1. Ronde
29.02.2020 15:00 Dinamo Tbilisi - FC Telavi 0:0 (0:0)
17:00 Dinamo Batumi - FC Merani Tbilisi 0:0 (0:0)
01.03.2020 12:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere 2:1 (1:1)
15:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 0:2 (0:1)
17:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Samtredia 3:1 (3:1)
2. Ronde
07.03.2020 11:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi 1:3 (1:1)
13:00 FC Samtredia - Torpedo Kutaisi 1:0 (1:0)
17:00 FC Merani Tbilisi - FC Saburtalo 0:0 (0:0)
08.03.2020 12:00 FC Telavi - Dila Gori 1:1 (1:0)
15:00 Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 1:1 (0:0)
3. Ronde
25.06.2020 16:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
19:00 Dinamo Batumi - FC Telavi 1:1 (1:0)
26.06.2020 19:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Merani Tbilisi 1:1 (0:0)
27.06.2020 19:00 Dila Gori - FC Samtredia 1:1 (1:1)
28.06.2020 19:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 2:2 (0:1)
4. Ronde
02.07.2020 19:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo 1:1 (0:0)
03.07.2020 19:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 4:0 (0:0)
04.07.2020 16:00 Chikhura Sachkhere - Dila Gori 0:2
19:00 FC Telavi - FC Samtredia 3:1
05.07.2020 19:00 FC Merani Tbilisi - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:1)
5. Ronde
09.07.2020 16:00 FC Samtredia - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
19:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi 1:4 (0:3)
10.07.2020 16:00 FC Saburtalo - FC Telavi 1:0 (0:0)
11.07.2020 19:00 Dila Gori - FC Merani Tbilisi 4:0 (0:0)
12.07.2020 19:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
6. Ronde
16.07.2020 19:00 FC Telavi - Chikhura Sachkhere 2:0 (1:0)
17.07.2020 19:00 FC Merani Tbilisi - FC Samtredia 1:2 (1:0)
18.07.2020 16:00 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 0:0 (0:0)
19:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
19.07.2020 19:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori 1:2 (0:1)
7. Ronde
23.07.2020 16:00 Chikhura Sachkhere - FC Merani Tbilisi 3:0 (0:0)
24.07.2020 19:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo 0:4 (0:3)
25.07.2020 16:00 FC Samtredia - Dinamo Tbilisi 0:4 (0:3)
19:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Telavi 1:1 (0:0)
26.07.2020 19:00 Dila Gori - Dinamo Batumi 1:1 (1:1)
8. Ronde
31.07.2020 19:00 FC Telavi - FC Merani Tbilisi 0:0 (0:0)
01.08.2020 18:30 Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere 1:0 (0:0)
19:30 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:2 (0:1)
02.08.2020 15:30 FC Saburtalo - Dila Gori 1:1 (1:0)
19:00 Dinamo Batumi - FC Samtredia 2:0 (1:0)
9. Ronde
06.08.2020 19:00 Torpedo Kutaisi - FC Telavi 1:1 (1:0)
07.08.2020 19:00 FC Merani Tbilisi - Dinamo Tbilisi 1:2 (0:1)
09.08.2020 15:30 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 0:4 (0:3)
10.08.2020 19:00 Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
11.08.2020 15:30 FC Samtredia - FC Saburtalo 1:2 (1:0)
10. Ronde
12.08.2020 19:00 FC Telavi - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
16.08.2020 19:00 FC Merani Tbilisi - Dinamo Batumi 1:2 (0:0)
17.08.2020 15:25 FC Samtredia - Lokomotiv Tbilisi 0:0 (0:0)
18.08.2020 15:25 Chikhura Sachkhere - FC Saburtalo 2:8 (1:6)
19.08.2020 17:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi 3:1 (1:1)
11. Ronde
09.09.2020 19:00 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere 4:1 (1:1)
12.09.2020 19:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 1:3 (0:2)
13.09.2020 14:00 FC Saburtalo - FC Merani Tbilisi 0:0 (0:0)
17:00 Dila Gori - FC Telavi 0:0 (0:0)
19:00 Torpedo Kutaisi - FC Samtredia 2:1 (0:0)
12. Ronde
02.10.2020 17:00 FC Telavi - Dinamo Batumi 1:3 (0:0)
03.10.2020 13:00 FC Samtredia - Dila Gori 1:0 (0:0)
17:00 FC Merani Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:4 (0:3)
04.10.2020 13:00 Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 2:2 (2:2)
23.10.2020 18:00 Dinamo Tbilisi - FC Saburtalo 3:1 (3:0)
13. Ronde
17.10.2020 12:30 FC Samtredia - FC Telavi 0:0 (0:0)
16:00 Dila Gori - Chikhura Sachkhere 6:1 (2:0)
18:00 Torpedo Kutaisi - FC Merani Tbilisi 1:0 (0:0)
18.10.2020 12:30 FC Saburtalo - Dinamo Batumi 0:1 (0:0)
08.11.2020 15:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)
14. Ronde
25.10.2020 11:00 Chikhura Sachkhere - FC Samtredia 0:1 (0:0)
26.10.2020 17:00 FC Merani Tbilisi - Dila Gori 0:0 (0:0)
28.10.2020 17:00 FC Telavi - FC Saburtalo 1:1 (1:1)
26.11.2020 14:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (0:0)
15:00 Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi 1:2 (0:0)
15. Ronde
03.11.2020 11:00 Chikhura Sachkhere - FC Telavi 1:2 (0:1)
15:00 Dila Gori - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:2)
16:55 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 2:1 (1:0)
04.11.2020 11:00 FC Samtredia - FC Merani Tbilisi 2:0 (2:0)
05.12.2020 11:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:2 (1:2)
16. Ronde
21.11.2020 10:00 FC Saburtalo - Torpedo Kutaisi 1:0 (0:0)
12:00 FC Telavi - Lokomotiv Tbilisi 1:1 (0:1)
15:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 (0:0)
22.11.2020 11:00 FC Merani Tbilisi - Chikhura Sachkhere 1:2 (1:0)
05.12.2020 11:00 Dinamo Tbilisi - FC Samtredia 1:0 (1:0)
17. Ronde
30.11.2020 11:00 FC Samtredia - Dinamo Batumi 1:2 (1:0)
15:30 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 2:0 (1:0)
01.12.2020 12:00 Dila Gori - FC Saburtalo 4:3 (1:2)
12:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 1:5 (1:2)
02.12.2020 11:00 FC Merani Tbilisi - FC Telavi 1:6 (1:4)
18. Ronde
10.12.2020 09:30 FC Saburtalo - FC Samtredia 2:1 (0:1)
09:30 FC Telavi - Torpedo Kutaisi 1:1 (0:1)
11:00 Dinamo Tbilisi - FC Merani Tbilisi 3:0 (2:0)
11:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
15:30 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori 1:2 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner