. .
CAF > CAF Champions League 2020/2021 > Voorronde CAF >    CAF Champions League 2020/2021 > Voorronde
14:00 Mekelle 70 Enderta - Al Ahly Benghazi 0:3 Toeg.
14:00 Nkana FC - Bantu Mafeteng 0:0 (0:0)
14:00 FC Platinum - CD Costa do Sol 2:0 (0:0)
14:00 Gor Mahia FC - APR FC 3:1 (1:0)
15:00 Club Sportif Sfaxien - Mlandege 3:1 (0:0)
15:15 Mogadishu City Club - AS SONIDEP 0:2 (0:2)
15:15 Simba SC - Plateau United 0:0 (0:0)
15:30 AS Bouenguidi - Forest Rangers 2:0 (0:0)
17:00 Petro Atlético - FC Akonangui 2:2 (1:0)
17:15 Stade Malien - AS Ashanti Golden Boys 2:0 Toeg.
18:00 Kaizer Chiefs - PWD Bamenda 0:0 (0:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
13:45 KF Skënderbeu - KF Laçi 1:1 (0:0)
13:45 FK Vllaznia - KF Bylis Ballsh 1:0 (0:0)
16:45 FK Kukësi - KF Apolonia Fier 1:0 (0:0)
16:45 KF Teuta Durrës - KS Kastrioti 1:1 (0:0)
Algerije > Ligue 1 2020/2021  Algerije >   Ligue 1 2020/2021 >
14:00 US Biskra - NA Hussein Dey 0:0 (0:0)
14:00 JS Saoura - USM Alger 2:2 (1:0)
15:00 ES Sétif - RC Rélizane 1:1 (0:1)
16:00 ASO Chlef - WA Tlemcen 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep A  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep A
21:10 Arsenal de Sarandí - Racing Club 1:0 (1:0)
21:10 Unión de Santa Fe - Atlético Tucumán 3:5 (1:2)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep C  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep C
01:30 Banfield - Rosario Central 1:1 (1:1)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep F  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep F
23:20 Gimnasia de La Plata - Huracán 0:0 (0:0)
23:20 Patronato de Paraná - Vélez Sarsfield 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A
21:10 Estudiantes de Caseros - Estudiantes de Río Cuarto 2:2 (1:2)
23:10 Platense - Deportivo Morón 1:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B
21:10 Gimnasia de Mendoza - Sarmiento de Junín 2:3 (1:0)
21:15 Villa Dálmine - Deportivo Riestra 1:1 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A
21:10 Nueva Chicago - Alvarado 2:5 (0:3)
22:00 San Martín de San Juan - Barracas Central 0:0 (0:0)
23:00 Belgrano de Córdoba - Independiente Rivadavia 3:0 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B
21:10 All Boys - Ramón Santamarina 1:0 (0:0)
21:10 Quilmes - Gimnasia de Jujuy 3:2 (0:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg
01:10 Almirante Brown de Isidro Casanova - Tristan Suárez 0:0 (0:0)
21:10 Comunicaciones de Buenos Aires - Justo José de Urquiza 1:3 (1:2)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A
21:10 Atlético San Miguel - Talleres de Remedios de Escalada 0:0 (0:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A
01:00 Villa Mitre de Bahía Blanca - Juventud Unida Universitario 1:1 (1:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B
00:30 Sportivo Las Parejas - Defensores de Pronunciamiento 1:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B
21:00 Boca Unidos - Belgrano de San Francisco 0:1 (0:0)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
Gandzasar Kapan - FC Alashkert niet gespeeld
11:00 FK Van - FC Noah 0:1
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
16:15 Waasland-Beveren - Royal Excel Mouscron 2:0 (0:0)
18:30 Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge 2:1 (1:0)
20:45 Club Brugge KV - Sint-Truidense VV 1:0 (0:0)
België > Eerste klasse B 2020/2021  België >   Eerste klasse B 2020/2021 >
20:45 Union St. Gilloise - Lierse Kempenzonen 5:0 (2:0)
België > U16 Elite 2020/2021  België >  U16 Elite 2020/2021 >
RSC Anderlecht - Standard Liège niet gespeeld
Bolivia > Liga Profesional 2020  Bolivia >   Liga Profesional 2020 >
01:00 CD Guabirá - Jorge Wilstermann 1:3 (1:1)
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2020 > 3e Ronde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2020 > 3e Ronde
20:30 Real Tomayapo - Empresa Minera Huanuni 5:0
20:30 Independiente Petrolero - Chaco Petrolero 5:0
20:30 Deportivo FATIC - Fancesa 1:2
20:30 Vaca Díez - Oruro Royal 2:2
20:30 Libertad Gran Mamoré - Torre Fuerte 0:1
20:30 Stormers de Potosí - Cochabamba FC 1:1
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
15:00 Radnik Bijeljina - FK Tuzla City 2:1 (1:1)
17:00 Velež Mostar - Olimpic Sarajevo 2:0 (1:0)
Brazilië > Série A 2020  Brazilië >   Série A 2020 >
21:00 Botafogo - RJ - Flamengo RJ 0:1 (0:0)
21:00 Santos FC - Palmeiras 2:2 (1:0)
23:00 Fluminense RJ - Athletico Paranaense 3:1 (1:1)
23:00 Bahia - BA - Ceará - CE 0:2 (0:0)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:30 Ponte Preta - Paraná Clube 2:1 (1:1)
20:00 Juventude - RS - Chapecoense 1:1 (0:0)
22:30 CSA - AL - América - MG 0:1 (0:1)
23:00 Sampaio Corrêa - MA - CR Brasil - AL 3:0 (2:0)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe A >
21:00 Remo - PA - Paysandu - PA 0:0 (0:0)
21:00 Botafogo - PB - Treze - PB 1:1 (0:1)
21:00 Imperatriz - MA - Manaus - AM 1:2 (1:0)
21:00 Santa Cruz - PE - Ferroviário - CE 3:3 (0:0)
21:00 Vila Nova - GO - Jacuipense - BA 1:0 (0:0)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe B  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe B >
23:00 Ypiranga - RS - São José - RS 3:1 (1:0)
23:00 Criciúma - SC - Brusque - SC 2:2 (2:1)
23:00 São Bento - SP - Ituano - SP 0:3 (0:1)
23:00 Tombense - MG - Boa Esporte - MG 1:1 (0:1)
23:00 Volta Redonda - RJ - Londrina - PR 2:2 (1:1)
Brazilië > Série D 2020 > Zestiende finales  Brazilië >   Série D 2020 > Zestiende finales
19:00 Floresta - CE - Itabaiana - SE 2:1 (2:0)
19:00 Atlético de Alagoinhas - BA - Goiânia - GO 1:1 (0:0)
19:30 Juventude - MA - Bragantino - PA 1:1 (1:1)
20:00 Marcílio Dias - SC - Ferroviária - SP 0:0 (0:0)
20:00 S.E.R. Caxias - RS - Mirassol - SP 1:0 (1:0)
20:00 Cascavel FC - PR - Grêmio Novorizontino - SP 1:0 (0:0)
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2020 > Achtste finale  Brazilië >  U17 Copa do Brasil 2020 > Achtste finale
20:00 Grémio - MS - River - PI 0:3 (0:1)
Brazilië > U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep A  Brazilië >  U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep A
19:00 Ceará - CE - Vila Nova - GO 1:0 (0:0)
19:00 Avaí - SC - Grêmio Porto Alegre 1:1 (0:1)
Brazilië > U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep B  Brazilië >  U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep B
19:00 Corinthians SP - Red Bull Bragantino 1:0 (1:0)
19:00 Fluminense - RJ - Juventude - RS 0:1 (0:0)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
13:15 FC CSKA 1948 Sofia - PFC Beroe 1:0 (0:0)
15:30 Levski Sofia - Arda Kardzhali 1:2 (0:1)
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
21:00 Huachipato - Colo-Colo 2:2 (1:2)
Chili > Primera B 2020  Chili >   Primera B 2020 >
14:00 Puerto Montt - San Luis 5:0 (1:0)
23:15 Rangers - Copiapó 1:1 (0:0)
China > Cup 2020 > Halve Finale  China >   Cup 2020 > Halve Finale
12:35 Jiāngsū Sūníng - Tianjin Teda 1:1 (0:0)
Colombia > Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep B  Colombia >   Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep B
01:40 Patriotas FC - Millonarios 2:3 (1:1)
21:00 Once Caldas - Boyacá Chicó 1:0 (1:0)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Apertura >
21:00 Jicaral - CS Herediano 0:0 (0:0)
21:00 Sporting FC - Santos de Guápiles 3:1 (1:0)
Cyprus > First Division 2020/2021  Cyprus >   First Division 2020/2021 >
15:00 AEL Limassol - Ethnikos Achna 5:0 (4:0)
17:30 AEK Larnaca - Olympiakos Nikosia 4:0 (2:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021  Denemarken >   Superliga 2020/2021 >
16:00 Vejle BK - FC Midtjylland 0:2 (0:1)
Denemarken > 1. Division 2020/2021  Denemarken >   1. Division 2020/2021 >
14:00 Fremad Amager - Viborg FF 1:1 (0:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:30 Odense BK - FC Kopenhagen 2:4 (0:2)
13:00 FC Midtjylland - FC Nordsjælland 4:2 (1:2)
12:00 Randers SK Freja - SønderjyskE 2:1 (2:1)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 Næsby BK - FC Helsingør 2:7 (1:1)
12:00 Kolding IF - FK Viborg 2:2 (1:1)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 Esbjerg fB - Vejle BK 5:2 (2:0)
14:30 Lyngby BK - SønderjyskE 0:1 (0:0)
15:00 Odense BK - Randers SK Freja 2:4 (0:3)
15:30 FC Nordsjælland - Aarhus GF 4:0 (2:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
14:15 Næsby BK - FC Helsingør 1:2 (1:2)
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 FC København - Silkeborg IF 3:1 (1:0)
13:00 Farum BK - Aarhus GF 7:0 (3:0)
14:15 Esbjerg fB - Vejle BK 2:2 (2:1)
15:00 Odense BK - Randers SK Freja 4:1 (2:0)
15:15 Lyngby BK - SønderjyskE 1:1 (1:1)
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 SC Freiburg - Bor. Mönchengladbach 2:2 (1:1)
15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 1:1 (1:0)
15:30 1. FC Köln - VfL Wolfsburg 2:2 (2:1)
15:30 Arminia Bielefeld - 1. FSV Mainz 05 2:1 (2:0)
18:30 Bayern München - RB Leipzig 3:3 (2:2)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:00 Hamburger SV - Hannover 96 0:1 (0:1)
13:00 SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846 0:1 (0:0)
13:00 VfL Osnabrück - Karlsruher SC 1:2 (1:0)
13:00 Eintracht Braunschweig - FC St. Pauli 2:1 (0:1)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
14:00 FC Ingolstadt 04 - VfB Lübeck 1:1 (0:0)
14:00 Dynamo Dresden - KFC Uerdingen 05 0:0 (0:0)
14:00 Waldhof Mannheim - 1. FC Saarbrücken 4:1 (1:1)
14:00 Viktoria Köln - TSV 1860 München 2:1 (1:1)
14:00 1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg 2:2 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Nord >
1. FC Phönix Lübeck - SV Drochtersen/Assel niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Süd >
VfL Wolfsburg II - SSV Jeddeloh niet gespeeld
Werder Bremen II - HSC Hannover niet gespeeld
Atlas Delmenhorst - VfV Hildesheim niet gespeeld
Hannover 96 II - VfB Oldenburg niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Bonner SC - Wuppertaler SV 3:3 (2:0)
14:00 Borussia Dortmund II - SV 19 Straelen 5:1 (1:0)
14:00 Preußen Münster - Bor. Mönchengladbach II 1:2 (1:2)
14:00 Rot Weiss Ahlen - SV Bergisch Gladbach 09 1:1 (1:0)
14:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Köln II 3:1 (2:0)
14:00 SC Wiedenbrück - Alemannia Aachen 0:1 (0:0)
14:00 SV Lippstadt 08 - SV Rödinghausen 1:0 (0:0)
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
SV Buchonia Flieden - SV Rot-Weiss Hadamar niet gespeeld
SC Waldgirmes - FV Bad Vilbel niet gespeeld
KSV Baunatal - Viktoria Griesheim niet gespeeld
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Zeilsheim niet gespeeld
TuS Dietkirchen - SV 1910 Neuhof niet gespeeld
1. FC 06 Erlensee - FC Hanau 93 niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Hannover/Braunschweig  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Hannover/Braunschweig >
SV Ramlingen/Ehlershausen - U.S.I. Lupo-Martini niet gespeeld
HSC/BW Tündern - Germania Egestorf/Langreder niet gespeeld
MTV Wolfenbüttel - Arminia Hannover niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg >
SC Spelle-Venhaus - Heeslinger SC niet gespeeld
MTV Eintracht Celle - Kickers Emden niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
FC Nöttingen - 1. CfR Pforzheim niet gespeeld
Göppinger SV - FC-Astoria Walldorf II niet gespeeld
SGV Freiberg - Sportfreunde Dorfmerkingen niet gespeeld
Stuttgarter Kickers - Freiburger FC niet gespeeld
SV Linx - FSV 08 Bissingen niet gespeeld
TSV Ilshofen - FV Ravensburg niet gespeeld
1. FC Bruchsal - FC 08 Villingen niet gespeeld
SSV Reutlingen - TSG Backnang niet gespeeld
SV Sandhausen II - 1. FC Rielasingen-Arlen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Hamburg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2020/2021 >
VfL Lohbrügge - Uhlenhorster SC Paloma niet gespeeld
SV Curslack-Neuengamme - HSV Barmbek-Uhlenhorst niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
Blau-Weiß 90 Berlin - FC Strausberg niet gespeeld
Rostocker FC - 1. FC Lok Stendal niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
Blau-Weiß Zorbau - Ludwigsfelder FC niet gespeeld
Inter Leipzig - FSV Martinroda niet gespeeld
FC Grimma - FC Eilenburg niet gespeeld
VfB 1921 Krieschow - FC Einheit Rudolstadt niet gespeeld
VFC Plauen - FC Oberlausitz niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord >
Eintracht Trier - FV Engers 07 niet gespeeld
SV Alemannia Waldalgesheim - FSV Salmrohr niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd >
FV Dudenhofen - Arminia Ludwigshafen niet gespeeld
FSV Jägersburg - FV Eppelborn niet gespeeld
FC Speyer 09 - TuS Mechtersheim niet gespeeld
Wormatia Worms - SV Röchling Völklingen niet gespeeld
SV 07 Elversberg II - FV 07 Diefflen niet gespeeld
FC Hertha Wiesbach - TSG Pfeddersheim niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen DFB-Pokal 2020/2021 > Achtste finale  Duitsland >  Vrouwen DFB-Pokal 2020/2021 > Achtste finale
14:00 SV 67 Weinberg - SC Freiburg 1:9 (1:2)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
VfL Wolfsburg - Hertha BSC niet gespeeld
Hallescher FC - Hamburger SV niet gespeeld
Dynamo Dresden - Chemnitzer FC niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2020/2021 >
Bayer Leverkusen - Fortuna Köln niet gespeeld
Arminia Bielefeld - Wuppertaler SV niet gespeeld
Bor. Mönchengladbach - Borussia Dortmund niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SC Freiburg - VfB Stuttgart niet gespeeld
1899 Hoffenheim - 1. FC Heidenheim 1846 niet gespeeld
Karlsruher SC - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
SV Darmstadt 98 - 1. FC Saarbrücken niet gespeeld
FC Ingolstadt 04 - Kickers Offenbach niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
Hertha Zehlendorf - FC Viktoria 1889 Berlin niet gespeeld
Dynamo Dresden - Hamburger SV niet gespeeld
1. FC Union Berlin - Werder Bremen niet gespeeld
VfL Wolfsburg - Chemnitzer FC niet gespeeld
Holstein Kiel - FC St. Pauli niet gespeeld
Eintracht Braunschweig - Hallescher FC niet gespeeld
FC Carl Zeiss Jena - Energie Cottbus niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2020/2021 >
Fortuna Köln - Arminia Bielefeld niet gespeeld
1. FC Köln - FC Hennef 05 niet gespeeld
Wuppertaler SV - Bor. Mönchengladbach niet gespeeld
VfL Bochum - Borussia Dortmund niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SpVgg Greuther Fürth - TSV 1860 München niet gespeeld
1. FC Kaiserslautern - 1899 Hoffenheim niet gespeeld
Bayern München - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC niet gespeeld
FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05 niet gespeeld
Ecuador > Serie A 2020 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2020 Segunda Etapa >
01:00 Deportivo Cuenca - Mushuc Runa 1:0 (0:0)
21:15 Orense SC - Delfín SC 1:1 (0:0)
23:30 Macará - Aucas 2:1 (2:1)
Ecuador > Vrouwen Superliga 2020 > Halve Finale  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2020 > Halve Finale
18:00 Ñañas - Barcelona 4:2 (0:1)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:30 Burnley FC - Everton FC 1:1 (1:1)
16:00 Manchester City - Fulham FC 2:0 (2:0)
18:30 West Ham United - Manchester United 1:3 (1:0)
21:00 Chelsea FC - Leeds United 3:1 (1:1)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
13:30 Reading FC - Nottingham Forest 2:0 (1:0)
16:00 Bristol City - Birmingham City 0:1 (0:0)
16:00 Coventry City - Rotherham United 3:1 (2:0)
16:00 Brentford FC - Blackburn Rovers 2:2 (1:1)
16:00 Millwall FC - Derby County 0:1 (0:0)
16:00 Watford FC - Cardiff City 0:1 (0:1)
16:00 Huddersfield Town - Queens Park Rangers 2:0 (2:0)
16:00 Norwich City - Sheffield Wednesday 2:1 (0:0)
16:00 Preston North End - Wycombe Wanderers 2:2 (1:0)
16:00 Stoke City - Middlesbrough FC 1:0 (1:0)
16:00 Swansea City - Luton Town 2:0 (1:0)
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
14:00 Gillingham FC - Swindon Town 2:0 (1:0)
16:00 Accrington Stanley - Milton Keynes Dons 2:1 (1:0)
16:00 AFC Wimbledon - Bristol Rovers 2:4 (2:3)
16:00 Burton Albion - Crewe Alexandra 1:1 (0:0)
16:00 Fleetwood Town - Blackpool FC 0:1 (0:1)
16:00 Northampton Town - Doncaster Rovers 0:2 (0:1)
16:00 Oxford United - Hull City 1:1 (1:0)
16:00 Plymouth Argyle - Ipswich Town 1:2 (1:0)
16:00 Portsmouth FC - Peterborough United 2:0 (0:0)
16:00 Rochdale AFC - Lincoln City 0:2 (0:1)
16:00 Shrewsbury Town - Charlton Athletic 1:1 (0:0)
16:00 Sunderland AFC - Wigan Athletic 0:1 (0:1)
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
14:00 Scunthorpe United - Leyton Orient 2:0 (1:0)
16:00 Barrow AFC - Salford City 0:1 (0:0)
16:00 Bolton Wanderers - Port Vale FC 3:6 (1:3)
16:00 Bradford City - Carlisle United 0:1 (0:0)
16:00 Cambridge United - Oldham Athletic 1:2 (0:0)
16:00 Cheltenham Town - Exeter City 5:3 (3:1)
16:00 Stevenage FC - Southend United 0:0 (0:0)
16:00 Harrogate Town - Forest Green Rovers 0:1 (0:0)
16:00 Mansfield Town - Crawley Town 3:3 (1:0)
16:00 Newport County - Morecambe FC 2:1 (1:1)
16:00 Tranmere Rovers - Walsall FC 1:3 (1:1)
18:30 Colchester United - Grimsby Town 2:1 (1:1)
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
16:00 Aldershot Town - Dagenham & Redbridge 2:1 (2:0)
16:00 Bromley FC - Stockport County 0:2 (0:1)
16:00 Eastleigh FC - Maidenhead United 0:1 (0:0)
16:00 Barnet FC - Wealdstone FC 0:0 (0:0)
16:00 Hartlepool United - Boreham Wood 1:2 (1:1)
16:00 Notts County - Woking FC 1:0 (0:0)
16:00 Sutton United - Solihull Moors 4:1 (2:0)
16:00 Torquay United - Wrexham AFC 3:1 (2:1)
18:20 Weymouth FC - Halifax Town 1:5 (0:2)
Engeland > National League North 2020/2021  Engeland >   National League North 2020/2021 >
16:00 Guiseley AFC - Brackley Town 1:3
16:00 Leamington - Gateshead FC 1:1
16:00 Boston United - Chorley FC 0:2
16:00 York City - Chester FC 2:1
16:00 Kettering Town - Blyth Spartans 2:1
16:00 Southport FC - Alfreton Town 1:1
16:00 Spennymoor Town - Curzon Ashton 3:1
16:00 Farsley Celtic - AFC Telford United 2:0
Engeland > National League South 2020/2021  Engeland >   National League South 2020/2021 >
16:00 Chippenham Town - Slough Town 2:2
16:00 Dorking FC - Bath City 1:2
16:00 Hungerford Town - Dulwich Hamlet 0:3
16:00 Havant & Waterlooville - Chelmsford City 3:1
16:00 Eastbourne Borough - Dartford FC 3:1
16:00 Hampton & Richmond Borough - St. Albans City 0:2
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
13:30 Aston Villa WFC - Manchester United WFC 0:2 (0:1)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
12:30 Manchester United - Liverpool FC 4:3 (2:0)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
12:00 Crystal Palace - Tottenham Hotspur 1:5 (1:2)
12:30 Arsenal FC - Leicester City 2:1 (1:0)
12:00 Reading FC - Norwich City 5:2 (3:1)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
13:00 Everton FC - Wolverhampton Wanderers 2:3 (1:0)
Engeland > U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde
14:00 Southampton FC - Coventry City 3:0 (2:0)
Engeland > U18 Professional Development League 2020/2021  Engeland >  U18 Professional Development League 2020/2021 >
13:00 Watford FC - Barnsley FC 1:6
14:30 Sheffield Wednesday - Colchester United 6:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division >
11:30 Northampton Town - Cambridge United 0:1
11:30 Leyton Orient - Peterborough United 0:6
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division >
12:00 Rotherham United - Scunthorpe United 1:4
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:00 Accrington Stanley - Bolton Wanderers 1:1
12:00 Port Vale FC - Blackpool FC 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division >
12:00 Portsmouth FC - AFC Bournemouth 2:4
12:00 Cheltenham Town - Yeovil Town 4:3
12:00 Forest Green Rovers - Exeter City 3:3
12:00 Newport County - Swindon Town 3:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
13:00 Tranmere Rovers - Carlisle United 2:4
Faroer Eilanden > Cup 2020 > Finale  Faroer Eilanden >   Cup 2020 > Finale
17:00 Víkingur - HB Tórshavn 0:2 (0:1)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
17:00 Stade Rennes - RC Lens 0:2 (0:1)
21:00 Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 1:3 (1:1)
Frankrijk > Ligue 2 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 2 2020/2021 >
15:00 ESTAC Troyes - Paris FC 2:1 (2:0)
19:00 AJ Auxerre - Chamois Niortais 6:0 (2:0)
19:00 Clermont Foot - Pau FC 3:0 (1:0)
19:00 FC Chambly - Valenciennes FC 1:2 (1:0)
19:00 FC Sochaux - AS Nancy 1:1 (0:0)
19:00 Toulouse FC - EA Guingamp 2:2 (0:0)
19:00 Rodez AF - Amiens SC 1:2 (1:0)
19:00 SM Caen - Grenoble Foot 38 1:1 (0:1)
19:00 USL Dunkerque - LB Châteauroux 2:0 (1:0)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2020/2021  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2020/2021 >
14:30 Le Havre AC - Olympique Lyon 1:3 (1:3)
14:30 Dijon FCO - Stade Reims 0:0 (0:0)
14:30 EA Guingamp - FC Fleury 91 0:1 (0:1)
14:30 Girondins Bordeaux - ASJ Soyaux 2:1 (0:1)
14:30 Montpellier HSC - GPSO 92 Issy 3:1 (0:0)
Georgië > Erovnuli Liga 2020  Georgië >   Erovnuli Liga 2020 >
11:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:2 (1:2)
11:00 Dinamo Tbilisi - FC Samtredia 1:0 (1:0)
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Berekum Chelsea - Liberty Professionals 1:0 (1:0)
16:00 Dreams FC - Legon Cities 0:0 (0:0)
16:00 Eleven Wonders - WAFA 0:1 (0:1)
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
16:00 Boca Gibraltar - Mons Calpe S.C. geannuleerd
18:30 College 1975 FC - Glacis United FC 1:5
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
16:15 Atromitos - Aris Saloniki 2:2 (1:0)
18:30 Olympiakos - Volos NFC 4:1 (1:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone
18:00 Deportivo Malacateco - Sacachispas 2:0 (1:0)
20:05 Iztapa - Achuapa 0:1 (0:0)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura >
22:00 Marathón - Honduras Progreso 4:0 (2:0)
22:00 Real de Minas - Real Sociedad 2:1 (1:1)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
14:45 Zalaegerszegi TE - Mezõkövesd-Zsóry 3:0 (2:0)
17:00 Diósgyöri VTK - Ferencvárosi TC 1:3 (1:2)
19:30 Puskás FC - Kisvárda FC 0:0 (0:0)
India > Indian Super League 2020/2021  India >   Indian Super League 2020/2021 >
15:00 NorthEast United FC - East Bengal FC 2:0 (1:0)
Indonesië > Liga 1 2020/2021  Indonesië >   Liga 1 2020/2021 >
Persik Kediri - Pusamania Borneo F.C. niet gespeeld
Persipura Jayapura - Persib Bandung niet gespeeld
PSS Sleman - Bali United niet gespeeld
Israël > Ligat ha'Al 2020/2021  Israël >   Ligat ha'Al 2020/2021 >
14:00 Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 0:3 (0:0)
16:20 Maccabi Petach-Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv 1:0 (0:0)
17:45 Hapoel Haifa - Bnei Sachnin FC 0:2 (0:0)
18:50 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
15:00 Spezia Calcio - Lazio Roma 1:2 (0:2)
18:00 Juventus - Torino FC 2:1 (0:1)
20:45 Inter - Bologna FC 3:1 (2:0)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
14:00 Frosinone Calcio - Chievo Verona 3:2 (1:2)
14:00 SPAL 2013 Ferrara - AC Pisa 4:0 (2:0)
14:00 US Cremonese - Virtus Entella 2:1 (2:0)
14:00 US Lecce - Venezia FC 2:2 (1:2)
14:00 US Salernitana 1919 - AS Cittadella 1:0 (0:0)
15:30 Reggina 1914 - Brescia Calcio 2:1 (0:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
14:30 AC Renate - Giana Erminio 4:0 (2:0)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 FC Legnago Salus - AC Cesena 0:1 (0:0)
15:00 Modena FC - Fermana FC 1:0 (1:0)
15:00 Matelica - AS Gubbio 1:3 (1:2)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
15:00 Paganese Calcio - SSC Bari 0:1 (0:1)
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
06:00 Consadole Sapporo - Cerezo Osaka 1:3 (0:1)
06:00 Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus 0:1 (0:0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 2:2 (2:1)
08:00 Yokohama FC - Sagan Tosu 1:1 (1:0)
Japan > J3 League 2020  Japan >   J3 League 2020 >
05:00 Grulla Morioka - Roasso Kumamoto 2:2 (0:0)
05:00 Blaublitz Akita - FC Imabari 1:3 (1:1)
06:00 Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki 2:0 (1:0)
06:00 Kagoshima United - Fukushima United 3:2 (1:1)
06:00 Cerezo Osaka II - Fujieda MyFC 1:0 (0:0)
07:00 FC Gifu - Gainare Tottori 0:2 (0:2)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
13:00 KF Arbëria - FK Drenica 1:0
13:00 KF Trepça'89 - KF Gjilani 3:0
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
15:00 NK Osijek - NK Varaždin ŠN 1:0 (0:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
13:30 NK Croatia Zmijavci - NK Orijent Rijeka 2:1 (1:1)
13:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Dubrava 1:0 (0:0)
13:30 NK Junak Sinj - NK Rudeš 0:2 (0:2)
13:30 NK Kustošija - NK BSK Bijelo Brdo 0:0 (0:0)
13:30 NK Opatija - Dinamo Zagreb II 2:1 (0:1)
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Mosta FC - Tarxien Rainbows 1:0 (1:0)
14:00 St. Luċija FC - Hibernians FC 0:3 (0:1)
18:15 Sirens FC - Gżira United 1:0 (1:0)
18:15 Zejtun Corinthians - Sliema Wanderers 2:4 (1:2)
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
15:30 CR Khemis Zemamra - RS Berkane 0:2 (0:2)
17:30 Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda 1:1 (0:1)
19:30 Olympique de Safi - Difaâ d'el Jadida 4:3 (4:1)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A >
17:00 Alacranes de Durango - Mineros de Fresnillo FC 2:1 (1:0)
18:00 Cimarrones de Sonora II - Tecos Fútbol Club 2:0 (1:0)
23:00 Saltillo FC - Leones Negros II 2:0 (1:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B >
18:00 Zitácuaro - CD Cuautla 2:0 (0:0)
22:00 Cafetaleros de Chiapas - Deportivo Dongu 7:0 (4:0)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
00:00 CF América - CF Monterrey 1:4 (0:3)
02:00 Gallos Blancos - UANL Tigres 0:2 (0:1)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
16:00 Atlas Guadalajara - Puebla FC 2:1 (0:0)
19:00 Club Necaxa - Deportivo Toluca 3:2 (1:1)
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
16:30 RKC Waalwijk - VVV-Venlo 3:2 (1:1)
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 3:2 (3:0)
20:00 AFC Ajax - FC Twente 1:2 (0:1)
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 2:1 (0:1)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
14:00 Jong AZ Alkmaar - TOP Oss 0:1 (0:1)
16:30 Jong PSV - Roda JC Kerkrade 1:1 (1:1)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
Excelsior Maassluis - Spakenburg niet gespeeld
Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam niet gespeeld
IJsselmeervogels - Katwijk niet gespeeld
Jong FC Volendam - ASWH niet gespeeld
Quick Boys - TEC niet gespeeld
De Treffers - Kozakken Boys niet gespeeld
AFC - Scheveningen niet gespeeld
Rijnsburgse Boys - GVVV niet gespeeld
HHC Hardenberg - Koninklijke HFC niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2020/2021 >
SteDoCo - Hoek niet gespeeld
DOVO - FC Lisse niet gespeeld
GOES - Ajax (amateurs) niet gespeeld
ODIN '59 - VVOG niet gespeeld
Excelsior '31 - Harkemase Boys niet gespeeld
Sparta Nijkerk - Ter Leede niet gespeeld
DVS'33 Ermelo - ACV Assen niet gespeeld
Barendrecht - VVSB niet gespeeld
Staphorst - Sportlust '46 niet gespeeld
Nederland > U21 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 1 2020/2021 >
NEC Nijmegen - Twente/Heracles uitgest.
FC Groningen - sc Heerenveen uitgest.
ADO Den Haag - NAC Breda uitgest.
Almere City FC - Feyenoord uitgest.
Nederland > U21 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 2 2020/2021 >
PEC Zwolle - Alphense Boys uitgest.
Vitesse - SBV Excelsior uitgest.
Roda JC Kerkrade - De Graafschap uitgest.
FC Emmen - Willem II uitgest.
Nederland > U18 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 1 2020/2021 >
Feyenoord - sc Heerenveen uitgest.
AFC Ajax - FC Utrecht uitgest.
PEC Zwolle - PSV Eindhoven uitgest.
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam uitgest.
Nederland > U18 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 2 2020/2021 >
FC Volendam - FC Groningen uitgest.
Vitesse - AFC uitgest.
NAC Breda - ADO Den Haag uitgest.
Twente/Heracles - NEC Nijmegen uitgest.
Nederland > U18 Divisie 3 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 3 2020/2021 >
FC Dordrecht - Koninklijke HFC uitgest.
VVV-Venlo - Almere City FC uitgest.
Willem II - De Graafschap uitgest.
Alphense Boys - SBV Excelsior uitgest.
Noord-Ierland > Premier League 2020/2021  Noord-Ierland >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Carrick Rangers - Warrenpoint Town 1:3 (0:2)
16:00 Crusaders FC - Glentoran Belfast 2:0 (0:0)
16:00 Larne FC - Glenavon FC 2:1 (0:1)
16:00 Portadown FC - Ballymena United 0:0 (0:0)
18:30 Linfield FC - Cliftonville FC 2:0 (0:0)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
13:00 FK Borec - KF Shkëndija 79 0:2 (0:1)
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 FK Lviv - Inhulets Petrove 1:1 (1:1)
16:00 Shakhtar Donetsk - FC Mynai 5:1 (3:1)
18:30 FK Mariupol - Dinamo Kiev 1:2 (0:1)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 >
17:00 Austria Wien - Sturm Graz 0:4 (0:1)
17:00 SCR Altach - SKN St. Pölten 0:4 (0:1)
17:00 FC Admira Wacker - RB Salzburg 1:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
14:30 FC Dornbirn - Austria Wien (A) 0:0 (0:0)
19:00 SV Horn - Floridsdorfer AC 2:1 (0:1)
20:25 FC Liefering - Vorwärts Steyr 0:1 (0:1)
Paraguay > Primera División 2020 Clausura  Paraguay >   Primera División 2020 Clausura >
22:30 General Díaz - River Plate 0:0 (0:0)
Peru > Primera División 2020 Clausura Final > Finale  Peru >   Primera División 2020 Clausura Final > Finale
20:00 Sporting Cristal - Ayacucho FC 2:3 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
15:00 Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 4:3 (2:3)
17:30 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
20:00 Legia Warschau - Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:30 GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów 3:2 (2:2)
12:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ŁKS Łódź 2:0 (1:0)
15:00 Chrobry Głogów - Resovia Rzeszów 3:0 (2:0)
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
16:30 Moreirense FC - Gil Vicente 1:1 (0:0)
16:30 Vitória Guimarães - Portimonense SC 1:0 (1:0)
19:00 FC Famalicão - Sporting CP 2:2 (1:2)
21:30 FC Porto - CD Tondela 4:3 (2:2)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:00 CD Feirense - SL Benfica B 2:0 (2:0)
16:00 UD Oliveirense - FC Arouca 1:2 (0:1)
18:00 FC Vizela - Académico de Viseu 1:0 (0:0)
Portugal > U23 Liga Revelação 2020/2021  Portugal >  U23 Liga Revelação 2020/2021 >
12:00 Académica de Coimbra - FC Famalicão 2:2 (2:2)
12:00 SL Benfica - CS Marítimo 3:3 (3:1)
12:00 Sporting Braga - Leixões SC 1:2 (0:1)
12:00 Vitória Guimarães - Rio Ave FC 0:2 (0:1)
Roemenië > Liga 1 2020/2021  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 >
13:30 Sepsi OSK - FC Botoşani 2:2 (0:1)
20:30 FCSB - UTA Arad 3:0 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
12:00 Lokomotiv Moskou - Rubin Kazan 3:1 (1:1)
14:30 Spartak Moskou - FK Tambov 5:1 (1:0)
17:00 FK Krasnodar - Rotor Volgograd 5:0 (3:0)
17:00 Zenit St. Petersburg - FK Ural 5:1 (4:0)
Rusland > 1. Division 2020/2021  Rusland >   1. Division 2020/2021 >
11:00 FK Krasnodar 2 - Spartak Moskou 2 7:0 (4:0)
11:30 FK Neftekhimik - FK Tom Tomsk 2:0 (2:0)
12:00 Krylia Sovetov - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (3:0)
12:00 Irtysh Omsk - Dinamo Bryansk 1:0 (1:0)
12:00 Volgar Astrakhan - FK Orenburg 2:2 (0:1)
12:00 Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk 2:3 (1:2)
13:00 Akron Tolyatti - Baltika Kaliningrad 0:2 (0:1)
13:00 Alania Vladikavkaz - FK Chertanovo 3:1 (1:0)
13:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Nizhny Novgorod 1:0 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - FK Chayka 1:1 (0:0)
14:00 Torpedo Moskva - Veles Moskva 0:1 (0:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
11:30 CSKA Moskva - FK Krasnodar 1:3 (1:2)
12:00 FK Strogino Moskva - FK Saturn 4:2 (2:1)
12:00 SShOR Zenit - Dinamo Moskva 4:3 (0:2)
13:00 Zenit St. Petersburg - FShM Moskva 3:0 Toeg.
13:00 Rubin Kazan - Spartak Moskou 2:3 (0:1)
16:00 Lokomotiv Moskva - Akademiya Konopleva 1:1 (1:1)
Saoedi-Arabië > Premier League 2020/2021  Saoedi-Arabië >   Premier League 2020/2021 >
13:30 Damac FC - Al Ahli SFC 4:3 (1:3)
15:35 Al Batin - Al Taawoun 1:1 (1:0)
15:45 Al Faisaly - Al Ain 1:1 (1:0)
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
16:00 Hamilton Academical - Kilmarnock FC 1:0 (0:0)
16:00 Livingston FC - Dundee United 2:0 (0:0)
16:00 Motherwell FC - Hibernian FC 0:3 (0:0)
16:00 St. Mirren FC - Aberdeen FC 1:1 (1:1)
Schotland > Championship 2020/2021  Schotland >   Championship 2020/2021 >
16:00 Alloa Athletic - Ayr United 0:2 (0:1)
16:00 Dundee FC - Arbroath FC 1:0 (1:0)
16:00 Greenock Morton FC - Heart of Midlothian 0:2 (0:1)
16:00 Raith Rovers - Dunfermline Athletic 2:2 (1:0)
Schotland > League One 2020/2021  Schotland >   League One 2020/2021 >
16:00 Cove Rangers - Montrose FC 1:2 (1:0)
16:00 East Fife FC - Airdrieonians FC 2:0 (1:0)
16:00 Falkirk FC - Peterhead FC 2:1 (2:0)
16:00 Partick Thistle - Dumbarton FC 0:0 (0:0)
Schotland > League Two 2020/2021  Schotland >   League Two 2020/2021 >
16:00 Cowdenbeath FC - Queen’s Park FC 0:3 (0:1)
16:00 Edinburgh City FC - Albion Rovers 5:2 (4:1)
16:00 Elgin City - Annan Athletic 1:0 (0:0)
16:00 Stenhousemuir FC - Brechin City FC 2:1 (2:0)
16:00 Stranraer FC - Stirling Albion FC 2:2 (1:2)
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
14:00 Vojvodina - FK Mačva Šabac 1:0 (1:0)
16:00 Partizan - FK Čukarički-Stankom 1:0 (0:0)
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
10:30 Tanjong Pagar United - Young Lions 2:4 (0:3)
10:30 Lion City Sailors - Balestier Khalsa 5:2 (3:1)
10:30 Tampines Rovers - Geylang International 1:1 (0:1)
10:30 Hougang United - Albirex Niigata (S) 0:1 (0:0)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
15:00 NK Domžale - FC Koper 1:1 (1:0)
17:00 NK Aluminij - NŠ Mura 1:2 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 >
14:00 FK Pohronie - MFK Ružomberok 2:2 (1:1)
14:00 MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina 1:1 (0:0)
14:00 FC Nitra - FK Senica 1:1 (0:1)
14:00 ŠKF Sereď - Spartak Trnava 2:6 (0:4)
17:00 Slovan Bratislava - FK AS Trenčín 2:0 (1:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Levante UD - Getafe CF 3:0 (2:0)
16:15 Sevilla FC - Real Madrid 0:1 (0:0)
18:30 Atlético Madrid - Real Valladolid 2:0 (0:0)
21:00 Cádiz CF - FC Barcelona 2:1 (1:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
14:00 Rayo Vallecano - UD Logroñés 2:1 (2:1)
16:00 SD Ponferradina - UD Las Palmas 0:0 (0:0)
18:15 CD Mirandés - CD Lugo 0:0 (0:0)
20:30 Málaga CF - FC Cartagena 1:2 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
12:00 Sporting Gijón B - Real Oviedo B 0:1 (0:0)
17:00 CD Covadonga - Marino de Luanco 2:1 (0:1)
17:00 Pontevedra CF - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
18:00 Burgos CF - CD Numancia 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
17:00 UD Mutilvera - Haro Deportivo 0:0 (0:0)
15:45 Real Unión - Arenas de Getxo 1:1 (0:0)
18:30 CD Laredo - Athletic Bilbao B 2:2 (1:2)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 >
16:15 Atzeneta UE - CF La Nucía 1:1 (1:0)
16:30 Valencia CF B - Levante UD B 5:0 (3:0)
17:00 Espanyol B - UE Cornellà 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 >
12:00 Recreativo Huelva - CD Marino 6:0 (4:0)
18:00 San Fernando CD - RB Linense 2:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 >
18:00 Villarrubia CF - UD Socuéllamos 2:0 (1:0)
19:00 Real Madrid Castilla - Inter de Madrid 2:2 (2:1)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
12:00 Athletic Bilbao - Atlético Madrid 3:3 (1:1)
12:00 EDF Logroño - Sporting de Huelva 1:1 (0:0)
12:00 FC Barcelona - Santa Teresa CD 9:0 (8:0)
12:00 Real Madrid - Sevilla FC 5:2 (2:0)
12:00 SD Eibar - Deportivo de La Coruña 2:4 (2:1)
13:00 Madrid CFF - Valencia CF 4:1 (0:0)
17:30 Levante UD - Rayo Vallecano 5:1 (4:1)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 Bohemians 1905 - FK Pardubice 1:1 (1:0)
14:00 SFC Opava - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
16:00 Sigma Olomouc - 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
18:30 Viktoria Plzeň - MFK Karvina 0:1 (0:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
11:00 FK Ústí nad Labem - SK Líšeň 0:0 (0:0)
13:30 MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 (1:0)
13:30 FC Hradec Králové - FK Varnsdorf 0:0 (0:0)
13:30 SK Prostějov - FK Fotbal Třinec 2:2 (1:1)
13:30 Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)
13:30 Slavoj Vyšehrad - FK Blansko 2:1 (0:1)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
11:30 Gençlerbirliği - Alanyaspor 2:1 (1:0)
11:30 Göztepe - Kayserispor 1:1 (0:0)
14:00 Atiker Konyaspor - BB Erzurumspor 2:0 (1:0)
14:00 Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir 1:1 (0:1)
17:00 Galatasaray - Hatayspor 3:0 (1:0)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
11:30 Giresunspor - Eskişehirspor 2:0 (0:0)
14:00 Boluspor - Altay Izmir 1:0 (0:0)
14:00 Menemen Belediyespor - Bandırmaspor 1:1 (0:1)
Uruguay > Primera División 2020 Intermedio > Groep A  Uruguay >   Primera División 2020 Intermedio > Groep A
21:00 Progreso - Liverpool 1:2 (0:1)
23:15 Cerro Largo - CA Cerro 0:0 (0:0)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo B >
01:00 Metropolitanos FC - Caracas FC 2:1 (2:1)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
01:00 Mineros de Guayana - Academia Puerto Cabello 0:2 (0:1)
20:00 Carabobo FC - Trujillanos FC 2:2 (1:0)
22:00 Deportivo La Guaira - Yaracuyanos FC 2:1 (1:1)
Wales > Premier League 2020/2021  Wales >   Premier League 2020/2021 >
15:30 Haverfordwest County - Cefn Druids 1:1 (0:0)
15:15 Penybont FC - Caernarfon Town 6:0 (2:0)
15:30 Barry Town United - Flint Town United 6:3 (3:1)
15:30 Cardiff Metropolitan - Bala Town 1:1 (0:0)
Wit-Rusland > Kubok 2020/2021 > Achtste finale  Wit-Rusland >   Kubok 2020/2021 > Achtste finale
16:45 BATE Borisov - Dinamo Brest 4:2 (2:1)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
14:30 Cape Town City FC - Orlando Pirates 2:2 (2:1)
14:30 Golden Arrows - Moroka Swallows 1:1 (1:1)
17:00 Tshakhuma FC - AmaZulu FC 1:1 (0:1)
19:15 Maritzburg United - Mamelodi Sundowns 1:1 (0:1)
Zweden > Superettan 2020  Zweden >   Superettan 2020 >
15:00 AFC Eskilstuna - Norrby IF 1:0 (1:0)
15:00 Akropolis IF - Jönköpings Södra IF 1:1 (0:1)
15:00 Dalkurd FF - GAIS Göteborg 0:1 (0:0)
15:00 Ljungskile SK - Degerfors IF 0:3 (0:1)
15:00 Örgryte IS - Umeå FC 1:1 (1:0)
15:00 GIF Sundsvall - IK Brage 0:1 (0:1)
15:00 Trelleborgs FF - Halmstads BK 2:4 (1:4)
15:00 Västerås SK - Östers IF 2:1 (1:1)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
20:30 FC Basel - Servette Genève 1:0 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2020/2021  Zwitserland >   Challenge League 2020/2021 >
18:15 FC Thun - FC Winterthur 0:0 (0:0)
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
15:45 Servette FCCF - FC Zürich Frauen 2:0 (0:0)
16:00 FC Luzern - BSC Young Boys 1:2 (1:1)
18:00 Grasshopper Club Zürich - FC Basel 1893 4:3 (2:2)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner