVgg Bayreuth - FC Carl Zeiss Jena 2:0 (2:0)
18:00 SC Union Nettetal - 1. FC Köln niet gespeeld
18:00 FC Schalke 04 - FC Midtjylland 2:4 (2:1)
18:00 KRC Genk - PAOK Saloniki 3:1
18:00 FC Winterthur - SC YF/Juventus Zürich 5:0 (1:0)
18:00 Kryvbas Kryvyi Rih - BSC Young Boys 2:2 (1:2)
18:30 Viktoria Clarholz - Arminia Bielefeld 0:1 (0:0)
18:30 Westlands Elftal - ADO Den Haag 1:3 (1:1)
18:30 SSVg Velbert - VfL Bochum 1:5 (1:1)
18:45 SC Cham - FC Luzern 0:2 (0:1)
19:00 FSV Frankfurt - SV Darmstadt 98 1:0 (1:0)
19:00 Boreham Wood - Watford FC 0:1 (0:0)
19:00 SV Babelsberg 03 - Hertha BSC 0:1 (0:1)
19:00 Fenerbahçe - Hajduk Split 0:1 (0:0)
19:00 FC Grand-Saconnex - Yverdon Sport FC II 2:2 (1:0)
20:45 Queens Park Rangers - Celtic FC 4:6 (2:3)
11.07.2024 15:00 SGV Freiberg - SV Wehen Wiesbaden 0:2 (0:1)
18:00 SV Sandhausen - FC-Astoria Walldorf 4:1 (4:0)
18:00 FC Kitzbühel - Borussia Dortmund II 0:7 (0:3)
19:30 VV Bavel - NAC Breda 0:10 (0:4)
19:30 LASK - Galatasaray 3:2 (1:0)
12.07.2024 11:00 Silkeborg IF - Vendsyssel FF 1:4 (0:2)
11:30 Legia Warschau - Widzew Łódź 2:1 (0:1, 2:1)
12:00 FC Twente - FC Nordsjælland 2:1 (1:0)
12:00 RC Lens - Red Star FC 6:0 (3:0)
13:00 Holstein Kiel - SønderjyskE 0:0 (0:0)
14:00 Roda JC Kerkrade - Lierse Kempenzonen 2:0 (1:0)
14:00 1. FC Magdeburg - FC Zürich 4:0 (1:0)
14:00 FC Basel - Stade Nyonnais niet gespeeld
14:30 FC Twente - FC Nordsjælland afgebr.
15:00 VFC Plauen - Erzgebirge Aue 0:4 (0:3)
15:00 FC Utrecht - Sint-Truidense VV niet gespeeld
15:00 Stuttgarter Kickers - SC Freiburg II 4:1 (3:1)
15:30 Fortuna Sittard - SV 07 Elversberg 1:0 (1:0)
16:00 Viktoria Plzeň - FC Kopenhagen 3:3 (2:1)
17:00 WSG Tirol - SpVgg Greuther Fürth 2:2 (2:1)
17:00 Fortuna Düsseldorf - Diósgyöri VTK 4:0 (2:0)
17:00 Talleres de Córdoba - Rode Ster Belgrado 1:0 (1:0)
17:30 FC Ingolstadt 04 - VfR Mannheim 3:1 (1:1)
17:30 Go Ahead Eagles - Union Saint-Gilloise 1:2 (1:1)
18:00 Stade Brestois - US Avranches 2:0 (1:0)
18:00 SM Caen - FC Nantes 0:1 (0:0)
18:00 1. FSV Mainz 05 - Basara Mainz 8:0 (3:0)
18:00 Jeunesse Esch - FC Metz 0:4 (0:1)
18:30 VfL Oythe - Preußen Münster 0:7 (0:4)
18:30 SpVgg Unterhaching - Bayern München II 2:3 (2:2)
19:00 sc Heerenveen - Almere City FC 1:0 (0:0)
19:00 Kickers Offenbach - Rot-Weiß Walldorf 7:0 (3:0)
19:00 SV Drochtersen/Assel - Hamburger SV 1:5 (1:2)
19:00 Alemannia Aachen - VfL Bochum 0:1 (0:1)
19:00 SV Lichtenberg 47 - Hallescher FC 3:2 (1:1)
20:00 FC Volendam - Noordwijk 5:0 (3:0)
21:00 SC Farense - SL Benfica 0:5 (0:2)
13.07.2024 Dinamo Zagreb - Beşiktaş niet gespeeld
10:30 AS Monaco - Cercle Brugge 1:1 (1:1)
10:30 AS Monaco - Cercle Brugge 1:1 (1:1)
10:45 Jong FC Utrecht - TOP Oss 3:3 (0:1)
11:00 Waldhof Mannheim - Újpest FC 1:1 (0:1)
11:00 Stade-Lausanne-Ouchy - FC Biel/Bienne 2:2 (1:1)
11:30 Odense BK - Vejle BK 2:5 (1:1)
12:00 Wacker Burghausen - SpVgg Unterhaching 1:1 (1:0)
12:00 Luton Town - Aarhus GF 1:2 (1:1)
13:00 PSV - Club Brugge KV 1:1 (0:0)
13:00 Feyenoord - KRC Genk 3:1 (1:1)
13:00 Hannover 96 - VfL Osnabrück 4:2 (0:1)
13:00 SV Wehen Wiesbaden - NEC Nijmegen niet gespeeld
13:00 FC Den Bosch - Jong PSV 1:0 (1:0)
13:00 Lyngby BK - Landskrona BoIS 4:0 (1:0)
13:00 Brøndby IF - Royal Antwerp FC 0:0 (0:0)
13:00 Cardiff City - KV Kortrijk 3:1 (1:1)
13:30 SV Drochtersen/Assel - Eintracht Braunschweig 0:7 (0:3)
13:30 Aalborg BK - Viborg FF 1:4 (1:2)
14:00 Heracles Almelo - FCV Dender EH 1:1 (1:1)
14:00 De Graafschap - SV Rödinghausen 4:2 (1:1)
14:00 VfB Stuttgart II - 1. FC Saarbrücken 1:2 (1:1)
14:00 FC Vaduz - FC St. Gallen 0:1 (0:0)
14:00 TSV Schwaben Augsburg - FC Augsburg 0:3 (0:1)
14:00 PEC Zwolle - AC Horsens 1:2 (1:2)
14:00 ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 1:1 (1:1)
14:00 AZ Alkmaar - SBV Excelsior 8:0 (4:0)
14:00 Viktoria Köln - KAS Eupen 0:0 (0:0)
14:00 Kickers Offenbach - 1. FC Köln 1:3 (1:1)
14:00 Bonner SC - MSV Duisburg 1:1 (0:1)
14:00 PAOK Saloniki - Union Saint-Gilloise 1:2 (1:0)
14:00 Jong Ajax - AFC 3:1
14:00 1. FSV Mainz 05 II - Würzburger Kickers 1:3
14:00 CD Nacional - FC Porto 1:4
14:30 FC Dordrecht - Willem II 4:4 (0:2)
14:30 RKC Waalwijk - Oud-Heverlee Leuven 2:4 (2:0)
14:30 Sturm Graz - FC Midtjylland 1:0
14:30 Hansa Rostock - Randers FC 1:3 (1:1)
14:30 Sporting Charleroi - SV Zulte Waregem 2:0 (1:0)
15:00 Eintracht Braunschweig - Blau-Weiß Lohne 3:1 (1:1)
15:00 FC Luzern - VfB Stuttgart 0:0 (0:0)
15:00 FC Groningen - Rot-Weiß Erfurt 1:0 (1:0)
15:00 FSV Zwickau - Hertha BSC 1:6 (0:4)
15:00 BSC Young Boys - FC Aarau 1:0 (1:0)
15:00 Dynamo Dresden - FC Viktoria 1889 Berlin 2:1 (1:1)
15:00 Jong Almere City FC - Harkemase Boys 1:0 (1:0)
15:00 FC Basel - SSV Ulm 1846 1:1 (1:0)
15:00 Eintracht Trier - Alemannia Aachen 0:0 (0:0)
15:30 Sportfreunde Schwäbisch Hall - 1. FC Heidenheim 1846 1:3
15:30 TSV 1860 München - 1. FC Nürnberg 1:1
15:30 FC St. Pauli - Bremer SV 3:1
16:00 Stevenage FC - Watford FC 2:2 (1:1)
16:00 SC Paderborn 07 - Birmingham City 5:0 (2:0)
16:00 Sparta Praag - RB Salzburg 2:2 (1:2)
16:00 Slavia Praag - MŠK Žilina 5:1 (0:0)
16:00 Go Ahead Eagles - KAA Gent niet gespeeld
16:00 Northampton Town - Norwich City 0:3 (0:2)
16:00 AFC Ajax - Rangers FC 2:1 (2:1)
16:00 NEC Nijmegen - Standard Luik 1:2 (1:1)
16:00 FC Schalke 04 - Dinamo Kiev 2:2 (1:1)
16:00 FC Eindhoven - Al Rayyan 0:1 (0:0)
16:00 Nottingham Forest - Chesterfield FC 3:0
17:00 Unitas '30 - NAC Breda 0:0 (0:0)
17:00 FC-Astoria Walldorf - 1899 Hoffenheim 1:7 (0:2)
17:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Lausanne-Sport 0:3 (0:1)
17:00 Gemert - Helmond Sport 0:2 (0:2)
17:00 FC Sion - Yverdon Sport FC 4:1
17:00 VfB Lübeck - Hamburger SV 2:5 (2:0)
17:00 FC Winterthur - Austria Lustenau 1:0
17:00 HNK Rijeka - Karlsruher SC 0:1 (0:0)
17:00 KV Mechelen - Lille OSC 1:1
17:00 Stade Reims - US Fleury-Mérogis 2:0
17:30 Grasshopper Club Zürich - SCR Altach 0:1
17:30 Telstar - Quick Boys 2:2 (2:0)
18:00 Meerssen - MVV Maastricht 0:5
18:00 US Saint-Malo - Stade Rennais 3:3 (2:2)
18:00 BSC Young Boys - FC Wil 1900 1:3 (0:3)
18:00 Servette FC - Etoile Carouge FC 1:2 (1:1)
18:00 SC Cambuur - FC Emmen 2:2 (2:2)
18:00 RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo 0:3 (0:0)
18:00 FC Lorient - US Concarneau 0:0
18:00 Toulouse FC - Rodez AF 2:1
18:30 RC Strasbourg - Fenerbahçe 0:4 (0:4)
19:00 FC Lugano - Parma Calcio 1913 3:1 (2:0)
19:00 Vitesse - PAOK Saloniki 2:1 (0:1)
19:00 Udinese Calcio - ND Bilje 5:0
20:00 Celta de Vigo - SL Benfica 2:2 (0:2)
20:00 Panathinaikos - AEK Larnaca 3:1 (1:0)
22:30 River Plate - Club Olimpia 3:1 (1:0)
14.07.2024 13:00 Rot-Weiss Essen - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 SC Freital - Dynamo Dresden -:-
14:00 Werder Bremen - FC Verden 04 -:-
14:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Gießen -:-
15:00 Jahn Regensburg - SC Eltersdorf -:-
15:00 TSV Murnau - SpVgg Unterhaching -:-
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - FC Esslingen -:-
16:00 SV Schalding-Heining - TSV 1860 München -:-
15.07.2024 18:00 AS Roma - AC Milan -:-
18:00 Rosenborg BK - Manchester United -:-
19:30 Galatasaray - Fortuna Düsseldorf -:-
16.07.2024 18:30 Fortuna Sittard - FC Dordrecht -:-
18:30 Energie Cottbus - Hertha BSC -:-
19:00 Regioteam Kootstertille - SC Cambuur -:-
19:00 RKUVC - MVV Maastricht -:-
20:00 Excelsior Maassluis - Telstar -:-
17.07.2024 11:00 Cercle Brugge - FCV Dender EH -:-
12:00 KRC Genk - Go Ahead Eagles -:-
14:00 Châteaubriant Voltigeurs - Angers SCO -:-
14:00 FC Lugano - FC Lugano II -:-
14:00 Jong AZ Alkmaar - Jong Almere City FC -:-
14:00 Viktoria Köln - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück -:-
16:00 FC Volendam - Al Shamal SC -:-
18:00 Erzgebirge Aue - Borussia Dortmund -:-
18:00 SpVgg Unterhaching - SSV Ulm 1846 -:-
18:30 VfR Mannheim - Waldhof Mannheim -:-
18:30 Cercle Brugge - Norwich City -:-
19:30 NAC Breda - FC Eindhoven -:-
20:00 Heart of Midlothian - Tottenham Hotspur -:-
20:30 Walsall FC - Aston Villa -:-
18.07.2024 Konyaspor - Almere City FC -:-
14:00 FC Utrecht - Al Rayyan -:-
15:00 AFC Ajax - Olympiakos -:-
18:00 Eintracht Trier - 1. FSV Mainz 05 -:-
18:30 SC Verl - FC Schalke 04 -:-
18:30 AFC Ajax - Al Wasl -:-
19.07.2024 RB Leipzig - Rot-Weiß Erfurt -:-
sc Heerenveen - PEC Zwolle -:-
FC Dordrecht - Telstar -:-
14:00 Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam -:-
14:00 Borussia Dortmund II - Eintracht Frankfurt II -:-
16:30 Energie Cottbus - FSV Zwickau -:-
18:00 Preußen Münster - Heracles Almelo -:-
18:00 SCR Altach - SC Freiburg -:-
18:00 1. FC Köln - Sint-Truidense VV -:-
18:00 SpVgg Greuther Fürth - FC St. Pauli -:-
18:30 First Vienna FC - TSV 1860 München -:-
19:30 Aalborg BK - Holstein Kiel -:-
20:30 Harrogate Town - Leeds United -:-
20.07.2024 Jong Almere City FC - Eemdijk -:-
VVV-Venlo - TOP Oss -:-
12:00 KVC Westerlo - Helmond Sport -:-
13:00 Feyenoord - Cercle Brugge -:-
13:00 SV Darmstadt 98 - 1. FC Saarbrücken -:-
13:00 SV Sandhausen - FC Liefering -:-
13:00 Jong AZ Alkmaar - Jong Sparta Rotterdam -:-
13:00 RSC Anderlecht - VfL Wolfsburg -:-
14:00 VfB Stuttgart - Fortuna Sittard -:-
14:00 Brentford FC - Sutton United -:-
14:00 De Graafschap - Al Nasr SC -:-
14:00 Le Mans FC - Angers SCO -:-
14:00 FC 08 Homburg - SV Wehen Wiesbaden -:-
14:00 ADO Den Haag - Patro Eisden MM -:-
14:00 NAC Breda - SBV Excelsior -:-
14:00 AFC - FC Den Bosch -:-
14:00 Erzgebirge Aue - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 1899 Hoffenheim II - Waldhof Mannheim -:-
14:00 Viktoria Köln - 1. FC Köln -:-
14:00 1. FC Magdeburg - VfL Bochum -:-
14:00 SV 07 Elversberg - KAS Eupen -:-
14:00 FC Twente - Hannover 96 -:-
14:00 AZ Alkmaar - KV Kortrijk -:-
14:00 Kickers Offenbach - Fortuna Düsseldorf -:-
14:30 FC Groningen - FC Emmen -:-
14:30 Willem II - Lommel SK -:-
14:30 FC Dordrecht - OFI Heraklion -:-
14:30 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden -:-
15:30 Lierse Kempenzonen - MVV Maastricht -:-
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - SSV Glött -:-
15:30 TSV Heusenstamm - Eintracht Frankfurt -:-
15:30 FC Volendam - SK Deinze -:-
15:30 FC Wegberg-Beeck - Bor. Mönchengladbach -:-
16:00 Queens Park Rangers - Tottenham Hotspur -:-
16:00 Gillingham FC - Watford FC -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - West Ham United -:-
16:00 Spartak Trnava - Aston Villa -:-
16:00 SV Raisting - SpVgg Unterhaching -:-
16:00 NEC Nijmegen - Hertha BSC -:-
16:00 Hamburger SV - FC Nantes -:-
16:30 Kickers Offenbach - 1. FC Kaiserslautern -:-
17:00 Manchester United - Rangers FC -:-
17:00 SC Cambuur - SV Meppen -:-
17:00 Stade Brestois - FC Lorient -:-
17:00 1. FC Nürnberg - Blackburn Rovers -:-
17:00 Spezia Calcio - Arminia Bielefeld -:-
17:00 Vitesse - OFI Heraklion -:-
17:30 Rapid Wien - AC Milan -:-
17:30 Stade Rennais - Stade Lavallois -:-
18:00 Deportivo Alavés - Real Sociedad -:-
18:00 AS Saint-Étienne - Clermont Foot 63 -:-
18:00 Empoli FC - FC Ingolstadt 04 -:-
19:00 Burgos CF - Athletic Bilbao -:-
22:00 D.C. United - Rangers FC -:-
21.07.2024 01:30 D.C. United - Celtic FC -:-
13:00 Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus -:-
13:30 Chengdu Rongcheng - Borussia Dortmund -:-
15:00 BG Pathum United - Borussia Dortmund -:-
15:30 TSG Schnaitheim - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
16:00 Hamburger SV - Cardiff City -:-
22.07.2024 Samsunspor - Almere City FC -:-
23.07.2024 Zeeuws Elftal - NAC Breda -:-
15:00 Willem II - Roda JC Kerkrade -:-
19:00 SV Geuldal - MVV Maastricht -:-
20:00 IJsselmeervogels - Telstar -:-
24.07.2024 01:30 Manchester City - Celtic FC -:-
12:00 Slaven Belupo - FC St. Pauli -:-
12:00 FC St. Pauli - NK Koprivnica -:-
12:15 Cerezo Osaka - Borussia Dortmund -:-
16:00 SC Verl - FC Emmen -:-
16:00 Swansea City - 1. FC Köln -:-
17:00 1899 Hoffenheim - SV 07 Elversberg -:-
18:00 Stade Brestois - Stade Lavallois -:-
18:00 FC St. Pauli - Olympique Lyon -:-
18:30 FC Schalke 04 - FC Twente -:-
18:30 FC Rottach-Egern - Bayern München -:-
18:30 AZ Alkmaar - Aris Saloniki -:-
19:00 VVV-Venlo - Al Rayyan -:-
19:00 Racing Santander - Athletic Bilbao -:-
19:00 NAC Breda - OFI Heraklion -:-
20:00 PSV - FC Eindhoven -:-
20:30 Birmingham City - Rangers FC -:-
22:00 Chelsea FC - Wrexham AFC -:-
25.07.2024 13:00 Fortuna Sittard - Bor. Mönchengladbach -:-
14:00 Hamburger SV - Aris Limassol -:-
26.07.2024 1. FC Magdeburg - Norwich City -:-
RB Leipzig - Erzgebirge Aue -:-
03:30 FC Juárez - Eintracht Frankfurt -:-
12:00 SC Cambuur - FC Den Bosch -:-
14:00 Borussia Dortmund II - Almere City FC -:-
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Normannia Gmünd -:-
14:00 SC Freiburg - SpVgg Greuther Fürth -:-
17:00 1. FC Nürnberg - Juventus -:-
19:00 Heracles Almelo - SBV Excelsior -:-
19:00 PEC Zwolle - De Graafschap -:-
19:00 Rot-Weiss Essen - Bayer Leverkusen -:-
19:00 sc Heerenveen - Rayo Vallecano -:-
27.07.2024 FC Dordrecht - Al Shamal SC -:-
Blauw Geel '38 - FC Eindhoven -:-
Valenciennes FC - Helmond Sport -:-
TOP Oss - Al Nasr SC -:-
FC Utrecht - RC Lens -:-
02:00 Arsenal FC - Manchester United -:-
05:30 Liverpool FC - Real Betis -:-
07:00 Tottenham Hotspur - Vissel Kobe -:-
11:00 Espanyol - Girona FC -:-
11:30 Telstar - Katwijk -:-
11:30 Shimizu S-Pulse - Stade Reims -:-
12:30 Júbilo Iwata - Stade Reims -:-
12:30 Jong AZ Alkmaar - KRC Genk II -:-
13:00 Willem II - Sparta Rotterdam -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Metz -:-
13:30 Eintracht Braunschweig - VfL Osnabrück -:-
13:30 1. FC Kaiserslautern - TSV 1860 München -:-
14:00 SV Darmstadt 98 - Coventry City -:-
14:00 Arminia Bielefeld - FC Emmen -:-
14:00 Viktoria Köln - SV 07 Elversberg -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 - Preußen Münster -:-
14:00 RKAV Volendam - FC Volendam -:-
14:00 Waldhof Mannheim - RWDM Brussels FC -:-
14:30 Heracles Almelo - Umm-Salal -:-
15:00 AZ Alkmaar - Atalanta -:-
15:00 Hansa Rostock - Lazio -:-
15:00 1. FC Magdeburg - Sampdoria -:-
15:30 Hannover 96 - VfL Wolfsburg -:-
15:30 NEC Nijmegen - Olympiakos -:-
16:00 Ipswich Town - SV Meppen -:-
16:00 Roda JC Kerkrade - Alemannia Aachen -:-
16:00 Ipswich Town - Fortuna Düsseldorf -:-
16:00 De Graafschap - SC Verl -:-
16:00 Salford City - Everton FC -:-
16:30 Telstar - Koninklijke HFC -:-
17:00 Real Sociedad - Toulouse FC -:-
17:00 1. FC Union Berlin - Rangers FC -:-
18:00 PSV - Valencia CF -:-
18:00 RFC Liège - MVV Maastricht -:-
18:00 Stade Rennais - Angers SCO -:-
22:00 Chelsea FC - Celtic FC -:-
28.07.2024 00:00 Manchester City - AC Milan -:-
01:00 Wolverhampton Wanderers - West Ham United -:-
02:00 Columbus Crew - Aston Villa -:-
12:00 Kyoto Sanga FC - VfB Stuttgart -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II -:-
15:30 1. FC Düren - Bayern München -:-
20:30 SL Benfica - Feyenoord -:-
30.07.2024 Urk - Jong Almere City FC -:-
14:00 Sparta Rotterdam - Lamia -:-
18:00 Spezia Calcio - VfL Bochum -:-
19:30 NAC Breda - Aris Saloniki -:-
20:00 Telstar - Noordwijk -:-
20:30 Wycombe Wanderers - Watford FC -:-
20:45 Coventry City - Everton FC -:-
31.07.2024 01:00 FC Barcelona - Manchester City -:-
02:00 Louisville City FC - Eintracht Frankfurt -:-
06:00 Manchester United - Real Betis -:-
12:00 FC Machida Zelvia - Stade Reims -:-
14:00 Willem II - Helmond Sport -:-
14:00 ADO Den Haag - Jong AZ Alkmaar -:-
19:00 AZ Alkmaar - Havre AC -:-
19:30 Feyenoord - AS Monaco -:-
22:00 Real Madrid - AC Milan -:-
01.08.2024 EVV - Fortuna Sittard -:-
01:00 Liverpool FC - Arsenal FC -:-
01:00 Chelsea FC - CF América -:-
02:00 RB Leipzig - Aston Villa -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - VfB Stuttgart -:-
19:00 FC Utrecht - Venezia FC -:-
02.08.2024 Telstar - Umm-Salal -:-
14:00 Jong PSV - Roda JC Kerkrade -:-
14:00 FC Emmen - FC Den Bosch -:-
14:00 Jong Ajax - FC Volendam -:-
18:30 Fortuna Sittard - De Graafschap -:-
19:00 Lierse Kempenzonen - FC Eindhoven -:-
19:00 NEC Nijmegen - Havre AC -:-
19:00 VVV-Venlo - SC Cambuur -:-
03.08.2024 De Graafschap - Jong Feyenoord -:-
AFC - Jong Almere City FC -:-
01:30 Manchester United - Liverpool FC -:-
12:00 Vissel Kobe - Stade Reims -:-
13:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda -:-
13:00 Tottenham Hotspur - Bayern München -:-
13:30 Almere City FC - RKC Waalwijk -:-
14:00 SV Venray - FC Eindhoven -:-
14:30 FC Dordrecht - Royal Francs Borains -:-
14:30 Quick Boys - Jong AZ Alkmaar -:-
15:00 FC Groningen - Heracles Almelo -:-
15:30 RC Strasbourg - SC Freiburg -:-
15:30 FC Augsburg - Leicester City -:-
16:00 Watford FC - Brentford FC -:-
16:00 Coventry City - Werder Bremen -:-
16:00 Bristol City - Willem II -:-
16:00 Leeds United - Valencia CF -:-
16:00 Middlesbrough FC - sc Heerenveen -:-
16:00 Queens Park Rangers - Brighton & Hove Albion -:-
16:00 Preston North End - Everton FC -:-
16:00 RC Lens - Bayer Leverkusen -:-
16:00 Stoke City - AZ Alkmaar -:-
16:00 Norwich City - FC St. Pauli -:-
18:00 Patro Eisden MM - MVV Maastricht -:-
19:00 Stade Rennais - Real Sociedad -:-
20:00 FC Barcelona - Real Madrid -:-
23:45 Manchester City - Chelsea FC -:-
04.08.2024 01:00 West Ham United - Crystal Palace -:-
01:30 Wolverhampton Wanderers - RB Leipzig -:-
19:00 Espanyol - Toulouse FC -:-
06.08.2024 Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys -:-
12:00 Borussia Dortmund - Villarreal CF -:-
20:00 FC Barcelona - AC Milan -:-
20:30 Wolverhampton Wanderers - Boldmere St. Michaels -:-
22:00 Real Madrid - Chelsea FC -:-
07.08.2024 18:00 FSV Frankfurt - Eintracht Frankfurt -:-
19:00 Arsenal FC - Bayer Leverkusen -:-
20:30 Aston Villa - Athletic Bilbao -:-
09.08.2024 16:00 FC St. Pauli - Atalanta -:-
19:00 1. FC Union Berlin - Real Sociedad -:-
19:45 Brentford FC - VfL Wolfsburg -:-
10.08.2024 Spakenburg - Jong Almere City FC -:-
14:00 Angers SCO - Girondins Bordeaux -:-
15:30 VfB Stuttgart - Athletic Bilbao -:-
15:30 1. FSV Mainz 05 - Montpellier HSC -:-
15:30 Bor. Mönchengladbach - RC Strasbourg -:-
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - Espanyol -:-
15:30 SC Freiburg - ACF Fiorentina -:-
17:00 Borussia Dortmund - Aston Villa -:-
17:00 1899 Hoffenheim - Fulham FC -:-
17:00 Stade Rennais - Werder Bremen -:-
17:00 FC Augsburg - Olympique Marseille -:-
18:00 RB Leipzig - Lazio -:-
18:30 Tottenham Hotspur - Bayern München -:-
21:00 Valencia CF - Eintracht Frankfurt -:-
12.10.2024 FC Aarau - FC Schalke 04 -:-
LiveScores LiveDetails LiveTicker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner